>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
No ale w konkursie chodzi o podanie dokładnego wyniku, natomiast w dziale podaje się jakieś propozycje, pomysły na dany dzień więc to może jedynie pomóc jaką drużynę wybrać, ale już dokładnego wyniku to nie podpowie. Poza tym konkurs to przecież zabawa, a dzielenie się typami w dziale to szansa na to, by coś razem przedyskutować i skorzystać z podpowiedzi by zagrać już za własne środki, a w sumie celem forum nie jest wygrywanie w konkursach, ale zielone kupony zagrane już za realne pieniądze. Ale ostatecznie to już decyzja organizatorów konkursu i samych uczestników czy będą chcieli podawać w tym czasie swoje typy
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Witajcie! Wydaje mi się, że to nie jest dobry pomysł, żeby nie typować w temacie przez całe Play Offy. Dokładne wyniki rzadko kto typuje, strzelców bramek też, a faworytów poszczególnych rund każdy zna. Nie będzie to w wielkim stopniu kolidować z naszą zabawą.
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Co do typowania PO KHL to myślę ze i tak kazdy z uczestników konkursu a przynajmniej większość ma swoje przemyślenia, faworytów, jakąś wizje ostatecznych rozstrzygnięć, wie ze musi reagować na bieżąco i ewentualnie skorygować swoje rozkminy. I nie musi sie sugerować innymi lub chociaż brac tego za pewnik. I tak jak Szef rasijskij mowi w konkursie będzie kilka innych elementow do podania które na forum padają rzadziej. I z tego co wiem to w konkursie będziemy typowali daną parę ale to juz Szef ustali
 
seba30 44

seba30

Użytkownik
Faktycznie, temat typów trzeba zostawić i niech żyje przez ten cały czas, tymbardziej że największa gratka to właśnie okres PO - warto poznać spojrzenie z kilku perspektyw, a typerów tutaj mamy nieprzypadkowych ????
suomi a cisnąć nikt nie będzie, bo propozycja nie była bezpodstawna, a forum pozostaje forum i w sumie warto było ruszyć ten wątek. Ale w konkursie trzeba trochę bardziej zaszaleć, żeby osiągnąć sukces ????
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witajcie! Wydaje mi się, że to nie jest dobry pomysł, żeby nie typować w temacie przez całe Play Offy. Dokładne wyniki rzadko kto typuje, strzelców bramek też, a faworytów poszczególnych rund każdy zna. Nie będzie to w wielkim stopniu kolidować z naszą zabawą.
Witam,ja to się nie znam na tym Hokeju,ale myślę że typy można podawać w czasie PO bo są inni bywalcy którzy nie biorą udziału w naszym konkursie i chcieliby coś poczytać od takich fachowców jak
rasijskij ,
Mark1973 czy paru innych.
Dzięki za wczorajsze typy,Triniec,Pilzno czy Litvinov z handi,ale ten Spartak zabrał mi kupę kasy, na plusie jestem ale mogłem mieć dobrą kasę,nie sugerowałem się podpowiedziami,sam to sprawdzałem i też mi wychodziło że wygrają.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Tak w ogóle, nie spotkałem się jeszcze z taką sytuacją. Mam rozumieć, że Pilzno przez kilkadziesiat sekund grało w przewadze 5 na 2 ? Bo przecież 3 zawodników odbywało karę o_O
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nie można grać przewagą 5 na 2. Minimalna liczba zawodników na lodzie to 3 (oprócz bramkarza). Jeśli zdarzy się taka sytuacja to rozwiązuje się ją inaczej, w zależności od ligi, ale nie pamiętam dokładnie przepisów.
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Na lodzie musi być 3 zawodników. Siedzą we 3 na ławce kar, ale na lodzie jest 3. Ta ostatnia kara jest odłożona do momentu zakończenia pierwszej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Na lodzie musi być 3 zawodników. Siedzą we 3 na ławce kar, ale na lodzie jest 3. Ta ostatnia kara jest odłożona do momentu zakończenia pierwszej.
Take też mi się wydawało ale nie chciałem wprowadzać nikogo w błąd, dawno nie spotkałem się z taką sytuacją.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Patrzcie co wymyślili w Finlandii. Bije nie jeden przedmeczowy show w NHL ????
1099347532860350464
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Do góry Bottom