>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Na prawdę? To nie ma karnych? Z drugiej strony to dobrze bo to zupełna loteria ;)
Już wcześniej Mark1973 przypominał że nie ma karnych. Gramy dogrywki 20 minutowe dotąd aż ktoś strzeli bramkę więc widowisko może się nieco przedłużyć ????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Zawodnicy Kazania nie zachowali zimnej krwi po pierwszej bramce. Zaczęła sie nerwówka która zwiększyła się po drugim golu i mamy wynik jaki mamy. Zapewne nici z mojego underu, ale nie skreślam jeszcze tego meczu ????
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Magnitka idzie na rekord. W Kazaniu lepszą opcją miedzy słupkami byłby Szaryczenkow. Facet zna juz smak PO i nawet Gagarina zdobył a Podjapolski dzis wyraźnie zestresowany wyszedł.
 
seba30 44

seba30

Użytkownik
Tak czułem, że zawodzący mnie często przed playoffami Omsk ruszy dziś po zwycięstwo, mimo wyrachowania ekipy Zinetuli. ????
Swoją drogą cieszę się, że zaufałem dziś swojemu przeczuciu, bo właśnie Franson zamknął mi dubelek na fortunie na strzelców - Kronwall + Franson, kurs łączny 67,5 ???? średnia stawka i piękny plus na początek PO, oby tak dalej ;)
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Nie chciałbym być w szatni Kazania, a jeśli już to możliwie jak najdalej od Zinetuli ....
 
seba30 44

seba30

Użytkownik
Jakub Nakladal jak przewidywałem również zapunktował, zresztą przy bramce Stefana ???? oboje będą ważni w całej serii PO i oby pociągneli Loko jak najdalej.
Począwszy najlepiej od wygrania za chwilę dogrywki :hokej:
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Siema, gdzie obstawiacie strzelców / asystentów? Na bet365 nie ma ???? a czasami za drobne chciałoby się pobawić ???? No i gratki rasijskij za te przeczucie z loko - sochi ... jednak ten Lokomotiv będzie miał ciężką przeprawę i pomimo, że to silna drużyna, to będzie można w następnych meczach pograć coś przeciwko niej z racji tego braku doświadczenia co mówiłeś... jakoś takie dziwnie beztorskie momenty dało się zauważyć u nich dzisiaj.
 
seba30 44

seba30

Użytkownik
Siema, gdzie obstawiacie strzelców / asystentów? Na bet365 nie ma ???? a czasami za drobne chciałoby się pobawić ???? No i gratki rasijskij za te przeczucie z loko - sochi ... jednak ten Lokomotiv będzie miał ciężką przeprawę i pomimo, że to silna drużyna, to będzie można w następnych meczach pograć coś przeciwko niej z racji tego braku doświadczenia co mówiłeś... jakoś takie dziwnie beztorskie momenty dało się zauważyć u nich dzisiaj.
Strzelców i kanadyjkę znajdziesz na pewno na fortunie, nie wiem jak u innych bukmacherów bo ze względu na bardzo pasującą mi ofertę nie gram obecnie nigdzie indziej. Fortuna daje Ci możliwość na typowanie strzelców z lig : KHL, NHL, czeskiej, szwedzkiej, fińskiej, szwajcarskiej, słowackiej a nawet drugiej czeskiej. Do tego możesz obstawić kogoś z kanadyjki z Czech, Słowacji, KHL oraz NHL.
 
X 0

xoxotm

Użytkownik
Kurcze no nie obwiniam nikogo ale zaufałem z typem z u 5.5 Omsk - Kazan i podobno dobrą defensywą Kazania. Ktos moze powiedziec co poszło nie tak? Omsk super mecz czy Kazan padaka?
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Kurcze no nie obwiniam nikogo ale zaufałem z typem z u 5.5 Omsk - Kazan i podobno dobrą defensywą Kazania. Ktos moze powiedziec co poszło nie tak? Omsk super mecz czy Kazan padaka?
Kazań po pierwszej stracie dostał strasznej nerwówki a potem już poszło. Dopóki było 0:0 to oni prowadzili grę.
 
anzelmo 157,2K

anzelmo

Użytkownik
Siema, gdzie obstawiacie strzelców / asystentów? Na bet365 nie ma ???? a czasami za drobne chciałoby się pobawić ???? No i gratki rasijskij za te przeczucie z loko - sochi ... jednak ten Lokomotiv będzie miał ciężką przeprawę i pomimo, że to silna drużyna, to będzie można w następnych meczach pograć coś przeciwko niej z racji tego braku doświadczenia co mówiłeś... jakoś takie dziwnie beztorskie momenty dało się zauważyć u nich dzisiaj.
Betsson betsafe unibet
 
seba30 44

seba30

Użytkownik
Dobry bezpieczny wynik, zdominowana ostatnia tercja i jeszcze trochę fantazji się znalazło, no ładnie ładnie Sergei to zrobił ????
A a propo konkursu, czy nie powinienem mieć dopisanych 2 punkcików zamiast 1? :p
 
Do góry Bottom