>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Niedługo zaczynamy PO KHL Panie i Panowie ???? :hokej::hokej::hokej:
Co kto nie wybierze to ważne żeby w portfelu było i tego życzę grającym ????
kurs na Ufe tak poszybował ze jeszcze trochę to jakieś x2 sie skuszę
 
seba30 44

seba30

Użytkownik
Faktycznie kozacki show wymyślili w Helsinkach ????
Na razie atakuje tylko Magnitę z underem 6,5, czyli jeszcze ciut bezpieczniej niż podałem w typach. I również życzę dochodowych Play-offów ????
Startujemy :whistle:
 
seba30 44

seba30

Użytkownik
No i niestety Metallurg dał się ukłuć w 3 tercji i nie wykorzystał później żadnej z przewag. Ale trzeba bylo ten remis z przebiegu meczu brać pod uwagę ;)
Loko też dało się pierwsze napocząć, zobaczymy co dalej
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
No niestety Magnitka tyle przewag i nic. A tak jak liczą na pierwszą linię Ufy, tak dziś zrobiła swoje, a pierwsza linia gospodarzy dziś niestety bez punktu w RT.
Tak to jest z tym graniem na bramki, jedna szybka, potem w przewadze i niestety jeśli Loko ma wyciągnąć to już bliżej overa niż undera.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Kazań poukładany, dobra gra w obronie i mądrze w ataku. Wydają sje kontrolować spotkanie i właśnie stracili bramkę w osłabieniu. Hokej ????
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
I teraz druga Omsk, będzie ciężko gonić. A w Loko doświadczenie, brawo dla tego który proponował bramkę Kronwalla, chyba coś koło @9
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Cholerka sami tu fachowcy od hokeja,tak sobie czytam kto tu co pisze i wypatruje sobie przeciwnika w finale Gagarina..................
Narazie mój remisik w Jarosławiu jest,oby nie popsuli mi kuponu.
 
Do góry Bottom