>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
No to dzisiaj szykuje się wtopa na Omsku. W sobotę odpuściłem i gładkie 6-3. Dziś pograne i oczywiście plecy z drużyną, która przegrywa u siebie mecz za meczem. Ah ten hokej..
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Omsk jak dla mnie to jest bardzo chimeryczny zespół i potrafi wtopić w najmniej oczekiwanym momencie więc strach na nich grać. A Chińczycy nadal w grze o PO, teoretycznie, ale jednak.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Niestety dla grających Jets, goście póki co po prostu słabsi. Oczywiście jeszcze 20 minut, nadal wszystko otwarte, ale po tej sile ofensywnej liczyłem na więcej. Na tą chwilę straszne męczarnie z każdą próbą wyprowadzenia krążka
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
No właśnie bardzo szkoda bo po takim głupim zamieszaniu poszła akcja, potem niewiele brakło żeby Connor to przerwał ale niestety. A w trzeciej tercji wyglądali lepiej niż w pierwszych dwóch mogli to dociągnąć, byłaby pod koniec szansa na handi. Choć trzeba powiedzieć że z perspektywy całego meczu na więcej niż remis nie zaslugiwali.
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
No właśnie bardzo szkoda bo po takim głupim zamieszaniu poszła akcja, potem niewiele brakło żeby Connor to przerwał ale niestety. A w trzeciej tercji wyglądali lepiej niż w pierwszych dwóch mogli to dociągnąć, byłaby pod koniec szansa na handi. Choć trzeba powiedzieć że z perspektywy całego meczu na więcej niż remis nie zaslugiwali.
I dokladnie do tego pije. Była szansa na gol do pustej.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jezeli nie oglądacie to koniecznie musicie zobaczyć bramkę na 3:2 dla Podolska, która Traktorzyści sami sobie strzelili do pustej przy &quot;delayed penalty&quot; dla gości ????
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Nie mam szczęścia do tego Vityaza. Co obstawię na nich, to przegrywają spotkanie na stojąco w dziwnym stylu. Co obstawię przeciwko nim, to strzelają bramki dawane w prezencie. Smutne... :|
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
I sami sobie nagrabili bo po kiego grzyba zdejmuja bramkarza w polowie meczu i graja 6 na 5 przy pustej bramce. Rozumiem ze jest przepis ale nie mus. I jeszcze bramkarz druzyny przeciwnej strzela im gola. Dobrze im tak.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Właśnie tak się zastanawiałem czy to błąd jakiś w wynikach czy rzeczywiście była taka sytuacja. Muszę w takim razie to zobaczyć. Wiec można powiedzieć, że sami pozbawili się remisu
No rzeczywiście cyrk, takiego czegoś jeszcze nie widziałem. Co do zdejmowania bramkarza to chyba standardowa praktyka wszystkich zespołów, w koncu jak przeciwnik dotknie krążka to automatycznie zatrzymanie akcji i czasu więc nic się nie może wydarzyć, jak się jednak teraz okazuje tylko teoretycznie, bo jednak w praktyce coś się negatywnego może wydarzyć. Podolsk zgarnął dwa ważne punkty i umocnił się w stefie PO, a Traktor może tylko żałować, bo jeśli Sibir jutro zgarnie dwa punkty to różnica już wyraźnie zmaleje i wszystko będzie otwarte
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Fajny numer zrobił Traktor. Można sie pośmiać w ten szary dzień. Mam nadzieję, że ten wynik doda wiary Sybirowi i jutro będą &quot;gryźć&quot; lód, bo tak jak kolega wyżej napisał...po jutrzejszym dniu może zrobić sie ciasno. Tak puszczając lejce fantazji już widzę Sybir na 8, a Traktor za nimi. Byłaby anegdota sezonu.
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Fajny numer zrobił Traktor. Można sie pośmiać w ten szary dzień. Mam nadzieję, że ten wynik doda wiary Sybirowi i jutro będą &quot;gryźć&quot; lód, bo tak jak kolega wyżej napisał...po jutrzejszym dniu może zrobić sie ciasno. Tak puszczając lejce fantazji już widzę Sybir na 8, a Traktor za nimi. Byłaby anegdota sezonu.
No Panowie w kolejce do spadku ze strefy PO jest jeszcze Torpedo, kalendarz maja ciezki, wyjazdy do Avto, Kazania, Loko i D.Moskwa a u siebie Loko, Wilki, Traktor i Sibir, wiec nie ma lekko, i to czasem NN może polecieć
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
No Panowie w kolejce do spadku ze strefy PO jest jeszcze Torpedo, kalendarz maja ciezki, wyjazdy do Avto, Kazania, Loko i D.Moskwa a u siebie Loko, Wilki, Traktor i Sibir, wiec nie ma lekko, i to czasem NN może polecieć
Zgadza się, też tak myślałem że tutaj NN może być szansą dla Sibiru, bo jednak myślę, że Traktor sportowo da radę i powinni ogarnąć te ostatnie spotkania na tyle by się utrzymać w 8-ce. będą też bezpośrednie spotkania przysłowiowe 4 pkt. Ciekawe czy Red Star będą się chcieli jeszcze włączyć w tą rozgrywkę. Jutro spotkanie z Amurem, jeśli chcą jeszcze się liczyć to koniecznie zwycięstwo. Ostatnio się przełamali. Tak sobie myślałem, żeby zagrać coś w tym kierunku bo kurs na Chińczyków ciekawy. Co Panowie o tym myślą?
Sibir jutro też bardzo ważne spotkanie, Jokerit już chyba zostanie w tym miejscu gdzie jest i pozostanie im liczyć że Spartak powalczy o 5 pozycję i unikną Dynama.
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
TSN opublikowało listę 45 graczy, którzy są faworytami do wymian. Liderem wśród nich jest Panarin, który odmówił podpisania nowej umowy z Bluue Jackets. Wśród rosyjskich hokeistów znalazł się również Siergiej Bobrowski (10 miejsce), obrońca Florida Panthers Bogdan Kiselevich (37. miejsce) i napastnik Rangers Vladislav Vicestnikov (39. miejsce).A więc może być ciekawie.
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Miłe złego początki - to się może sprawdzić w meczu Barysa. Karlsson ma co raz więcej roboty. Bardzo fajna akcja po której SKA wyrównało. Chciałbym, żeby Astana zawalczyła.....ale dziś najważniejszy mecz Sybiru. Czaruje jak mogę co by ich zbliżyć do PO :hokej:
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Miłe złego początki - to się może sprawdzić w meczu Barysa. Karlsson ma co raz więcej roboty. Bardzo fajna akcja po której SKA wyrównało. Chciałbym, żeby Astana zawalczyła.....ale dziś najważniejszy mecz Sybiru. Czaruje jak mogę co by ich zbliżyć do PO :hokej:
Dobrze ze chociaż punkt jest, moxe się przydać.
 
Do góry Bottom