>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

P 0

pokwa

Użytkownik
Ryga chce chyba szybko sezon skończyć. Porażki z Mińskem i Bratysławą chyba pogrzebały szanse na play off
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ryga chce chyba szybko sezon skończyć. Porażki z Mińskem i Bratysławą chyba pogrzebały szanse na play off
Pogrzebać może jeszcze nie pogrzebały bo tylko dwa punkty straty, ale nie wykorzystać takiej okazji? W szatni pewnie nie panuje teraz zbyt miła atmosfera.
 
P 0

pokwa

Użytkownik
Oglądałem oba te mecze, jak i wygrany po karnych z Mińskiem kilka kolejek temu i grali bardzo słabo we wszystkich tych spotkaniach.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja miałem nie grać, ale zagrałem RT za drobne w dublu z tymi Włochami co kurs tak spadał, no i Włochy na plus, wydawało się, że tutaj już też spokojnie, jak zobaczyłem że idą z kontrą to nawet sobie pomyślałem że szkoda, że nie w handi, a tu proszę taki babol. Jak tak oglądam NHL to przy takich akcjach jak idą na pustą to z połowy idzie strzał i w dużej mierze kończy się bramką. Nawet teraz nie wiem kto tam był przy tym krążku w tym momencie, ale niestety to równo spartolił jak dla mnie.
Swoją drogą ciekawe kto na naszych mistrzów kija i lodu wymyślił dziś taki kursik i ciekawe czy ktoś to grał
 
Do góry Bottom