>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

P 0

pokwa

Użytkownik
Ja to chyba jestem pod pechową gwiazdą urodzony. Wyrównanie w ostatniej akcji. Ileż to razy przegrywałem kupony w ostatnich sekundach, niezależnie od dyscypliny.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Nie no, Dynamo Ryga dzbany miesiąca. 2 sekundy przed końcem 3 tercji brama w plecy.
brawo za determinację dal rywali...
edit: dobrze dla mnie, że chociaż w karnych... ale emocje :/
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
kolejny FIX,
Podolsk - Czerepovec,
wynik: 1:3, rozpoczęcie 3 tercji i w 2 (słownie: DWIE) minuty gospodarze strzelają 3 bramki i wychodzą na prowadzenie 4:3 xD :facepalm::sarcastic:
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Nie oglądałem spotkania więc trudno mi ocenić co tam się działo, choć spodziewałem się, że Podolsk to dziś wygra i nawet do jakieś taśmy to wrzuciłem. KHL obstawiam raczej dla zabawy pamiętając, że Rosja to dziwny kraj. Czy spotkanie było ustawione? Może nie, może tak wiadomo że w hokeju potrafi się naprawdę wiele dziać w ciągu kilku minut. Ale patrząc na to spotkanie można pomyśleć, że pierwszej ekipie zależy na tym, żeby załapać się do PO a więc na dwóch punktach, drugiej ekipie zależy na tym, żeby się pokazać z dobrej strony, aby nie zostać wysłanym do VHL. Patrząc na suchy przebieg spotkania i wynik można powiedzieć, że oba cele zrealizowane.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nie oglądałem spotkania więc trudno mi ocenić co tam się działo, choć spodziewałem się, że Podolsk to dziś wygra i nawet do jakieś taśmy to wrzuciłem. KHL obstawiam raczej dla zabawy pamiętając, że Rosja to dziwny kraj. Czy spotkanie było ustawione? Może nie, może tak wiadomo że w hokeju potrafi się naprawdę wiele dziać w ciągu kilku minut. Ale patrząc na to spotkanie można pomyśleć, że pierwszej ekipie zależy na tym, żeby załapać się do PO a więc na dwóch punktach, drugiej ekipie zależy na tym, żeby się pokazać z dobrej strony, aby nie zostać wysłanym do VHL. Patrząc na suchy przebieg spotkania i wynik można powiedzieć, że oba cele zrealizowane.
Ja zawsze sceptycznie podchodzę do twierdzeń o ustawionych spotkaniach w najwyższych ligach. Myślę, że było tak jak mówi pepo1990 - obie ekipy miały motywację i skończyło się jak sie skończyło. Jutro pooglądam powtórki i zobaczymy jak to wyglądało na lodzie.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
No i Metsola też ma trochę pracy. Brak skuteczności Amura w przewadze sprawił że nie padła żadna bramka w pierwszej tercji. Jeśli miał bym oceniać to większy plus dla Amura.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jak na razie Amur pozwolił tylko na 10 strzałów graczom Ufy oddając 27 na bramkę Metsoli, a mamy już końcówkę drugiej tercji. Aż takiej dominacji się nie spodziewałem. Prawdę mówiąc to w ogóle nie spodziewałem się jakiejkolwiek dominacji gospodarzy ????
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
A czy Ufa gra na 100% czy lekko na pół gwizdka? Tak właśnie myślałem że tutaj dzisiaj może być mina. Amur u siebie potrafi coś tam zagrać a wszystkiego przegrać nie sposob
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ciężko powiedzieć czy to granie na pół gwizdka czy zła taktyka. Może nie spodziewali się tak dobrej postawy Chabarowska. Wyglądają na trochę zaskoczonych lub rozproszonych, a teraz bedzie już ciężko bo nerwówka się wkradła na koniec.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ale miazga w Moskwie póki co
Tak sobie dziś myślałem że SKA weźmie pierwsze miejsce w tabeli, własną siła albo z pomocą sędziów ale dziś się to dokona.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Dawno nie było tylu wpakowanych bramek dla CSKA :eek: Ale trop Marka ???? , chyba sam się nie spodziewał, że Astana tak dobierze się im do tyłka ????
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Dawno nie było tylu wpakowanych bramek dla CSKA :eek: Ale trop Marka ???? , chyba sam się nie spodziewał, że Astana tak dobierze się im do tyłka ????
Szczerze to meczu na styku i gola do pustej, taki byl scenariusz tego kursu 12.5 a tu pieknie wypunktowani. Niestety oglądałem tylko do 29 min a poźniej obowiązki wzywały.
Ale mecz z Loko tez dawal podstawy do tego by zagrac przeciwko CSKA
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Szczerze to meczu na styku i gola do pustej, taki byl scenariusz tego kursu 12.5 a tu pieknie wypunktowani. Niestety oglądałem tylko do 29 min a poźniej obowiązki wzywały.
Ale mecz z Loko tez dawal podstawy do tego by zagrac przeciwko CSKA
Coś Ty zrobił :bomb::hokej: ????
 
Do góry Bottom