>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Piekny gol Liszki na 1-1, doswiadczenie z KHL procentuje ,ale szkoda gola na 2-1 dla Szwedów bo bramkarzowi Słowaków przejezdzajacy Szwed wytracił kij i chwile poźniej padł gol. Ale Słowacy walczą , jeszcze bedzie sie działo.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Panowie co sądzicie o wygranej dzisiejszej Młodej z Boleslav ? Kurs zachęcający, są ewidentne w gazie. Pytanie czy Sparta się nie przełamie u siebie ?
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Panowie co sądzicie o wygranej dzisiejszej Młodej z Boleslav ? Kurs zachęcający, są ewidentne w gazie. Pytanie czy Sparta się nie przełamie u siebie ?
Po mojemu lepiej tego meczu nie ruszać. Sparta w końcu może odpalić. Jeśli już to Pilzno i Brno (oba dogr+karne)
 
adrian715 188,4K

adrian715

Użytkownik
Cóż za mecz w Omsk&#39;u! ???? Od 0-3 do 3-3
Oglądając mecz nic nie zapowiadało takiego przebiegu,bo najzwyczajniej gospodarze grali słabo,niby historia mówi co innego,że w zasadzie zawsze można było spodziewać się gradu goli i tak tez było dziś.
Masa akcji w jedną i drugą stronę już na początku powinny paść szybkie 2-3 bramki tak czy inaczej końcówka świetne widowisko.
 
D 219

dolgo

Użytkownik
Handicap +0.5/-0.5
Detroit Red Wings
1.60
Florida Panthers
2.15
witam, panowie taki zapis oznacza ze detroit nie moze przegrac wiecej jak jedna bramka? prosze o opinie
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Handicap +0.5/-0.5
Detroit Red Wings
1.60
Florida Panthers
2.15
witam, panowie taki zapis oznacza ze detroit nie moze przegrac wiecej jak jedna bramka? prosze o opinie
Tak, dokładnie to oznacza taki zapis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Dziś kurs na Wash to albo mega promocja ale muka roku :bandit: co sądzicie o tym meczu ? Ja uważam z logicznego punktu widzenia, że Wash powinni rozjechać Nashville. Goście od posypania się 1 linii ataku(kontuzje) grają po prostu słabo. Nie wierzę że dziś zatrzymają Wash
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dziś kurs na Wash to albo mega promocja ale muka roku :bandit: co sądzicie o tym meczu ? Ja uważam z logicznego punktu widzenia, że Wash powinni rozjechać Nashville. Goście od posypania się 1 linii ataku(kontuzje) grają po prostu słabo. Nie wierzę że dziś zatrzymają Wash
Jestem za. Też to zagram. Może nawet z handi -1
 
Do góry Bottom