>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka:hokej:
Ja tak już trochę wybiegam w przyszłość i turniej Spengler Cup, gdzie głównie skupiam się na Ocelari Trinec (z wiadomych powodów;) Ocelari bez swojego trenera Varady, który jest z Czeską repre U20 za oceanem, do tego świąteczny czas poza domem, (choć widziałem,że gracze zapraszają rodziny do Szwajcari). Są liderem w ELH ze stosunkowo bezpieczną przewagą.Zastanawiam się jak to wszystko wpłynie na graczy Trinca i czy będą w stanie postawić się Magnitogorsku, który z tego co kojarze prowadzą czescy solidni trenerzy. No i fińska Kalpa jest jeszvcze w grupie...Wydaje się jednak,że Trinec bardzo poważnie podchodzi do tego prestiżowego turnieju. Ja nie siedze w KHL a tym bardziej fińskiej i trudno mi trochę wyobrazić sobie zderzenie Trinca z tymi ekipami. Z tego co wiem to kanadyjczyk Werek zrobił sobie pauze na 3 mecze,żeby wrócić na ten turniej, a to w może podpowiadać jego punkty,gole, bo w ELH wymiata. Co myślicie w tym temacie?
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
W tym temacie może Ci pomóc chyba tylko mark1973 bo on śledzi temat czeski i ma w małym palcu KHL więc może wymyśli coś sensownego na temat zderzenia tych dwóch lig ????
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
Tutaj kwestia podejście będzie kluczowa tych drużyn- to jest specyficzny turniej reguły mocna nastawiają sie gospodarze i rożne garnitury Kanady. Co do grupy moim zdaniem trudna bardzo wymagającą szykuje sie sporo underkow
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
W tym temacie może Ci pomóc chyba tylko mark1973 bo on śledzi temat czeski i ma w małym palcu KHL więc może wymyśli coś sensownego na temat zderzenia tych dwóch lig ????
Dziękuję za uznanie;)
Co do turnieju to jak najbardziej bede śledził co sie tam dzieje. Magnitka pojedzie tam po jutrzejszym meczu w Bratysławie, wiec widac ze skład beda mieli mocny. Zobaczymy z kim przeyjdzie Kalpa, Norynbergia, i jak bedzie wygladał skład Kanady, turniej z tego co sie orientuje bedzie rozgrywany w Davos i Norynderdze i własnie gospodarze chca wypaść bardzo dobrze. Ekipa z Davos w tym roku skład odmłodzony i zobaczymy ale cudow sie nie spodziewam. Wladze Norynbergii licza na półfinał ale w opinii oryganizatorów wielkim faworytem jest Magnitka. Jak wspomniał rybarz Ocelari tez powaznie podchodza do turnieju i ciekawa bedzi ich rywalizacja z Magntką, co do meczu mam przemyslenia ale to juz w zakładce bo fajnie ze sie pojawiła. Jak wyzej wspomniał Anzelmo wazne bedzie podejscie do tego turnieju ale jest tam o co grac bo kasa duza. Sam turniej powinien wg mnie obfitować w bramki szczegolnie w fazie grupowej bo z reguły tak było.
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Trzyniec - Magnitka
Szybki mecz ale póki co bez bramek. Trzyniec slabiutko w grze w przewadze. Ciężko było zamek założyć. No cóż ja wybywam z domu. Oby zaczęły padać bramki
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Nie ma tak zle ;-) Druga przesilovka i jest brama Adamskiego! Patrząc na mecz to Trinec gra swoje, a Magnitka coś nie wyraznie. Na szczęście tempo jest w miarę równe, bo tego się obawiałem w kwesti Trinca. No zobaczymy jak to teraz bedzie wyglądać,choć już raczej opcja z underem coraz bliżej powodzenia. Mecz nawet ciekawy,ale spodziewałem się większego tempa.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Ale 4 formacja Trinca robi różnice na lodzie! Ocelari 2 karne, niewykorzystane. No,no szykuje się nam niespodzianka,albo jakiś niski remisik
EDIT/: Remis 1-1 i karne. Wiedziałem,że zabraknie Varady. Jego zastępca na karne wystawił nie rozgrzanego Kvace , ściągając świetnie grającego Hrubca :angryyy:. Kvaca puścił łatwo pierwszy karny , potem zaliczył kontuzje i Ocelari wjeb...!!! Ale po walce :yes:, brakło skuteczności i sprzyjających okoliczności o_O
Jeszcze problem na jutro dla Ocelari, bo to jest tak rozgrywane,że zwycięzca gra w piątek, a przegrany jutro o 15! Więc Ocelari na obecną chwilę nie mają zmiennika w bramce...Teraz trzeba rozkminić Kalpe, bo mecz już jutro na świeżo. Ktoś coś?
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Niestety nie dane mi było zobaczyc meczu Magnitki. Ogladam za to od polowy pierwszej tercji mecz Kanady z Davos i póki co wiele chaosu na lodzie a przewagi kanady jakby nie widzać a w drugiej tercji jakby zamienili sie koszulkami to nikt by sie nie zorientował
 
Do góry Bottom