>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Pierwsza tercja średnia ale teraz niezłe widowisko. Trybuny tętnią życiem, mecz się rozkręcił, dobrze się ogląda. Fajnie tam mają w tym Nowosybirsku ????
Tam zawsze był klimat do hokeja, maja jedną z bardziej zywiołowo reagujących publiczności
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Tam zawsze był klimat do hokeja, maja jedną z bardziej zywiołowo reagujących publiczności
Dlatego lubię ich oglądać. Ciągle slychac śpiewy albo okrzyki &quot;Sibir! Sibir!&quot; Połączone z klaskaniem. Szalona radość po zdobytej bramce. Kiedyś oglądałem jakaś sondę wśród ludzi i w miastach jak Nowosybirsk, Magnitogorsk, Czelabińsk itd większość mieszkańców uważa hokej za sport narodowy.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nie mam możliwości oglądania więc się nie wypowiem. Nie chcę wprowadzać nikogo w błąd. Jak oglądasz to na pewno łatwiej ocenić Tobie niż mi.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Loko dzis dobrze usposobione, a przede wszystkim skuteczne, póki co nie dają rozwinąć skrzydeł Astanie , nawet się nie spodziewałem i jeszcze bez Loktionowa więc omijalem ten mecz typersko.
Dlatego lubię ich oglądać. Ciągle slychac śpiewy albo okrzyki &quot;Sibir! Sibir!&quot; Połączone z klaskaniem. Szalona radość po zdobytej bramce. Kiedyś oglądałem jakaś sondę wśród ludzi i w miastach jak Nowosybirsk, Magnitogorsk, Czelabińsk itd większość mieszkańców uważa hokej za sport narodowy.
W ogóle w Rosji to hokej namber łan sport. W klubach konferencji wschodniej to jak jest mecz to wielkie święto, za Uralem zawsze tak było, kluby z tradycjami, cała otoczka , władze miast nastawione na ten sport. Zachod tez ale chyba Wschód bardziej, prócz tych co napisałeś Kazan, Ufa, Avto, Omsk, NN to podobnie , wszyscy tym żyją . A u Nas sport niszowy....
 
Do góry Bottom