>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
A kusiło dziś coś zagrać w stronę Podolska jak zobaczyłem, że nie ma pierwszej linii w standardowym składzie, ale w końcu to odpuściłem. Puściłem w dublu Rygę z Ufą, ale widzę, że znów Soczi u siebie daje radę. Ktoś to ogląda, Ufa taka marna?
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja oglądam Spartak, raczej wejdzie. Ryga OT zamyka mi kupon. Też mnie ciekawi CSKA i Ufa, będzie dużo powtórek do obejrzenia wieczorem.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Fajny mecz, zawsze lubiłem starcia Pens - Caps. Po Wilsonie niczego innego się nie spodziewałem w tym mecz, jestem pewien, że na tym się nie skończy i ktoś jeszcze zarobi od niego kilka ciosów. Stawiam na Hornqvista ????
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja zagrałem na Avs/+4,5, oba spotkania w dublu w RT na gospodarzy i parę zakładów na zawodników, udało się już złapać bramkowego dubla Rantanen, Crosby więc coś tam już się zwróciło z tego co obstawione. Jeszcze jakiś jeden taki dubel i będzie zwrot za dzisiejsze zakłady. Jest Gallagher więc by się przydał Kuznetsov do uzupełnienia
Ogólnie jeszcze jest szansa jak Caps wyciągną na 3:2 i potem ewentualnie maks jedną do pustej to zamknie się w 6. Ale najpierw muszą to wyciągnąć na remis, potem dopiero myśleć o wygranej. Jeśli będzie 2:2 przez dłuższy czas to myślę, że może to obie ekipy satysfakcjonować więc najlepiej jak na początku coś wpadnie i potem szybko na prowadzenie
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Mecz się potoczył trochę inaczej niż się spodziewałem, ale szanse są. W sumie to coś w rodzaju derbów. 3T Caps zaczną od Power Play to też jakaś szansa. Może Owieczkin odpali.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja ogólnie nie gram NHL za zbyt wysokie stawki bo to niesamowicie trudna liga. Skupiam się na Rosji a czasem podbiorę kolegom coś z Czech lub Niemiec/Szwecji. Jakiś czas temu wymyśliłem sobie pewien sposób progresji na jeden zespół z NHL i ją gram. Przynosi niezły zysk w skali sezonu już trzeci rok.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Możliwe, w końcu w ostatnim czasie forma jest. Ale dziś mam wrażenie, że go krótko trzymają w PP i brakuje miejsca na dogranie. Wczoraj podobna sytuacja w Buffalo - Florida 2:1 i PP na początku i w kilka minut się zrobiło 2:4 więc wszystko możliwe
No i niestety słabe PP. Colorado dziś tak samo, 3-cie miejsce w PP w lidze a dziś bez pomysłu
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Czyżby Czerepowiec zaczął się sypać? Kontrakt rozwiązał właśnie Stransky - to już czternasty zawodnik który odchodzi w grudniu. Upadek czy przebudowa?
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Z ciekawostek - dzisiaj w składzie Avangardu pojawi się Shumakov - odesłany do Rosji z farmy Capitals, testowany przed sezonem, ale nie spełnił oczekiwań trenera. Podobno miał byc odesłany wcześniej ale w jego interesie działał Owieczkin.
 
Do góry Bottom