>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Myślę, że przeciwnik w lepszej formie niż Niżny. Mimo, że na dnie tabeli to jednak Admirał w ostatnim czasie potrafi się postawić różnym ekipom. Gdyby Mozajkin zamiast w słupek trafił i było 3:1 to też zrobiłoby się spokojniej. Raczej zwycięstwo w RT będzie po stronie Hutników, ale jak dla mnie kursy były wystawione niewspółmiernie np w stosunku do soboty gdzie dawano blisko 1,6 za zwycięstwo w RT a dziś tylko nieco ponad 1,3. Ostatnio można było złapać dobre kursy na zwycięstwo z overem. Dziś po takim kursie to trudno było coś wyczarować z zakładem na zwycięstwo, raczej można było szukać pkt zawodników, ewentualnie bramek.
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Myślę, że przeciwnik w lepszej formie niż Niżny. Mimo, że na dnie tabeli to jednak Admirał w ostatnim czasie potrafi się postawić różnym ekipom. Gdyby Mozajkin zamiast w słupek trafił i było 3:1 to też zrobiłoby się spokojniej. Raczej zwycięstwo w RT będzie po stronie Hutników, ale jak dla mnie kursy były wystawione niewspółmiernie np w stosunku do soboty gdzie dawano blisko 1,6 za zwycięstwo w RT a dziś tylko nieco ponad 1,3. Ostatnio można było złapać dobre kursy na zwycięstwo z overem. Dziś po takim kursie to trudno było coś wyczarować z zakładem na zwycięstwo, raczej można było szukać pkt zawodników, ewentualnie bramek.
No właśnie mam Mozyakina
 
S 0

sinu

Użytkownik
Jaki dzisiaj gwałt SKA... Czuje ze wojskowi też polecą z tematem i ide z handi -1.5 dla CSKA po kursie 2.30 ????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Co za mecz w Helsinkach! Bramek nie wiele ale tempo, okazje do zdobycia bramek, dynamika i zaangażowanie zawodników pierwsza klasa. Wielki plus dla Dynama. Fenomenalna gra w osłabieniach, szybkość, pressing ogromny. Szkoda tylko nie wykorzystanych sytuacji. Piękny mecz.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Wydaje się, że to typowe spotkanie do jednej strzelonej bramki, jak to często ostatnio w przypadku Traktora. Potem ewentualnie druga do pustej. Kazań ostatnio męczy się na wyjazdach a Traktor w grze o PO. Nie do końca wiem o co tam chodziło z tą nieuznaną bramką dla Kazania, na pewno to by ułatwiło im sprawę. Teraz z każdą minutą pewnie ograniczą się ataki, każdy tym jednym pewnym punktem się pewnie zadowoli.
 
bercik 169

bercik

Użytkownik
propozycje na dziś:
Petersburg -1 @ 1.84
Lukko o2,5 @ 1.74
Vaxjo - Timra o4,5 @ 1.71
Linkopings - Mora o4,5 @ 1.59
Krótko: Petersburg 10 (!) z rzędu razy wygrywał w Jarosławiu z czego ostatnie 5 spotkań więcej niż jedną bramką, gospodarze po szczęśliwym ograniu CSKA 1:0, drugiego dnia konia z rzędu nie przewiduje.
Lukko niezłe u siebie, na przeciw najsłabsza drużyna ligi na wyjazdach. Szwecja czysto statystycznie + forma drużyn.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom