>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Mecz się jeszcze nie skończył, więc myślę, że jest zbyt wcześnie żeby mówić o laniu.
Dokładnie, spotkanie się jeszcze nie skończyło, właściwie to jest dopiero w połowie. Tam się jeszcze tyle może zdarzyć, że równie dobrze Czerepowiec może wyjechać z laniem. Daleko nie trzeba szukać, kilka dni temu Ufa z Red Star w podobnym momencie przegrywała tym samym stosunkiem a skończyła bodajże 7:4 czy 7:5 już nie pamiętam dokładnie. Oczywiście Ufa większy poziom sportowy niż Sibir, ale na pewno gospodarze nie są jeszcze na straconej pozycji
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
No to proszę bardzo
Nikt tutaj nie deklarował że Sibir to wygra, tylko że mecz się nie skończył i może się tam wiele wydarzyć. I nadal tak może być. Jeszcze 20 minut gry przed nami więc wynik może być tak naprawdę każdy. Ten sam Sibir jeszcze nie tak dawno ze wspominanym już Red Star prowadził 5:1 i potrafił wypuścić to prowadzenie w ostatnich 10 minutach tracąc ostatnie dwie bramki w ciągu 15 sekund przed końcem spotkania. Z drugiej strony grający dziś Czerepowiec również nie tak dawno spotkanie z Jokeritem na własnym lodzie i prowadzenie 10 minut przed końcem jedną bramką a ostatecznie porażka w RT. Hokej to nie piłka, tutaj 20, 10 a nawet 5 minut gry może zmienić wszystko. Czasami wystarczy kara 2+2 i wynik się odmienia od 180 stopni. Nie mówię, że Sibir wygra, bo widać, że cały czas spore problemy w obronie i w bramce mają, nie mam też okazji by to spotkanie oglądać więc nie wiem jak to wygląda na lodzie. Natomiast na live kurs ML po 7,5 wygląda interesująco, choć początek trzeciej tercji w osłabieniu
 
neeq1 20

neeq1

Użytkownik
Już normalnie niedowierzalem że Nowosybirsk odrobił, ale jak zwykle bajka nie trwała długo i znowu sobie na koniec meczu dali strzelic bramkę.. no ręce opadają..
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Tak jak mówiłem, w tym meczu mogło się jeszcze wiele wydarzyć i się wiele wydarzyło, chyba trochę po tym odrobieniu wdało się w szeregi Sibiru rozluźnienia, pewnie były już myśli przy dogrywce i niestety. Ja zagrałem 3 bramki Sibiru w dublu z handi Magnity więc póki co jestem usatysfakcjonowany.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Żałuję że nie postawiłem na ich zwycięstwo. Chodziła mi taką mysl po głowie ale ostatecznie zrezygnowałem a szkoda.
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Jestem w Ostrawie na Derbach. Jeśli moi znajomi nie interesujący się sportem twierdzą, że Trzyniec lepszy, to coś w tym jest.
Hrubec się nudzi.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Tampa spora przewaga w tabeli kontra ekipa, która jest na granicy PO i w tym sezonie radzi sobie całkiem dobrze. Po kursie poniżej 2, a taki z tego co widziałem nie było sensu grać Tampy. Do tego Tampa podobnie w zeszłym sezonie po perfekcyjnym grudniu miała lekki kryzys na początku roku. Spokój w tabeli pozwala trochę odsapnąć więc jak dla mnie na Tampę trzeba w najbliższym czasie uważać, a kursy prawdopodobnie będą cały czas niskie
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jeśli chodzi o KHL to na początek polecam championat kropka ru. Powinno być też po angielsku. Znajdziesz tam zakładkę hokej. Piszą na temat KHL i NHL bardzo ciekawe artykuły, wywiady itd. jeśli chcesz obejrzeć skróty to na khl kropka ru wszystko znajdziesz i też powinno być po angielsku jeśli rosyjskiego nie znasz. Co do ligi czeskiej to szukaj info u rybarz . Pozdrawiam
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Co sądzicie jutro o granie na Jarosław po ładnym kursie grają na wyjeździe z Władywostok, kurs 1.85 forbet
Wszystko zależy od nastawienia. Amur już nic w tym sezonie nie osiągnie. Dla nich to dobry czas na eksperymenty które mogą wyjść różnie. Lokomotiv może walczyć o lepszą pozycję w tabeli bo jeszcze ma szansę i trochę czasu. Oczywiście jakość i kadra po stronie gości. Ja tego nie gram ale można próbować.
 
Do góry Bottom