>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

HATTRICK

nikifor 402

nikifor

Forum VIP
A do Planetarium właśnie się zapisuje i zobacze czy warto
Ja gram od wczoraj i uwierz mi naprawde warto ;) Jestem 1 w lidze ???? i jest coś takiego , ze masz taki mini chat z osobą bardziej doświadczona , którą możesz pytac o wszystko za co wieli + ... ogólnie to narazie jestem zadowolony choc czasami sie jeszcze trace :zoltakartka: ale ogólnie to bardziej mi sie podoba od http://www.golonline.pl :mrgreen:
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
Ja na razie wciągnąłem się w menagerzone. Jest tam też manager hokeja jakby ktoś chciał. Można rozgrywać dwa mecze dziennie lub nawet trzy, ale nie więcej niż 10 tygodniowo. Zobaczymy jak kwestie finansowe bo przychodu z biletów tam nie widać, zrobione to jakoś tak żeby niby było ciekawiej. Rejestracja w jeden dzień i już masz drużynę.
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Szczerze mówiąc to najlepszy mimo wszystko jest hattrick. Tym czasem póki zablokowali mi konto spróbuje innych managerów. Na razie zarejestrowałem się w Planetarium, a w managerzone to troche miałem problemów, bo mail nie chciał mi przyść. Więc napisałem maila do GM to ten kazał założyćmi nowe konto. Zrobiłem tak i cieszyłem się grą dwa dni, a potem zablokowali mi drużyne ze względu na dwa konta. Jak napisałem że to GM tak mi kazał nic nie odpisali, ale i drużyny nie przywrócili.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Mam ale za *** nie moge się połapać o co tam chodzi, a mój mentor nie logował się od dwóch dni.
No przez pierwsze dni też sie połapac nie umiałem ale już sobie jakoś radze :] ... a ogólnie to jak Ci sie podoba od strony estetycznej itp ??
 
emde 0

emde

Użytkownik
Ja gram w hattrick&#39;a drugi sezon :mrgreen: W tamtym troche poszalałem i spadłem do ostatniej ligi :roll: Nie poddaje się i walcze dalej - teraz jestem na 2 miejscu :dfytysdfh: Moja drużyna to HardHDK a ID: 1048387 ???? Zapraszam na sparingi :spokodfhgfh:
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
powidzcie mi jak sprawdzić swoje negocjowane transfery ?? bo zlożylem ofarty 2 zawodnikom i niewiem gdzie sprawdzic czy ktoś mnie nie przelicytował !
 
5h4d0wm4n 0

5h4d0wm4n

Użytkownik
W menu w twoj klub, masz link oferty tam masz pokazane zlozone przez ciebie i tobie oferty, jak ktos cie przelicytuje to znika z tamtad i wyskakuje w menu moj hattrick z prawej na dole.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
oooo jakiś Hattrickowiec :spokodfhgfh: . Jeśli nie grasz już w pucharze to zapraszam na sparing. Mój team Gretna Club -&gt; 7 liga ;-)
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
a ja się dopiero zajerestrowałem i zaczynam podbój od 9 ligi, na razie 2 miejsce ;] zobaczymy jak będzie dalej, jakby ktoś chciał dostac lanie w sparingu to zapraszam ;p
 
Do góry Bottom