>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

HATTRICK

szczpl 12

szczpl

Forum VIP
jestem bardzo zdenerwowany ????
chce sie zalogowac na hattricku to wyskakuje mi błąd logowania.
no to wpisuje jeszcze raz login i hasło, znowu bląd....
pomyślałem ze zapomniałem hasla, to biore przypomnienie hasla i karze wyslac na maila, podaje maila a tu wyskakuje mi nie ma urzytkownika z takim mailem....
w takim razie biore wysli urzytkownikowi haslo, i pokazuje mi sie na ma podanego urzytkownika ????

czyli co w takim razie ??
wywalili mnie czy co ??
czekam od 3 dni na drurzyne, a tu okazuje sie ze juz nie jestem zrzeszony w hattricku !!

barnez co moze być nie tak ??
 
B 0

barnez

Użytkownik
To wina systemu, ja tez sie dwa razy rejestrowalem za drugim razem pomyslnie. Druga przyczyna moze byc to ze juz jest zalozona druzyna z twojego IP ale to chyba niemozliwe.
Sprobuj jeszcze raz, jak sie nie uda to wyslij do nich maila wtedy przydziela ci druzyne &quot;recznie&quot; na 100% skutkuje bo byly opisywane takie przypadki
 
szczpl 12

szczpl

Forum VIP
wyslalem do nich maila
teraz pewnie będe czekal kilka dni na odpowiedz, ale mam nadzieje ze sie bedzie oplacac.
nie nawidze takich niemilych niespodzianek :x
 
B 0

barnez

Użytkownik
zaczynaja sie wybory na trenera kadry U20, kazdy moze wysunac swoja kandydatore i kazdy moze glosowac.
A oto program jednego z powazniejszych kandydatow (moim skromnym zdaniem)

W podskokach poprzez las, do babci spieszy Kapturek, uśmiecha się cały czas do słonka i do chmurek.. Wesoły Kapturek, szczęśliwy kapturek.. Aaaaaargh!

To prawda, nie umiem opowiadać bajek, ale kadrę juniorów poprowadzę koncertowo!

Witajcie!!!

Serdecznie mi milo powitać wszystkich czytających ten watek, specjalnie pogrubiłem poszczególne akapity mojego programu dla czytających wybiórczo, tak by każdy mógł znaleźć cos co go najbardziej interesuje w moim planie, tym niemniej gorąco zachęcam do przeczytania całości!

O mnie:

Nazywam się Michał Cagliostro, urodziłem się 20 lat i 4 dni temu w Łodzi. Aktualnie studiuje Socjologię w Warszawie na tamtejszym SGGW. Przez najbliższy rok będę otrzymywał stypendium naukowe, więc będę miął z czego zapłacić rachunki za Internet;). Przede mną drugi rok studiów, a kampania wrześniowa to abstrakcja, która pozwala mi skutecznie
i czynnie uczestniczyć w obecnych wyborach : )

&gt;Umiejętności przydatne do pracy z kadra

Języki: angielski (Na poziomie Advance) , niemiecki (Zertifikat Deutsch). Również inne języki nie są mi obce (tj. szwedzki, hiszpański, włoski i rosyjski).
Duża komunikatywność i ogromna liczba ludzi których poznałem na HT. Wielu przyjaciół w Polsce i zagranica uważam za ogromny atut podczas pracy z kadra.

Hattrick i ja:

Zacząłem bardzo dawno temu – prawie 3 i pół roku gram już w HT. Właśnie w jubileusz mojej ostatniej wygranej w wyborach na trenera kadry młodzieżowej, startuje ponownie. Osiągnąłem w tej grze już wiele, będąc mistrzem kolejno IV ligi, III i II, ulęgając w barażu do Ekstraklasy - KoStoRowi. Wystąpiłem w finale Pucharu Polski ulęgając w dwumeczu Dziobakom.

Obecnie znajduje się tam gdzie 3 lata temu po pierwszym swoim sezonie, w IV lidze, po tym jak zdobyłem w niej 2 miejsce. Historia się powtarza..

Jako selekcjoner kadry rozegrałem z nią 26 meczów, 17 wygrywając, 3 remisując, w 6 ponosząc porażkę (65.4% wygranych!). Chciałbym ten bilans jeszcze poprawić!


Czesc merytoryczna (3918519.4)



Edited 2005-09-10 20:04:24 by Cagliostro

Odpowiedz

Od: Cagliostro
Do: Wszyscy 3918519.2 jako odpowiedź na 3918519.1
10.09.2005 o 20:01
Co nowego w kadrze?

*Stworzę Federacje dla skautów i pomocników kadry u20, elitarna grupę osób, pomagających przy u20. Niestety niezbędny będzie supporter, dla szczególnie utalentowanych osób postaram się go zapewnić. Dla wszystkich którzy uważają, ze już jest federacja dla kadr (Przyjaciele Reprezentacji -przyp.), to z całym szacunkiem dla niej, znajduje się tam zbyt wiele osób, a niestety przeciek informacji jest zbyt duży. Postaram się wcielić do niej trenerów kadrowiczów, tak by mięć z nimi jeszcze lepszy kontakt, co jest bardzo ważne.

*Otoczka. Bliska współpraca i pomoc od HT -Reporterów ułatwi mi w realizację ciekawego planu wprowadzenia konferencji prasowych przed i po meczach, przynajmniej w dwóch językach (Polski i Angielski, jeśli nasza kadra stanie się bardziej popularna, mam pomysł wprowadzenia konferencji tłumaczonych również na inne języki)

*Postaram się by kadra młodzieżowa skutecznie rywalizowała o popularność z kadra A, mimo iż zbliżają się finały WC, będę przez cala kadencje prowadził tak wątki reprezentacyjne, by czytający je poznali kadrowiczów tak by utkwiły w ich pamięci na długie sezony.

*Więcej u20 w HT radio! - DJ Martin-FBS gwarancja tego sukcesu!
- Chciałbym utrzymać przy meczach reprezentacji jednych z najważniejszych kibiców nazywanych w HT Radiu GANGSTARS, oraz aby ta grupa się powiększała i trwała przy meczach Reprezentacji Narodowej zawsze, oraz by się powiększała. Liczę na Was(m.in. blanco, Casanunda, czarny_uspiony, hubcio, krzysiek_2k, Phoenix i wielu innych wspaniałych gości na doping których zawsze można liczyć)! Właśnie Ci ludzie zasługują na to by kadra odnosiła sukcesy, warto się starać dla kadry by tacy jak oni czerpali radość z wygranych orzełków!

Wiele zależy również od mojej spontaniczności, a w głowie mam wiele pomysłów, możecie wierzyć, ze oprócz wszystkiego co powyżej pojawi się nowych rzeczy będzie jeszcze więcej.

Dodatkowym plusem mojej kandydatury jest to, ze w swoim klubie dysponuje zawodnikami o porównywalnych umiejętnościach do tych, których będę miał pod opieką w młodzieżówce. Stanowić będzie to dla mnie nieodzowną pomoc przy prowadzeniu kadry.

Znakomicie zgrana grupa ludzi, mnóstwo pomysłów, doświadczenie i solidność, właśnie to co proponuje wam drodzy wyborcy!

Dziękuję serdecznie za uwagę wszystkim czytającym, życzę powodzenia wszystkim kontrkandydatom!


Proponuje wam ciekawą i dobrą reprezentacje pod moją wodzą.
Zapraszam do glosowania na Cagliostro!





 
szczpl 12

szczpl

Forum VIP
juz otrzymałem moją drurzynę.
mozemy zrobic jakis puchar, albo umuwic sie na sparing

Moj klub to:

FC. CORSAIR (korsarz ???? )
 
B 0

barnez

Użytkownik
wlasnie wyslalem ci zaproszenie na sparing, wejdz w zakladke sparingi i akceptuj.
Jesli masz jakies pytania to wal smialo troche ci pomoge
 
B 0

barnez

Użytkownik
[center:514774b070]No to w przyszla srode relacja z meczu na szczycie[/center:514774b070]

[center:514774b070] [glow=red:514774b070]BGteam - FC.CORSAIR[/glow:514774b070] [/center:514774b070]

[center:514774b070]Zapraszam do kibicowania na zywo.[/center:514774b070]

[center:514774b070]
[/center:514774b070]
 
B 0

barnez

Użytkownik
szkoda ze tylko gramy we dwoch, gdyby bylo wiecej osob stworzylibysmy puchar tego forum, mam nawet juz nagrode ale to dopiero jak bedzie wiecej ludzi...

ps. za tydzien obszerna relacja z meczu na szczycie :wink: [glow=cyan:766bdf551d][shadow=green:766bdf551d]BGteam - FC.CORSAIR[/shadow:766bdf551d][/glow:766bdf551d]
 
B 0

barnez

Użytkownik
Yoshi widze ze jestes w VII lidze, nie bedziesz mial lekko tu juz sa druzyny ktore troche graja. Grales juz w srode mecz w Pucharze Polski, musisz lepiej dobrac zawodnikow na poszczegolne pozycje bo z tego co widze to niektorzy nie dostali nawet calej gwiazdki.
Czytaj forum dla poczatkujacych, pytaj tam i na pewno dostaniesz odpowiedz.
Szkoda by bylo zebys szybko stracil druzyne. Szczpl mial wiecej szczescia bo na poczatek trafil do slabszej ligi ale wszystko przed toba.
Powodzenia .
 
B 0

barnez

Użytkownik
wlasnie wylosowalem takiego zawodnika ze szkolki juniorow, moze ktos chce kupic

Dariusz Roszewski
TSI = 1 050, lat 19, zadowalający stan formy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca słaby [gra głową]

Kondycja: nędzny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: przeciętny Podania: nędzny
Skrzydłowy: nędzny Defensywa: solidny
Skuteczność: solidny St.fragmenty: nędzny
 
B 0

barnez

Użytkownik
szczpl gratuluje, naprawde dobry mecz, jesli moglbym doradzic to przez dwa tygodnie potrenuj kondycje bo obydwa mecze przegrales w drugiej polowie, kondycja bardzo szybko sie trenuje po dwoch tygodniach skoczy o dwa lub trzy poziomy, dodatkowo trenuje czla druzyna nie tylko ci co grali.
Jeszcze raz gratki, dobry mecz.
 
szczpl 12

szczpl

Forum VIP
Jeszcze raz gratki, dobry mecz.
dzieki, niespodzinka byla blisko :twisted:


jesli moglbym doradzic to przez dwa tygodnie potrenuj kondycje bo obydwa mecze przegrales w drugiej polowie
własnie zmienilem trening na kondycje, mam nadzieje ze to pomoze, bo z kondycją to moich ciężko.

Jeszcze jedna prośba do Ciebie barnez - moze chcesz mi kogoś polecic na sparing, bo wszystkich których jawyzywam to odmawiaja ????
 
Do góry Bottom