>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa F: Węgry, Portugalia, Francja, Niemcy [15-23.06.2021] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Ciekawe jakim cudem taka grupa zostala wylosowana, zestawmy to np z grupa Holandii, ktora na dwa ostatnie mistrzostwa nie pojechala w ogole a wylosowala trzech latwych rywali
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Węgry - Portugalia
Portugalia
@1.53 Betfan



Myślę, że nie będę dali od prawdy jeśli stwierdzę, że jest to jedna z najtrudniejszych grup w tegorocznym EURO. Z całą pewnością w roli kopciuszka w tym składzie będą występować Węgrzy. Nie dawałbym im większych szans na wyjście z grupy, biorąc pod uwagę fakt, że muszą mierzyć się z Francją, Niemcami i Portugalią. Ta ostatnia według mnie nie jest bez szans w starciu z dwiema potęgami. Wróćmy jednak do meczu Węgry - Portugalia. Nie zdarzyło się jeszcze, aby Węgrzy wygrali bezpośrednie starcie, a właściwie tylko raz udało im się zremisować. W pozostałych przypadkach prym wiedli Portugalczycy. Z całą pewnością zaczną oni turniej mocno ofensywnie, gdyż jeśli chcą myśleć o wyjściu z grupy, to zwycięstwo nad Węgrami to absolutny must have. Portugalia w tym roku rozegrała cztery mecze, dwa wygrywając i dwa remisując (ostatnio bezbramkowo z Hiszpanią). Węgrzy też jeszcze w tym roku nie przegrali meczu, ale mieli łatwiejszych rywali (w tym San Marino, Andorę i Cypr, nad którym wymęczyli jednobramkowe zwycięstwo). Dla Cristiano Ronaldo może to być jedna z ostatnich szans na swój wielki wkład w potencjalny sukces zespołu. I myślę, że przyłoży się do zwycięstwa w inauguracyjnym spotkaniu otwierającym grupę F.
 
Ostatnia edycja:
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Grupa jako ostatnia grająca swoje mecze. Przed ostatnia kolejka będzie wiadomo z kim będą ekipy w następnej rundzie. Może okazać się, ze mecz Węgry-Niemcy będzie meczem o nic. Kurs ponad 10 na Wegrow czy jakieś handicapy w ich stronę całkiem dobrze według mnie wyglądają.
 
Z 582K
Węgry - Portugalia
15.06.2021/18,00
Typ 2
Kurs 1,57
Bukmacher : STS
Analiza.W tym pojedynku zdecydowanym faworytem do odniesienia zwycięstwa są piłkarze Portugali i każdy inny wynik tego pojedynku niż ich pewne zwycięstwo będzie niespodzianką.Drużyna ta to bardzo dobry zespół,który moim zdaniem może być czarnym koniem tego turnieju.Mając w swoim składzie takich napastników jak:Ronaldo,Jota czy Silva na pewno jakieś bramki w tym pojedynku strzelą.Ich obrona jest na dobrym poziomie i całkiem możliwe że zachowają czyste konto w tym pojedynku.Ich rywale Węgry to bardzo przeciętny zespół którego sukcesem było by wyjście z grupy,ale moim zdaniem nie ma na to szans.
 
Ostatnia edycja:
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Grupa jako ostatnia grająca swoje mecze. Przed ostatnia kolejka będzie wiadomo z kim będą ekipy w następnej rundzie. Może okazać się, ze mecz Węgry-Niemcy będzie meczem o nic. Kurs ponad 10 na Wegrow czy jakieś handicapy w ich stronę całkiem dobrze według mnie wyglądają.
Raczej tak nie będzie. Językiem uwagi jest fakt że zwycięzca "C" (na papierze Anglia) trafia na druga drużynę z tej grupy. Będzie solidne tasowanie...
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Francja - Niemcy
Remis lub Niemcy
@1.50 fortuna

Niemcy jak to Niemcy do większych turniejów do jakich zdecydowanie należy Euro, przygotują się na 100%. Ogólnie bardzo prawdopodobny będzie w tym meczu dla mnie remis ale jednak z minimalnym wskazaniem w stronę naszych zachodnich sąsiadów. Tak się składa że mecz odbędzie się w Monachium co jest plusem dla Niemców. Z całą pewnością będzie to ciekawe spotkanie, Niemcy zrobią wszystko żeby nie rozpocząć Euro od porażki, dla mnie fajne zdarzenie do dubelka lub delikatnej tasmy.
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Francja vs Niemcy - Francja - kurs: 2,75 buk: LVBET ✅ ✅ ✅
Francja vs Niemcy - Francja (AH:-1) - kurs: 4,90 buk: LVBET ZWROT

Powiem tak - Francja jest dla mnie głównym faworytem do wygrania tego Euro. Przez Niemcy bardzo się przejechałem na MŚ gdzie straciłem sporo kasy bo przegrali z Koreą. Czy od tego czasu na tyle się coś zmieniło, żeby mówić o tym zespole jak dawniej ? Moim zdaniem kompletnie nie. Można znów jak ja wtedy zignorować takie wypadki jak 1:2 z Macedonią (która okazała się wcale nie tak dobra), można zignorować fakt, że w tym zespole nie ma obecnie oprócz Neuera (są oczywiście jeszcze dobrzy: Muller, Hummels, ale ile oni mają lat ?) nikogo na najwyższym poziomie światowym, ale ja tego tym razem nie zignoruję. Grają w Monachium - ok. Ale stadion wypełniony będzie w jakieś części. Hiszpanii to nic nie dało. Z kolei Francja ma po prostu, przynajmniej na papierze, najlepszych piłkarzy świata, a do tego wrócił Benzema, który przeżywa renesans. Do tego wszystkiego to nie jest grupa E gdzie taka Hiszpania sobie myśli - jak zremisowaliśmy z Szwecją to odbijemy sobie na Słowacji i Polsce. Nie ! W tej grupie jest jeszcze Portugalia. Oczywiście Węgry wypadają, ale każda z ekip: Francja/Portugalia/Niemcy może się znaleźć na 3 miejscu więc jak tylko to będzie możliwe Francja zagra na zwycięstwo. Widzę też w kursach "value" na Francję. Oczywiście to bukmacherka i dodatkowo ryzykuję bo to pierwszy mecz, ale po prostu jestem przekonany do tego typu, a życie jak zawsze zweryfikuje wszystko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +212
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
1200x628 -PIERWSZY GOL WYGRYWA.png

Wracamy z promocją, która trafiła do Waszych serc! Zagraj zakład na zwycięzcę meczu Francja - Niemcy, a jeśli wytypowana przez Ciebie drużyna strzeli gola jako pierwsza, BETFAN wypłaci Ci wygraną z kuponu niezależnie od końcowego wyniku tego spotkania!
1. Wytypuj zwycięzcę meczu
  • zagraj zakład SINGIEL lub AKO za DOKŁADNIE 59 ZŁ zawierający zwycięzcę podanego meczu W TYM MIEJSCU. Nie z oferty głównej na niego.
  • jeśli wytypowana przez Ciebie drużyna strzeli gola jako pierwsza, to niezależnie od końcowego rezultatu, my rozliczymy to zdarzenie jako wygrane
  • np. postawisz na wygraną Niemców, którzy strzelą pierwszego gola, a mecz zakończy się remisem lub wygraną Francji - my rozliczymy Ci to zdarzenie jako zwycięskie
2. Czas trwania
  • 15.06.21 r., od godz. 00:00, do godz. 21:00
  • Każdemu Graczowi przysługują jeden kupon
  • W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się tylko pierwszy zagrany i rozliczony
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe


Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
ForumBukmacherskie 946x196.png
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
5 zł za okazję 1200x628.jpg

Dziś w BETFAN okazja na hit EURO 2020 pomiędzy Francją a Niemcami! Skomentuje go znany i lubiany Dariusz Szpakowski, więc to świetna okazja, aby złapać od nas okazję! Za dużo "okazji"? No właśnie nie! Płacimy bowiem freebet 5 zł za każdym razem, gdy legendarny komentator powie podczas 90 minut trwania meczu słowo "OKAZJA"!
1. Postaw kupon
  • zagraj dowolny zakład na mecz Francja - Niemcy
  • kupony SOLO lub AKO
  • stawka: dokładnie 49 zł
  • kurs minimalny kuponu: 2.0
  • kupon musi zostać rozliczony do 15.06, godziny 23:59
2. Odbierz freebety
  • otrzymasz freebet 5 zł za każde użyte słowo "okazja" przez pana Szpakowskiego, pomiędzy 1. a 90. minutą trwania meczu (+doliczony czas gry)
  • np. jeśli użyje słowa "okazja" 10 razy, otrzymasz freebet 50 zł
3. Czas trwania
  • 15.06.21 r. od godziny 10:00, do godziny 21:00
  • każdemu Graczowi przysługuje jeden freebet
  • wygrana z zakładu freebet przepisana na konto główne zostanie pomniejszona o stawkę freebeta
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
ForumBukmacherskie 946x196.png
 
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Francja - Niemcy
Typ: Under 8,5 RR @ 2.10 Unibet 8
Analiza: Mecz otwarcia z cyklu: trudna grupa, strata punktów komplikuje wyjście, awans z drugiego miejsca z grupy to trafiamy na Anglię itd. Uważam, że mecz będzie się toczyć w środku boiska. Obie drużyny nie będą od początku się podpalały, a skupią się na wyczekiwaniu na błąd i na spokojnym rozprowadzaniu piłki. Obie ekipy wiedzą, że awans z pierwszego miejsca jest najlepszą możliwością. Francuzi pokazali na ostatnich mistrzostwach jak potrafią bronić swojej bramki. Nie będzie tutaj fajerwerków, a sądzę że mecz się skończy remisem. Gram rzuty rożne ponieważ uważam, że drużyny nie stworzą sobie wielu sytuacji podbramkowych. Pierwsze mecze na ME2020 pokazały, że drużyny spokojnie podchodzą do meczu, nie rzucają sie na przeciwnika.
 
Ostatnia edycja:
J 613

jarek23v

Użytkownik
Próbuję dziś z typem na gracza meczu wg. UEFA i postawie na C.Ronaldo @3.75

Ostatni typ z Lewym, który podał kolega w innym temacie się nie udał bo sami widzieliście jak było. Dziś powinno być zupełnie inaczej.

Oglądałem mecz towarzyski Portugalia - Izrael i Ronaldo w tej drużynie ma wielki autorytet. Dopóki jest na boisku wszyscy grają pod niego, czasem nawet za bardzo, niepotrzebnie.
Strzela karne, wolne ( te mimo, że nie wychodzą mu ostatnio i pewnie taki Fernandes zrobiłby to w tym momencie o wiele lepiej dalej są zarezerwowane dla Ronaldo )
Widać było, że chłopaki nie raz mieli chęci aby go najnormalniej w świecie opierd.... za egoizm ale nie mają na to odwagi.
Myślę, że dziś będzie mega zmotywowany i może się to udać.

Zobaczymy

✅ siedzi
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +321
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Wegry - Portugalia BTS +2.5 kurs 2.7⛔

Grane w jedna strone,ale Wegrow stac przynajmniej na bramke w tym meczu, Portugalczycy chocby w el traca gole, dwa z Serbia jeden z Luksemburgiem, jedynie z azerami na zero,Wegrzy napewno moga zrobic troche szumu pod ich bramka tymbardziej, ze graja w domu gdzie w LN wygrali 2-0 z Turcja z Rosja 2-3 i 3-3 z Polska w el, jak widac sporo strzelaja- myslalem, ze cos szybciej wpadnie, Portugalia zagrala jednak slabiutko przez wiekszosc meczu,ale i tak 10 minut wystarczylo zeby zrobic z Wegrow mielone.

Francja- Niemcy 2 zaklad bez remisu 1.98

Mecz bez faworyta, Niemcy graja u siebie to daje jednak w takim meczu spory handicap.
 
Ostatnia edycja:
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Węgry powyżej 13.5 fauli 1.80 Superbet

Pierwszy mecz grupy F, Węgry na własnym terenie z pełnym stadionem podejmą Portugalię. Powstrzymać zespół Fernando Santosa nie będzie łatwo, ofensywa złożona z Ronaldo, Joty, Fernandesa i Bernardo Silvy stworzy wiele sytuacji, przy których Węgrzy będą musieli uciekać się do fauli. 20 fauli z Polską, 17 z Turcją, 15 z Chorwacją to tylko ostatnie mecze. Liczę, że linia zostanie pokryta.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Francja - Niemcy
Typ: powyżej 2,5 gola
@2.10 STS

Dziś wieczór w ostatnim pojedynku pierwszej kolejki fazy grupowej czeka nas mecz dwóch potęg. Zarówno Francja jak i Niemcy wymieniani są w gronie do końcowego triumfu. W spotkaniach o punkty Francuzi ostatni raz porażkę ponieśli ponad dwa lata temu z Turcją. Od tego pojedynku w kolejnych 16 bojach odnieśli 13 zwycięstw i 3 remisy. Ale jak wiadomo, każda seria się kiedyś kończy. Jeśli chodzi o Niemców to będzie to ostatni turniej Joachima Loew'a na ławce trenerskiej naszych zachodnich sąsiadów. Zaskoczył on trochę powołując do kadry Thomasa Muller'a i Mats Hummelsa. Jego końcówka kadencji nie jest do końca udana, bowiem zdarzyły mu się takie wpadki jak Hiszpanią 0:6 czy Macedonią Północną 1:2. Loew powiedział na konferencji przed dzisiejszym spotkaniem: "Naprawdę pomyślałem „nareszcie”, kiedy wsiadłem do autobusu, aby tu przyjechać. Jestem spokojny, zrelaksowany i myślę, że w ciągu ostatnich 14 dni zrobiliśmy to, co chcieliśmy". Jeśli podobne nastawienie udało mu się zaszczepić u swoich podopiecznych to powinniśmy zobaczyć dziś wieczór naprawdę ciekawe widowisko. Kto wyjdzie z niego zwycięsko? Ciężko mi stwierdzić, lecz bardziej stawiałbym na Francuzów. Jednak nigdy nie można lekceważyć Niemców, bowiem jest to drużyna, która potrafi mobilizować się na wielkie turnieje. Także, dziś stawiam na over 2,5 gola w meczu. Jedynie STS pozostawił tak wysoki kurs czym nie ukrywam, że skusili mnie do wystawienia tego typu.
 
Ostatnia edycja:
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Co jak co ale wielki szacun dla Węgrów, zostawili serce na boisku. Nasza reprezentacja powinna brać przykład. Węgrzy nie zasłużyli na taką porazke
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co jak co ale wielki szacun dla Węgrów, zostawili serce na boisku. Nasza reprezentacja powinna brać przykład. Węgrzy nie zasłużyli na taką porazke
Należy sobie zadać pytanie: nie czy Węgry grały tak dobrze czy Portugalia tak źle ? Widziałeś jak niecelne podania miała Portugalia i jak marnowali wiele okazji, jak marnował nawet Ronaldo ? Węgry poszły na otwartą grę, a Portugalia tego nie wykorzystała. Owszem Węgry miały parę zrywów, ale bez przesady. No i stadion. Chyba jedyny w fazie grupowej gdzie mają wywalone na pandemię i limity. To, że Portugalia nie umiała wykorzystać tzn i tak strzeliła 3 gole, ale nie z przebiegu to nie oznacza, że przy takiej grze Hiszpania by tego nie wykorzystała. Niech Polacy zagrają z Hiszpanią tak jak dzisiaj Węgry i będzie 5:0 dla Hiszpanii. W sumie mam zagraną Hiszpanię jeszcze po 1,53 więc bym się nie obraził.

Generalnie dobrze, że Portugalia wymęczyła ten mecz bo sporo osób z forum grubo pograło na to.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dostali 0-3 u siebie to nie wiem czym sie tu szczycic, Portugalia zagrala na 50% mozliwosci,rozluznili sie dopiero po bramce,ale gdyby ten mecz potrwal jeszcze z 15 minut to bylby totalny pogrom, gdybysmy my grali na narodowym przy 60 tys to bysmy sie tak nie dali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom