>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa F: Węgry, Portugalia, Francja, Niemcy [15-23.06.2021] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
No nie wiem Panowie, pierwsza bramka Portugalii w ktorej ? 85 minucie i to jest pewne zwycięstwo, jeszcze po ewidentnym rykoszecie. Pozniejsze bramki to raczej efekt domina. „Wywalone na pandemie” heh tego lepiej nie bede komentował. Nasi i tak pewnie przegrają, nie potrafimy grac i nigdy nie potrafilismy na „zero z tyłu” ale wole ich zobaczyć jak podejmują rękawice i walczą. Moim zdaniem lepiej przegrac 2:4 niz 0:2 no ale to akurat moje przekonanie.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Jak Wegry przyjada do nas na mecz w el to bedziemy sie porownywac, z Hiszpania gramy w Sevilli na zapelnionym narodowym mozna byloby pomarzyc o remisie u nich raczej nie bedzie z nas co zbierac a nawet jezeli dalej beda cierpiec na strzelecka impotencje to im pomozemy walniemy samoboja lub zrobimy karnego, juz my cos wymyslimy zeby im ulatwic sprawe, tylko sie zastanawiam ktory z naszych orlow tym razem cos odwali.
 
Z 610,3K
Węgry - Portugalia
15.06.2021/18,00
Typ 2
Kurs 1,57
Bukmacher : STS
Analiza.W tym pojedynku zdecydowanym faworytem do odniesienia zwycięstwa są piłkarze Portugali i każdy inny wynik tego pojedynku niż ich pewne zwycięstwo będzie niespodzianką.Drużyna ta to bardzo dobry zespół,który moim zdaniem może być czarnym koniem tego turnieju.Mając w swoim składzie takich napastników jak:Ronaldo,Jota czy Silva na pewno jakieś bramki w tym pojedynku strzelą.Ich obrona jest na dobrym poziomie i całkiem możliwe że zachowają czyste konto w tym pojedynku.Ich rywale Węgry to bardzo przeciętny zespół którego sukcesem było by wyjście z grupy,ale moim zdaniem nie ma na to szans.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
1200x628 Kurs 10 Portugalia.jpg

Cóż to będzie za hit! Portugalia kontra Niemcy, to nie tylko hit grupy F, ale i całego EURO! Jeśli jesteś nowym klientem, założyłeś konto pomiędzy 16.06, godziną 16:00 a 19.06, godziną 18:00, to możesz postawić na zwycięstwo Cristiano Ronaldo i spółki po wystrzelonym kursie 10.0! Oferta ważna tylko dla nowych graczy!
1. Załóż konto
  • Załóż konto pomiędzy 16.06, godziną 16:00 a 19.06, godziną 18:00
  • Dokonaj depozytu minimum 60 zł
  • Promocja przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy
2. Postaw kupon
3. Czas trwania
  • Od 16.06, godziny 16:00 do 19.06, godziny 18:00
  • Każdemu Graczowi przysługuje jeden kupon w promocji
  • W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
ForumBukmacherskie 946x196.png
 
N 337,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Portugalia - Niemcy
obie strzelą - tak @1,86
Betfan



Przed nami kolejny hit tej kolejki i grupy śmierci. Obie ekipy przystępują do tego starcia zgoła odmiennymi nastrojami. Portugalia pokonała 3:0 Węgry a Niemcy polegli w meczu z Francją 0:1. Na tych mistrzostwach btts pada bardzo rzadko, do tej pory na 18 spotkań ledwie 6 razy. W tym meczu myślę jednak, że zobaczymy bramki z obu stron. Faworytem bukmacherów są Niemcy, co mnie trochę dziwi gdyż Portugalia tez ma solidny zespół z mocną siłą rażenia. Co do typu to nie wydaje mi się by Niemcy pod dwóch meczach mieli 0 na koncie jeśli chodzi o strzelone bramki. Jest z przodu Gnabry, Sane, Havertz czy Werner, asystą może się popisać chociażby Muller. Gundogan czy Kross. Portugala zdecydowanie jest w bardziej komfortowej sytuacji i przewiduję, że to Niemcy będą prowadzić grę a Portugalia bedzie czyhać na kontr. Też mają kim straszyć - Ronaldo, Jota, Silva, Fernandes czy wchodzący z ławki Felix. Remis ich powinien zadowolić, jednak jeżeli Niemcy obejmą prowadzenie to ruszą do odrabiania strat. Reasumując, liczę że hit nas nie zawiedzie i zobaczymy ciekawe spotkanie z bramkami z obu stron oraz wiele sytuacji bramkowych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Portugalia vs Niemcy - Niemcy kurs: 2,35 buk: LBET ✅ ✅ ✅ ✅

Zapowiada się jutro bardzo ciekawy pojedynek w grupie śmierci F. Grają dwie topowe drużyny jednak to na Niemcy kursy są znacznie niższe i uważani są za faworyta. I ja (nawet nie wiedząc jaki będzie na nich kurs) miałem zamiar grać. W meczu z mega silną Francją wypadli całkiem dobrze. Sporadyczne błędy w obronie, ale zdumiewająco silny atak. Do tego grają u siebie w Monachium (gdzie parę zawodników ma swój macierzysty klub). Z kolei Portugalia zagrała naprawdę słabo. Niech was nie zmyli to 3:0 z Węgrami. Po 1:0 Węgry się rozsypały, ale Portugalia raziła niedokładnością w podaniach i wieloma błędami. Ronaldo przynajmniej na początku bardziej gwiazdożył niż grał próbując się popisywać z piłką i mijać kilku obrońców co oczywiście mu nie wychodziło. Za to perfekcyjnie wychodziło mu nie strzelania do pustej bramki. Jeśli Niemcy zagrają tak jak z Francją uważam, że wygrają, a są do tego mega zmotywowani bo mają 0pkt i w pewnym sensie muszą to wygrać jeśli nie chcą się bawić w próbę wychodzenia z 3 miejsca bo za pewnik można uznać, że Węgry zostaną pokonane przez wszystkie drużyny z grupy F i za wysoce prawdopodobne, że i Portugalia przegra z Francją (o ile oczywiście Francja będzie tego chciała, a może nie chcieć :) ; dlatego to tak ważny mecz dla Niemiec.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Węgry VS Francja
Żółte kartki: Węgry @ 1.75
Żółte kartki - Drużyna 1 - Suma: Powyżej (1.5) @ 1.72
Żółte kartki - Drużyna 1 - Suma: Powyżej (2.5) @ 3.2
Lvbet

Duże zaangażowanie, wola walki i wybieganie nie na wiele się zdało w meczu z Portugalczykami. Obrońcy tytułu w ostatnich kilku minutach strzelili 3 gole i z trudnego terenu i dość wyrównanego meczu na koniec wyszedł wynik szybki łatwy i przyjemny a tak nie było. Węgrzy mieli do zaproponowania dobre ustawienie i przygotowanie fizyczne by w ogóle można było biegać za lepszymu rywalami. Nie przyniosło im to nawet punktu, więc teraz chyba taktyka podobna będzie, tylko że rywal jeszcze mocniejszy. Nie wyobrażam sobie żeby gospodarze nie złapali tu kilku kartek, na samym pewnie Mbappe ze dwie i przecież to nie jedyny as mistrzów świata. Bo w zaangażowanie Węgrów nie ma co wątpić, cała drużyna bardzo waleczna, na czele ze swoim kapitanem Szalaiem, który jako napastnik nie prezentuje wielkich umiejętności, ale walka wręcz, prowokacje i pyskówki to jego żywioł. A to okoliczności sprzyjające sędziom do pokazywania żółtych kartek. Przeciwko Portugalczykom Węgrzy zobaczyli 2 kartki, a i tak można mieć wrażenie, że sędzia był pobłażliwy, bo należało im się co najmniej drugie tyle. W drugim meczu stawka jeszcze większa, rywal jeszcze mocniejszy, więc zaangażowanie może być jedynym aspektem którym będą mogli się przeciwstawić Francuzom. I na to liczę, tym bardziej że prowadzący to spotkanie Michael Oliver lubi pokazywać sporo kartek, przynajmniej w meczach reprezentacji (6, 3, 5, 3, 6).
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
1200x628 Swietne freebety poziom.jpg

To będzie świetne, wyśmienite, doskonałe spotkanie pomiędzy Węgrami a Francją! Zobaczymy w nim ŚWIETNE akcje, WYŚMIENITE strzały, DOSKONAŁE interwencje, a być może nawet DIAGONALNE podania, a za każde użyte takie słowo przez pana Andrzeja Strejlaua zapłacimy Wam freebetami! Czekaliście na to, prawda?
1. Postaw kupon
  • zagraj dowolny zakład na mecz Węgry - Francja
  • kupony SOLO lub AKO
  • stawka: dokładnie 89 zł
  • kurs minimalny kuponu: 2.5
  • kupon musi zostać rozliczony do 19.06, godziny 23:59
2. Odbierz freebety
  • za każde użyte przez pana Strejlaua słowo "ŚWIETNIE" otrzymasz freebet 2 zł
  • za każde użyte słowo "DOSKONALE" otrzymasz freebet 2 zł
  • za każde użyte słowo "WYŚMIENITE" otrzymasz freebet 2 zł
  • za każde użyte słowo "DIAGONALNE" otrzymasz freebet 10 zł
  • słowa te muszą paść pomiędzy 1. a 90. minutą trwania meczu (+doliczony czas gry)
  • np. jeśli użyje słowa "ŚWIETNE" 10 razy, "DOSKONALE" 10 razy, "WYŚMIENICIE" 10 razy i "DIAGONALNE" 4 razy, otrzymasz w sumie freebet 100 zł
  • liczą się również odmiany tych słów. Np. "ŚWIETNY", "DOSKONAŁY", "WYŚMIENITY", itd.
3. Czas trwania
  • Od 17.06.21 r. od godziny 12:00, do 19.06, godziny 15:00
  • każdemu Graczowi przysługuje jeden freebet
  • wygrana z zakładu freebet przepisana na konto główne zostanie pomniejszona o stawkę freebeta
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe


4. A TO NA ZACHĘTĘ




Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
ForumBukmacherskie 946x196.png
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Węgry - Francja, Francja (-1 AH), @1,41 1:1
Portugalia - Niemcy, powyżej 2 goli, @1,45 2:4
AKO: 2,04 Unibet


Na dzisiejsze mecze proponuję takiego wydaje mi się dość bezpiecznego dubelka, w pierwszym spotkaniu zdecydowanym faworytem są Francuzi i każdy inny wynik niż ich wygrana będzie można rozpatrywać w kategorii sensacji, Węgrzy z dobrej strony pokazali się w spotkaniu z Portugalią, ale ostatecznie przegrali 3:0 w samej końcówce. Tu również liczę, że ostro powalczą, ciekawym betem wydaje się zaproponowany powyżej na kartki w stronę Węgrów. Francja podejrzewam, że będzie chciała w miarę prędko wyjść na prowadzenie i kontrolować spotkanie, nie liczę na jakiś wielki pogrom, pogoda w Budapeszcie podobna do tej u nas, wiec upały, a wiadomo jak się gra w takich spotkaniach, liczę na jakieś 2:0 faworytów, przy jednobramkowej wygranej zwrot. W drugim spotkaniu idę w gole, liczę że będzie to ciekawe widowisko, faworytem według buków są Niemcy, ale mnie jakoś ich gra nie przekonuje, wyżej na chwilę obecną cenię ekipę z Ronaldo i Fernandesem w składzie, ale Niemcy to zawsze Niemcy, po porażce z Francją mają nóż na gardle i to oni bardziej "muszą", natomiast Portugalia ostatni mecz gra z Francją, więc raczej też nie będzie chciała, żeby od tego spotkania zależały jej losy w turnieju, stąd liczę na ciekawe widowisko, mam nadzieję na bramki z obu stron, ob y tylko prędko padła pierwsza bramka to mecz powinien się otworzyć i goli nie powinno braknąć, przy dwo9ch trafieniach oczywiście zwrot, taki wydaje mi się bezpieczny dubel na podwojenie.

Oprócz tego takie 2 solówki:

Węgry powyżej 1,5 kartki, @1,65 Unibet 1 kartka
Portugalia - Niemcy, obie strzela, @1,87 Betsson 2:4
 
Ostatnia edycja:
maly1203 1K

maly1203

Użytkownik
Panowie, a co myślicie o rogach w meczu Węgier z Francuzami. Over 6.5 rogów Francji po kursie 2.4 wygląda dla mnie ciekawie. Mbappe szalejący z jednej strony, Griezmann próbujący z dystansu, Benzema również potrafiący znaleźć pozycje do strzału. Patrząc na obronę Częstochowy w wykonaniu Węgier, a bardzo ofensywny i szybki futbol Francuzów, wydaje mi się że linia jest do pokrycia. W poprzednich meczach, nie licząc meczu z Niemcami, bo to inny kaliber przeciwnika było kolejno : Bułgaria - 11, Walia - 9, Bośnia - 8, Kazahstan 9, Ukraina 12. Wydaje mi się rozsądny i ciekawy. Ja wchodzę za 2 stówki :D

Węgry - Francja
Typ: Over 6.5 rogów Francji
Kurs: 2.4

Co myślicie? :D
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
Teraz jeszcze te rogi mogą Ci wejść 😀
Francja standard wyszła po 3 pkt tak jakby jej się należały z urzędu i w pipe haha
Węgry niech utrzymają, później oklep od Portugalii i afryka do domu
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Sędzia tego meczu to jakiś kabaret. Każde ała Węgrów kwitował gwizdkiem, teraz dolicza 4 minuty gdzie sama przerwa na picie wyniosła ponad 2. Kabaret.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Sędzia tego meczu to jakiś kabaret. Każde ała Węgrów kwitował gwizdkiem, teraz dolicza 4 minuty gdzie sama przerwa na picie wyniosła ponad 2. Kabaret.
Największy kabaret to była Francja, która pół żywym Węgrom nie była w stanie wbić gola, a jak kibice zrobili wrzawę to Francuzi się gubili. Cofnąłem w early cash out Francję 1-4 bo po tym co dzisiaj zobaczyłem to jestem w szoku. Belgia jak ładnie odrobiła 1:0 Włosi zagrali świetnie 2 mecze. Zmieniłem dzisiaj zdanie o Francji. A swoją drogą ktoś przed Euro pisał, że najsłabsze drużyny Euro to Węgry i Finlandia ? A dzisiaj wieczorem okaże się, że Polska....
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Niestety trzeba uwazac na te mecze grupowe,w takim turnieju faworyci nie chca sie forsowac i graja jakby przekonane,ze ta bramka zwycieska wpadnie, juz widac bylo po Holandii z Austria, tyle ze oni sobie ustawili mecz szybkim golem.
 
N 337,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Największy kabaret to była Francja, która pół żywym Węgrom nie była w stanie wbić gola, a jak kibice zrobili wrzawę to Francuzi się gubili. Cofnąłem w early cash out Francję 1-4 bo po tym co dzisiaj zobaczyłem to jestem w szoku. Belgia jak ładnie odrobiła 1:0 Włosi zagrali świetnie 2 mecze. Zmieniłem dzisiaj zdanie o Francji. A swoją drogą ktoś przed Euro pisał, że najsłabsze drużyny Euro to Węgry i Finlandia ? A dzisiaj wieczorem okaże się, że Polska....
Nie ma co wysuwać wniosków na podstawie jednego meczu. Wg mnie nadal są sporym faworytem to półfinałów.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Największy kabaret to była Francja, która pół żywym Węgrom nie była w stanie wbić gola, a jak kibice zrobili wrzawę to Francuzi się gubili. Cofnąłem w early cash out Francję 1-4 bo po tym co dzisiaj zobaczyłem to jestem w szoku. Belgia jak ładnie odrobiła 1:0 Włosi zagrali świetnie 2 mecze. Zmieniłem dzisiaj zdanie o Francji. A swoją drogą ktoś przed Euro pisał, że najsłabsze drużyny Euro to Węgry i Finlandia ? A dzisiaj wieczorem okaże się, że Polska....
Sklady maja najslabsze, ale jak widac taktycznie juz nie i to robi roznice. Jak dzisiaj Polska przegra to bedzie pierwszym zespolem, ktory pozegna sie z mistrzostwami Europy. Francuzi mieli sporo pecha rownie dobrze w pierwszej polowie mogli zamknac mecz. W takiej temperaturze nie grasz meczu z jedna intensywnoscia, bo to cie "zabije"... byly interwaly, w ktorych powinni zdobyc bramke, ale sie im to nie udalo. Zreszta na sile nie musieli zdobywac 3 punktow, bo to ich inne reprezentacje chca uniknac...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Sklady maja najslabsze, ale jak widac taktycznie juz nie i to robi roznice. Jak dzisiaj Polska przegra to bedzie pierwszym zespolem, ktory pozegna sie z mistrzostwami Europy. Francuzi mieli sporo pecha rownie dobrze w pierwszej polowie mogli zamknac mecz. W takiej temperaturze nie grasz meczu z jedna intensywnoscia, bo to cie "zabije"... byly interwaly, w ktorych powinni zdobyc bramke, ale sie im to nie udalo. Zreszta na sile nie musieli zdobywac 3 punktow, bo to ich inne reprezentacje chca uniknac...
Wszystko się zgadza i na pewno cofnąłem ten bet na 1-4 trochę pod wpływem emocji, ale z 2 strony jak to grałem to nie widziałem żadnych rys, a teraz zobaczyłem, a w czasie normalnych dalszych spotkań pewno na awans Francji do półfinału będzie też 2,00 co pograłem więc to nie miało sensu. Nie opłaca się kompletnie grać tych długoterminówek, ale byłem tak zachwycony po meczu z Niemcami, że to zagrałem, a dzisiaj mi ta fascynacja przeszła... :)
 
kacper091097 196,2K

kacper091097

Użytkownik
Sklady maja najslabsze, ale jak widac taktycznie juz nie i to robi roznice. Jak dzisiaj Polska przegra to bedzie pierwszym zespolem, ktory pozegna sie z mistrzostwami Europy. Francuzi mieli sporo pecha rownie dobrze w pierwszej polowie mogli zamknac mecz. W takiej temperaturze nie grasz meczu z jedna intensywnoscia, bo to cie "zabije"... byly interwaly, w ktorych powinni zdobyc bramke, ale sie im to nie udalo. Zreszta na sile nie musieli zdobywac 3 punktow, bo to ich inne reprezentacje chca uniknac...
Gwoli ścisłości odpadła już Macedonia Północna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom