>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa F: Węgry, Portugalia, Francja, Niemcy [15-23.06.2021] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Niemcy postanowily sobie odpoczac dopiero po czwartej bramce , ale ta Portugalia nie nadazala kompletnie za nimi dokad grali na pelnych obrotach, stuletniego Pepe ze dwa razy "reanimowali" w pierwszej polowie.
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
ostatnie dwa mecze grupy F i jest o co grać

pierwsze miejsce to ułatwione zadanie w 1/8 bo tam czeka Szwajcaria,Ukraina

drugie miejsce zagra z Anglią a trzecie Holandia lub Belgia

Portugalia w pierwszym meczu pokazała słabość w przodzie ale mają Ronaldo a w drugim słabość z tyłu co powinno zostać łatwo wykorzystane przez potencjał Francji dlatego w tym meczu spodziewam się bramek

drugi mecz to spokojna wygrana rozpędzających się Niemców też zbyt dużo atutów z przodu a Węgrzy już trochę pobiegali może być jak dzisiaj Słowacja
 
P 986

Pankracy123

Użytkownik
Portugalia - Francja

Tak patrząc na kursy. Kurs ponad 2 na Mistrzów Świata... chyba to nie do wypłacenia. Zarówno Portugalia jak i ich przeciwnicy mają o co grać... Mecz jak dla mnie w okolicach remisu. Warto też zaznaczyć, że remis daje oczywiście awans obu ekipom.. Zarówno sportowo jak i pozasportowo widzę tu podział punktów. Powodzenia

X - kurs 3,20 STS
wynik 2:2 FT
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Niemcy over 6,5 kornera + Niemcy over 0,5 kartki @ 2.5 Unibet 1/10

A ja ide w druga strone. Mnie Niemcy nie przekonuja, a tym bardziej nie przekonuja mnie kursy na Niemcow. Wegry i w meczu z Portugalia i z Francja pokazali, ze motywacji im nie brakuje i mysle, ze dzisiaj znowu wyjda i zagraja dobry mecz. Oczywiscie o wygrana bedzie ciezko, ale moim zdaniem sporo zdrowia na boisku dzisiaj zostawia. To jest ostatni mecz wiec trzeba rzucic wszystko co sie ma na stol. Niemcy beda mieli pilka i beda walic glow w Wegierski mur. Front 3 w Niemieckim zespole mnie zupelnie nie przekonuje. Gnabry wyglada jakby nie wiedzial co ma robic, Havartz przeplata dobre mecze z totalnymi klapami, a Sane dzisiaj za Mullera i tez sie nie spodziewam od niego niczego wielkiego. jakbym mial stawiac na strzelca gola w zespole Niemieckim to bym stawial na Gundogana bo front 3 caly czas schodzi w boki robiac miejsce wbiegajacym z drugiej linii. Tak czy inaczej po zdecydowanej wygranej z Portugalia, spodziewam sie powrotu Niemcow do przecienej gry.
 
Ostatnia edycja:
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Za takie granie i anty futbol jak u Węgrów to powinni lecieć z turnieju. Nie wiem komu to się podoba, ale oddać jeden strzał w meczu a później się kłaść na murawę po każdym dotknięciu przez przeciwnika to kabaret. Dzisiaj chociaż sędzia nie daje się na to nabrać jak Angol w meczu z Francuzami. Niemcy też gwiazdy. Najważniejsze to opaska w kolorach tęczy a w graniu w piłkę to trudne sprawy.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Za takie granie i anty futbol jak u Węgrów to powinni lecieć z turnieju. Nie wiem komu to się podoba, ale oddać jeden strzał w meczu a później się kłaść na murawę po każdym dotknięciu przez przeciwnika to kabaret. Dzisiaj chociaż sędzia nie daje się na to nabrać jak Angol w meczu z Francuzami. Niemcy też gwiazdy. Najważniejsze to opaska w kolorach tęczy a w graniu w piłkę to trudne sprawy.
My chyba inny mecz ogladamy. Wegrzy, jak tylko moga to jada do przodu. Zadnego czekania, zadnego grania na czas, graja bardzo dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
paga 28,2K

paga

Użytkownik
My chyba inny mecz ogladamy. Wegrzy, jak tylko moga to jada do przodu. Zadnego czekania, zadnego grania na czas, graja bardzo dobrze.
Wyłącz radio, włącz telewizor. Jazda do przodu stojąc w 10 na swojej połowie. Bramka strzelona z kontry i teraz będzie granie na czas jak w meczu z Francuzami.

Dobrze nazwać jazdę do przodu grając dwie kontry.
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Wyłącz radio, włącz telewizor. Jazda do przodu stojąc w 10 na swojej połowie. Bramka strzelona z kontry i teraz będzie granie na czas jak w meczu z Francuzami.

Dobrze nazwać jazdę do przodu grając dwie kontry.
Post automatycznie złączony:

Wyłącz radio, włącz telewizor. Jazda do przodu stojąc w 10 na swojej połowie. Bramka strzelona z kontry i teraz będzie granie na czas jak w meczu z Francuzami.

Dobrze nazwać jazdę do przodu grając dwie kontry.
A co mają się odkryć jak prowadzą Helmucie???? Ria Ria Hungaria!!!!
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Niemcy mi juz wywalili dubla na gole w obu polowach z Hiszpania, oby polecieli jak z Korea.Do boju Wegry !
Post automatycznie złączony:

Post automatycznie złączony:



A co mają się odkryć jak prowadzą Helmucie???? Ria Ria Hungaria!!!!
Jak my zrobilismy jeden atak w drugiej polowie z Hiszpania, to zostalo to okrzykniete najlepszym meczem od kilku lat:D
 
Ostatnia edycja:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Szkoda, Wegry i tak 2 pkt ugraly w grupie o dwie klasy lepszej niz nasza,gdyby oni mieli Lewandowskiego to by awansowali, dla nas slowacja i szwecja byly za trudne z najlepszym napastnikiem swiata.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Szkoda, Wegry i tak 2 pkt ugraly w grupie o dwie klasy lepszej niz nasza,gdyby oni mieli Lewandowskiego to by awansowali, dla nas slowacja i szwecja byly za trudne z najlepszym napastnikiem swiata.
A były o krok żeby wywalić Niemcy z Euro czego bardzo żałuję bo mi Niemcy uwaliły cały kupon. Ty sobie wyobraź, że Joachim Loew wystawił ich dzisiaj rezerwami !!! Jakby nic się nie nauczył z problemów Francji z Węgrami bo o przegranej z Koreą na MŚ i odpadnięciu w bardzo podobnych okolicznościach jak dzisiaj już chyba zapomniał. Super trener - nie ma co. O tym, że Sane mając pustą bramkę i 3 kolegów, nie zmieścił piłki w siatce nawet nie wspomnę. Życzę im z całego serca aby ktoś ich upokorzył jeszcze na tym Euro tak z 6:0 ! Z Portugalią zagrali jak pięknie, a dzisiaj to szkoda słów co było.

A od strony bukmacherskiej to zachowałem się jak kompletny idiota bo wziąłem bet na Niemcy po 1,20 na taśmę. Fakt, że for fun, ale zawsze szkoda. No i buki z ich kursami 1,20 na win... Taka podświadoma sugestia jaki to pewny może być bet. 10 lat i ciągle się na to łapię... Ahhhhhh (n)o_Oo_Oo_O(n)
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
od strony bukmacherskiej to zachowałem się jak kompletny idiota bo wziąłem bet na Niemcy po 1,20 na taśmę. Fakt, że for fun, ale zawsze szkoda. No i buki z ich kursami 1,20 na win... Taka podświadoma sugestia jaki to pewny może być bet. 10 lat i ciągle się na to łapię... Ahhhhhh (n)o_Oo_Oo_O(n)
Wszystko w temacie. Ty się śmiejesz z ludzi szukających teorii spiskowych, ja się śmieje z takich co grają po nazwach drużyn i kursach. Przynajmniej byś się nie przyznawał że buk cię dyma na tym od 10 lat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Te magiczne 10 lat to prawie w co drugim poście czytam.
To jakiś wyznacznik Twojej mega wiedzy czy co? Bo nie bardzo rozumiem powtarzania tego co chwila.
Bierzesz się chłopie za typowanie Euro, a nawet regulaminu dobrze nie znasz, a zaraz po tym jak ktoś Cię uświadomi fachowca strugasz.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
A były o krok żeby wywalić Niemcy z Euro czego bardzo żałuję bo mi Niemcy uwaliły cały kupon. Ty sobie wyobraź, że Joachim Loew wystawił ich dzisiaj rezerwami !!! Jakby nic się nie nauczył z problemów Francji z Węgrami bo o przegranej z Koreą na MŚ i odpadnięciu w bardzo podobnych okolicznościach jak dzisiaj już chyba zapomniał. Super trener - nie ma co. O tym, że Sane mając pustą bramkę i 3 kolegów, nie zmieścił piłki w siatce nawet nie wspomnę. Życzę im z całego serca aby ktoś ich upokorzył jeszcze na tym Euro tak z 6:0 ! Z Portugalią zagrali jak pięknie, a dzisiaj to szkoda słów co było.

A od strony bukmacherskiej to zachowałem się jak kompletny idiota bo wziąłem bet na Niemcy po 1,20 na taśmę. Fakt, że for fun, ale zawsze szkoda. No i buki z ich kursami 1,20 na win... Taka podświadoma sugestia jaki to pewny może być bet. 10 lat i ciągle się na to łapię... Ahhhhhh (n)o_Oo_Oo_O(n)
Adamo80 wiem co czujesz, u mnie to samo. Miałem taśmę z 7 spotkań, i 6 już wygrane. Ostatni mecz na taśmie to wygrana Niemiec. To samo miałem przy stawianiu podświadomość, że to musi być pewniak. Do wygrania miałem prawie 640zł... Przed meczem miałem chwilę zawachania, a może zrobić kontrę na remis/Węgry po kursie 6,50 za 100zł. No ale nie myślę, szkoda mi 100zł tracić. Kupon kilkudniowy, spora nerwówka była. Wcześniej dzisiaj weszło na farcie Słowacja - Hiszpania over 6,5 rożnych (7 było) i Szwecja - Polska over 3,5 rożnych dla Szwedów. Pokarała mnie zbytnia pewność siebie, bo to przecież prawie niemożliwy typ do przegrania... Po 1:0 dla Węgrów, już miałem złe przeczucia. Kursy na kontrę drastycznie pospadały. Więc czekałem. Po wymęczonym 1:1, błyskawiczna odpowiedź na 1:2 dla Węgrów. Kursy nawet nie zdążyły podskoczyć na kontrę, zresztą była już późna minuta. Mocno by już nie podskoczyły. Kurde mogłem mieć pewne prawie 540zł kontrując za 100zł przed meczem. Tyle nerwów na nic 6 z 7 typów na kuponie wygranych. Zgubiło mnie przeświadczenie, że Niemcy nie mogą tego przegrać. I ostatecznie wszystko straciłem. Nie mam nic. Niemcy też byli zbyt pewni siebie, trochę zlekceważyli rywala. Zbyt wolno grali. Nie pomogła im też fatalna pogoda i ulewa/ ściana wody w pierwszej połowie. No nic dla mnie to wielka strata, taka potencjalna wygrana trafia mi się ostatnio może raz na rok. Albo rzadziej. Tyle nerwów, i wszystko na nic... Realia gracza. Radość i oczekiwanie, a potem brutalna weryfikacja "pewniaka" na boisku. Nie wiem czy cokolwiek jeszcze z tych mistrzostw zagram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom