>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa E: Hiszpania, Szwecja, POLSKA, Słowacja [14-23.06.2021] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Ze Słowakami przegraliśmy w głowie, miał być pewniaczek i dupa.Hiszpania jednak działa na wyobraźnie, pytanie czy nie utoniemy w zachwycie przed wyjściem do Szwecji.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
przestrzalninja
Dobra,juz mi przeszlo przynajmniej karnego zrobili to duzo stratny nie jestem,robili co mogli zeby im fundnac druga bramke,ale nie ich wina ze hiszpanie maja zeza rozbieznego

Ja nie mowie,ze zli kazdy z osobna tylko razem, ale kilku chlopakow do stylisty powinno chodzic, tak sie zastanawiam czy nie byl to najgorszy mecz na tych mistrzostwach z obu stron?

No to musimy kibicowac Turcji na wypadek 3 miejsca,chociaz ze Szwedami i tak pewnie zmarnujemy, oni maja przewage taktyczna bo wystarcza im remis, no i wroci Krychowiak kiedys robocop teraz robochlop

Oczywiscie tez gratuluje odwagi i wygranych wszystkim co grali remis albo X2
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Trzeba przyznać rację tym co typowali remis. Ja na samym początku jak poczytacie też pisałem zaraz po meczu ze Szwecją, że Hiszpania jest straszną padaką i lepiej grać jakieś handi dodatnie na Polskę, a dzisiaj mnie poniosło po stracie z Francją i głupio zagrałem na Hiszpanię i to dodatkowo. Jak widać i 10 lat doświadczenia nie pomaga w walce z emocjami. Szczerze to od początku myślałem o jakimś 1:0 dla Hiszpanii, ale, że aż tak słabo zagrają nie sądziłem. No i pisałem też po meczu z Polską, że od stanu 1:1 nieźle zagraliśmy i tylko głupota Krychowiaka nas osłabiła. Ale dzisiaj jakoś to wszystko zapomniałem. Trzeba też oddać, że Polska zrobiła swoje i zostawili na boisku serce i siły.

A co do przyszłości bo to chyba ważniejsze - dla mnie Polska ze Szwecją nie wygra bo to taka Słowacja do potęgi2. Nie będzie tak łatwo jak dzisiaj i wiem jak to brzmi jak mówię o Hiszpanii, ale z Hiszpanii została już tylko nazwa i świetna gra techniczna podaniami, ale to koniec atutów. Dla mnie Szwecja 1x i jakiś under na bramki to dobre bety. A co Hiszpanii to pewno jakoś tą Słowację ogarną i oby bo będzie można grubo zagrać przeciwko nim w fazie pucharowej. Cała ta faza to trening dla drużyn, ale i nas żeby zobaczyć wszystkie mecze i wyciągać wnioski. Prawdziwa gra dla nich i dla nas będzie w fazie pucharowej. Ja już odnośnie tych topowych drużyn mam własne wnioski oprócz Anglii, której nie oglądałem. Prawie wszystkie inne mecze obejrzałem w całości. Dzisiaj wielkie pomyłki z mojej strony, ale i większości typerów. Francję zatrzymał upał i szalejący tłum, w przypadku Hiszpanii okazało się, że nawet Polska ich rozkłada. A przede wszystkim nie zapominajmy o jednym - zarówno Francja jak i Hiszpania wiedzą, że i ten remis nic im bardzo nie komplikuje. Najwyżej wyjdą z 2 miejsca. Francja rzeczywiście remisując z Węgrami może mieć 2 miejsce, ale na kogo trafi ? Na Anglię ? Bez jaj to nie jest jakiś straszny przeciwnik. Z kolei Hiszpania ma przed sobą Słowację, teoretycznie najsłabszą drużynę więc jak będzie miała 5pkt wyjdzie z 1 miejsca, no chyba, że Szwecja nas pokona albo będzie miała lepszy bilans. Tak czy inaczej te dzisiejsze mecze nie były o wszystko na totalnym musie. I oczywiście też chyba każdy dobierając stawki na te zdarzenia miał to w pamięci. Ja jak zwykle jak na coś pogram grubo to napiszę o tym przy typie żeby forumowicze wiedzieli, że jestem naprawdę pewny typu. Narazie takiego typu nie było. Byłem dzisiaj mega pewny Francji, ale przez te pustki na innych stadionach zapomniałem sprawdzić pogodę, godzinę meczu no i że na Węgrzech nie ma żadnych restrykcji co do ilości osób. A z kolei na Hiszpanię to właściwie nie wiem dlaczego pograłem te całe handi :) W każdym razie sorry za moje typy na dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
adamo80 adamo80
mieli racje,mieli tez fuksa,ale szacun za odwage.ja przed szwedami hiszpanie pisalem, ze nie gram bo duzo zdrowia trzeba zostawic na boisku zeby ich pokonac sa nieprzyjemni kiedy sie barykaduja a hiszpania nieskuteczna.a przed naszym meczem mowilem ze nawet jak hiszpanie beda slabo grali to im karnego zrobimy i ledwo wyrownalismy to tak zrobili,niestety nie bralem pod uwage,ze Szczesnemu mozna nie trafic karnego, w Juve strzela mu byle kto.

jak slowacja zrobi remis z celebrytami z hiszpani a my wygramy z trzema koronami,to sie tlok dopiero zrobi, bo przy kazdym innym wyniku wygrana ze Szwedami nam chyba gwarantuje 2 miejsce dzieki lepszemu bezposredniemu meczowi

ps. chociaz przed slowacja pewnie wielu z nas sie skusi zeby hiszpanow postawic pod haslem -teraz to juz musza:D
 
Ostatnia edycja:
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Ale Szwecji minimalna porazka jednym golem chyba nic zaszkodzi? Co im szkodzi umowic sie jak Polska z Japonia na 0-1 i wszyscy zadowoleni, jak Slowacja dowiezie remis to Hiszpania leci przy tym scenariuszu?

Juz przeciez remisowali 2-2 wyrzucajac Wlochow raz

Szwecja na 100% juz awansowala w praktyce, dlaczego ma sie zabijac?

Podobnie Hiszpania dzis remisujac nie ma zadnej tragedii jesli rozniosa Slowakow, dlatego nie walczyli do upadlego, Slowacja cienka jak barscz, dla nich to najlatwiejszy rywal od poczatku, to Polakow sie bardziej obawiali napewno
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
jeżeli chcemy grać dalej to musimy wygrać ze Szwecją i niezależnie od tego co będzie się działo w drugim spotkaniu wychodzimy wtedy z 2 miejsca w grupie

w 1/8 2d gra z 2e czyli potencjalni rywale to Anglia,Czechy,Chorwacja

obecnie szansa jest spora bo Szwedzi oprócz dobrej gry w defensywie nie wyglądają zbyt mocno z przodu trzeba na pewno przypilnować Isaka i dobrze grać przy stałych fragmentach gry

obiektywnie naszą grupę po tych 2 kolejkach mogę ocenić jako jedna z dwóch najsłabszych
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
adamo80 adamo80
mieli racje,mieli tez fuksa,ale szacun za odwage.ja przed szwedami hiszpanie pisalem, ze nie gram bo duzo zdrowia trzeba zostawic na boisku zeby ich pokonac sa nieprzyjemni kiedy sie barykaduja a hiszpania nieskuteczna.a przed naszym meczem mowilem ze nawet jak hiszpanie beda slabo grali to im karnego zrobimy i ledwo wyrownalismy to tak zrobili,niestety nie bralem pod uwage,ze Szczesnemu mozna nie trafic karnego, w Juve strzela mu byle kto.

jak slowacja zrobi remis z celebrytami z hiszpani a my wygramy z trzema koronami,to sie tlok dopiero zrobi, bo przy kazdym innym wyniku wygrana ze Szwedami nam chyba gwarantuje 2 miejsce dzieki lepszemu bezposredniemu meczowi

ps. chociaz przed slowacja pewnie wielu z nas sie skusi zeby hiszpanow postawic pod haslem -teraz to juz musza:D
To jest właśnie mentalność Polaków...
Każdy skazywał ich na porażkę przed meczem z Hiszpanią, wywieźli bardzo ważny 1 punkt to i tak Polacy zagrali źle :)
Hiszpanie mieli swoje okazje ale nie zapominajmy, że i my mieliśmy okazje - strzał Świderskiego zamiast nogą dostawić głowę i mogła być bramka, Świderski w słupek i dobitka Lewego czy chociażby nieodgwizdan rzut karny w 3 minucie na Zielińskim :)

A no i co do karnych w Juve strzela mu byle kto? w poprzednim sezonie obronił karnego chociażby F. Kessie, L. Insigne czy A. Galabinov.
Ogólnie na 76 rzutów karnych obronił 21 = +/- 28% - Myślę, że nie jest to zły wynik jak na procentowe obronione karne...
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Ja już meczu Polaków nie tykam. Popłynąłem sporo pieniędzy.

Wszystkim którzy wierzyli w naszych gratuluję 🤗
Ja póki co oba mecze trafiłem. W pierwszym grałem Słowację, w drugim remis. Trzeciego to nie wiem z której strony ugryźć. Po wczorajszym meczu panuje hurraoptymizm i mam obawy że w środę on się skończy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
A z kolei na Hiszpanię to właściwie nie wiem dlaczego pograłem te całe handi :) W każdym razie sorry za moje typy na dzisiaj.
Jak to dlaczego? Każdy logicznie myślący człowiek by to zagrał po takim kursie. Skoro taki szrot jak Słowacja wali nam 2 gole, to czego mielibyśmy się spodziewać od Hiszpanów, nawet słabych? Żeby strzelili karnego, to zapewne musielibyśmy się otworzyć i może byśmy coś dostali jeszcze z kontry.
Widzę, że w Polsce zapanowała euforia po tym meczu, a prawda jest taka, że nadal mamy 1 punkt i ostatnie miejsce. Niektórzy zrobili z Sousy zbawiciela polskiej piłki a gościu nadal wygrał tylko z Andorą. Jedyne co wczoraj nam dali, to emocje i nadzieję, po tym jak wcześniej sami frajersko przewalili to Euro. Dla mnie to tylko częściowa rehabilitacja, bo wolałbym 3 punkty ze Słowacją niż 1 z Hiszpanią. Nadal jesteśmy 2 punkty w plecy patrząc na plan sprzed turnieju. Tak więc nie dajmy się zwariować.
Mimo wszystko turniej dla nas nadal trwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +302
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Jaka by nie była Hiszpania to wczorajszy wynik jest dla nas jak najbardziej na plus.
Cieszę się, że w końcu widziałem wolę walki u Naszych. W końcu od początku ruszyli na rywala i nie jak z Kolumbia , że padli zaraz że zmęczenia ale cały mecz równo walczyli.
Lewy w końcu miał sytuację i w końcu walczył. Były też rajdy i nawet ładne odgrywania piłki Lewego. Tak powinno być zawsze a nie, że kapitan chowa się w cieniu zespołu.
Oglądałem Portugalię i widziałem jak CR radzi sobie jako kapitan i jakie ma posłuszeństwo w zespole. Widać, że dla kolegów jest "wielki" i tak też się zachowuje na boisku. Dlatego, cieszę się że Lewy wczoraj pokazał coś znacznie lepszego niż w 1 meczu ze Słowakami.

Ze Szwedami lekko nie będzie, jest szansa na awans ale będą musieli być skupieni cały mecz i wykorzystać jak najwięcej bo okazji może być mniej niż z Hiszpania.
Liczę, że skład wyjdzie taki sam jak z Hiszpanami.
Świderski niech znowu będzie i co ważne, nie chce widzieć Krychy w środę. Krycha od dawna jest pod formą i jego grę w 3 meczu rozpatruje tylko jako wejście z ławki na koniec meczu
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
To jest właśnie mentalność Polaków...
Każdy skazywał ich na porażkę przed meczem z Hiszpanią, wywieźli bardzo ważny 1 punkt to i tak Polacy zagrali źle :)
W sumie lepiej ich ganić i szans nie dawać, wtedy jakoś się motywują.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
zibi16 zibi16
Insagne to akurat nie trafil, reszty nie kojarze,ale czesto obstawialem Juve i kompletnie sobie nie radzil przy karnych w tych meczach, niemniej jednak wczoraj uratowal kilka minut przed koncem, odwazna interwencja ryzykujac kontuzje, Hiszpanie troche zaczeli robic szumu w koncowce,ale partaczyli, Moreno mogl strzelic ze dwie bramki , pchal sie do wszystkiego wolnego z bliska , karnego jest to czesty blad pilkarz pudluje i na sile chce sie rehabilitowac ,tak samo jak Morata, w drugiej polowie poza wrzutka Jozwiaka i piekna bramka Lewego, to ja nie kojarze zebysmy jakiekolwiek zagrozenie zrobili,Moder im jeszcze z niczego karnego zrobil , Hiszpania nawet grajac padake jak na swoje mozliwosci byla wyraznie lepsza od nas
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Ja póki co oba mecze trafiłem. W pierwszym grałem Słowację, w drugim remis. Trzeciego to nie wiem z której strony ugryźć. Po wczorajszym meczu panuje hurraoptymizm i mam obawy że w środę on się skończy.
Dziwna masz metode obstawiania,jak Ty wybierasz wyniki losujesz to?jezeli rzeczywiscie tak trafiasz gratulacje i postaw na Polske, skoro ci jej mecze tak wchodza:)
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Dziwna masz metode obstawiania,jak Ty wybierasz wyniki losujesz to?jezeli rzeczywiscie tak trafiasz gratulacje i postaw na Polske, skoro ci jej mecze tak wchodza:)
Podchodzę obiektywnie do tego co typuje. Nie sugeruję się nazwami drużyn i kursami. Nie widzę żadnego value w graniu na Polskę ze Szwecją.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Ja bralem wiele czynnikow pod uwage nie tylko pilkarskich, zmiana klimatu bo podrozowalismy z Rosji do Hiszpanii,oni sobie odpoczywali w Sewilli, pol godziny grania w 10 ze Slowacja, co musialo nas kosztowac duzo zdrowia, caly czas uwazam,ze nasza gra niewiele sie zmienila, tyle, ze Szczesny wybronil cos extra czego nie robil w innych meczach dlatego nie przegralismy.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Ja bralem wiele czynnikow pod uwage nie tylko pilkarskich, zmiana klimatu bo podrozowalismy z Rosji do Hiszpanii,oni sobie odpoczywali w Sewilli, pol godziny grania w 10 ze Slowacja, co musialo nas kosztowac duzo zdrowia, caly czas uwazam,ze nasza gra niewiele sie zmienila, tyle, ze Szczesny wybronil cos extra czego nie robil w innych meczach dlatego nie przegralismy.
Kadra przebywa w Sopocie. Na mecze lata z Gdańska. Biorąc pod uwagę falę upałów jaka przewija się u nas przez ostatnie dni raczej nie stanowiło to większego problemu.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Szwecja - Polska
typ:1X
@1.53 FORTUNA

Szwecja przed ostatnią kolejką rundy grupowej jest liderem grupy E z dorobkiem 4 pkt. Pierw Szwedzi zremisowali bezbramkowo z Hiszpanami a następnie pokonali Słowację 1:0. Szwedom wystarczy remis aby awansować do fazy pucharowej EURO. Jednak jeśli chcą oni wyjść z pierwszego miejsca aby mieć teoretycznie łatwiejszego rywala w kolejnej rundzie to będzie im potrzebne zwycięstwo aby nie musieli się oglądać na rywali. Polska z kolei zajmuje ostatnie miejsce w swojej grupie z 1 pkt na koncie. Polacy na otwarcie przegrali 1:2 ze Słowakami a w drugim meczu zremisowali 1:1 z Hiszpanami. Polacy aby awansować do kolejnej rundy muszą wygrać. Jednak jak pokazały dwa pierwsze spotkania Szwecja ma bardzo dobrą organizację gry w obronie o czym świadczą dwa czyste konta na tych mistrzostwach. Nasi znów więcej szczęścia jak rozumu w meczu z Hiszpanami. Wynik zdecydowanie lepszy od gry. Szwedzi są bardzo dobrze przygotowani do EURO i na pewno będę grał w ich kierunku. A tutaj na potrzeby konkursu bardziej bezpieczny typ, czyli że Szwecja nie przegra i tym samym awansuje do kolejnej rundy.
 
Ostatnia edycja:
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Nie wiem czy jest sens stawiać na coś z podpórką na taki obcięty kurs, w meczu gdzie jednej drużynie remis nic nie da?Przy remisie końcówka będzie pełna ryzyka, oczywiście może nic nie wpaść bo zabraknie skuteczności, ale na pewno nie braknie sytuacji.
Może też być scenariusz że bedziemy prowadzić i Szwecja coś wsadzi przed gwizdkiem, ale to bardziej zabawa na Live.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom