>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Grupa E: Hiszpania, Szwecja, POLSKA, Słowacja [14-23.06.2021] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Szwecja - Polska
Polska ponad 1,5 kartek @ 1,64 (EURO)
Polska ponad 2,5 kartek @ 3,35
Polska najwięcej kartek @ 2,06
ponad 3,5 kartek @ 2,1
Unibet

Jak dla mnie w tym spotkaniu nie ma co kombinować tylko iść w kartki. Nasza ekipa pod tym względem nie zawodzi i daje coś tam zarobić. Ze Słowacja 2 żółte Krychowiaka i w konsekwencji czerwona a więc 3 kartki, z Hiszpanią 4 żółte.
Tym razem ostatni mecz grupowy nie jest już tylko o honor ale stał się meczem o wszystko także powinno być twardo i ostro przynajmniej z naszej strony. Co prawda Szwedzi mają już zapewniony awans ale otwiera się przed nimi szansa na wygranie grupy a co za tym idzie teoretycznie słabszy przeciwnik w 1/8 finału bowiem będzie to ekipa z 3 miejsca z grupa A, B, C lub D.
Także Szwedzi na pewno nie odpuszczą nam tego spotkania tylko zagrają o zwycięstwo.
Zakładam, że Szwedzi cofną się na swoją połówkę i oddadzą nam piłkę bo wiedzą, że nasza gra w ataku pozycyjnym kuleje i spokojnie poczekają na jakąś szybką kontrę. Nasi prowadząc tak grę stracą raz czy drugi piłkę, rywal ruszy z szybką kontrą, faul ratunkowy i kartka murowana. Szybki jest napastnik Szwedów Isak i pewnie parę razy spróbuje się pościgać z naszymi obrońcami, 2 czy 3 faule na min i kolejna szansa na kartkę.
Nie wydaje mi się aby w meczu o naprawdę wszystko a więc awans do fazy pucharowej nasi nie pokryją tych linii skoro w poprzednich spotkaniach dali radę. Warto jeszcze wspomnieć, że Polacy popełniają sporo fauli, 15 ze Słowacją i 18 z Hiszpanią.

Edit: wrócił Krychowiak i aż żal, że nie postawiłem na jego kartkę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +76
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Słowacja - Hiszpania [Słowacja powyżej 1.5 kartek] 1.60 ewinner

Ostatnie spotkanie grupowe decydujące o awansie. W lepszej sytuacji są nasi południowi sąsiedzi, ale czeka ich spotkanie z najtrudniejszym rywalem w grupie. Hiszpanie póki co poniżej oczekiwań. W obu spotkaniach prowadzili grę, w obu spotkaniach mieli sytuacje, jednak zdobyli tylko jedną bramkę, co wystarczyło na dwa remisy. W meczu ze Słowakami muszą być bardziej skuteczni. Nie ulega wątpliwości, że grę prowadzić będą Hiszpanie. Wyszkolenie techniczne jest zdecydowanie na ich korzyść. Ale Słowacy na pewno się nie położą. Będą gryźć murawę, by zakończyć to spotkanie korzystnym dla nich wynikiem. Wobec gorszych umiejętności technicznych spodziewam się z ich strony wielu fauli, co w rezultacie powinno przynieść jakieś kartki. Linia 1.5 kartki ze strony Słowaków nie wydaje się być wygórowana, więc idę tu w over.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +76
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Szwecja - Polska
Polska @ 2.62
Fortuna

Szwecja z pewnym awansem do kolejnej rundy, lecz na pewno nie przejdą obok tego meczu obojętnie. Tu teraz zależy wszystko kto jak będzie rozstawiony w kolejnej fazie. Dodajmy, że Szwedzi mocno wyglądają w obronie bowiem nie pokonali ich Hiszpanie jak i Słowacja. Mimo wszystko wierzę, że Polska, która została skazana na pożarcie w meczu z Hiszpanią pokazała charakter i moc. Może nie był to najlepszy mecz pod względem widowiska, ale zrobiliśmy to co trzeba było zrobić, czyli przynajmniej zremisować. Teraz czas na zwycięstwo i awans. Wydaje mi się, że polski zespół wyjdzie mocno nakręcony, ale na pewno nie rzuci się od pierwszych minut na rywala.
Skład podobny do tego co w meczu z Hiszpanią z jedną zmianą. Zamiast Modera pewnie wskoczy Krychowiak. W końcu nie jesteśmy zależni od innych tylko od samych siebie, a więc wyjdźmy na boisko, strzelmy gola/dwa więcej od rywala i zróbmy ten awans!
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
w grupie F Portugalia musiałaby przegrać 3 bramkami żeby nie awansować(Niemcy nie przegrają z Węgrami...)

Hiszpanie nie są w najwyższej formie ale umówmy się sporo szczęścia nam dopisało stąd wciąż mamy szanse na awans a Słowacja to najsłabsza drużyna więc dzisiaj będzie przełamanie nie ma innej możliwości

pozostaje jedna niewiadoma czy uda nam się pokonać Szwecję i awansować z drugiego miejsca czy też damy Ukrainie możliwość gry w kolejnej fazie tego turnieju...
 
N 297,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Szwecja - Polska
poniżej 2,5 gola @1,68
Betfan



Gdybym miał typować zwycięzce wg rozumu postawił bym na Szwedów, ewentualnie 1x. Serce mówi Polska, mimo że gra jest słaba i nie daje dużych nadziei. Oczami wyobraźni widzę wymęczone zwycięstwo 2:0 i remis Hiszpanii ze Słowacją, a tym samym wyjście z pierwszego miejsca w grupie. A realnie patrząc spodziewam się raczej zamkniętego meczu z mało ilością sytuacji podbramkowych i goli. Szwedzi będą się skutecznie bronić i czekać na kontry. Awans mają w kieszeni, wiadomo że z 3 miejsca nie będą chcieli wyjść, a do wyjścia z 1 lub 2 wystarczy im remis. Szwedzi grają twardo, dobrze bronią o czym świadczy dotychczasowy bilans bramowy, oraz są zdyscyplinowani taktycznie. Za wiele okazji nam nie dadzą, a i my mega mocni w ofensywie nie jesteśmy. Przewiduję wynika 1:1 lub 1:0 w którąś ze stron.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
cześć, czy jest taka opcja w ogóle możliwa, że Polska wygrywa ze Szwecją a mimo wszystko Szwecja jest : TOP 2 w grupie, przy założeniu, że Hiszpania wygra ze Słowacją ? Czy po prostu każde nasze zwycięstwo powoduje to, że wyprzedzamy Szwedów? Pytam, bo czekam na ostatni zakład na taśmie i mam Szwecja TOP 2 w grupie czyli miejsca od 1 do 2 w grupie. dzięki. Nie ogarniam tych małych tabel i miejsc przy równej liczbie punktów.
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
cześć, czy jest taka opcja w ogóle możliwa, że Polska wygrywa ze Szwecją a mimo wszystko Szwecja jest : TOP 2 w grupie, przy założeniu, że Hiszpania wygra ze Słowacją ? Czy po prostu każde nasze zwycięstwo powoduje to, że wyprzedzamy Szwedów? Pytam, bo czekam na ostatni zakład na taśmie i mam Szwecja TOP 2 w grupie czyli miejsca od 1 do 2 w grupie. dzięki. Nie ogarniam tych małych tabel i miejsc przy równej liczbie punktów.
Jeśli wygramy my i Hiszpania to Szwecja na pewno spada na 3 bo przegrywa bezpośredni mecz z nami
 
G 0

gubernator_nh

Gość
jprd to znów będę oglądał mecz naszych tak, że niby maja wygrać, ale jak wygra Szwecja to kasa wpadnie i będę zadowolony.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Polska musi wygrać żeby wyjść remis nam nic nie daje od meczu z Hiszpanią o tym trabią we wszystkich mediach a ty takie pytania zadajesz adamo80 ? Zresztą jakbyś zobaczył tabele we flashscore klasyfikacje drużyn z 3 miejsc to byś może nie pytał?
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Szwecja - Polska
BTS nie @1,91
Polska posiadanie piłki powyżej 56,5 % @1,65

Trudno ocenić czy Polacy dadzą radę i wygrają, natomiast jeśli tak to wydaje się, że to będzie skromne zwycięstwo. Natomiast ja dziś spróbuje zagrać brak BTS bo jednak tak jak statystyka podaje Szwecja nie radzi sobie w grze do przodu w tym turnieju, najmniejsze posiadanie, najmniej celnych podań. Skupiają się tak jak w poprzednich latach na grze z tyłu i to im dobrze wychodzi, tam faktycznie gra im się układa i trudno ich przejść. Dziś to nam będzie zależało na zwycięstwie, Szwedzi rzecz jasna się cofną i będą ewentualnie czekali na jakiś nasz błąd. Ewentualnie mogą próbować się otworzyć jeśli będą przegrywali, natomiast wtedy to moze być woda na młyn dla nas jeśli tego miejsca zrobi się więcej. Ogólnie jednak widzę to spotkanie jako takie nasze walenie głową w mur, pytanie czy ten mur uda się przynajmniej raz przebić. Szwedzi nie strzelili bramki z gry i nie spodziewam się, by dzisiaj im się to udało. Wynik dla mnie to 0:0 ewentualnie 0:1, 0:2 jeśli w końcówce Szwedzi będą chcieli odrabiać straty. Z tego względu jak to spotkanie ma wyglądać jeszcze drugi typ na posiadanie piłki i tutaj propozycja na mnimum 57% Polaków, uważam że to spokojnie do zrobienia, średnia Szwedów z dwoch spotkań to 28%, nawet Słowacy, którzy też nie chcą grać piłką wykręcili z nimi 57% więc i my powinniśmy to zrobić, bo mamy dziś prowadzić grę. Szwedzi wiedzą, że tego nie potrafimy więc na pewno nam to w ręce oddadzą. Jeśli dziś nie sprezentujemy Szwedom jakiegoś babola uważam, że powinniśmy dać radę. Zachwyt na Szwecją że nie traci bramek słuszny, jednak trzeba też wziąć poprawkę na to, że poza Hiszpanią grali w tym roku wcześniej z tuzami: Estonia, Kosowo, Gruzja, Finlandia, Armenia (tutaj stracona bramka).
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Szwecja - Polska
Powyżej 3,5 żółtych kartek
Kurs: 2,00
Bukmacher: Betfan

Nadszedł czas na ostateczne rozstrzygnięcie w grupie E. Dziś wieczorem będziemy już wiedzieć czy nasza reprezentacja wyjdzie z grupy. Rozgrywki nabierają tempa, więc w meczach bez wątpienia uświadczymy więcej agresji niż jeszcze w pierwszych kolejkach. Szczególnie ostro może grać Polska dla której dzisiejszy mecz jest być albo nie być na tych mistrzostwach i niewątpliwe będzie chciała za wszelką cenę nie dopuścić Szwedów do swojej bramki. Nie mniej agresji pojawi się też po stronie naszych dzisiejszych przeciwników, którzy również muszą mocno pilnować się z tyłu. Żółte kartki wydają się być w tym starciu ciekawą opcją a próg na minimum 4 kartki jest według mnie bardzo prawdopodobny do zrealizowania.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME
Godzina: 18:00
Spotkanie: Szwecja - Polska
Typ: Glik otrzyma żółta lub czerwona kartkę
Kurs: 5.00
Bukmacher: Lvbet
Analiza: Zrezygnowałem z szukania zwycięzcy w tym spotkaniu, bo ciężko podejść do sprawy obiektywnie dlatego zabawie się w wytypowanie kartki dla Kamila Glika. Reprezentant Polski jest niesamowicie mocnym punktem naszej defensywy i mimo że na tej pozycji o błędy nie trudno to wielekrotnie ratował nasz zespół przed strata bramki. Kamil po dwóch meczach bez kartki na swoim koncie, trzeba jednak przyznać że w meczu z Hiszpania cudem uniknął żółtego kartonika po faulu tuż przed polem karnym. Dzisiaj dla Polski mecz o wszystko, czyli trzeba się spodziewać raczej agresywnej gry. Niebezpieczny atak Szwedów lub poprostu niekorzystny wynik może sprawić że piłkarzom zaczną puszczac nerwy i posypią się kartki. Sędzia tego spotkania będzie Michael Oliver który może nie rozdaje kartek na prawo i lewo to jednak pokazuje ich całkiem sporo. Głównym zagrożeniem w ofensywie ze strony Szwedów będzie Alexander Isak który potrafi zrobić różnice i namieszać pod bramką rywali. Obrona będzie musiała dziś zagrac świetny mecz, po takim kursie uważam że warto poszukać kartki naszego środkowego obrońcy. Kolor kartki nie ma znaczenia żeby Typ wszedł
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +118
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mecz Szwecja vs Polska niezwykle trudny do grania. Ja bardziej bym się skłaniał do pogrania Szwecja(DNB) bo w mojej ocenie Polska jak była słaba tak jest słaba, a mecz z Hiszpanią nie pokazał jakiejś przewagi Polski tylko koszmarny poziom Hiszpanii. Są jednak inne przyczyny z powodu których Polska może wygrać. Mianowicie Polska jest mega zdeterminowana bo tylko wygrana daje awans. Wszyscy w nich wierzą. A w takiej sytuacji można przenosić góry. Jeśli ta drużyna zagra perfekcyjnie to może pokonać Szwecję. Z kolei dla Szwecji nawet ta przegrana komplikuje sprawę, ale nie wyrzuca z Euro. Ciężko więc coś tu grać bo scenariusze mogą być bardzo różne dlatego dla mnie no-bet.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Hiszpania - Slowacja
Hiszpania dostanie żółta kartkę w 1 połowie
@3.15 fortuna

Wydaje mi się że trochę tutaj bukmacherzy przesadzili z tak wysokim kursem. Jak by nie było to Hiszpania musi zwyciężyć żeby awansować dalej a co za tym idzie, przy utrzymującym się wyniku 0:0 lub groźnej kontrze Slowacji, kartka dla któregoś z Hiszpanów może zostać pokazana. Wiadomo że większe prawdopodobienstwo takiego zdarzenia w 2 połowie jest o wiele większe to ja po tak wysokim kursie pogram powyższy typ. Po wyrównaniu przez Polskę na 1:1, Hiszpania dostała 2 żółte kartoniki, dziś minuty będą szybko uciekać, dlatego liczę na jakiś błąd i zmuszenie sędziego do pokazania kartki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +118
S 14,7K

sebek1997

Użytkownik
Co jeżeli Słowacja przegra dzisiaj maksymalnie jedną bramką z Hiszpanią i zajmą 3 miejsce w grupie ? Będą mieli wtedy bilans bramkowy -1, czyli taki sam jak Ukraina. Co wtedy decyduje o wyjściu z grupy z 3 miejsca ?
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Szwecja - Polska 1 pol. dokładny wynik 0:0 @ 2.50 STS



Pisałem o tym meczu w Typach Dnia opisując inną opcje , ale pozostaje przy wyniku underowym w tym spotkaniu.
Powodów jest kilka. Przede wszystkim musimy jasno powiedzieć że gramy z bardzo solidną defensywą i drużyną która przede wszystkim dba o czyste konto po stronie strat a dopiero potem myśli o strzelaniu goli. Na boisku wygląda to mniej więcej tak że jeśli poczują Szwedzi słabość u przeciwnika to stopniowo przechodzą do odważniejszych akcji w przodzie ale zawsze priorytetem jest zabezpieczenie tyłów. Sądzę że i dzisiaj nas " wybadają" w pierwszych 20-30 minutach i w drugiej połówce zagrają odważniej o 3 pkt. i wygranie grupy. Podobny scenariusz miał miejsce w ich potyczce ze Słowakami.


My prócz tego że musimy wygrać a więc zdobyć przynajmniej jednego gola to co nie mniej istotne według mnie nie możemy też bramki stracić bo wtedy uważam że absolutnie nie wygramy tego meczu. Niezmiernie istotne bedzie zagranie na zero już w 1 czeęci spotkania. Mam nadzieję że Sousa uczuli naszych gę bronić. Myślę że zagrają zbalansowaną piłkę między obroną a defensywą i spotkanie to będzie miało różne oblicza pod tym względem. Nie wierzę też że zadowolą się remisem. Po prostu będą grać swoje patrząc na ile im to wystarcza do wygranej i ewentualnie przyspieszać grę lub też zwalniać.


Reasumując uważam że utrata bramki przez naszą drużynę równa się z brakiem wygranej , dlatego liczę na uważną grę w tyłach od samego początku spotkania a ewentualne podjęcie większego ryzyka dopiero w drugiej części spotkania. Dlatego próbuję 0:0 ht.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom