>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa E: Hiszpania, Szwecja, POLSKA, Słowacja [14-23.06.2021] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Szewcja (DNB) + Niemcy + Francja (DNB) kurs: 3,78 buk: LVBET ❌

Oczywiście najaważniejszy z betów na tej taśmie to Szwecja (DNB) w singlu po kursie 2,02 . Polska musi zaatakować, a Szwecja z kontry może odpowiedzieć. Oczywiście DNB bo remis także urządza Szwecję. Jak już pisałem optymizm po meczu z Hiszpanią nie jest uzasadniony bo Hiszpania gra koszmar i nawet nie ryzykuję jej już dzisiaj ze Słowacją. Polska niestety ma dziury szczególnie na środku pola i było to widoczne już w meczu z Hiszpanią.
 
Ostatnia edycja:
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Szwecja vs Polska over 7,5 korka @1.50 Totalbet

jak patrzyłem w tym roku w niemal każdym meczu Szwecja wbija te 3-4 rożki nawet z tymi lepszymi drużynami

my pokazaliśmy że jak jesteśmy zmuszeni w meczu ze Słowacją potrafimy przycisnąć rywala przez jakiś czas i w drugiej połowie wbiliśmy wszystkie 5 rogów w meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +411
psychol32 423,2K

psychol32

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
O ile wrzutki ze stałych fragmentów są przyzwoite to dośrodkowania z gry są tragiczne.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Fundnelismy im gola z niczego na poczatku, bo ta pilke mozna bylo wybic zanim trafila do Forsberga, a teraz nagle po drugim golu zaczynamy strzelac bo i tak musimy atakowac na wariata jak juz jest za pozno, nie maja psychiki ci ludzie, szkoda mowic ,odpadniemy z grupy na poziomie el a nie finalow ME

Hiszpania robi z tych slowaczkow mizerie, a my z nimi przegralismy , po prostu zenada.
 
Ostatnia edycja:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Teraz posluchamy Sousy jak to dzielnie walczylismy i jakie to dobre pol godziny i ze jest dumny ze siebie i druzyny, a Boniek bedzie mu wtorowal, kazdy wiedzial , ze mecz ze Slowacja kluczowy jeden i drugi pie.... ze czarne jest biale

kolejny doskonaly bilans Szczesnego 4 strzaly celne 3 bramki puszczone, facet na kazdych mistrzostwach pechowy w tej reprezentacji.
 
Ostatnia edycja:
psychol32 423,2K

psychol32

Użytkownik
Szkoda tylko Lewandowskiego że za partnerów ma tak słabych zawodników. Nie wiem czy znajdzie się drugi zawodnik w naszej reprezentacji który zasłużył na minimalną pochwałę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Szkoda tylko Lewandowskiego że za partnerów ma tak słabych zawodników. Nie wiem czy znajdzie się drugi zawodnik w naszej reprezentacji który zasłużył na minimalną pochwałę.
rzeczywiscie wszedl na poziom Bayernu i wyciagnal nas ze studzienki kanalizacyjnej, ale jak tylko wystawilismy leb, to reszta zagwarantowala powrot na dol, Szwecja tez byla slaba a Slowacy pasowali do tego euro jak garbaty do sciany.

w pierwszym meczu nie bylo Lewandowskiego nie bylo z przodu nic , w nastepnych zaczal grac na swoim poziomie to przynajmniej wstydu nie bylo,a reszta nie ma co gadac.
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Na to wygląda, że Busquets odmienił grę Hiszpanii. Nie przypuszczam żeby ktokolwiek oglądał mecz Hiszpania - Słowacja, ale jakby się ktoś taki zdarzył mam pytanie - jak dalej analizować Hiszpanię - jako tą padakę co z nami zremisowała i ze Szwecją czy jako tą dzisiejszą z 5:0 ? Wspomniany przeze mnie Busquets podobno dużo dzisiaj dał - na chwilę przełączyłem i tak mówili komentatorzy. Miałem w dalszej części Euro grać przeciw Hiszpanii, ale teraz głupi jestem... :unsure:
 
psychol32 423,2K

psychol32

Użytkownik
Mecz z takim rywalem jak Słowacja nie może być żadnym wyznacznikiem. Jak miałeś grać przeciwko nim to graj. Pewnie na którymś meczu coś ugrasz. Powodzenia.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
ja troche ogladalem bo pogralem ich gole w obu polowach generalnie do pierwszej bramki bylo podobie, pudlo z karnego ,pozniej Slowacy bez wiary, nie radzilbym przeceniac tej wygranej, najbardziej odmienila ich Slowacja.

glownie ogladalem mecz przypadkowych ludzi z jednym diamentem wsrod chwastow szkoda,ze Szwecja-Lewandowski 3-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
glownie ogladalem mecz przypadkowych ludzi z jednym diamentem wsrod chwastow szkoda,ze Szwecja-Lewandowski 3-2
No ja też żałuję, że Polska tak szybko odpadła bo nie będzie można przeciw nim grać w dalszej części rozgrywek.... ;) Środek pola to dramat... Ja już po meczu ze Słowacją miałem takie przemyślenie i gdzieś chyba nawet pisałem, że to zespół bardzo nierówny gdzie jak na tacy widać jak bardzo jedni zawodnicy odstają od innych. Pomijając Lewandowskiego to jeszcze Glik dużo robił. Euro przegraliśmy głównie przez Krychowiaka i jego idiotyczny 2 faul w meczu ze Słowacją choć z taką grą to i tak byśmy odpadli w fazie pucharowej.
 
psychol32 423,2K

psychol32

Użytkownik
adamo80 adamo80 gdyby nie faul Krychowiaka to ile punktów więcej byśmy mieli? Już dopisujesz 3 punkty że Słowacją mimo że w meczu z nimi nawet przez chwilę nie byliśmy takiej zdobyczy?
W pierwszej kolejności to wińmy Bońka za zbyt późno zmianę trenera, ewentualnie tylko za zmianę trenera.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
adamo80 adamo80 gdyby nie faul Krychowiaka to ile punktów więcej byśmy mieli? Już dopisujesz 3 punkty że Słowacją mimo że w meczu z nimi nawet przez chwilę nie byliśmy takiej zdobyczy?
W pierwszej kolejności to wińmy Bońka za zbyt późno zmianę trenera, ewentualnie tylko za zmianę trenera.
Boniek nie da sie obwiniac... byl wspanialym prezesem, ktory wprowadzil nas na 3 wielkie turnieje w tym 2 razy na euro... po porazce ze Slowacja wypuscil film na laczy nas pilka o tym jak Sousa tlumaczy pilkarzom co maja robic i jak graja przeciwnicy, bo ludzie zaczeli widziec kogo zatrudnil... i postanowil wszystko zwalic na pilkarzy xD najgorszy prezes w historii pzpn moim zdaniem. Lato moze byl burakiem przywiazanym do stolka i stanowiska, ale Boniek pokazal, ze PZPN mozna bardziej wykorzystac i teraz bedzie tylko gorzej...

Ze slowacja chyba nie trafilismy fizycznie z forma, tak mi sie wydaje. Wyprzedzali nas byli szybsi i świeżsi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom