>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa E: Hiszpania, Szwecja, POLSKA, Słowacja [14-23.06.2021] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
adamo80 adamo80 gdyby nie faul Krychowiaka to ile punktów więcej byśmy mieli? Już dopisujesz 3 punkty że Słowacją mimo że w meczu z nimi nawet przez chwilę nie byliśmy takiej zdobyczy?
W pierwszej kolejności to wińmy Bońka za zbyt późno zmianę trenera, ewentualnie tylko za zmianę trenera.
Wiadomo,ze pewnosci nie ma moglo sie skonczyc np remisem,ale gol po przerwie za chwile Linety mial kolejna okazje,Slowakom moglismy spokojnie strzelic na 2-1 duzo czasu jeszcze bylo, a oni nie sa na dobrym poziomie wydolnosciowo, Krychowiak tutaj odwrocil losy meczu w druga strone.Tak czy siak ten mecz byl kluczowy, w kazdym razie przegrana ze Slowacja to najbardziej haniebna wtopa w ME, oni i macedonia to byly kopciuszki,nikt tak nie wpadl,chyba ze Niemcy dzis przegraja z Wegrami.
 
Ostatnia edycja:
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Boniek nie da sie obwiniac... byl wspanialym prezesem, ktory wprowadzil nas na 3 wielkie turnieje w tym 2 razy na euro... po porazce ze Slowacja wypuscil film na laczy nas pilka o tym jak Sousa tlumaczy pilkarzom co maja robic i jak graja przeciwnicy, bo ludzie zaczeli widziec kogo zatrudnil... i postanowil wszystko zwalic na pilkarzy xD najgorszy prezes w historii pzpn moim zdaniem. Lato moze byl burakiem przywiazanym do stolka i stanowiska, ale Boniek pokazal, ze PZPN mozna bardziej wykorzystac i teraz bedzie tylko gorzej...

Zobaczymy kto zostanie Prezesem. Jak wybiorą Koźmińskiego to na pewno wpadniemy w marazm na lata. Kulesza to biznesmen nie ma parcia na szkło woli działać niż pucować się w mediach. Nie wiem czy coś by zmienił w kontekście drużyny narodowej ale na pewno zadbałby o dobro klubów.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Zobaczymy kto zostanie Prezesem. Jak wybiorą Koźmińskiego to na pewno wpadniemy w marazm na lata. Kulesza to biznesmen nie ma parcia na szkło woli działać niż pucować się w mediach. Nie wiem czy coś by zmienił w kontekście drużyny narodowej ale na pewno zadbałby o dobro klubów.
a ja sie obawiam, ze to bedzie biznesmen 🤔 Boniek tez byl biznesmenem... PZPN to mnostwo kontraktow duzy budzet i lobbing... Boniek pokazal jak z tego korzystac. Lato na szczescie tego nie wiedzial xD pozyjemy zobaczymy. Tak czy siak ciezko, zeby bylo gorzej co najwyzej moze byc tak samo.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
jak to nie,nie awansujemy do MS najwyzej 2 miejsce w grupie i w barazu przegramy, Glik juz koncowa, z Hiszpanami w pierwszej polowie dyszal tak, ze balem sie,ze go zniosa jak Eriksena, dopiero nasza obrona bedzie slaba
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wiadomo,ze pewnosci nie ma moglo sie skonczyc np remisem,ale gol po przerwie za chwile Linety mial kolejna okazje,Slowakom moglismy spokojnie strzelic na 2-1 duzo czasu jeszcze bylo, a oni nie sa na dobrym poziomie wydolnosciowo,
Ja też myślę, że jakby nie Krychowiak byśmy wygrali. Widziałem co się działo po 1:1 jak Polska była napędzona

Krychowiak tutaj odwrocil losy meczu w druga strone.
Prawdopodobnie odwrócił losy całej naszej obecności na Euro.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Ja też myślę, że jakby nie Krychowiak byśmy wygrali. Widziałem co się działo po 1:1 jak Polska była napędzona



Prawdopodobnie odwrócił losy całej naszej obecności na Euro.
Slowacy maja problemy kondycyjne, pamietam, ze wielu topowych graczy z ich ligi jak przychodzilo do ekstraklasy technicznie niezli, ale mieli z kondycja problem i troche mijalo zanim sie nadawali na caly mecz.Krychowiak to 50% wina jego i Sousy ze go nie zmienil.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
jak to nie,nie awansujemy do MS najwyzej 2 miejsce w grupie i w barazu przegramy, Glik juz koncowa, z Hiszpanami w pierwszej polowie dyszal tak, ze balem sie,ze go zniosa jak Eriksena, dopiero nasza obrona bedzie slaba
Jest jeszcze Bielik, ktory nie zagral na Euro przez kontuzje, na lewej obronie Reca. W ataku Milik i Piatek. Kilku mlodych perspektywicznych stoperow, ktorzy w koncu zaczna grac na wyzszym poziomie. Mielismy sporo pecha przed euro z kontuzjami, ale nikt tego nie pamieta. Ja jestem z pkolenia, dla ktorego pierwszy wielki turniej to Barcelona 1992 i pozniej dlugo dlugo nic... z wyjatkiem euro u17 gdzie mielismy chyba 2 wybryki? Ale nikt swiata nie zawojowal z tych mlodzikow. Mamy system szkolenia jaki mamy. Ekstraklasa i PZPN wymuszaja taki system jaki mamy i im z tym dobrze... chyba 7 liga w Europie pod wzgledem ogladalnosci... a w rankingu? Plus jest taki, ze mamy 37 milionow mieszkancow i jest z czego wybierac. Nie jestesmy jakims zacofanym krajem, wiec szkolic ci pilkarze tez maja sie gdzie. Gdybysmy mieli 5 milionow mieszkancow to nasza reprezentacja bylaby na naprawde niskim poziomie.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Szwedom Ibrahimovic tez wypadl i jakos sobie poradzili, nie mamy pomyslu na gre i tyle.jedynie z hiszpania cudem punkt ugralismy, bo nam jedna kontra wyszla a oni centymetry przy slupkach strzelali.Milik oczywiscie swietny napastnik,ale we dwoch z Lewandowskim beda grali? a gdzie reszta? jak Reca ma byc naszym zbawieniem to szkoda czasu.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Szwedom Ibrahimovic tez wypadl i jakos sobie poradzili, nie mamy pomyslu na gre i tyle.jedynie z hiszpania cudem punkt ugralismy, bo nam jedna kontra wyszla a oni centymetry przy slupkach strzelali.Milik oczywiscie swietny napastnik,ale we dwoch z Lewandowskim beda grali? a gdzie reszta? jak Reca ma byc naszym zbawieniem to szkoda czasu.
a ze Szwedami cudem stracilismy punkt, przez wybicie z wlasnego pola karnego w okolice srodka boiska gdzie wszystkie pilki zbierali rosli Szwedzi... u nas wiecej podstawowych zawodnikow wypadlo niz u Szwedow... Cud ze Szwedzi maja 7 punktow a my jeden... wszystko na Polakow i farta zwalasz a Szwedzi to co zasluzenie zdobywali te punkty? Decydowaly detale i dlatego my odpadlismy a inni graja dalej.

Reca to lewy obronca a takiego nam brakuje... Bielik gra w srodku pola i jest podstawowym pomocnikiem reprezentacji... to samo ktos z dwojki piatek milik... do tego kontuzja Goralskiego... szkolenie mamy ujowe zawodnikow srednich, ale robienie z nich jakis kalek, ktore cudem uciulali jeden punkt na euro jest naduzyciem. Ale to tylko moja opinia, nie znam sie na pilce.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
pamietacie ile bramek w grupie stracilismy na poprzednim euro-zero, mielismy wtedy obrone Piszczek, Glik,Pazdan, Jedrzejczyk kazdy w super formie, Fabianski w bramce duzo wybronil,nie ma obrony i bramkarza nie ma druzyny

popatrz jakie bramki my tracimy, ze Slowacja i Szwecja to bedziesz mial odpowiedz dlaczego oni 7 pkt a my 1, tu nie ma przypadku.To co zrobil Puchacz przy pierwszym golu, to jak to ma byc reprezentant Polski to jest bardzo zle.Reca cz Bielik tu cudow nie zrobia.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Kilka zdań na podsumowanie dzisiejszego spotkania.
Nasza defensywa to dno totalne. W dzisiejszym meczu wyglądali jak dzieci we mgle.
Pierwsza bramka splot nieszczęśliwych interwencji tak to nazwijmy delikatnie, nikt nie potrafił skutecznie wybić piłki spod nóg Szwedów.
Druga bramka to już kryminał, wystarczyło przerwać tą akcję jeszcze na połowie Szwedów faulem, kartka jak nic ale to wszystko złego co by się wydarzyło. A tutaj gościu jedzie ze swojej połowy z piłką i wykłada spokojnie do kumpla, który czeka na linii pola karego na podanie i spokojnie ładuje piłkę do bramki. Wystarczy zobaczy powtórki jak gość spokojnie ustawia się bez żadnego krycia przed linią pola karnego, bo wszyscy nasi wbiegli w pole karne nawet nie oglądając się za siebie czy jest ktoś do krycia. I tych naszych 4 czy nawet 5 kopaczy jest w tym momencie skumulowanych chyba na 1m2 zupełnie w innym miejscu niż ląduje podanie.
3 bramka to też strata w stylu podwórkowym. Szwed idzie z piłką w stronę naszej bramki, coś mu tam obrońcy przeszkadzają ale nie to jest najlepsze, ten który strzelił nam bramkę człapie po murawie i tak do końca nie wie czy iść w pole karne czy nie ale nikt go nie pilnuje to sobie podreptał w tym kierunku, dostał podanie to i sobie strzelił bramkę. Ten gość nawet nie biegł tylko spokojnie truchtał w nasze pole karne, żenada jednym słowem.
Bednarek przed mecze z Hiszpanami bredził coś na konferencji o "polskiej husarii", dzisiaj już chyba zapomniał o swojej wypowiedzi bo w stracie 2 bramek spokojnie maczał palce.
Krychowiak wrócił do składu pewnie przez kontuzję Modera i nie podołał, znowu kartka i zaraz zjazd do bazy bo pewnie Sousa bał się powtórki ze Słowacji.
Na STS był zakład na "ponad 1,5 słupka lub poprzeczki" i Lewy zrobił zaliczenie tego zakładu w 3 sekundy 🙂.
Gdyby padła tutaj bramka na 1-1 to kto wie jakby skończył się ten mecz ale to już tylko gdybanie.
Na koniec przytoczę komentarz Szpakowskiego, który czasami tak bredzi, że aż trudno się tego słucha: "teraz kontynuujemy to co kontynuujemy" 🤔
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
tak, a gdyby Swierczok mial mniejsze
Gdyby padła tutaj bramka na 1-1 to kto wie jakby skończył się ten mecz ale to już tylko gdybanie.
Na koniec przytoczę komentarz Szpakowskiego, który czasami tak bredzi, że aż trudno się tego słucha: "teraz kontynuujemy to co kontynuujemy" 🤔
tak, a gdyby Swierczok mial mniejszy numer buta? to nie byloby spalonego:D

to jest nic, posluchaj tego

 
Otrzymane punkty reputacji: +42
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
pamietacie ile bramek w grupie stracilismy na poprzednim euro-zero, mielismy wtedy obrone Piszczek, Glik,Pazdan, Jedrzejczyk kazdy w super formie, Fabianski w bramce duzo wybronil,nie ma obrony i bramkarza nie ma druzyny

popatrz jakie bramki my tracimy, ze Slowacja i Szwecja to bedziesz mial odpowiedz dlaczego oni 7 pkt a my 1, tu nie ma przypadku.To co zrobil Puchacz przy pierwszym golu, to jak to ma byc reprezentant Polski to jest bardzo zle.Reca cz Bielik tu cudow nie zrobia.
pamietacie ile bramek w grupie stracilismy na poprzednim euro-zero, mielismy wtedy obrone Piszczek, Glik,Pazdan, Jedrzejczyk kazdy w super formie, Fabianski w bramce duzo wybronil,nie ma obrony i bramkarza nie ma druzyny

popatrz jakie bramki my tracimy, ze Slowacja i Szwecja to bedziesz mial odpowiedz dlaczego oni 7 pkt a my 1, tu nie ma przypadku.To co zrobil Puchacz przy pierwszym golu, to jak to ma byc reprezentant Polski to jest bardzo zle.Reca cz Bielik tu cudow nie zrobia.
Puchacz to nie jest lewy obronca i nie ma nawykow lewego obroncy...za pare lat moze bedzie mial takie nawyki. Akurat Puchacz gra, bo Reca nie gra... gdyby nie to pewnie nie byloby go w kadrze... i nie byloby tego bledu...
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Puchacz to nie jest lewy obronca i nie ma nawykow lewego obroncy...za pare lat moze bedzie mial takie nawyki. Akurat Puchacz gra, bo Reca nie gra... gdyby nie to pewnie nie byloby go w kadrze... i nie byloby tego bledu...
To bylby inny blad,nie ma zadnej komunikacji w naszej obronie i gola mozemy stracic z byleczego, a co do Recy to juz niepamietasz meczu z Wegrami? kiedy mieli autostrade do bramki po jego stronie, klub Recy 92 bramki stracil w Seria A
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Na koniec przytoczę komentarz Szpakowskiego, który czasami tak bredzi, że aż trudno się tego słucha: "teraz kontynuujemy to co kontynuujemy" 🤔
Facet ma już swoje lata, w tym wieku umysł nie pracuje już na takich obrotach jak u młodych ludzi, więc jest dużo łatwiej o różne gafy. Ja przymykam na to oko, bo jest to jeden z moich ulubionych komentatorów no i jest z nami właściwie od zawsze :) Oby jak najpóźniej przeszedł na emeryturę.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Facet ma już swoje lata, w tym wieku umysł nie pracuje już na takich obrotach jak u młodych ludzi, więc jest dużo łatwiej o różne gafy. Ja przymykam na to oko, bo jest to jeden z moich ulubionych komentatorów no i jest z nami właściwie od zawsze :) Oby jak najpóźniej przeszedł na emeryturę.
Kiedyś trzeba zejść ze sceny i chyba Szpakowski powinien zrobi to jak najszybciej. W tym jego komentowaniu spotkań nie ma żadnych emocji, jakby jakiś automat mówił i to nie na temat tego co oglądamy.
Nie wiem czy oglądałeś spotkanie jeszcze przed EURO z Islandią ale jak kilka razy słyszałem, że Gunnarsson to syn Gunnara czy Bodvarsson to syn Bodvara to wybacz ale....
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Nie wiem czy oglądałeś spotkanie jeszcze przed EURO z Islandią ale jak kilka razy słyszałem, że Gunnarsson to syn Gunnara czy Bodvarsson to syn Bodvara to wybacz ale....
Ale chlopina dobrze mowil bo tak w Islandii dokladnie jest....nazwiska pilkarzy sa od imion ojcow....Sigurdsson to syn Sigurda itd....mowli o tym kiedys Tomasz Smokowski podczas jakiegos meczu w canal +
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Ale chlopina dobrze mowil bo tak w Islandii dokladnie jest....nazwiska pilkarzy sa od imion ojcow....Sigurdsson to syn Sigurda itd....mowli o tym kiedys Tomasz Smokowski podczas jakiegos meczu w canal +
ale co to ma do meczu? to nie sa basnie braci Grimm, co mamy sluchac opowadan, ze Szczesny to syn macieja , albo ze czyjs dziadek naplul Niemcom do zupy w czasie II wojny, Szpakowski nie mowi tylko pie...i :) z tego co wiem to on w koszykowce siedzial jak byl mlody,na pilce sie nie zna

komentarz po poprzeczkach Lewandowskiego, "gol,gol moim zdaniem bylo, ale nie widzial tego sedzia i mysle,ze var tego tez nie potwierdzi" no to pora isc na emeryture.

Robert Zielinski do Roberta Lewandowskiego

.....do forsberga ten z powrotem do.....dosrodkowujacego

Swiderski nie faulowal, to bardzo chwalebne:D


teraz jak na spokojnie skrot ogladnac to dopiero widac jak majaczy

 
Ostatnia edycja:
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
W meczu ze Szwecją podstawowy błąd zrobił trener wprowadzając od 1 minuty Jóźwiaka. Gość kompletnie się nie nadaje do gry od początku spotkania, jedynie koło 70. minuty go można wpuścić.

Druga rzecz - przez pierwszą połowę praktycznie ani razu nie zagraliśmy podaniami po ziemi na połowie Szwedów w środku pola. Wszystko szło lewą/prawą stroną i wrzutka jak w jakieś B klasie.

Trzecia rzecz - czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć zachowanie Piotrka Zielińskiego w 90 minucie, gdy jest faul na nas. Zamiast szybko rozegrać akcję to Piotrek czeka około 30 sekund i wrzuca lagę na wysokich szwedów, gdzie oni przed polem karnym stali praktycznie całym zespołem ? przecież to jest skandal

Reszty nie chce się komentować, bo obrona to we wczorajszym meczu to koń trojański reprezentacji Polski....
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom