>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa E: Hiszpania, Szwecja, POLSKA, Słowacja [14-23.06.2021] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Polska powyżej 52,5% posiadania piłki @1,85 totalbet

Tak przeglądając wnikliwie ofertę bukmacherów nagle przykuła moją uwagę powyższa propozycja. Janek Mucha, bramkarz reprezentacji Słowacji twierdzi, że Słowacy oddadzą inicjatywę Polakom i skoncentrują się na kontratakach. I trudno się dziwić. Wszyscy wiemy jak wygląda nasza gra w ataku pozycyjnym, a też Słowacja nie dysponuje na tyle silną kadrą, aby kreować akcję i utrzymywać się przy piłce. Przejrzałem statsy z ostatnich meczów i wygląda to obiecującą. Schemat jest prosty, Polacy będą utrzymywać się przy piłce, grać do tyłu, często z wykorzystaniem Wojtka. Wiadomo - typ zależny jest nieco od wyniku, jeśli Polska szybko strzeli bramkę, możemy oddać inicjatywę. Ale też niekoniecznie. Mimo wszystko bardziej prawdopodobny jest dla mnie wariant 'męczenia buły', budowania mozolnych akcji, w jednym tempie. Jak dla mnie zaskakująco niska linia.
 
Ostatnia edycja:
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
SzkocjaCzechy
Kartki: Poniżej 3.5 kartek @ 1.85 0
Kartki: Poniżej 2.5 kartek @ 3.05

Polska - Słowacja
Kartki: Poniżej 3.5 kartek @ 1.88 4 ...Krycha jak jakiś junior 2 kartki złapał..
Kartki: Poniżej 2.5 kartek @ 3.10
Betfan

Nie wiem czy to specyfika początku turnieju czy jakieś wytyczne dla sędziów, ale faktem jest że w pierwszych meczach Euro 2020 kartek było zaskakująco mało. W 7 dotychczas rozegranych meczach sędziowie upomnieli piłkarzy w sumie 15 razy żółtymi kartkami, nie pokazali żadnej czerwonej. Daje to średnią nieco ponad 2 kartki na mecz, czyli obrazowo opisując ilość kartek zblizona jest raczej do ligi angielskiej, gdzie sędziowie bardzo rzadko sięgają po kartki, niż do lig włoskiej czy hiszpańskiej, gdzie łatwiej dostać żółtko. Oczywiście, każdy mecz to osobna historia, a kartki zależą od wielu czynników, od tego jak się ułoży mecz, od wyniku, wreszcie od sytuacji w tabeli w grupie albo specyfiki sędziego. W pierwszych meczach kiedy dla wszystkich drużyn sytuacja jest otwarta, a jednocześnie nie chcą utrudniać sobie sprawy wykartkowaniem swoich graczy przed następnymi rundami, można się spodziewać że tych kartek będzie mniej niż zwykle i te pierwsze mecze by na to wskazywały. Na razie kursy i linie bez zmian, więc ja stawiam na podtrzymanie tego trendu, przynajmniej w pierwszej kolejce meczy grupowych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +239
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Robert Lewandowski bramka 1.8 typ na Polske juz dalem w typach dnia, kurs na bramke naszej maszyny do strzelania tez warty uwagi, mamy pecha z napastnikami, szkoda Milika, ktory odzyl w OM i liczylem, ze zacznie grac w reprezentacji na swoim poziomie, wiec na kogo liczyc jak nie na Roberta.

Hiszpania - Szwecja tego nie gram, hiszpanie maja problem ze strzelaniem bramek widzialem ich mecze z Grecja, Gruzja ogromna przewaga i malo konkretow w polu karnym, Szwedzi sa niewygodni dla mocnych druzyn sa bardzo silni fizycznie,potrafia wybijac z rytmu i trzeba duzo zdrowia zostawic na boisku zeby ich pokonac
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Polska - Słowacja
Polska i obie strzelą gola @ 4.30
Fortuna

Bardzo ważne spotkanie dla obu ekip, bo to razem z Szwecją, Polska i Słowacja będą się bić o bezpośredni awans do z drugiego miejsca. Nasza defensywa w spotkaniach przed Euro pokazała, że jest dziurawa jak ser szwajcarski. Tak, wiem, że Sousa rotował składem żeby wybrać jak najlepszą parę stoperów jak i bocznych obrońców, ale gole traciliśmy z słabą Rosja jak i prawie z drugim składem Islandii. Stąd tez liczę tutaj przynajmniej na jedno trafienie Słowaków. Słowacja co prawda niema takich gwiazd w ataku, ale nazwiska, które są nam dobrze znane to Duda, Mak czy Hamsik, dla którego będzie to raczej ostatni turniej.
Nie wyobrażam sobie, że w tym spotkaniu stracimy punkty. Wierzę w to, że wejdziemy mocno w ten turniej i mimo tego, że rozrzucają nas po Europie z graniem oraz, że nie możemy przeprowadzić treningu na płycie boiska wyjdziemy i wygramy.
W ataku przecież mamy kim straszyć. Lewandowski i Świerczok tu niema co więcej pisać.
Środek pola powinien należeć do Klicha oraz Krychowiak, a przed nimi Zieliński. Po bokach zapewne Jóźwiak i Rybus bo nie widzę tutaj innej opcji.
Z tyłu być może spróbujemy zagrać na trzech obrońców, a tego ciągłe się uczymy, stąd też moje obawy, że stracimy gola. Mimo wszystko nasz zespół wygląda lepiej na papierze i oby tak też było o 18:00.
Do boju POLSKO!
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Ja jeszcze dodam,ze obawiam sie o Szczesnego, nie mam do niego przekonania, zawala wazne mecze Juventusowi zalatwil wyjazd z LM , kiedy mieli Porto grajace w 10, na ostatnich mistrzostwach swiata praktycznie nic nie potrafil wybronic, moze to i bardzo dobrze wyszkolony bramkarz,ale ze slaba psychika i wolalbym solidnego Fabianskiego w bramce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Polska - Slowacja - Polska kurs: 1,93 buk: Fortuna ❌ ❌ ❌ ❌ ❌

Napiszę na początku, że gram ten typ nie dlatego, że poddaję się emocjom bo nasi grają. Po analizie obu zespołów uważam, że różnicę robi u nas Lewandowski. Charakterystyka obu zespołów jest podobna, ale to my mamy jednego z najlepszych piłkarzy Świata i to bez znaczenia jak gra w meczach reprezentacji. Wystarczy, że straszy tyły przeciwników. Słowacja nie jest zespołem, którego nie jesteśmy w stanie pokonać. Wie chyba i o tym buk: Fortuna bo przygotował taką promocję, że w przypadku betu za 100zł i remisu lub przegranej Polski oddaje nam kasę. Oczywiście to też mnie skłoniło do zagrania tego, ale jacy oni muszą być pewni skoro dają taki bonus ? Nawet i bez tego skłaniałem się do gry na Polskę.
 
Ostatnia edycja:
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Polska - Słowacja
Liczba strzałów Krychowiak 2+ @1,77
Liczba strzałów celnych Krychowiak 1+ @1,6

O ile wierze, że Polacy dziś odniosą zwycięstwo, ponieważ po prostu personalnie są ekipą lepszą o tyle spróbuję sobie na dziś zagrać nieco inny zakład a mianowicie na strzały oddane przez Krychowiaka. Zawodnik w reprezentacji gra niżej niż w klubie, natomiast dziś to my powinniśmy mieć inicjatywe i prowadzić spotkanie, dlatego Krychowiak powinien pojawiać się w akcjach z przodu, a jeśli dostanie piłkę przed polem karnym to myślę, że będzie probował uderzyć. Szczególnie jeśli nie do końca będzie szło, obrona Słowaków będzie szczelna to takie próby powinny się pojawiać. Krychowiak lubi uderzyć zza pola karnego (z różnym skutkiem), ale dla pierwszego zakładu liczą się też niecelne strzały. Do tego w trakcie stałych fragmentów pojawia się w polu karnym i również są sytuacje, w których główkuje, znajduje się z nogą gdzieś przy dalszym słupku z próbą dobicia tak więc myślę, że te dwie próby z jego strony powinny się dziś pojawić. Dodatkowo na plus fakt, że Grzegorz wygląda na pewniaka w oczach Sousy (o ile u niego w ogóle są pewniacy), Do tej pory grał w pełny wymiarze w 3 eliminacyjnych meczach, dziś myślę, że nie będzie inaczej. Tak więc 2 próby i jeden celny myślę, że dziś w zasięgu Grzegorza.
 
Ostatnia edycja:
kamasutra10 578,7K

kamasutra10

Typer
Polska - Słowacja - dokładny wynik 1 poł. 0:0 @ 2.34 STS


Sześc dotychczasowych spotkań z siedmiu rozegranych skończyło sie remisami ht , w tym 5 wynikiem 0:0. Myslę że i w tym meczu może być podobnie. Mecz rozstrzygający dla jednych i drugich tak na prawdę w kwestii ewentualnego awansu. Przegrany przestaje się liczyć. W związku z tym nie oczekuje zmasowanych atakówz zadnej ze stron po pierwsze by nie nadziać się na stratę i kontrę , po drugie nie stać obydwu drużyn na super ofensywną grę gdyż takiej nie potrafia kreować . Bardziej spodziewam się szachów i wyczekiwania przynajmniej własnie w 1 połówce.
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Gracz meczu według UEFA Lewandowski @4,5 Betfan

Jeśli Robert strzeli i nie przegramy to są duże szanse na powodzenie takiego typu. Lewandowski powinien wreszcie na dużym turnieju odpalić. Ma za sobą najlepszy sezon w karierze, a dodatkowo pauzował miesiąc z powodu kontuzji. Paradoksalnie może mu to pomóc, w optymalnej dyspozycji. Są spore szanse że zagramy z dwoma napastnikami, więc nie będzie też osamotniony. Wykonuje karne, pewnie będzie też podchodził do wolnych, a do tego zawsze jak gra to Robert zwykle jest najlepszym Polakiem na boisku. Oczywiście koniecznością jest bramka, ale taki typ na zawodnika meczu wypada kursowo dużo lepiej niż gol Lewandowskiego za 2,04. Do tej pory zawodnikami meczu zostawali m.in Lukaku, Embolo, Dumfries czy Sterling, a więc gracze którzy zdobywali gole. Inna sprawa, że często tego typu nagrody daje się największym gwiazdom. Z drugiej strony, biorąc pod uwagę, że powinniśmy przeważać i stwarzać sytuacje to gdyby nie udało się wygrać można obstawiać bramkarza Słowacji Dubravkę @12,0
 
Ostatnia edycja:
J 613

jarek23v

Użytkownik
Gracz meczu według UEFA Lewandowski @4,5 Betfan

Jeśli Robert strzeli i nie przegramy to są duże szanse na powodzenie takiego typu. Lewandowski powinien wreszcie na dużym turnieju odpalić. Ma za sobą najlepszy sezon w karierze, a dodatkowo pauzował miesiąc z powodu kontuzji. Paradoksalnie może mu to pomóc, w optymalnej dyspozycji. Są spore szanse że zagramy z dwoma napastnikami, więc nie będzie też osamotniony. Wykonuje karne, pewnie będzie też podchodził do wolnych, a do tego zawsze jak gra to Robert zwykle jest najlepszym Polakiem na boisku. Oczywiście koniecznością jest bramka, ale taki typ na zawodnika meczu wypada kursowo dużo lepiej niż gol Lewandowskiego za 2,04. Do tej pory zawodnikami meczu zostawali m.in Lukaku, Embolo, Dumfries czy Sterling, a więc gracze którzy zdobywali gole. Inna sprawa, że często tego typu nagrody daje się największym gwiazdom. Z drugiej strony, biorąc pod uwagę, że powinniśmy przeważać i stwarzać sytuacje to gdyby nie udało się wygrać można obstawiać bramkarza Słowacji Dubravkę @12,0
Ten typ na zawodnika meczu całkiem sensowny. Pograłem też w Totalbet po takim samym kursie.
 
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Polska over 1,5 gola 2,19
Hiszpania - Szwecja BTS TAK 2,14
AKO 4,69
Betfan

Stawiam na sporo bramek w 1. kolejce naszej grupy.

W "polskim" meczu zapowiada się sporo bramek ze względu na naszą dobrą ofensywę, a zarazem słabą defensywę. Mam nadzieję, że naszych stać na strzelenie co najmniej dwóch bramek i będzie, to przynajmniej o jedną bramkę więcej od rywali.

W drugim meczu liczę na BTS. Zarówno Hiszpanię, jak i Szwecję stać na strzelenie gola w dzisiejszej potyczce. Wszyscy znamy problemy obu drużyn z koronawirusem, szczególnie w reprezentacji Hiszpanii. Mimo wszystko liczę na ciekawy mecz. A osobiście stawiam na remis 1:1. Z resztą właśnie takim wnykiem zakończył się ich ostatni mecz.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Polska - Słowacja

W końcu nadszedł ten dzień! Polacy rozpoczynają walkę w Mistrzostwach Europy. Trzeba zapomnieć o ostatnich meczach towarzyskich i skupić się tylko i wyłącznie na tym meczu.
Historia meczów Polska vs Słowacja nie napawa optymizmem ale na to także trzeba popatrzeć troszkę luźniej.
M. Hamsik czyli największa gwiazda Słowaków jest już na skraju swojej kariery i na pewno nie pokaże tego co potrafił najlepiej, warto również wspomnieć o takich piłkarzach jak Lobotka, Skriniar czy Haraslin i Kucka moim zdaniem są to najważniejsi piłkarze Słowaków jednak Lobotka nie mieści się w 1 składzie Napoli, Haraslin w Sassuolo także nie gra kluczowej roli Kucka z Parmą spadli z ligi więc tych nazwisk tak naprawdę nie powinniśmy się bać.
Wierzę mocno w to, że Polacy zagrają bardzo zdeterminowani od 1 minuty i mam nadzieję, że już w I połowie meczu napoczną rywala.
Póki co mamy bardzo mało bramek w 1 połowie co jest tak naprawdę zrozumiałe jednak liczę, że Polacy strzelą gola już w 1 połowie i wygrają to spotkanie.

Polska/Polska (1 połowa/mecz) 2,92
 
P 986

Pankracy123

Użytkownik
Polska - Słowacja

Jak zwykle przy tego rodzaju imprezach gramy pierwszy mecz z cyklu ... " musimy to wygrać ",. Sęk w tym że granie z pozycji faworyta często polskiej reprezentacji nie służy. Bez Lewandowskiego, Krychowiaka czy Zielińskiego ta ekipa praktycznie nie istnieje. Obie ekipy z pewnością nie będą chciały przegrać tego spotkania. Tak aby liczyć się w kwestii awansów aż do meczu ze Szwecją . Zakładam, że ekipa Hiszpanii jest poza zasięgiem obu drużyn. Obstawiam tu remis. Stanowczo nie docenia się dziś Słowaków...

X - kurs 3,45 FORTUNA
 
D 378

DerbyGB

Użytkownik
Sporo leciwych zawodników w 11 Słowacji, Pekarik i Hubocan, obaj boczni gdzie trzeba najwięcej biegać, 35 i 34 lata, Hamsik i Kucka podobnie. Polska moim zdaniem wygra 2 połowę
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Hszpania vs Szwecja + Węgry vs Portugalia kurs: AKO: 2,01 buk: NOBLEBET ❌

Po 3 dniach prawie wszędzie wygrywają faworyci. I na te mecze nic nie kombinuję. Szwecja może się postawić. Hiszpania to nie to co dawniej, ale bardziej wierzę w zwycięstwo Hiszpanii niż remis czy win Szwecji. Z kolei dodatnie handi na Szwecję można by zagrać, ale jak pokazała np. Belgia piłkarze grają na maxa. Jedynie Holandia po stanie 2:0 się cofnęła i o mało tego nie przypłaciła remisem. Co do Węgier to już dużo wcześniej na tym forum pisano jaka słaba. Jak się nie przydaży podobna historia jak z Danią lub inny cud to Węgry nie mają szans bo to obok Finlandii być może najsłabsza drużyna Euro. Kurs na HANDI AH-1 na Hiszpanię jest tak żałosny, że już wolę pograć takiego dubelka.
 
Ostatnia edycja:
N 349,3K

niewierny-janek

Użytkownik
Hiszpania - Polska
Hiszpania @1,4
Hiszpania -1,5 @2,15 (Euro)
Hiszpania - 2,5 @4,1
Unibet


Trzeba brać puki kursy jeszcze wysokie. Bijemy głową w mur z przeciętna Słowacją. Nie widzę większych szans w starciu z techniczną Hiszpanią. Rozklepią nas i pokażą miejsce w szeregu. Drugi mecz dla nich może być o przypieczętowanie awansu z grupy, więc odpuszczania nie będzie.
 
Ostatnia edycja:
krzyk85 31,5K

krzyk85

Użytkownik
Pograłem Krychowiaka żółtko już w 2 min powinien mieć, ale i tak siedzi, sama gra bardzo słabo myślałem że powalczy coś, a on jak dla mnie czlapie po boisku przydałoby się go zmienić może na Modera który jest bardziej pomocny w ataku bo nie mamy już czego bronić, kolejna rzecz Polacy bez strzału ... Czyżby znowu mecz otwarcia, o wszytsko i o honor ??? Oby lepiej to wyglądało w.drugiej połowie ja wierzę że będzie lepiej 👍👍
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom