>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa E: Hiszpania, Szwecja, POLSKA, Słowacja [14-23.06.2021] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
K 46

klapcioo

Użytkownik
A ja nie do końca rozumiem ten sceptycyzm. Słowacja na ten moment jest drużyną na poziomie Bułgarii/Cypru/Izraela, bez żadnych znaczących nazwisk w pierwszej jedenastce. Nie widzę argumentów dla których mielibyśmy ten mecz przegrać, oczywiście widzę i obserwuję naszą aktualną sytuacją i nie napawa ona optymizmem, ale potencjałem i umiejętnościami piłkarskimi jesteśmy kilka poziomów wyżej. Oceniacie nasze szanse na podstawie dwóch ostatnich meczy, w których Sousa zmuszony był (lub też nie) do wystawienia maksymalnie eksperymentalnych składów, aby sprawdzić, kim on w ogóle może na tym Euro grać.
Z Hiszpanią będzie ciężko o cokolwiek, a mecz ze Szwecją trzeba będzie wybiegać i jeśli dobrze wejdziemy w turniej, wierzę że tego meczu nie przegramy, mimo że nasz bilans z reprezentacją Szwecji nie wygląda najlepiej.
Nie zdziwię się, jak utopicie na tych overach straconych bramek, moim zdaniem o ile Hiszpania nas nie rozstrzela to mecze będą underowe.
Oczywiście nie neguję typów, powodzenia nie życzę bo kibicuję naszej reprezentacji, ale uważam że wydarzyć się może wszystko, a kursy i linie które tutaj wrzucacie nie wyglądają jak value, przynajmniej w moich oczach.
Takie turnieje rządzą się swoimi prawami, przed mistrzostwami w 2016 też wszyscy skazywali nas na pożarcie, słabiutkie sparingi przed samym turniejem, remis z beznadziejną Litwą a wiemy jak to się skończyło. Nikt też nawet nie przypuszczał, że taki chociażby Pazdan będzie absolutnym filarem obrony lub że Jędrzejczyk całe mistrzostwa rozegra jak profesor na lewej obronie. Tutaj też może być różnie, ktoś może odpalić, ktoś może zrobić różnicę. Mamy w zespole najlepszego napastnika na świecie, który na turniej przyjeżdża w życiowej formie. Myślę że awansujemy z grupy.

Polska 1-0 Słowacja
Hiszpania 2-0 Polska
Szwecja 1-1 Polska
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska – Słowacja

Typ: 1
Kurs: 1,95
Bukmacher: Fortuna
Analiza:



Nastroje kibiców przed pierwszym meczem są dalekie od optymistycznych. Ja jednak uważam, że nowy trener dużo testował i zalecał piłkarzom by uważali na kontuzje w meczach towarzyskich. Moim zdaniem widzialiśmy w ostatnich dwóch meczach 70% potencjału tej drużyny. Czy mam racje i czy to co pokażemy w meczach grupowych pozwoli na awans? Zobaczymy. Szanse oceniam 50 na 50 i jestem znacznie mniejszym optymistą niż parę dni temu, choćby za sprawą kontuzji Milika. Jednak w meczu z wyraźnie słabszą Słowacją, po prostu nie ma prawa być innego wyniku niż 3 puntków Biało czerwonych. Bałem się, że będą kursy w okolicy 1.6 co już by nie rekompensowało ryzyka. 1.95 uważam, za jedno z większych value 1 kolejki. Oczywiście buki mają pełne podstawy by nie wierzyć w Polską kadrę. Moim zdaniem zobaczymy jednak najlepszy mecz kadry od momentu przejęcia sterów przez Souse. I na drużynę pokroju Słowacji to powinno spokojnie wystarczyć. Możliwe męczarnie podobne do tych z Euro 2016 z meczu otwarcia z Irlandią Północną. Słowacja może się skutecznie bronić bardzo długo. Ale liczę na jakiś błysk Lewego, Zieliśkiego, może jakiś strzał z dystansu Krychowiaka lub Modera. Jakiegoś fajnego rozklepania z pierwszej piłki z udziałem Klicha, Zielinskiego i Lewego i może któraś z tych akcji pozwoli wygrać chociażby to 1-0. W meczu z Islandią zaimponował mi Kozłowski. W razie czego może on wejść i być zaskoczeniem dla sztabu Słowackiego, który rozpracowywał nasz zespół i raczej nie brał pod uwagę gry Kozłowskiego, a co dopiero tak odważnej gry jaką pokazał z Islandią. Słowacy bywali na ostatnich imprezach groźnymi rywalami, ale moim zdaniem to już nie to pokolenie. Ligę mają słabiutką co pokazuje, że jej Królem Strzelców jest Polak, który w Naszej Ekstraklasie. A też gwiazdy Słowackiej ligi u nas grzeją ławę w przeciętniakach. Gwiazdy ze starych lat jak Hamsik są już blisko piłkarskiej emerytury. Moim zdaniem Słowacja nie zdobędzie nawet punktu na tych Mistrzostwach i jest bardzo dobrym przeciwnikiem na rozpoczęcie i podbudowanie morali.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Jak wyjdziemy na Słowację z drewnianym Dawidowiczem, (P)odporą środka pola przez duże P(śmiech na sali) Krychowiakiem, a na ławce rezerwowych Sousa posadzi Jóźwiaka, to nie mamy czego szukać na tym Euro....sam Zieliński i Lewy meczu nam nie wygra, obserwuje kadre od ladnych paru lat, i trochę mnie dziwi że Krychowiak który często jest zamieszany w straty bramek naszej kadry, nie bede wymieniał, przykład 1 z brzegu mecz w eliminacjach z Anglią, rzut rożny piłka leci w kierunku Krychy ten zamiast wybić to się uchyla, po czym za chwile pada bramka, i nikt mi nie wmowi że to nie jego wina, gdyby nie ten błąd moglismy wywieźć remis z Anglii, a jak oglądam grę Dawidowicza to widzę że ten chłopak wogóle nie jest kreatywny, co dostaję piłki to wycofuje do tyłu, i jak mamy my tworzyć akcję od obrony, jeśli mamy takich obrońców co tylko potrafią zagrać piłkę do tyłu, a Sousa preferuje taki styl gry,(tak samo Szczęsny, ktory w Juventusie tak gra ze podaje obroncom krotko) gramy co mecz innym składem, ja sam nawet nie wiem jaka jedenestka wyjdzie na euro?
 
N 298,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Polska - Słowacja
over 2,5 gola i btts @3,05
Unibet

Buki widzą w nas faworyta, ja aż taki optymistą nie jestem, co nie znaczy, że zwycięstwo naszych Orłów mnie zdziwi. Wygrana jest możliwa ale remis także. Dlatego wolę bezpieczniejszą opcję z fajnym kursem. Myślę, że w tym meczu zobaczymy kilka bramek i to po obu stronach. Lewy będzie straszył obronę naszych południowych sąsiadów i coś pewnie strzeli, może zaskoczy Zieliński lub Moder z drugiej linii, albo uda się wykorzystać jakiś stały fragment gry. Natomiast nasza obrona prezentuje się słabo i nie wierzę w zachowanie czystego konta przez Szczęsnego. Obie ekipy zdają sobie sprawę, że w tym meczu trzeba zdobyć 3 pkt bo mogą to być ich jedyne punkty, a wiemy że z 3 pkt da się wyjść z grupy, dlatego uważam, że przy remisie obie reprezentacje będą dążyły do strzelenia zwycięskiego gola, co za tym idzie ktoś strzeli, lub np drużyna grająca atakiem pozycyjnym i ryzykująca mocniej pod koniec meczu może się nadziać na jakąś kontrę. Myślę, że 3 bramki w tym meczu to minimum i zapewne po obu stronach. Kurs zacny więc pobieram.
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 362,3K

Volleyball_Expert

Typer Miesiaca
Polska - Słowacja typ Polska kurs 1.89 Betfan

Już od jutro rozpoczynamy EURO 2020. Wybrałem spotkanie naszej Reprezentacji. Polska po przyjściu nowego szkoleniowca widać, że ciągle próbuje nowych rozwiązań. Trener wprowadza coraz częściej grę trójka w obronie. Ostatni mecz co prawda towarzyski nie był za dobry w naszym wykonaniu chodź doprowadzilismy do remisu w meczu z Islandia. Widać, że trener Sousa ma naprawdę tzw. mówiąc po piłkarsku "dobrego nosa". Zmiany, które szkoleniowiec proponował to większości dawało na spory impuls oraz niektórzy zawodnicy odwracali wynik spotkania. Jeżeli chcemy wyjść z grupy to z Słowacja po prostu musimy wygrać. Mamy naprawdę bardzo dobrych zawodników takich jak m.in: Lewandowski, Zieliński, Glik, Krychowiak, Jóźwiak, Moder, Klich i wielu innych dających naprawdę dużo jakości w grze naszej Reprezentacji. Mecze na EURO to są całkiem inne spotkania niż mecze towarzyskie. Ja bym tutaj aż tak bardzo nie skupiał się na ostatnich meczach towarzyskich. Wiadoma sprawa jest, że mimo, że był to mecz towarzyski to nasza Reprezentacja powinna się lepiej zaprezentować. Polacy za trenera Sousy naprawdę nie mają słabych wyników. Chciałbym przypomnieć remis z Węgrami, pewna wygrana z Andora, blisko remisu z Anglią chodź mecz ostatecznie przegrany, remis z Rosją i Islandia. Patrząc na grę naszych rywali to w tym roku zremisowali z Malta, gdzie bbyli zdecydowanym faworytem. Wiadomo zdarza się, ale wyniki w tym roku nie są nadzwyczajne w ich wykonaniu. Ja tutaj myślę, że to właśnie Polacy rozpoczną od trzech punktów EURO 2020 i tego się trzymam. Pozdrawiam
 
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Polska - Słowacja
Poniżej 9.5 rzutów rożnych kurs 1.67 betfan

Debiut naszej reprezentacji na Euro. Rywalizacja w grupie E rozpocznie się od meczu Polski ze Słowacją. Moim zdaniem będzie to mecz ostrożny z obu stron. Nikt nie chce rozpocząć turnieju od porażki. Obie ekipy nie prezentują się rewelacyjnie szczególnie w defensywie - Polska traciła 2 bramki z Islandią, bramkę z Rosją, dwie z Anglią czy wcześniej 3 z Węgrami - to wszystko w meczach w 2021 roku. Słowacy z kolei tracili 2 bramki z Maltą, bramkę z Rosją czy również bramkę z Bułgarią - to nie były mecze z czołowymi ekipami
w Europie. Generalnie moim zdaniem będzie to mecz dwóch niepewnych ekip jeśli chodzi o grę defensywną i żadna ze stron nie zaryzykuje bardziej otwartego podejścia. Liczę optymistycznie na zwycięstwo Polaków po przypadkowym karnym a uważam, że sam mecz nie będzie ciekawym dla postronnego widza, co powinno przełożyć się też na małą liczbę kornerów.
 
Ostatnia edycja:
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
Z mojej strony na szybko, ale ciekawą ofertę dał nam jeden z rodzimych buków - można typować kto znajdzie się w pierwszej jedenastce na Słowację. Dwa zakłady przykuły moją uwagę.

Jakub Świerczok @ 1,95 eWinner 8/10
Kacper Kozłowski 7,50 eWinner 5/10

Sousa tak rotuje składem, że naprawdę ciężko przewidzieć cokolwiek. Jako kibic po prostu wierzę, że wie co robi, a nie tylko miesza aby mieszać. Bez wątpienia obaj panowie powyżej to wygrani ostatnich sparingów. Świerczok wobec absencji Milika jest wpychany do składu prawie przez wszystkie media, i nawet słabszy występ z Islandią nie powinien spowodować, że usiądzie na ławce. Bo nie mamy wyjścia - jakoś nie widzę u boku Lewego Świderskiego (kurs 3,50), inny typ napastnika. Moim zdaniem ten Świerczok po prostu musi wyjść w pierwszym składzie, bo na jednego napadziora przecież nie zagramy. Kozłowski to typ z tych bardziej szalonych, ale czuję że Sousa bardzo chce się zapisać w historii jako ten który "wprowadził" do kadry najmłodszego debiutanta w na Euro w historii, może zechce być jeszcze bardziej efektowny i da mu rozpocząć mecz ze Słowacją, zwłaszcza że w ostatnim meczu towarzyskim Kozłowski bez wątpienia dał świetną zmianę, którą udokumentował asystą. Z ciekawszych kursów mamy jeszcze Piątkowskiego po 2,45, Dawidowicza po 4,00, Helika po 6,50 - a przy trójce obrońców któryś z nich na pewno zagra z Glikiem i Bednarkiem. A najwięcej płaci nam buk za pierwszy skład Płachety bądź Linettego - kursy pokroju 25.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
kurs 10.00 na Polskę poziom.jpg


EURO 2020 zaczyna się już dzień, ale wielu z nas czeka na poniedziałek i mecz Polska - Słowacja! Jeśli jesteś nowym klientem, założyłeś konto pomiędzy 11.06, godziną 16:00 a 14.06, godziną 18:00, to możesz postawić na zwycięstwo biało-czerwonych po wystrzelonym kursie 10.0! Oferta ważna tylko dla nowych graczy!
1. Załóż konto
  • Załóż konto pomiędzy 11.06, godziną 16:00 a 14.06, godziną 18:00
  • Dokonaj depozytu minimum 60 zł
  • Promocja przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy
2. Postaw kupon
3. Czas trwania
  • Od 11.05, godziny 16:00 do 14.06, godziny 18:00
  • Każdemu Graczowi przysługuje jeden kupon w promocji
  • W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe
Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
ForumBukmacherskie 946x196.png
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Polska - Słowacja
typ: X2
@2.05 ETOTO

Polska reprezentacja wygrała zaledwie 3 spotkania z ostatnich 10-ciu pojedynków, licząc grę na wszystkich frontach. Nie jest to oszałamiająca liczba zwycięstw, które napawałaby optymizmem. Polska potrafiła wygrać z takimi "potęgami" jak: Andora, Ukraina i BiH. O stylu naszej reprezentacji nie będę się wypowiadał, bo ciężko mówić o czymś czego nie ma. Bieganie po boisku przez pierwsze 15-20 minut a potem czekanie na końcowy gwizdek to raczej brak stylu. Słowacja co prawda też nie jest potęgą jeśli chodzi o piłkę nożną ale skoro dostali się na EURO to też potrafią grać w piłkę. Ograli oni w kwalifikacjach na EURO Irlandię Północną. Kwalifikacje na MŚ Słowacja rozpoczęła od małego falstartu, bowiem jak inaczej nazwać remisy z Cyprem jak i z Maltą. W kolejnym pojedynku było już znacznie lepiej, bowiem ograli Rosjan, którzy również występują na EURO. Patrząc nawet na bezpośrednie spotkania obydwu reprezentacji to jest ona bardziej korzystna dla naszych sąsiadów. Wygrali oni 4 pojedynki, raz padł remis i 2 razy górą byli Nasi. Są to do prawda odległe spotkania bo ostatnio obie drużyny spotkały się w 2013 r. Słowacja przed EURO zagrała dwa spotkania towarzyskie z Bułgarią oraz Austrią i obydwa zakończyły się remisem. W pojedynku z Polską również stawiałbym na remis ale dla bezpieczeństwa podpieram remis i gram X2.
 
P 0

Patrico35

Użytkownik
Polska-Słowacja 1X2
typ: 1

Jako początkujący gracz nie mogłem sobie odżałować promocji z betfan, a zwycięstwo wydaje się takie oczywiste, mimo nieobecności Milika. Polska reprezentacja nie potrafi przeciwstawić się drużynom TOP (Włochy, Holandia, Anglia), ale z zespołami jak Izrael/BiH na poziomie których znajduje się team Słowacji, radzi sobie całkiem nieźle. Wprawdzie zremisowaliśmy z Węgrami (3:3), ale wydaje się niemożliwe, aby Sousa TOP powtórzył ten błąd wystawienia formacji obronnej bez Glika. Słowacy nie mają też słowackiego Lewandowskiego, ani Zielińskiego. Mamy też lepszych zmienników. Liczba nieszczęśliwie przegranych meczy, po dziwnych bramkach, wyczerpała się wraz z porażką z Senegalem na MŚ 2018.
 
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Polska - Słowacja
Słowacja strzeli gola - tak
W spotkaniach przygotowawczych Polskiej kadry widoczne była kiepska gra w defensywie. Reprezentacja wdraża się do gry w z trzema obrońcami, a Polacy w dotychczasowych spotkaniach pod wodzą nowego trenera stracili aż osiem goli, prócz Anglików nie grając z żadną klasową drużyną. Zatem mimo, że Słowacy nie bardzo mają kim straszyć z przodu mogą wykorzystać błędy polskiej obrony, które pewnie się pojawią, podobnie jak to zrobili Węgrzy w pierwszym spotkaniu Sousy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Po meczu Polaków ze Słowakami spodziewam się raczej otwartej gry. Polska jawi mi się jako drużyna, która choć nie jest zbyt efektywna w ataku pozycyjnym to jednak do jego prowadzenia będzie w tym meczu zmuszona. Słowacy powinni czekać na kontry. Wydaje się, że poza Lewandowskim główna siła drużyny jest w środku pola za sprawą Zielińskiego,Klicha i Krychowiaka jednakże to co Polacy mają w DNA, czyli akcje oskrzydlające będą miały miejsce i niezależnie od tego czy na wahadłach będą bardziej skrzydłowi czy nominalni obrońcy ich charakterystyka sugeruje próby dośrodkowań z bocznych stref boiska. Ponadto na konferenecji i z tych materiałów wokół kadry wysnuwa się duża praca nad stałymi fragmentami gry. Obrońcy Słowacji szczególni Ci boczni nie prezentują wielkiego poziomu także spodziewam się wielu eskapad bocznymi strefami i co za tym idzie wieloma rzutami rożnymi dla Biało-Czerwonych.
Scenariusz dośrodkowań i takich czasem wręcz desperackich prób wielce prawdopodobny przy niekorzystnym wyniku, ale także przy prowadzeniu powinniśmy atakować w podobny sposób.

Moja propozycja do jakiegoś dubla to : Polska powyżej 4,5 rzutów rożnych @ 1,52 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Polska-Słowacja (EURO)
poniżej 2.5
@1.58 fortuna


Bardzo trudny mecz do typowania starając się patrzeć obiektywnie. Podobną skalę trudności wczoraj mieli Szwajcarzy grając z Walią i obawiam się podobnego rezultatu. Mecz będzie na styku, my ani kadra prawdopodobnie nie jest nawet w pełni przekonana kto wystąpi w podstawowym składzie. Słowacja to ekipa, która potrafiła remisować z Maltą czy Cyprem, ale gdy sytuacja tego wymagała - spiąć się i wygrać z Rosją. To nieobliczalna ekipa, nie ma tam szczególnego lidera, któremu jak w przypadku Lewego, należy założyć plaster i kopać go przez 90 minut odbierając chęci do gry. Może to być niezwykle trudne ustrzelić tutaj cokolwiek i mamy ogromną świadomość tego, że strata bramki praktycznie sprawi, że remis będzie wynikiem, który przyjmiemy wtedy z radością. A przecież wiemy, że następny mecz jest z Hiszpanią i ewentualny 1 punkt ze Słowacją, postawi nas w arcytrudnej sytuacji w kontekście wyjścia z grupy. Nie widzę tutaj gradu goli, jaki w tym przypadku byłby wynik 2:1 w którąś ze stron. Raczej zdajemy sobie sprawę z tego, że tracimy mnóstwo głupich goli i to będzie naszym priorytetem, aby takiej bramki nie stracić. Liczę po cichu na powtórkę z inauguracji poprzedniego Euro. Sędzia jest ten sam, czekamy na wynik :)


Za małą stawkę, żeby się lepiej kibicowało Polska @1.96 fortuna
 
Ostatnia edycja:
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Polska - Słowacja
typ: X2

Niestety my po raz kolejny nie mamy drużyny tylko zlepek indywidualności. Jest kilku chłopaków grających w mocnych klubach, ale nie udaje się ich dobrze zestawić, zmotywować, pokierować, żeby dawało to efekt zespołowy. Skuteczność Lewego w klubie jest oparta na partnerach, którzy stwarzają sytuacje, w kadrze tego nie ma. Bo nie ma kreatorów. Zieliński w klubie czasami odpala i ludzie się nim zachwycają ale w reprezentacji efektu odpalenia nie możemy zaobserwować. Słowacja nie jest jakimś mocarzem, ale na nasze obecne możliwości jest wystarczająco silna, żeby przynajmniej zremisować z naszymi Orłami. Oczywiście zwycięstwo Polaków ucieszy mnie , ale realnie kasę można zarobić typując naszych rywali.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Polska - Słowacja
ponad 23,5 fauli @ 1,61 (EURO)
Betclic

Wydaje się, że ten mecz dużo rozstrzygnie w kwestii szans na wyjście z grupy. Porażka praktycznie zamyka szanse na awans z 3 miejsca bo potem trzeba by było zdobyć punkty z Hiszpanią i Szwecją a to już będzie zadanie bardzo trudne.
Betclic póki co oferuje niskie linie na faule w porównaniu z innymi bukami więc warto skorzystać.
Raczej będzie to mecz walki, w którym będzie sporo twardych starć. Sam Lewandowski będzie skupiał na sobie uwagę obrońców Słowackich, którzy mogą mieć z nim małe problemy i będą ratować się przewinieniem. W naszej ekipie też nie brakuje twardo grających zawodników, jest Krychowiak, Frankowski czy Glik którzy jak trzeba to uciekną się do faulu. Defensywa nasza popełnia sporo błędów i jutro z ich strony zapewne parę fauli zobaczymy.
Podałem niższą linię z niskim kursem bowiem polecam ten typ w dubelku z innym jutrzejszym spotkaniem a mianowicie Szkocja - Czechy, które też jest z gatunku co te nasze. Kto tam przegra będzie miał małe szanse na zajęcie 3 miejsca bowiem w grupie jest jeszcze Anglia i Chorwacja.

Docelowy dubel na jutro:
Polska - Słowacja / ponad 23,5 fauli @ 1,61
Szkocja - Czech / ponad 22,5 fauli @ 1,61
Ako: 2,59 (2,28) Betclic
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska - Słowacja 1:2
Polska powyżej 1,5 gola, @2,15 Betfan szkoda słów...


Zaczynamy najważniejszy z dotychczasowych meczy na tym turnieju, oczywiście z perspektywy polskiego kibica. O tym meczu zostało już napisane chyba wszystko, po zmianie selekcjonera na początku roku oraz tegorocznych spotkaniach czy to eliminacyjnych czy towarzyskich ciężko o optymizm, ja jednak po cichu liczę, że jutro ta maszynka odpali, że Lewandowski wreszcie będzie mógł liczyć na dużo dośrodkowań i zagrać tak jak nas przyzwyczaił w Bayernie, że Zieliński wreszcie pociągnie tą reprezentację, że jutro wieczorem EURO 2020 się dla nas nie skończy, że po wygranej zostaniemy w grze, potencjał mamy na pewno większy od rywali, mamy najlepszego piłkarza świata, który w piłce klubowej wygrał już wszystko, teraz czas na reprezentację, te 2 gole Lewy jest w stanie sam strzelić, podejrzewam, że do wygrania będziemy potrzebować minimum dwóch goli, ciężko wierzyć, że nasza obrona zagra na zero z tyłu, ale mimo tych mankamentów liczę, że ofensywa strzeli o tą jedną bramkę więcej niż ewentualnie stracimy. Typ na pewno patriotyczny, ale ja wierzę w tą reprezentację, że osiagniemy minimum to co ekipa Nawałki we Francji w 2016.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska - Słowacja
Typ: Polska strzeli gola w obu połowach
Kurs: 3,45
Bukmacher: STS
Analiza:

Waldi uprzedził mnie z typem na over 1,5 naszej reprezentacji, więc muszę zagrać ryzykowniej. W pełni się zgadzam z tym typem i wierzę, że mój typ też jakoś wejdzie. Nasza reprezentacja jest według mnie trochę niedoceniana. Fakt, że rozegraliśmy dość słabe mecze przed mistrzostwami, ale sparingi to jedno, a mecze o dużą stawkę to co innego. Kadrowo jesteśmy dużo mocniejsi od naszych rywali. Wyniki Słowaków nie są imponujące. Remisy z Bułgarią czy co gorsza z Maltą nie napawają optymizmem fanów tej reprezentacji. Z Maltą stracili dwa gole co jest dość wstydliwym rezultatem. Dla nas zwycięstwo ze Słowacją to jest obowiązek, inaczej zaczną się problemy. Skład mamy dużo lepszy, teraz ważne jest to, żeby trener dobrze to wszystko poukładał. Moim zdaniem mamy szanse, by strzelić tu gola w obu połowach.
 
Ostatnia edycja:
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Polska - Słowacja
Typ: Under 9,5 RR @ 1.74 Betsson 7
Analiza: Różne są scenariusze na ten mecz, jedni wierzą w Polaków, drudzy zaś po meczach towarzyskich i błędach w obronie twierdzą, że przegramy ze Słowacją. Pierwsze mecze w grupach to przede wszystkim czekanie na błąd przeciwnika, spokojne rozgrywanie piłki, rozważne atakowanie i pełne skupienie na obronie. Nie sądzę, że zobaczymy w tym meczu wielu sytuacji podbramkowych czy dośrodkowań. Obie drużyny wiedzą, że strata bramki a w konsekwencji strata punktów komplikuje wyjście z grupy. Najgorzej rozpocząć ME od porażki. Uważam, że zarówno Polska jak i Słowacja nie zdobywają wielu rożnych. Potwierdzają to statystyki rożnych w meczach eliminacji, ligi narodów czy w meczach towarzyskich.
 
Ostatnia edycja:
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Polska - Słowacja, BTS - nie, kurs 1.67, Fortuna

Kolejny turniej i wielkie oczekiwania względem Polaków. Niektórzy pompują balon, inni skazują nas na pewne pożarcie. Myślę, że pierwsza kolejka w naszym wykonaniu będzie maksymalnie asekuracyjna, tzn. zrobimy wszystko by nie stracić gola, ale też spróbujemy strzelić przypadkowego babola i zamknąć mecz na 1-0. Obie ekipy mają swoje mocne strony w defensywie. W przypadku Słowacji nie ma praktycznie typowej "9", bo od wielu lat nie potrafią sobie wyszkolić zawodnika pokroju Lewego. Myślę, że czeka nas underowy mecz, w którym przesądzi jeden gol - najprawdopodobniej Polski.
 
N 298,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Hiszpania - Szwecja
obie strzelą @2,48
Szwecja over 0,5 gola @2,15
Unibet


Kurs na zwycięstwo Hiszpanii nie warty gry, raczej powinni to spotkanie wygrać. Wydaję mi się jednak, że łatwo im nie będzie. Reprezentacja Szwecji to nie żadne ogórki i w piłkę grać potrafią. Kursy na powyższe typy są zacne i wg mnie całkiem realne. W szeregach Szwedów mam np Forsberga czy Isaka. Spodziewam się, że postawią twarde warunki technicznym Hiszpanom i jednego gola strzelą. W ostatnich meczach Hiszpanom gola potrafili strzelić m.in. Kosowianie, Gruzini czy Grecy, a więc nacje zdecydowanie słabsze od skandynawów.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom