>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa D - Anglia, Włochy, Urugwaj, Kostaryka

interista18 773

interista18

Użytkownik
Anglia - Włochy

O rzutach rożnych Anglików pisałem już tutaj: http://forum.bukmacherskie.com/f21/mecze-towarzyskie-miedzynarodowe-w-2014-a-101488-9.html#post4549571.

Wtedy się nie udało, ale dzisiaj liczę na powrót do tej serii.
Włosi w ostatnich pięciu meczach nabijali kolejno: 4, 8, 9, 6, 11. To pokazuje, że sporo tych kornerów nabijają w ostatnim czasie Włosi, co przy przytoczonych wyżej statystykach Anglików wskazuje, że warto zagrać na over rożnych w tym spotkaniu.
Obie drużyny bardzo wyrównane, więc ciężko typować tutaj zwycięzcę, ale ze względu na moją sympatię dla włoskiego futbolu będę kibicował Włochom.
Już tak w formie ciekawostki napisze, że w dotychczasowych czterech meczach Mundialu linia ta nie została ani razu przekroczona, więc liczę, że tych jedenaście rożnych będziemy oglądać w Manaus.
Forza Italia!


powyżej 10,5 rzutów rożnych @ 1,90 Bet365 ✅✅✅
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Jeszcze taka ciekawostka apropo meczu Anglia-Włochy:
Gianluigi ma lekko zwichnięty staw skokowy i jest w trakcie leczenia - przyznał selekcjoner Włoch Cesare Prandelli. Podobno lekarz reprezentacji daje Buffonowi 50 procent szans na grę. Decyzja ma zostać podjęta przed meczem.
Co ciekawe Włosi mają także kłopoty z drugim bramkarzem. Salvatore Sirigu ma stłuczone żebra i nie trenuje od kilku dni z zespołem.
W tej sytuacji między słupkami może stanąć niedoświadczony Mattia Perin. Mecz Anglia - Włochy zostanie rozegrany w Manaus. Początek w sobotę o północy czasu polskiego. W grupie D grają jeszcze Kostaryka i Urugwaj.

źródło: onet
Źródło może nie powala, ale jeżeli by się potwierdziła taka informacja to zmieniam zdanie co do faworyta meczu i oprócz BTS , może poszukam Over 1,5 Anglików
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Immobile strzeli bramkę @ 3,75 Bet365
Dlaczego by nie ? Typuję tutaj Anglię na największe rozczarowanie turnieju, moim zdaniem z tej grupy wyjdą Włochy i Urugwaj. Immobile świetny sezon w Serie A, w bądź co bądź słabym klubie i pojawiają się pytania czy poradzi sobie w reprezentacji - moim zdaniem tak. Hat-trick w sparingu pokazuje że nie zatracił formy z sezonu klubowego, moim zdaniem zacznie mecz od początku razem z Balotellim, bo głupotą byłoby sadzać go na ławce. Anglicy nie radzą sobie dobrze w obronie, ich gra pressingiem jest momentami po prostu komiczna, liczę że dzisiaj Anglicy zlekceważą nowego zawodnika Borussi skupiając się na Mario, co zapewni sporo miejsca Immobile i wykorzysta jedną ze swoich szans. Był już przypadek Antonio di Natale, który według niektórych nie nadawał się do gry w reprezentacji z racji gry w przeciętnym Udinese, jednak potrafił się odnaleźć i zdobywał bramki na MŚ nie dostając wcale wielu minut, takim samym typem gracza jest Immobile, jestem przekonany że jeżeli dostanie dobrą piłkę to będzie wiedział co z nią zrobić.
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
W tej sytuacji między słupkami może stanąć niedoświadczony Mattia Perin.
To już byłaby głupota ze strony Prandellego. Perin może i jest jednym z lepszych bramkarzy młodego pokolenia we Włoszech, ale sporo jego interwencji przyprawia o zawał, często zamiast skontrolować i złapać piłkę, interweniuje &quot;na refleks&quot; i ją odbija. Ale nie o tym. Możliwości są dwie: albo Buffon albo Sirigu, a gra tego drugiego z pewnością nie będzie jakimś sporym osłabieniem dla Italii.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 21:00
Spotkanie: Urugwaj - Kostaryka
Typ: Cavani strzeli 2 lub wiecej
Kurs: 7.00
Bukmacher: Bet365
Rywalizacje na Mundialu 2014 Urugwaj rozpocznie od najslabszego przeciwnika w swojej grupie czyli z Kostaryka. Obok nich maja jeszcze w grupie Anglikow i Wlochow. Kostaryka to zdecydowany outsider ktory zdecydowanie odstaje umiejetnosciami od pozostalej trojki wiec napewno nie bedzie liczyl sie w walce o awans. Z takim rywalem na inaugracje pasowalo by wygrac pewnie i zdecydowanie bo przy tak wyrownanej grupie bilans bramkowy moze miec znaczenie. Trener Urugwaju Oscar Tabarez da dzisiaj odpoczac Luisowi Suarezowi aby ten byl w 100% gotowy na kolejne 2 mecze ktore beda kluczowe. Brak Suareza to wieksza sansa na wykazanie sie dla Cavaniego ktory w kilka lat stal sie jednym z najlepszych napastnikow na swiecie. Forlan bardziej bedzie gral dla druzyny niz dla siebie , pozatym ma juz 35 lat wiec jesli ma ktos strzelac to wlasnie Cavani. Edison jednego gola raczej napewno ukuje a czy 2 , troszke ryzyko ale rywal naprawde jeden ze slabszych na mundialu co daje okazje do wykazania sie moim faworytom. Niektorzy typuja Urugwaj jako czarnego konia tych mistrzostw a wiec gole Cavaniego beda do tego niezbedne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Urugwaj - Kostaryka

Gracze z Kostaryki trafili do piekielnie silnej grupy i będą w niej dostarczycielem punktów. Urugwaj chcąc włączyć się o awans do dalszej rundy bezapelacyjnie musi wygrać dzisiejsze spotkanie aby ustawić się w miarę komfortowej sytuacji przed starciami o &quot;być albo nie być&quot; ze Squada Azzurra oraz Lwami Albionu.
Doświadczony skład w dużej większości powielony z ostatnich MŚ w RPA gdzie ekipa dwukrotnych mistrzów świata zajęła 4. miejsce na pierwszy rzut oka może wydawać się &quot;przepalony&quot; (na co wskazywał jednoznacznie początek eliminacji, który mieli tragiczny), jednak ostatnia forma w szczególności z końcówki eliminacji pozwala myśleć, że Urugwaj jest w stanie powalczyć w grupie z takimi tuzami jak Włochy czy Anglia.
Co do dzisiejszego spotkania - 3 punkty na wyciągnięcie ręki i każde inne rozwiązanie będzie ogromną sensacją (kto wie czy nie większą niż wczorajsza wygrana Holendrów ;)). Uważam, że w meczu padnie kilka bramek, bo w którym spotkaniu podnieść sobie licznik bramkowy na solidny plus jak nie w pojedynku z outsiderem grupy. Mecze przygotowujące wypadły pod under, ale tym faktem nie kierowałbym się zbyt mocno. Liczę na bramki powracającego po kontuzji i wyłączonego z gier sparingowych Luisa Suareza oraz Cavaniego.
Edit: Suarez zapewne zacznie mecz na ławce, także od początku ciężar odpowiedzialności za bramki spada na Edisona Cavaniego
Pow. 2,0 (AH) @1.60 ✅
Urugwaj (-1) (AH) @1.825 ⛔⛔⛔

Bet365
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Moim zdaniem przeceniacie Gianluigiego Buffona. Tu działa podobny mechanizm jak z Casillasem, kiedyś wielcy, dwaj najlepsi na świecie, ale, jak to mówią, latka lecą. Buffon coraz częściej popełnia proste błędy, takie, które zwyczajnie nie przystoją bramkarzowi tej klasy. W lidze tak to się nie rzuca w oczy bo Juventus i tak gniecie rywali, ale tutaj na mundialu... Żeby się nie skończyło jak wczoraj z Ikerem. Moim zdaniem Sirigu jest aktualnie lepszym bramkarzem i to on powinien bronić (jeśli będzie w pełni zdrowia). Trzeci Perin...? Młodziutki, może nie wytrzymać presji. Ja na miejscu Prandellego powołałbym zamiast niego Marchettiego, no ale nie ma co gdybać.
Dzisiejszy mecz z Anglią przypomina mi starcie dwóch papierowych potworów, które średnio mają czym straszyć. Poważnie, według mnie jest bardzo duża szansa, że któraś z tych ekip zakończy przygodę na fazie grupowej. I wcale nie zdziwie się, jeśli będą to Włosi. Nawet tak, mówiąc kolokwialnie, &quot;czuję w mosznie&quot;. Taka Italska tradycja, że przeplatają świetne turnieje z koszmarnymi --&gt; słabe Euro 2004 --&gt; Mistrzostwo Świata 2006 ---&gt; przeciętne Euro 2008 ---&gt; koszmarny Mundial 2010 ---&gt; wicemistrzostwo Europy 2012. Teraz wypada czas na klęskę ;) A losowanie temu sprzyja. Co nam panowie z krainy pysznych makaronów i szybkich samochodów przywieźli do Brazylii? Starego Pirlo, który już nie czaruje jak dwa lata temu. Nie ma siły, żeby tak wiekowy zawodnik zagrał dwa tak dobre turnieje z rzędu. Problemy z bramkarzami jak pisałem we wstępie. Obrona złożona z piłkarzy Juve raczej nie zawiedzie (dowódca - Giorgio Chiellini, jeden z najlepszych stoperów świata). W środku pola standardowo bez skrzydłowych, zawężanie pola gry i Claudio Marchisio i Daniele De Rossi biegający za Andreą Pirlo. Niby jest potencjał, ale po prostu do mnie to nie przemawia. Za to w ataku, albo bardzo chimeryczny i nieobliczalny Mario Balotelli, którego raczej Prandelli wystawi, ale to może być błąd. Ja osobiście zagrałbym z &quot;żywym srebrem&quot; Ciro Immobile, który może sprawiać problemy osiłkom z Angielskiej defensywy. Ale pewnie zagra Super Mario. Moim zdaniem, we Włoszech bryndza.
A w Anglii też bryndza co z bólem serca muszę przyznać. Trener Roy Hodgson, wyznawca staroangielskiej szkoły taktyki. Ma być do boku, ma być wrzutka, ma być kick n&#39; rush. Skład... No nie od dziś wiadomo że w Angielskiej piłce jest kryzys a nazwiska na papierze przerastają stan faktyczny. Choć nawet te nazwiska wśród Synów Albionu przestały straszyć. Mówimy to o reprezentacji, która miała problem z Polską (!!!). Główny atut to atak. Będący w życiowej formie Daniel Sturridge i wielki piłkarz, niebezpieczny w każdej sekundzie meczu Wayne Rooney. Pomoc oparta na piłkarzach Liverpoolu, z kapitanem Stevenem Gerrardem, jemu też latka lecą i bieganie box to box odpada, tak samo firmowe strzały z dystansu, żeby sobie nie pozrywać pachwin. W barwach The Reds w tym sezonie ograniczał się do dyktowania tempa, długich piłek i asyst ze stałych fragmentów gry. Bramki niemal w komplecie to rzuty karne. Obok Jordan Henderson, piłkarz którego bardzo lubię. Tytan pracy, biega wszędzie, duże piłkarskie IQ, ale nieskuteczny pod bramką rywali (raczej nie ma co liczyć na strzelanie bramek) a grę w obronie utrudniają mu mierne warunki fizyczne (67 kg). Zwłaszcza że Hodgson jako wyznawca średniowiecznego futbolu, ustawia klasyczne 4-4-2, gdzie popularny &quot;Grzyweczka&quot; nie będzie miał defensywnego pomocnika za sobą. Na skrzydłach (niezwykle istotnych w tym systemie) dwóch nieopierzonych debiutantów w wielkiej imprezie - Adam Lallana, który błysnął dobrym sezonem w Southampton i Raheem Sterling, czyli moim skromnym zdaniem człowiek-pomyłka. Nieodpowiedzialny, niezrównoważony psychicznie, z zerowymi warunkami fizycznymi, ale dobrym przyśpieszeniem na małej przestrzeni, lecz na nic to grając na Ignazio Abate, człowieka który robi setkę w 10,5 sekundy. Sterling nie ma dośrodkowania, przeciętny strzał z dystansu, opiera się na przyśpieszeniu, dobrym dryblingu i umiejętności wykańczania akcji z pola karnego. Nabija też na sobie dużo przewinień rywali, lecz jest nieprzydatny w obronie. Boczni obrońcy się nie liczą w tej walce o strefę, bo Hodgson wydaje im zakaz przekraczania linii środkowej. Co jest problemem szczególnie dla Glena Johnsona, który jest bardzo dobrym obrońcą z jednym mankamentem - nie potrafi bronić. Wszystko inne (strzał z dystansu, podłączanie się w akcje na obieg, dynamika, dośrodkowanie z obu nóg) robi bardzo dobrze. Na środku duet Gary Cahill - Phil Jagielka, który raczej wielkiej grozy nie budzi, a w bramce Joe Hart, który po świetnym sezonie 2011-2012 spuścił z tonu i popadł w przeciętność.
Na papierze mecz wygląda świetnie, ale sądzę że czeka nas marne widowisko, zakończone mimo wszystko zwycięstwem Włochów. W przeciwieństwie do Synów Albionu, Squadra Azzura to drużyna turniejowa, która nawet w kryzysie zagraża najlepszym.
Anglia - Włochy 2 @2,80

O drugim meczu nie ma co dużo się rozpisywać, bo faworyt jest tylko jeden. Urugwaj zwycięży bez problemu. Ciekawy styl gry oparty na dużej waleczności i momentami brutalnej grze (Diego Perez &lt;3). Solidna obrona, porządny i pewny bramkarz Fernando Muslera i siła w ataku. Teraz Urugwaj gra systemem 4-4-2, Tabarez przestał próbować pogodzić ze sobą Suareza, Cavaniego i Forlana, i wystawia ich w parze. Zazwyczaj dwóch pierwszych, choć dzisiaj Suarez dostał odpoczynek. Jest świeżo po kontuzji, więc nie ma co forsować najlepszego napastnika na świecie (piszę to z pełną świadomością i odpowiedzialnością) w meczu ze słabą Kostaryką. Diego Forlan to już nie ten zawodnik co w RPA, ale sam Edinson Cavani to gwarancja goli przy słabej defensywie Kostarykańskiej (Gaston Ramirez został wycofany do linii pomocy). Dzisiaj nie widzę innego rozwiązania jak spokojne zwycięstwo Urusów.
Urugwaj - Kostaryka 1 @1,44
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
A ja gram bardziej bezpiecznie, ale w stronę Włochów. Mianowicie - posiadanie piłki - dokładnie - over 52,5% w całym meczu na korzyść Makaroniarzy za 1.86 na betsyfie. Chociażby wczorajszy mecz Hiszpanów pokazał, że nawet jeżeli faworyt przegrywa, nawet tracąc 5 (!) bramek, pewne schematy się nie zmieniają. Hiszpanie mieli piłkę przy nodze przez 58% czasu. Linia na Włochów jest o wiele niższa, tylko 52,5%, co pokryją imo bez żadnego problemu. Zaczyna mi się podobać typowanie posiadania piłki i chyba zaprzyjaźnię się z nim na dobre na tych Mistrzostwach.
Gwoli ścisłości, Meksykanów także obstawiałem na over przy posiadaniu piłki i także na ✅ Na to nawet tak wybitni arbitrowie jak w tamtym meczu nie mieli wpływu ;)
Anglia - Włochy Całkowite posiadanie - goście powyżej 52.5 @ 1.86 ✅
 
luque 2,2K

luque

Użytkownik
Wszyscy chyba stawiaja na wygrana Urugwaju.
Czy dobrze? Patrzac golym okiem wydaje sie ,ze tak.
Niestety mam troche mieszane uczucia bo wszyscy skreslaja Kostaryke ale ta ekipa jednak zalapala sie na MS i to z 2 miejsca.
Potrafili wygrac z Meksykiem czy USA. Fakt jest taki ze u siebie.
Tutaj wszyscy sa na wyjezdzie a i Urugwaj i Kostaryka graja dobrze zazwyczaj u siebie.
Jest to niewatpliwie ciezki mecz gdyz jedna jak i druga strona musi wygrac ten mecz aby mentalnie przygotowac sie do batalii z Anglikami i Wlochami.
Nie zdziwilbym sie gdyby Kostaryka tu wygrala bo to jednak pilka nozna i wszystko jest mozliwe.
Ten mecz dla tych 2 ekip jest meczem kluczowym w kwestii awansu.
Mysle ,ze dobra opcja jest postawic cos na Live patrzac jak te druzyny czuja sie w Brazylii
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Pirlo strzeli gola zza pola karnego @16- Fortuna
Chyba nie trzeba przedstawiać jak świetnie potrafi bić wolne Pirlo, do tego z akcji też potrafi huknąć. Po takim kursie chyba warto spróbować.
co myślicie?
 
D 17

daniellah

Użytkownik
Wszyscy chyba stawiaja na wygrana Urugwaju.
Czy dobrze? Patrzac golym okiem wydaje sie ,ze tak.
Niestety mam troche mieszane uczucia bo wszyscy skreslaja Kostaryke ale ta ekipa jednak zalapala sie na MS i to z 2 miejsca.
Potrafili wygrac z Meksykiem czy USA. Fakt jest taki ze u siebie.
Tutaj wszyscy sa na wyjezdzie a i Urugwaj i Kostaryka graja dobrze zazwyczaj u siebie.
Jest to niewatpliwie ciezki mecz gdyz jedna jak i druga strona musi wygrac ten mecz aby mentalnie przygotowac sie do batalii z Anglikami i Wlochami.
Nie zdziwilbym sie gdyby Kostaryka tu wygrala bo to jednak pilka nozna i wszystko jest mozliwe.
Ten mecz dla tych 2 ekip jest meczem kluczowym w kwestii awansu.

Mysle ,ze dobra opcja jest postawic cos na Live patrzac jak te druzyny czuja sie w Brazylii
Faktycznie jak na faworyta w tym meczu to dziwne trochę , że kurs rośnie. Obecnie 1,45 na Urugwaj bet365. Czyżby bukmacherzy wiedzieli o niespodziance i próbowali zachęcić do obstawania tego meczu. Choć sam postawiłem na
zwycięstwo Urusów⛔ , to teraz mam mieszane uczucia. [szkoda , że wcześniej nie pomyślałem]
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Nie czytać analizy użytkownika Daniel-7. Część dotycząca Anglii to stek bzdur. Analiza pisana pod typ. Poniżej sprostowanie.
Daniel-7
, widzę, że posiadłeś zdolność bajkopisarstwa na najwyższym poziomie. Dawno się tak nie uśmiałem. W ogóle Ty masz pojęcie co piszesz, czy nie? Zacznę od tego, że piszesz jakie to fatalne są obie drużyny, a później ni z tego ni z owego typ: Włochy.
Sprostuję parę kwestii, bo niektóre Twoje argumenty to czyste głupoty.
Ma być do boku, ma być wrzutka, ma być kick n&#39; rush.
Z tym, że Anglicy tak nie grają już od wielu lat. Z przodu mają tylu technicznie grających graczy, że byłoby głupotą granie długimi podaniami na napastnika.
Skład... No nie od dziś wiadomo że w Angielskiej piłce jest kryzys a nazwiska na papierze przerastają stan faktyczny. Choć nawet te nazwiska wśród Synów Albionu przestały straszyć.
Tu żeś palnął głupotę. No właśnie teraz jest wysyp młodych zdolnych graczy, którzy zresztą polecieli na Mundial. Skład Anglików stanowi ciekawe połączenie młodości z doświadczeniem. Większość tych graczy ma za sobą udany sezon, czego o Włochach niekoniecznie można powiedzieć.
Pomoc oparta na piłkarzach Liverpoolu, z kapitanem Stevenem Gerrardem, jemu też latka lecą i bieganie box to box odpada, tak samo firmowe strzały z dystansu, żeby sobie nie pozrywać pachwin. W barwach The Reds w tym sezonie ograniczał się do dyktowania tempa, długich piłek i asyst ze stałych fragmentów gry. Bramki niemal w komplecie to rzuty karne.
Właśnie zadaniem Gerrarda nie jest bieganie od jednego do drugiego pola karnego, bo gra w końcu na pozycji defensywnego pomocnika, więc po co mu to wypominasz? I dobrze, że się ograniczał tylko do tego i nie pchał się do przodu, on miał i ma inne zadania na boisku. Strzelać bramek też nie musiał bo miał Suareza i Sturridge&#39;a. Strzelał z karnych, bo takie miał zadanie i robił to znakomicie.
Obok Jordan Henderson, piłkarz którego bardzo lubię. Tytan pracy, biega wszędzie, duże piłkarskie IQ, ale nieskuteczny pod bramką rywali (raczej nie ma co liczyć na strzelanie bramek) a grę w obronie utrudniają mu mierne warunki fizyczne (67 kg).
Ta sama historia, co z Gerrardem. Ja nie wiem dlaczego czepiasz się o to, że defensywny pomocnik nie strzela bramek. Od tego są inni gracze
właszcza że Hodgson jako wyznawca średniowiecznego futbolu, ustawia klasyczne 4-4-2, gdzie popularny &quot;Grzyweczka&quot; nie będzie miał defensywnego pomocnika za sobą.
Po pierwsze, mam pytanie czy wg Ciebie każda drużyna grająca 4-4-2 to futbol ze średniowiecza? Po drugie Anglia nie gra klasycznym 4-4-2. Jest to zazwyczaj 4-4-1-1, 4-2-3-1.
Raheem Sterling, czyli moim skromnym zdaniem człowiek-pomyłka. Nieodpowiedzialny, niezrównoważony psychicznie, z zerowymi warunkami fizycznymi, ale dobrym przyśpieszeniem na małej przestrzeni, lecz na nic to grając na Ignazio Abate, człowieka który robi setkę w 10,5 sekundy. Sterling nie ma dośrodkowania, przeciętny strzał z dystansu, opiera się na przyśpieszeniu, dobrym dryblingu i umiejętności wykańczania akcji z pola karnego. Nabija też na sobie dużo przewinień rywali, lecz jest nieprzydatny w obronie.
Człowiek-pomyłka to jesteś chyba Ty, z tymi swoimi wymyślonymi pseudo-tezami. Stek bzdur. Jedyne z czym mogę się zgodzić, to, że ma słaby strzał z dystansu, no ale tak samo jak w przypadku Gerrarda, czepiałeś się o to, że nie strzela bramek, to tak samo czepiasz się Sterlinga, że nie strzela z dystansu, bo on ma robić na boisku coś innego. Równie dobrze ja teraz mogę napisać o Buffonie, że strzela mało bramek. Z drugą rzeczą, którą mogę się zgodzić, to jego mała przydatność w obronie.
Boczni obrońcy się nie liczą w tej walce o strefę, bo Hodgson wydaje im zakaz przekraczania linii środkowej. Co jest problemem szczególnie dla Glena Johnsona, który jest bardzo dobrym obrońcą z jednym mankamentem - nie potrafi bronić. Wszystko inne (strzał z dystansu, podłączanie się w akcje na obieg, dynamika, dośrodkowanie z obu nóg) robi bardzo dobrze. Na środku duet Gary Cahill - Phil Jagielka, który raczej wielkiej grozy nie budzi, a w bramce Joe Hart, który po świetnym sezonie 2011-2012 spuścił z tonu i popadł w przeciętność.
No tak, po co komu taki boczny obrońca jak Baines. Zdaje się, że tamtym sezonie spośród wszystkich piłkarzy grajacych w Europie stworzył swoim kolegom najwięcej sytuacji bramkowych. Hart popadł w przeciętność? Miał jeden słabszy moment w tym sezonie, po którym nie ma już śladu.

Ogólnie miałem nic nie pisać o dzisiejszym meczu Anglia - Włochy, ubiegł mnie już Anderson Silva, który wyczerpał temat. Ale takie głupoty jakie wypisał Daniel-7 należało sprostować. Widać wyraźnie, że swoją &quot;analizę&quot; napisał pod typ. Można jakoś konstruktywni uzasadnić typ na Włochy, ale nie w ten sposób, że pisze się głupoty o Anglii, żeby typ się zgadzał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
luque 2,2K

luque

Użytkownik
Dodam jeszcze jedna rzecz:
Popatrzylem na żółte kartki zawodnikow z Kostaryki i rzucaja mi sie w oczy tacy zawodnicy:
- M.Umana - 4.00
- G.Gonzalez - 3.60 Paddypower
Umana ostatnimi czasy lapie zolte jak i czerwone a Gonzalez to srodkowy i takze moze zalapac a zdarza mu sie.
Mysle ze Umana moze byc pewniejszy bo na skrzydle bedzie mial ciezej
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Pirlo strzeli gola zza pola karnego @16- Fortuna
Chyba nie trzeba przedstawiać jak świetnie potrafi bić wolne Pirlo, do tego z akcji też potrafi huknąć. Po takim kursie chyba warto spróbować.
co myślicie?
Warto, już wczoraj pograłem na gola Pirlo @ 4.50. Dobry wykonawca wolnych to jeszcze większy plus dla Włochów przy tak kiepskiej murawie jak w Manaus.
Oficjalnie: Sirigu w pierwszym składzie.
 
R 46

rozga

Użytkownik
Anglia-Włochy
Suma żółtych kartek:poniżej 4,5 kurs 1,61 Betsson
Na to spotkanie wydaje mi się to najpewniejszy kurs.Obie ekipy mierzyły się ze sobą ostatnio dwa razy.Na Euro 2012 w 1/4 pokazane zostały tylko 2 żółte kartki.Dodać należy,że mecz trwał wtedy 120 min.1,5 miesiąca później Anglia zrewanżowała się za Euro Włochom w towarzyskim meczu,gdzie była tylko jedna kartka.Poza tym ciężkie warunki panujące w Manaus i stan murawy raczej nie będą predysponowały do zawrotnego tempa tego meczu,więc wielu groźnych fauli się nie spodziewam
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

Urugwaj – Kostaryka
Urugwaj rozpoczyna turniej od spotkania z najsłabszą ekipą grupy D – Kostaryką. Przez wielu typowany do walki o medale zespół musi zwyciężyć, żeby nie ustawić się pod ścianą przed meczami z Anglią i Włochami. W składzie praktycznie bez zmian w porównaniu z mistrzostwami w RPA. Szczególnie atak Cavani-Suarez robi wrażenie. Dziś król strzelców angielskiej ekstraklasy jednak ma nie grać, więc dla Cavaniego nadarza się okazja, żeby wyjść wreszcie z cienia. W tym sezonie bowiem największą gwiazdą Urugwaju jest Suarez, w klubie pierwsze skrzypce gra Ibrahimovic. To na Cavanim dziś opierać się będzie gra ofensywna Celestes. Grają z Kostaryką więc nie spodziewam się, by poprzeczka była szczególnie wysoko postawiona. Ich główną bronią będą próby kontrataku ale Urugwaj w obronie ma solidnych graczy i może być trudno strzelić choć jedną bramkę. Urugwaj zaś powinien dość często ostrzeliwać bramkę bronioną przez Navasa. Główną postacią w tych atakach powinien być jak pisałem Cavani i nie wydaje mi się, aby miał opuścić boisko bez przynajmniej jednego trafienia.

Moje typy:
Edison Cavani strzeli bramkę i Urugwaj wygra 2,75 WilliamHill ⛔

VS.

Anglia - Włochy
Bardzo ciekawy mecz się szykuje. Na EURO 2012 to było jedno z lepszych starć, zakończone wtedy dopiero rzutami karnymi. W Anglii niby dwa lata minęło ale sporo zmian będzie, szczególnie w obronie ale i z przodu kilka nowych twarzy. Włosi już bez problemów korupcyjnych w kraju więc i wynik może być gorszy. Prandelli zabrał raczej podobny skład z kilkoma nowymi gwiazdami jak Immobile. Mecz spodziewam się że będzie bardzo wyrównany, kto wygra to ciężko powiedzieć. Po Włochach wiadomo z grubsza czego się spodziewać, po Anglii nie wiem, bo oni nawet jak grali dobrze w eliminacjach to przychodziły mistrzostwa i nie było kolorowo. Żeby było ciekawiej mecz będzie rozgrywany w Manaus, a więc gorąco i wilgotność niesamowita. Trudno powiedzieć jak te warunki wpłyną na obie ekipy. Mecz sędziuje Kuipers, który lubi utemperować grę żółtymi kartkami. Jednak to jest początek mistrzostw i sędziowie raczej spokojnie rozdzielają karami. Jako ciekawostkę podam fakt, że na wspomnianym EURO były w meczu pomiędzy nimi tylko dwie żółte kratki, w tym jedna w dogrywce. Linia 4,5 wydaje się bezpieczną i wartą zagrania.
Moje typy:
under 4,5 żółtych kartek 1,61 Betsson ✅
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Urugwaj wygra oraz Powyżej 2.5 bramki @ 2.45 WilliamHill
W inauguracyjnym meczu grupy D spotka się Urugwaj i Kostaryka. Zdecydowanym faworytem są oczywiście zawodnicy z Ameryki Południowej posiadający wielu zawodników grających na światowym poziomie takich jak Cavani, Suarez czy Forlan potrafiących czarować w ofensywie. Kostaryka to zespół o wiele mniej utytułowany i posiadający w swych szeregach słabszych zawodników, a ci najlepsi występują w ofensywie (Campbell,Ruiz). Urusi jeśli chcą mieć dobry bilans na koniec rozgrywek grupowych powinni się postarać o dużą liczbę bramek w tym spotkaniu. Stawiam więc na mecz z dużą ilością bramek i zwycięstwem Urugwaju.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Anglia - Włochy typ poniżej 1.5 gola kurs 2.72 Pinnacle⛔
Dzisiaj bardzo ciekawy mecz pomiędzy drużynami Włoch oraz Anglii. Firmy uznane Włosi czterokrotni Mistrzowie Świata. Anglicy z jednym tytułem. Włoski styl wiadomo świetna obrona i organizacja gry. dziś zanosi się na problemy z obsadą bramki kontuzja Buffona , ale może to bardziej zasłona dymna. Anglicy dużo problemów z kontuzjami. Włoski styl nie leży Anglikom. Dziś spodziewam się raczej ostrożnej gry i bardzo mało goli w przeciwieństwie do fachowca od włoskiej piłki Mad Angela.
Mad to jednak znawca !
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Od siebie wrzucam typ na zmiany. Argument jest jeden - Amazonia. Wilgotność 90%, piłkarze w pewnym momencie będą oddychać rękawami. Sezon w Anglii i Włoszech długi, piłkarze muszą to odczuwać. Moim zdaniem komplet może być wykorzystany już przed 80 minutą, bo ławki mają mocne i przy niekorzystnym wyniku obie ekipy mają kim zastąpić starterów.
Włochy - Anglia powyżej 5,5 zmiany 1.5 Milenium ✅
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
To już byłaby głupota ze strony Prandellego. Perin może i jest jednym z lepszych bramkarzy młodego pokolenia we Włoszech, ale sporo jego interwencji przyprawia o zawał, często zamiast skontrolować i złapać piłkę, interweniuje &quot;na refleks&quot; i ją odbija. Ale nie o tym. Możliwości są dwie: albo Buffon albo Sirigu, a gra tego drugiego z pewnością nie będzie jakimś sporym osłabieniem dla Italii.
Sirigu na pewno nie będzie jakimś osłabieniem, bo gość ma za sobą dobry sezon w PSG, ale Sirigu jest po jakieś kontuzji (podobno ma obite żebra) , a chyba wszyscy wiemy jak twardo grają Anglicy. Jedno mocniejsze wejście i może być wymuszona zmiana.
Ja symbolicznie pograłem bramkę Pirlo zza pola karnego. Warunki mają być ciężkie, więc będzie można się pokusić o strzał z daleka, a jak nie to do wolnych nikt inny chyba nie podejdzie, chyba że z rogu strzeli :razz:
Po kursie 16 aż żal nie spróbować
 
Do góry Bottom