>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa D - Anglia, Włochy, Urugwaj, Kostaryka

S 310

slawek-80

Użytkownik
Jak najbardziej popieram typ wyżej. Miałbym jakieś wątpliwości gdyby Urugwaj wygrał z Kostaryką. Nie dość że przegrali oni ten mecz to na dodatek 2 bramkami co może mieć znaczenie w końcowym rozrachunku. Pomimo wygranej w awans Kostaryki jakoś nie chce mi się wierzyć. Anglia mimo przegranej zagrała dobrze i przy takiej grze powinna spokojnie poradzić sobie z ekipami Urugwaju i Kostaryki. Wystarczy im nawet remis z Urugwajem i jeżeli Kostaryka nie wygra z Włochami to ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami będzie decydować o awansie.
 
prorok89 21

prorok89

Użytkownik
Suarez gotowy do gry na Anglików.Nie wierze w remis Anglii z Urugwajem z prostej przyczyny. Urusi grają o wszystko, więc albo powrót Suareza sprawi że wygrają z Anglikami albo po prostu poniosą klęske w stylu 2-0 gdyż muszą od początku atakować.Jestem strasznie ciekawy jak będzie wyglądał Urugwaj z Suarezem.Coś mi śmierdzi ,że Anglicy popłyną.Z Włochami też grali przyzwoicie, ale ciągle brak im czegoś by wygrywać na mundialu.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Suarez gotowy do gry na Anglików.Nie wierze w remis Anglii z Urugwajem z prostej przyczyny. Urusi grają o wszystko, więc albo powrót Suareza sprawi że wygrają z Anglikami albo po prostu poniosą klęske w stylu 2-0 gdyż muszą od początku atakować.Jestem strasznie ciekawy jak będzie wyglądał Urugwaj z Suarezem.Coś mi śmierdzi ,że Anglicy popłyną.Z Włochami też grali przyzwoicie, ale ciągle brak im czegoś by wygrywać na mundialu.
Anglicy nie popłyną bo zagrali naprawde dobry mecz z Włochami i w moim odczuciu poradzą sobie w meczach z Urugwajem i Kostaryka.Urugwaj jak ktoś dobrze wspomniał nie ma środka pola Wilshere tam zrobi z nimi robotę.Oczywiscie Cavani i Suarez mogą cos ukluc ale patrząc na obronę Urusow i linie pomocy to trzeba z obowiązku w tym meczu grać Anglia over 1.5 gola.Kostaryka to dla mnie kopciuch i tyle bez szans z Włochami i Anglia nie ma co sie podniecac zwycięstwem ze słabym Urugwajem.Przed turniejem myślałem ze Urugwajczycy pokażą wiecej kursy jednak na ich sukces były zastanawiająco wysokie.Teraz juz wiem czemu.Nie zdziwi mnie 0 punktów.
 
T 25

therebel

Użytkownik
Urugwaj v Anglia
Anglia over 5.5 rzutów rożnych @ 1.72
Bet365
Uważam że taki over na rzuty rożne Anglików to nie porozumienie.
Już od dawna wiadomo że drużyna Roy Hodgson&#39;a lubi grać skrzydłami i co często idzie za ilością rzutów rożnych tej reprezentacji. Tak wiem to tylko statystyka, ale kto oglądał mecz z włochami ten wie o co mi chodzi.
Więc ja gram ten over i tym co podzielają moje zdanie.. i tym co nie podzielają mojego zdania ..życzę powiedzenia ????
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Anglia vs Urugwaj / Rooney strzeli bramke @ 2,9 unibet ✅ :grin:
Roo mial raczej mizerne wejscie w te mistrzostwa co sprawilo, ze spadla na niego duza krytyka ze strony mediow oraz fanow Angielskiej ekipy. Jednak Rooney wyglada jakby ta krytyka tylko go zmobilizowala do jeszcze ciezszej pracy. Ponoc po ostatnim meczu z Italia zawodnicy ktorzy grali mieli dostac 2 dni wolnego na regeneracje. Roo zrezygnowal z nich i poprosil coacha by mogl trenowac z pozostalymi zawodnikami, ktorzy w meczu z Wlochami nie wystapili - i tak tez sie stalo. Widac, ze nie olewa sprawy. Dodatkowo po treningu Rooney mial miec dodatkowe cwiczenia strzeleckie by nastawic swoj celownik. Jesli to prawda co pisza media to mysle, ze Rooney bedzie chcial sie dobrze zaprezentowac w meczu z Urusami i pokusi sie tym samym o bramke by zamknac krytykom usta.
Dodatkowo ponoc lady Rooney - Coleen Rooney i jego dwoch synow przylecialo do Brazylii jak podaja media w celu &quot;[...] to give Wayne boost ahead Uruguay Showdown[...] &quot; Tak wiec mysle, ze dla Rooneya ten mecz bedzie bardzo wazny i postara sie w nim zagrac jak najlepiej - wkoncu rodzina bedzie patrzec ???? .
Dla Angoli jest to tez mecz &quot;ostatniej&quot; szansy. Wyspiarze nie maja juz marginesu bledu i przegrana teoretycznie (bo w praktyce moze sie zdarzyc tak, ze Italia bedzie miala 9pkt, Urugwaj, Anglia i Kostaryka po 3pkt i zadecyduje bilans bramkowy - ale jest to raczej malo prawdopodobny scenariusz) wyeliminuje ich z dalszej gry.
Mam nadzieje, ze Rooney znajdzie sobie w calym meczu kilka dogodnych okazji do strzelenia gola i odda kilka strzalow a nie bedzie tylko asystowal. Jest wkoncu liderem tej druzyny i od jego postawy wiele zalezy. Nie sadze rowniez by byl zagrozony zmiana w meczu wiec zapewne rozegra pelne 90 minut co tez jest plusem.
 
R 46

rozga

Użytkownik
Anglia-Urugwaj.Porównując oba zespoły,to oprócz ataku reszta formacji Urugwaju wygląda gorzej od Anglików.Największa różnica jest w środku pola,dlatego myślę,że Gerrard i spółka powinni zdominować to spotkanie.Warunki pogodowe przewidziane na mecz to ok.18 stopni,także Anglicy nie powinni opaść z sił,jak to miało miejsce w Manaus i myślę,że tempo gry z ich strony będzie wysokie do końca.Urusi mają doświadczony,ale i wiekowy zespół.Z Kostaryką nie raz nie nadążali i musieli się uciekać do faulu,w wyniku czego dostali 3 żółte i 1 czerwoną kartkę.Hodgson ma spore pole manewru jeśli chodzi o ofensywnych graczy,co może przesądzić o końcowym wyniku,ale też o kartkach dla drużyny z Ameryki Płd.,bo zmiennicy z pełnym bakiem energii,będą nie lada wyzwaniem,dla podmęczonego w końcówce Urugwaju .Gra toczy się o wyjście z grupy i o sentymentach nie ma mowy.

Urugwaj żółte kartki: powyżej 2,5 kurs 2,1 Bet365
Urugwaj-Anglia 2 kurs 2,2 Bet365
 
gumowyzielak 193

gumowyzielak

Użytkownik
Anglia vs Urugwaj / Rooney strzeli bramke @ 2,9 unibet
Roo mial raczej mizerne wejscie w te mistrzostwa co sprawilo, ze spadla na niego duza krytyka ze strony mediow oraz fanow Angielskiej ekipy. Jednak Rooney wyglada jakby ta krytyka tylko go zmobilizowala do jeszcze ciezszej pracy. Ponoc po ostatnim meczu z Italia zawodnicy ktorzy grali mieli dostac 2 dni wolnego na regeneracje. Roo zrezygnowal z nich i poprosil coacha by mogl trenowac z pozostalymi zawodnikami, ktorzy w meczu z Wlochami nie wystapili - i tak tez sie stalo. Widac, ze nie olewa sprawy. Dodatkowo po treningu Rooney mial miec dodatkowe cwiczenia strzeleckie by nastawic swoj celownik. Jesli to prawda co pisza media to mysle, ze Rooney bedzie chcial sie dobrze zaprezentowac w meczu z Urusami i pokusi sie tym samym o bramke by zamknac krytykom usta.
Dodatkowo ponoc lady Rooney - Coleen Rooney i jego dwoch synow przylecialo do Brazylii jak podaja media w celu &quot;[...] to give Wayne boost ahead Uruguay Showdown[...] &quot; Tak wiec mysle, ze dla Rooneya ten mecz bedzie bardzo wazny i postara sie w nim zagrac jak najlepiej - wkoncu rodzina bedzie patrzec ???? .
Dla Angoli jest to tez mecz &quot;ostatniej&quot; szansy. Wyspiarze nie maja juz marginesu bledu i przegrana teoretycznie (bo w praktyce moze sie zdarzyc tak, ze Italia bedzie miala 9pkt, Urugwaj, Anglia i Kostaryka po 3pkt i zadecyduje bilans bramkowy - ale jest to raczej malo prawdopodobny scenariusz) wyeliminuje ich z dalszej gry.
Mam nadzieje, ze Rooney znajdzie sobie w calym meczu kilka dogodnych okazji do strzelenia gola i odda kilka strzalow a nie bedzie tylko asystowal. Jest wkoncu liderem tej druzyny i od jego postawy wiele zalezy. Nie sadze rowniez by byl zagrozony zmiana w meczu wiec zapewne rozegra pelne 90 minut co tez jest plusem.
Jeżeli to prawda co piszesz, to myślę, że naprawde fajnym typem jest typ, który wystawił nam własnie Unibet. Rooney powyżej 1.5 celnego strzału - kurs 2.00. Mam nadzieję, że będzie często oddawał strzały, granie na jego gola po kursie 2.90 niewiem czy opłacalne, może wejdzie, może nie. Skoro piszesz, że będzie mega zmobilizowany to te 2 strzały celne powinny wejść spokojnie. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Panowie mam dużą myślówkę jak skontrować długoterminówkę w postaci ostatniego miejsca w grupie Kostaryki...
Co byście radzili Anglia DNB czy Urugwaj ostatnie miejsce w grupie ? Obydwa kursy w okolicach 1,60...Więc to nawet nie tyle kontra ile zmniejszenie straty za długoterminówkę, bo tam ako 1,76...Jeśli Anglia wygra no to Urusi już chyba pewne ostatnie miejsce ? Co prawda liczy się stosunek bramek...Chyba ciężko będzie puścić jakiś mądry kupon, żeby odrobić część strat z tego ostatniego miejsca Kostaryki...
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Panowie mam dużą myślówkę jak skontrować długoterminówkę w postaci ostatniego miejsca w grupie Kostaryki...
Co byście radzili Anglia DNB czy Urugwaj ostatnie miejsce w grupie ? Obydwa kursy w okolicach 1,60...Więc to nawet nie tyle kontra ile zmniejszenie straty za długoterminówkę, bo tam ako 1,76...Jeśli Anglia wygra no to Urusi już chyba pewne ostatnie miejsce ? Co prawda liczy się stosunek bramek...Chyba ciężko będzie puścić jakiś mądry kupon, żeby odrobić część strat z tego ostatniego miejsca Kostaryki...
W Marathonbet możesz postawić na to, że Kostaryka zajmie 3. miejsce w grupie po kursie 2,35.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
Typ: grupa D, dokładna prognoza: Włochy/Anglia
kurs: 2,60
Bukmacher: Betclic
Analiza: Typ, polegający na tym, że Włosi wygrają grupę, a drugie miejsce zajmie Anglia. A więc tak, zacznę od tego, że Urugwajczycy zaprezentowali się tragicznie w pierwszym meczu z przeciętną Kostaryką (nie umniejszając sukcesu drużyny z Ameryki Środkowej). Nie wierzę, że będą potrafili zdobyć punkty w obydwu pozostałych meczach fazy grupowej nie mając kompletnie środka pola. Osobiście pograłem, że Urugwaj skończy mistrzostwa bez punktu po kursie ~5,25, aczkolwiek obawiam się koncentracji Włochów w ostatnim meczu, w którym pewnie będą odpoczywać, mając zapewnione 1. miejsce w grupie. Nie wierzę również w szanse Kostaryki na awans, sprawili jedną ogromną sensację, ale według mnie Włochy i Anglicy zdominują środek pola (czego nie potrafili Urusi) i spokojnie wypunktują Kostarykańczyków. Typ ma również ogromne szanse powodzenia nawet w przypadku wygranej Urugwaju z Anglią, bo w ostatnim meczu wystarczy, że Włosi klepną drużynę z Ameryki Pd, a Anglicy zwyciężą najlepiej przewagą przynajmniej 2 bramek Kostarykę. Nie pisałem za dużo o Makaroniarzach, ale myślę, że nie trzeba się na ten temat rozwodzić, prawdopodobnie już zwycięstwo z Kostaryką da im 1. miejsce w grupie. Dla ostrożniejszych jest typ na awans Włochów i Anglików, bez względu na miejsca w grupie po kursie 2.25.
Według mnie typ może nie wejść jedynie w przypadku jakiejś rewolucji w drużynie Urugwaju i diametralnej zmiany w grze.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Urugwaj z Anglią gra dzień wcześniej niż Włosi z Kostaryką.
Sytuacja w grupie na tę chwilę
1. Kostaryka 3 pkt 3:1
2. Włochy 3 pkt 2:1
3. Anglia 0 pkt 1:2
4. Urugwaj 0 pkt 1:3
W ostatniej kolejce: Urugwaj-Włochy i Anglia-Kostaryka.
Sytuacja 1 - Anglia wygrywa z Urusami. Włochy pokonują Kostarykę.
Anglicy mają trzy punkty i teoretyczne kolejne 3 z Kostaryką (czyli 6). Urusi zero i mecz bezpośredni z Kostaryką w plecy. Przy wygranej z pewnymi awansu Włochami Kostaryki nie przeskoczą, a i Włosi nie bardzo będą chcieli skończyć na 2 miejscu (trafiają wtedy na Kolumbię, a ew. w 1/4 na Brazylię/Holandię/Chile).
Sytuacja 2 - Anglia remisuje z Urusami. Włochy pokonują Kostarykę.
Włochy mają 6 pkt, Kostaryka 3 pkt, Anglia i Urusi po 1. Zakładając, że Anglia nie przegra z Kostaryką Włosi mogą mieć ostatni mecz w nosie. Może się skończyć: ITA6, ENG4, URU4, COS3
Sytuacja 3 - Anglia przegrywa z Urusami. Włochy pokonują Kostarykę.
Po 2 kolejce ITA6, COS3, UGU3, ENG0. W ostatniej kolejce Urugwaj musi się rzucić aby wywalczyć awans (chyba, że natłuką ze 3-4 bramki Angolom, w co wątpię), Włosi nie mogą przegrać bo tracą 1 miejsce. Anglia wygrywa z COS i decydują bramki.
Zakładając, że Włosi ograją Kostarykanów (1,53) przy wygranej Anglików (2,15) z Urugwajem jest duża szanse na 3 miejsce Kostaryki (2,35). Urugwaj w wypadku remisu lub wygranej z Anglią (1,73) ma szanse na zajęcie miejsca wyższego niż czwarte (musi zdobyć punkty z Włochami).
Zamieszałem totalnie, ale reasumując - lepiej zagrać na wygraną Anglików z Urusami (2,15) niż na ostatnie miejsce Urusów w grupie (1,66). W razie remisu (przy wygranej Włochów z Kostaryką) Makaroni są niemalże pewni 1 miejsca i mogą sobie odpuścić ostatni mecz (przy założeniu, że Anglia nie przegra z Kostaryką), co może dać Urusom miejsce 2 lub 3. Wygrana daje Latynosom spore szanse na awans z 2 miejsca.
Anglia @ 2,15
Włochy @ 1,53
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Luis Suarez najlepszy strzelec Urugwaju @ 3,5 Stawka 2/10

Trener go oszczędzał na Anglię i Włochy, bo myślał, że Kostarykę rozjadą.
Dwa najbliższe mecze zapewne zagra w pierwszym składzie. Cavani 1 gol i to tyle jeśli chodzi o strzelców Urugwaju.

Anglia wyjdzie z grupy @ 1,9 Stawka: 5/10
Bardzo fajnie zagrali z Włochami pierwszą połowę (tyle obejrzałem) i wydaje mi się, że to wystarczy, żeby postawić na ich awans.
Włochy wygrają grupę zapewne, ale czy Kostaryka będzie drugą ekipą z tej grupy, która wyjdzie? Wątpię, z Urugwajem zagrali dość przeciętnie. Gole ze stałych fragmentów, ale z Anglią raczej nie wygrają. Podobała mi się gra Anglików, fajnie z kontry ruszali, głową też potrafią grać, mają wysokich ofensywnych graczy. Żeby Anglia wyszła, Kostaryka musi przegrać z Anglią oczywiście i nie więcej niż zremisować z Włochami + Anglia musi wygrać dwa mecze (chyba, że chcą bawić się w awans na bramki).
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Urugwaj - Anglia
19.06.2014 21:00
Jak już wielu przewidywało, Anglicy na tym turnieju mogą coś ugrać, a mecz z Włochami mnie w tym upewnił. Dzisiaj zagrają z Urugwajem, który niespodziewanie przegrał z, potencjalnie najsłabszą, Kostaryką i to w fatalnym stylu. Na mecz z podopiecznymi Roy&#39;a Hodgsona ma wrócić Suarez. Jest jedno ale. Jeśli nie był gotowy, żeby chociaż 20 minut pomóc swoim kolegom, którzy przegrywali mecz, to trudno po nim oczekiwać, że teraz nagle wyzdrowieje i zacznie strzelać gole jak to robił przez cały sezon. Pogoda w Sao Paulo, gdzie się odbędzie mecz, typowo &quot;Angielska&quot; - 14-17 stopni i deszczowo ???? Wygranej jestem pewien, natomiast zagram jeszcze za mniejszą stawkę kombo z ilością bramek.

Anglia @ 2.110 Pinnacle (8/10)
⛔ (2:1)
Anglia + over 3.5 gola @ 6.500 Bwin (1/10) ⛔ (2:1)
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Na chwilę wracając do meczu z Kostaryką moim zdaniem dużym błędem ze strony trenera Urugwaju było niewystawienie w pierwszym składzie Diego Pereza, ponieważ ten zawodnik może wirtuozem nie jest, ale bardzo dobrze walczy w środku pola, umie dobrze podać, jest szybki. Fakt niekiedy dość często łapie kartki, ale w moim odczuciu daje pewnego rodzaju pewność w tej części boiska wraz z kolektywem innych graczy. Do tej chwili zastanawiam się z jakiego powodu ten zawodnik nie wybiegł na boisko a za to zagrał minerny Walter Gargano. Całkowicie niewidoczny, bezproduktywny. Liczę, że w dniu dzisiejszym Tabarez wystawi Pereza w pierwszym składzie. Gdyby tak się stało to zapowiada się ciekawe widowisko, ponieważ ten zawodnik dość często dostaje żółte, czerwone kartki. Mówiąc krótko nie waha się grać ostro, nie odstawia nogi. To może wyjść na plus dla Urusów w kontekście o walkę w środkowej części boiska. Z drugiej strony Anglicy mają ciekawych zawodników na każdej pozycji i mimo przegranego pojedynku z Włochami widać, że ta ekipa ma potencjał i to pozwala na nią patrzeć jako faworyta tego meczu. Od ponad 4 lat mocno śledzę losy większości zawodników reprezentacji Urugwaju i swoje wiem. Forlan zasłużony, ale to już nie ta siła, nie ten wiek. Bardziej pożyteczny byłby wchodząc z ławki ze sporym zapasem sił. Cavani w reprezentacji a w klubie to niczym Messi dwie inne osobowości. Drewno. Bez rozgrywającego nie istnieje. W dużym stopniu rolę rozgrywającego stanowił Suarez, ponieważ potrafił się cofnąć, rozegrać jak i sam strzelić. Biorąc pod uwagę, że jest mocno „zmęczony” sezonem klubowym oraz tym, że jego obecna dyspozycja nie jest najlepszych lotów zakładam, że może strzelą bramkę, ale na pewno nie pozwoli to wygrać w tym meczu. Brak Lugano to plus. Zawodnik wiekowy, powolny, często się myli. Anglicy nie odstawią nogi, bo dla nich to ważny mecz. Nie zamierzam szukać tutaj drugiego dna i pisać, że Anglicy muszą wygrać, bo opinia publiczna ich zje. Każdy kto oglądał mecze widział jak prezentowali się gracze tych ekip. Na poprawkę można brać, że Kostaryka grała bez presji, zawodnicy zagrali mniej spotkań niż zawodnicy innych ekip itp., ale nie zamierzam tych aspektów przeciągać na swoją korzyść. Zagrali dobry mecz. Jak sobie patrzyłem na to widowisko przypomniało mi się automatycznie spotkanie z Copa America 2011 (tak wiem, że to było wieki temu), ale chodzi mi o pewien schemat. Argentyna grała w pierwszym meczu z Boliwią. Spora większość była za Messim i resztą a ten mecz pokazał, że w Ameryce Południowej są równe ekipy, ale nie każda posiada medialne gwiazdeczki (vide Najman Jr,). Kurs na wygraną Boliwii 30zł, na remis 15zł, na wygraną Argentyny był 1.01. Czyli wręcz 100% pewności a wynik końcowy to 1-1. Analogia spora do meczu z przed paru dni. Większość za Urugwajem, bo dziadek Forlan, Cavani i reszta bez minimalnego sprawdzenia jak poczynają sobie Kostarykańczycy, więc moje typy na mecz Urugwaj – Anglia wyglądają następująco: 1. Wygrana Anglii kurs: 2,20 buk: Totomix
2. Rzut karny (tak) kurs: 3,20 buk: Totomix
3. Czerwona kartka (tak) kurs: 3,20 buk: Totomix
Poza tym w przypadku jeśli Perez nie zagra od pierwszej minuty upatruję szansy na rzut karny, czerwoną kartkę w wyniku frustracji któregoś z zawodników z racji przegrywanego meczu. Mało w mej „analizie” o Anglikach, ale nie ma co się rozpisywać kto ogląda, czyta wie jak jest. Zachowam się po angielsku i o rzeczach oczywistych nie napiszę.
 
rabbi 34

rabbi

Użytkownik
Trudno się nie zgodzić z typami na Anglię. Dla obu drużyn jest to mecz o życie, jednak Anglia zaprezentowała się o wiele lepiej w swoim pierwszym meczu i w bezpośrednim starciu z Urugwajem powinna potwierdzić, że obecny skład jest rzeczywiście najmocniejszy od kilku lat. Wiele już napisano tutaj o tym meczu, ale kolejny ważny argument przemawiający za Anglią to osłabienia Urugwaju, zwłaszcza na prawej obronie. Jak wiadomo, nie zagra Maxi Pereira i tutaj Anglia ma największe szanse. Jeśli Hodgson wyciągnął wnioski z meczu z Włochami to powinien zrobić roszadę - Sterling na lewe skrzydło a Rooney do środka. Wtedy znakomity młody skrzydłowy Liverpoolu nie raz wsadzi na karuzelę zastępcę Pereiry i stworzy kolegom wiele sytuacji do zdobycia gola. Co do Urugwaju, to nie obawiałbym się powrotu Suareza. Po pierwsze, to niemożliwe żeby był w swojej najlepszej dyspozycji po tej kontuzji. On kurował się tylko dwa tygodnie podczas gdy takie kontuzje leczy się miesiąc. Pierwszy trening z pełnym obciążeniem odbył dopiero w zeszły piątek. Po drugie, w środku będzie miał ciężką przeprawę z kolegami klubowymi - Gerrardem i Hendersonem, którzy znają jego zachowania na pamięć i na pewno będą wiedzieli jak go zneutralizować.
Anglia ma wszystkie argumenty po swojej stronie i powinna jutro rozegrać wielki mecz. Typuję przekonujące zwycięstwo 2:0 i pełną kontrolę nad meczem.
 
stary-chlop 318

stary-chlop

Użytkownik
Wielki, mały, Urugwaj. Urugwaj w pierwszym meczu kompletnie lekceważąc przeciwnika i licząc na łatwe 3 punkty, kończą z niczym. Kostaryka zagrała świetny mecz, ale mimo wszystko na taką ekipę jaką jest Urugwaj nawet nie stwarzali sobie &quot;odpowiednich&quot; sytuacji do strzelenia bramki. Środek pola wypadł blado i to bardzo, stary już Arevalo jest to dla mnie totalny przeciętniak podobnie jak Gargano. Cały Urugwaj liczy na to, że Suarez dziś zapewni im 3 punkty, ale ja bym na to nie liczył. Suarez ostatni mecz w reprezentacji, gdzie wyszedł od pierwszych minut był w marcu zremisowany 1:1 z Austrią. Forlan zacznie od ławki i to jest największy plus dla Urugwaju dziś. Cavani kompletnie bez formy, z Kostaryką kompletnie nic nie pokazał.
Urugwaj dziś nie wyjdzie i nie zagra meczu życia, bo cały zespół jest kompletnie bez formy.
Anglicy z Włochami zagrali dobry mecz i śmiało można powiedzieć że nie zasłużenie Włosi dopisali do swojego konta 3 oczka. Anglicy taki Urugwaj są wstanie dziś pozamiatać totalnie. Dwie inne ekipy, a przede wszystkim inna forma. Urugwaj liczący na to że Suarez zapewni im 3 punkty a Anglicy mają dobrą ekipę, która spokojnie dziś może skończyć Urugwaj. Jak dla mnie scenariusz jest prosty... 3 punkty dla Anglików.
* Urugwaj vs Anglia | Typ : Anglia | @ 2.20
* Urugwaj vs Anglia | Sturridge strzeli i Anglia wygra | @ 4.00
 
deeny 39

deeny

Użytkownik
Widze, że wszystko zostało napisane wcześniej o meczu Anglików z Urugwajem. Więc ja się przyjże się spotkaniu Włochów z Kostaryką. Która bardzo dobrze weszła w turniej po bradzo ładnej wygranej z faworyzowanym Urugwajem. Campbell pokazał na co go stać i był przywódcą swojej drużyny.Teraz zawdoników Luisa Pinto czeka jeszcze trudniejszy bój. Włosi zagrali bardzo dobrze taktycznie i konsekwentnie z Anglikami. W meczy z Kostaryka zapewne bedą musieli grać w ataku pozycyjnym co nie jest jakąś złą sprawą bo mają mózga Pirlo, który jak wiadomo rozżuca piłkę z dokładnością strzelca. Z przodu bomba wybuchowa ( chodzi mi tu o zachowanie ale także o grę) Balotelli który jest bardzo groźny i silny . Potrafi się przepchnąć i zastawić. W tym meczu widzę wygraną Włochów którzy jak wygrają będą ,spokojni do wyjścia dalej. Po co im nerwy w spotkaniu z nieprzewidywalnym Urugwajem. Muszą poprostu wygrać to spotkanie i myślę ,że tak będzie. Zapewne Buffon nie wystąpi w tym spotkaniu.

Włochy @ 1.53 Bet365
 
M 125

max-payne

Użytkownik
URUGWAJ - ANGLIA - OVER 2,5 GOLA - 2,03 (niestety w Fortunie spadł już do 1,70)✅
Fortuna
Jak dla mnie grający na Anglię mogą się mocno zdziwić. Pamiętajmy, że to jednak Anglia - drużyna, która od lat konsekwentnie ośmiesza na się Mistrzostwach Świata/Europy. Ok, rozegrali dobry mecz z Włochami, ale przegrali. Czy od takiej drużyny nie powinno się wymagać czegoś więcej niż tylko &quot;porażki w dobrym stylu&quot;?
Druga sprawa - wraca Suarez. Jego wkładu w drużynę nie trzeba przedstawiać, nie mówię, że jeden piłkarz zbawi Urugwaj, ale na pewno napsuje sporo krwi Anglikom.
Po trzecie - czy to, że drużyna rozegrały słaby pierwszy mecz, obliguje do tego, żeby konsekwentnie przeciwko niej grać? Przypominam Czechy na EURO 2012, które dostały lanie w pierwszym meczu z Rosją, a i tak wyszli z grupy, wygrywając dwa pozostałe mecze. Inny przykład to Hiszpania na Mundialu 2010.
Wiem, że ta analiza brzmi jakbym grał na Urugwaj, ale tak nie jest. Anglicy oczywiście mogą wykorzystać szanse i wygrać, ale uważam, że przede wszystkim w tym meczu padnie sporo bramek. Obie drużyny grają o życie, wraca Suarez, Anglicy są jacy są i nie będzie to jednostronny mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom