>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa C: Argentyna, Arabia Saudyjska, Meksyk, Polska [22.11-30.11.2022] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
O 321,6K

ogon_w44

Typer
Godzina: 17:00
Spotkanie: Meksyk - Polska
Typ: Krychowiak otrzyma kartke
Kurs: 3.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Zastanawialem się nad tym jaki typ jest najpewniejszy na to spotkanie z ładnym kursem i wyszła mi właśnie kartka Krychowiaka.
Popatrzmy wstecz MŚ 2018 i mecz z Senegalem - Krychowiak łapie kartkę żółta w meczu otwarcia dla Nas.
Popatrzmy na ME 2020. Mecz otwarcia że Słowacją Krychowiak łapie czerwień . Później odpoczął sobie z Hiszpania i że Szwecją też złapał żółtko . Widać, że nasz zawodnik lubi łapać kartki w meczach otwarcia i uważam że tak będzie i tym razem.

Zostawiając już historię czysto sportowo też widzę kartkę Krychowiaka. Meksykanie są szybcy, Grzesiu nie raz nie nadąży i będzie ratował się faulem . Mam tylko nadzieję, że wyłapie żółta a nie czerwień, bo wtedy to już mamy po MŚ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +151
O 321,6K

ogon_w44

Typer
Argentyna - Arabia Saudyjska
Typ: powyżej 7.5 r.r w meczu
1.55 Superbet

Uważam że tak niska linia rzutów rożnych po takim kursie jest jak najbardziej do gry. Ten over mogłaby pokryć nawet sama Argentyna na upartego, ale uważam że Arabia Saudyjska też dołoży swoje . Nie są takimi ogórkami jak to co po niektórzy uważają. Ostatnio w meczu towarzyskim z Chorwacją sami nabili 8 różnych , więc myślę że 2-3 różne w ich wykonaniu są jak najbardziej w ich zasięgu a sama Argentyna przez cały mecz powinna też te 6-7 rożnych dołożyć. Argentyna ma kim z przodu grać, nawet jak wyjdą na prowadzenie to na pewno się nie cofną i rożne z ich strony powinniśmy oglądać przez cały mecz .
 
Otrzymane punkty reputacji: +121
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Argentyna - Arabia S.
Argentyna handicap -1.5 @ 1.55
Fortuna

Argentyna to spotkanie musi wygrać i to jak najwieksza ilości gości. Tu dobry start jest najważniejsze, a do tego rywal wygodny aby sięgnąć po pierwsze trzy punkty w grupie. Porównywać obu ekip nie trzeba, bo dobrze wiemy, że jest tu wielka różnica klas. Arabia Saudyjska kilka dni temu przegrała zaledwie 0:1 z Chorwacja stawiając twarde i trudne warunki, a na internecie krążyły filmik jak fajnie rozgrywają piłkę. Mimo to jestem zdania, że to nie wystarczy na faworytów do wygrania tego turnieju. Messi i spółka jest mocno zmotywowany aby osiągnąć tutaj sukces i od pierwszego meczu w ten turniej chcą wejść z przytupem.
Jestem zdania, że będzie to jedno stronne widowisko, a Argentyna strzeli minimum dwa gole, aby typ mógł wejść.
 
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Spotkanie: Meksyk - Polska
Typ: każda drużyna: strzeli gola + powyżej 3.5 rzutów rożnych
Kurs: 5.50
Bukmacher: STS
Analiza:

Najważniejszy mecz grupowy dla obu reprezentacji już na starcie mundialu. Zwycięzca meczu będzie dużo bliżej awansu do rundy playoff. Oba zespoły są bardzo wyrównane za Meksykanami będzie na pewno przemawia gorąca pogoda w Katarze za Polakami najlepszy napastnik świata i Piotr Zieliński który ma życiową formę. Oba zespoły bez problemu strzelają bramki zespołom na podobnym poziomie i słabszym. Gorzej jest gdy trafiają na kogoś lepszego. Dlatego uważam że będzie to wyrównane spotkanie i każdy zespól strzeli bramkę. Gdy Reprezentacja Polski gra rzutów rożnych jest średnio ponad 5 na mecz więc dodatkowe zdarzenie ponad 3,5 rzutu rożnego w meczu wydaje się nie mal pewne dlatego uważam że jest to świetny wysoki typ.
 
chamberlain 438,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Argentyna - Arabia Saudyjska
Messi asysta @ 2.50 Betfan

Chciałoby się ugryźć każde spotkanie, w końcu to Mistrzostwa Świata, które aż tak często się nie zdarzają, niestety tyle czasu nie ma, ale naszej grupie trzeba by się przyjrzeć bardziej. Dla nas Mundial zacznie się już jutro o 17:00, jednak już o 11:00 zagra Argentyna z Arabią Saudyjską, faworyt oczywiście znany, jest nim Argentyna, która z outsiderem grupy (mam nadzieję, że te słowa nie będą nad wyraz i Polska nie zepsusyje tego stwierdzenia) powinna gładko wygrać, jednak kursy mało zachęcające, więc szukam czegoś innego i ja zaproponuje w tym meczu asystę Messiego. Leo swoje lata już ma, ale dalej to bardzo groźny piłkarz, który potrafi skupić na sobie uwagę i na pewno będzie siał spustoszenie w obronie Arabii nawet samą swoją obecnością. Messi nie strzela już tak dużo bramek, ale sporo asystuje, w lidze ma tych asyst już aż 10, gdzie bryluje pod tym względem w klasyfikacji, podobnie jak w Lidze Mistrzów, gdzie ma ich na koncie 4. Argentyna będzie miała sporo okazji strzeleckich, czekam na błysk geniuszu Messiego i chociaż jedną asystę w tym meczu. Ogólnie kusiło, żeby pograć go, jako króla asyst na tych mistrzostwach, kursy były w okolicach 15.00, jednak zrezygnowałem, choć trochę żałuję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +226
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Argentyna - Arabia Saudyjska

Argentyna jeden z faworytów mundialu, drabinka do przejścia, aż do półfinału gdzie czekać będzie pewnie Brazylia. Kadra lepsza niz na poprzednich mundialach, bardziek wyrownana, wkoncu obroncy trzymaja jakis poziom. Na początek najgorszy zespół w grupie i tutaj nie ma innej opcji niż wygrana do zera Argemtynczykow.

Argentyna -1.5 @1.56
Argentyna do zera @ 1.57
Messi asysta @2.45
Lautaro Martinez gol @2.24

Meksyk Polska

Remis @3.00
BTTS @2.15
Krycha kartka @3.00

Nie ma pompowania balonika ale i tak każdy przewiduje blamaż, pierwszy mecz i już o wszystko. Meksyk też ma swoje problemy ale mogą nas ukłuć, szczególnie z naszą obrona. Musimy liczyć na Lewego, Ziela i może na wahadła. Poszukam remisu i BTTS to najlepsze co można zagrać. Obie druzyny graja ponizej oczekiwan i tylko lepsze zarządzanie będzie kluczem do sukcesu. Kadrowo jesteśmy lepsi ale nieznacznie, tylko przeblyski geniuszu dadzą nam zwycięstwo.
 
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Mecz: Argentyna-Arabia Saudyjska
22.11 godzina 11:00
Typ Argentyna over 3.5 gola
Kurs 3.7
Bukmacher: STS
Faworyt mundialu rozpoczyna swój udział na turnieju od meczy z jednym chyba najsłabszych teamów w Katarze. Anglia pokazała że słabeuszom można wbić sporo bramek. Czemu Argentyńczycy na czele z Lionelem Messi nie mieli by tego powtórzyć. Nie widzę innego rozstrzygnięcia tego meczu niż wysoka wygrana Albicelestes.
 
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Argentyna - Arabia Saudyjska
Obaj zawodnicy strzelą: L. Messi & L. Martínez @3.80
Argentyna powinna przejechać się po Saudyjczykach, nie jest to dużyna zorganizowana, która mogłaby stawić solidny opór. Typ wydaje się atrakcyjny kursowo przy takim założeniu przebiegu meczu, dwaj liderzy ofensywni drużyny powinni być łakomi na bramki na Mundialu.
 
neutralny 443,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Polska - Meksyk
Polska poniżej 1.5 gola, Meksyk powyżej 0.5 gola @1.86 Fortuna


Według mnie świetny zakład. Z naszą obroną będzie mega ciężko zagrać na zero z tyłu. Bednarek, Glik nie grają. Gra tylko Kiwior, jednak to melodia przyszłości. Mam duże obawy przed tym meczem i 1-1 wziałbym w ciemno, bo właśnie na taki wynik liczę. Te dwa zdarzenia wydają mi się dość pewne, a kumulują się w fajny kurs. Meksykanie mają niski zespół, dlatego liczę na nasz stały fragment, bo mamy kim walczyć w powietrzu. Jeden gol to jednak maksimum na co nas stać. Rywale to ekipa turniejowa, która zawsze problemy zostawia w domu i zazwyczaj melduje się w strefie pucharowej. Mam nadzieję, że się mylę, ale pierwszy raz w życiu chyba nie mam względem naszego zespołu żadnych oczekiwań, liczę że jak to zazwyczaj w życiu bywa i tym razem moje przewidywania będą mylne, a remis byłby niezłym początkiem tego turnieju.
 
Ostatnia edycja:
F 8,3K

FanGkstychy73

Użytkownik
Meksyk-Polska
Punkty za kartki dla drużyny - Polska powyżej 19.5 (90 minut) & Suma punktów za kartki - powyżej 29.5 (90 minut) & Suma goli - powyżej 0.5 (90 minut): ( Tak )
Noblebet kurs 1.85
Typ z zakładki Betbuilder
Bardzo ważny mecz dla obu drużyn. Przegrany w tym meczu mocno skomplikuje sobię życie na mundialu i ograniczy sobie szansę na awans. Polacy to waleczny naród. Nie inaczej jest w piłce nożnej. Polska reprezentacja gra jak grać ale sporo faluje i otrzymuje sporo upomnień od sędziów. W zespole mamy Krychowiaka, Glika którzy mogą załapać żółtko. Arbitrem spotkania będzie Australijczyk Chris Beath. W tym sezonie gwizdał tylko w 2 meczach i pokazał 8 żółtek i czerwo. Co do bramek to Polaków stać na aby ukąsić Meksyk i z drugiej strony Meksyk może wejść jak w masło w dziurawą obronę Biało-czerwonych i zrobić Nam krzywdę.
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Argentyna - Arabia Saudyjska
Argentyna over 2,5 @1,97
Argentyna 1 połowa over 1,5 @2,36

Więcej kartek Arabia @1,66
1 połowa 1 kartka Arabia @2,07
wszystko powyżej Betclic

Arabia hc kartki -1,5 @2,6 forbet

e: Argentyna dramat, na szczęście chociaż kartki coś odrobiły

W tym spotkaniu chyba już wszystko powiedziane, ja spróbuję pograć dwa overy Argentyny, pierwsze spotkanie, zero kalkulacji w tym przypadku, trzeba zgarnąć 3 punkty, swoje strzelić, żeby mieć ewentualnie bramkowy bilans przed kolejnymi spotkaniami wypracowany. Argentyna należy do faworytów turnieju, mocna ekipa i chyba w końcu sensowna głowa na ławce więc to powinna być pozytywna mieszanka, która może dać dobry wynik. Jutro najłatwiejszy rywal i raczej nie powinien sprawić problemów, kilka dni temu Argentyńczycy przeciwko ZEA poradzili sobie świetnie, jutro powinno być podobnie.

Do tego pogram w stronę kartek, tak jak dziś przy Iranie. Argentyna bedzie jutro atakować, Arabia się bronić i to będzie sprzyjać kartkom. Dodatkowo szybka, komibinacyjna gra Argentyńczyków będzie tutaj sprzyjać faulom więc można się spodziewać, że kartki sie pojawią, natomiast Argentyńczycy raczej nie powinni ich łapać więc 2 kartki więcej po stronie Arabii bardzo prawdopodobne a kurs ciekawy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +348
N 332,2K

niewierny-janek

Użytkownik
Argentyna - Arabia Saudyjska
Messi zaliczy asystę - TAK @2,6
Unibet


Inauguracyjny mecz Argentyny na Mundialu w Katarze i rywal zdecydowanie najsłabszy w stawce grupowej. Moim zdaniem Argentyna jest jednym z głównych kandydatów do tytułu. Na początek rywal, którego należy ograć, najlepiej wysoko i zacząć się przygotowywać do kolejnych starć. Dla Messiego zapewne to ostatni Mundial i zarazem ostatnia szansa na duży sukces z reprezentacją. Messi w swoim drugim sezonie w PSG przekształcił się w piłkarza, który bardzo często zalicza asysty przy golach swoich kolegów. W pierwszym meczu na MŚ w Katarze takich okazji powinien mieć sporo i uważam że choć raz ostatnie podanie przed golem dla Argentyny będzie dziełem Lionela.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Więcej zakła
Kursy właśnie na Polskę wzrosły z 2,80 na 3,10. Natomiast kurs na Meksyk spadły z 2,80 na 2,60. Ktoś orientuje się czym to jest spowodowane?
Więcej zakładów idzie w stronę Meksyku, moim zdaniem kursy na Polskę i tak powinny być wyższe.Przy takich liniach zmiana nie jest duża.
 
Ostatnia edycja:
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
to możemy spodziewać się jakiejś kontrowersji, osoby, które oglądają A-League doskonale o tym wiedzą :D w lidze z kartkami często szaleje, w reprezentacjach jest różnie
Pytanie do panów specjalistów od A-League: jak ten sędzia prowadzi mecze? Czy to jest raczej sędziowanie skrupulatne gdzie każde drobne przewinienie jest odgwizdywane (coś w rodzaju Cakira czy sędziowania włoskiego) czy raczej pozwala na grę, mniej gwiżdże ale mecze są brutalniejsze i częściej traci kontrolę nad meczem (coś w rodzaju Kulbakova/ sedziów niższego tieru z Bałkanów). Sam niestety nie mam czasu ze względów zawodowych na oglądanie spotkań prowadzonych przez tego jegomościa a od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie grubszy over kartek w meczu Polaków. Jeśli byście mogli porównać go do jakiegoś innego, bardziej znanego sędziego byłbym wdzięczny.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Argentyna - Arabia Saudyjska 1:2

Argentyna w tej grupie jest mocnym faworytem do zajęcia 1 miejsca, pierwsze spotkanie rozegrają z teoretycznie najsłabszym rywalem jakim jest Arabia Saudyjska.
Argentyna w ostatnim sparingu pokazała swoją moc wygrywając 5:0 ze ZEA. W bardzo dobrej formie jest L. Messi, A. DiMaria pokazał się z bardzo dobrej strony w tym sparingu. Po za nimi są jeszcze L. Martinez, J. Alvarez, J. Correa jednym słowem ma kto strzelać.

Arabia Saudyjska każdy mówi, że ich kadra jest najlepsza od lat ale ja osobiście uważam, że nadal jest to bardzo słaba drużyna i być może zakończy się to jak Katar albo Iran. Liczę na mocnym początek Argentyny i wygrana obu połów.

Argentyna wygra obie połowy 2,11

Meksyk - Polska

Nadszedł "dzień dzisiejszy", już cuda w naszej grupie się dzieją, Arabia pokonuje Argentyne 2:1. Czas na kolejną niespodziankę i zwycięstwo Polaków!
Meksyk wydaje się być jednym ze słabszych reprezentacji od kilku lat. Poprzednie MŚ grali dobrze i bardzo często wychodzili ze swojej grupy wydaje mi się, że teraz mogą tego nie dokonać no ale nie o tym. Polacy stoją dziś przed historyczną szansą aby ten 2gi mecz nie był o wszystko a powiedzmy sobie szczerze przeciwnik jest w naszym zasięgu. Mam nadzieję, że zagramy dobre spotkanie i wynik może być dla nas dobry.

Polska 3,25​
 
Ostatnia edycja:
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
11:00
Argentyna : Arabia Saudyjska
Typ: Messi strzeli tak
Kurs: 1.65
Betclic
No i doczekaliśmy się.. rusza nasza grupa na pierwszy ogień idzie starcie giganta z kopciuszkiem. Trzeci zespół rankingu fifa Argentyna zmierzy się z Arabia Saudyjska ( 53 lokata w rankingu). Jak narazie azjatyckie zespoły nie pokazały nic dobrego na tym mundialu Katar bezbarwny uległ Ekwadorowi 0:2 zaś Iran został rozbity przez Anglików 2:6. Mimo że turniej rozgrywany jest właśnie na tym kontynencie wbrew wcześniejszym spekulacjom że klimat i pogoda bedzie sprzyjała drużynom z tego położenia geograficznego jest całkowicie zgubne. Widać jaka przepaść dzieli te zespoły jeszcze do wielkiej piłki. Co do meczu dużo już zostało napisane. Ja podzielam to zdanie.. jak dla mnie to Argentyna zmiecie dzis Arabów z powierzchni ziemi.. to jest Mundial nie ma oszczędzania się każdy mecz każda bramka przechodzi do historii.. naprawdę bardzo fajne kursy idzie połapać na overowe bramki Argentyny czy to do przerwy czy do końca. Każdy inny wynik niż wysokie zwycięstwo błękitno białych będzie wielka niespodzianka. Ide tutaj w kierunku gola Messiego. Wczoraj na konferencji potwierdził że to jego ostatni mundial. Wiec nie pozostaje nic innego jak zdobyć mistrza świata :) a pierwszym krokiem bedzie bramka jego w dzisiejszym starciu z Arabia Saudyjska. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:00
Spotkanie: Meksyk - Polska
Typ: 1
Kurs: 2,75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Bez większego komentarza do meczu. Nie ma sensu już nic pisać i dodawać, bo na temat tego spotkania każdy wszystko już chyba wie i każdy kieruje się czym innym tutaj. Ja patrzę tutaj realnie i po prostu nie widzę tutaj dla nas szans. Mam nadzieję, że mocno się mylę i typ nie wejdzie :) sercem oczywiście za Naszymi ale rozum mówi, że jak już postawić pieniądze to niestety ale na przeciwnika. Jednak oczywiście kibicuję Polsce i mam nadzieję, że ten typ nie wejdzie. Wolałem zagrać tak, że co by nie było to będę zadowolony. Jak przegrają to przynajmniej kasa wpadnie a jak wygrają bądź zremisują no to nie zaczniemy mundialu jak zawsze i będą dalej nadzieje :)
Oczywiście pieniądze to nie wszystko i dzisiaj z całych sił POOOOOOOLSKAAAAA !!
Polecam typ użytkownika O ogon_w44 jeżeli ktoś nie chce grać na porażkę Polaków z sentymentu, bo serce nie pozwala itp itd to jak najbardziej dobry typ. Nie chce mi się wierzyć, że z szybkimi Meksykańcami coraz wolniejszy Krychowiak nie zarobi żółtka tym bardziej, że będzie miał dziś pełno roboty ;)
0-0
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom