>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa A: Turcja, Włochy, Walia, Szwajcaria [11-20.06.2021] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Burak immunitet na żółte kartki, gestykulacje na decyzje sędziowskie, machanie rękoma, łokcie przy walce o piłce.
 
P 986

Pankracy123

Użytkownik
Włochy - Szwajcaria

Włochy zagrali świetny pierwszy mecz , jednak dziś poprzeczka będzie zawieszona o wiele wyżej. Szwajcaria to poukładana ekipa. Są świetni pod względem dyscypliny gry oraz zdyscyplinowani. Mam wrażenie, że nie będzie dziś gradu bramek i że mecz będzie raczej underowy. Myślę, że Szwajcarzy obronią się w handicapie.

Szwajcaria + 1,5 kurs 1,45
STS
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Walia wygrała mecz niesamowicie szczelną obroną. Jakość tureckiej defensywy pokazał zwłaszcza rajd Bale najpierw od lewego narożnika boiska, a za chwile od drugiego. Nasi chłpcy robią dużo glupot w obronie, ale aż takich chyba nie. Nie jesteśmy najgorsi w obronie. o_O
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Turcja nie udzwignela tego euro, po meczu z Wlochami wydawalo sie,ze to klasa Wlochow, dzis bylo jednak widac wyraznie, ze duzo w tym bylo slabosci Turcji

Wlochy - Szwajcaria, Insigne strzeli bramke kurs 3, nie bede ukrywal, ze to jeden z moich ulubionych graczy, napastnik Napoli w dobrej formie i jest duza szansa na jego bramke w tym meczu
Post automatycznie złączony:

Walia wygrała mecz niesamowicie szczelną obroną. Jakość tureckiej defensywy pokazał zwłaszcza rajd Bale najpierw od lewego narożnika boiska, a za chwile od drugiego. Nasi chłpcy robią dużo glupot w obronie, ale aż takich chyba nie. Nie jesteśmy najgorsi w obronie. o_O
Walijczykom musimy jednak przyznac ze sa dobrze zorganizowani i nie latwo z nimi wygrac,graja brzydko,ale to twarde skurczybyki
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Turcja nie udzwignela tego euro, po meczu z Wlochami wydawalo sie,ze to klasa Wlochow, dzis bylo jednak widac wyraznie, ze duzo w tym bylo slabosci Turcji

Wlochy - Szwajcaria, Insigne strzeli bramke kurs 3, nie bede ukrywal, ze to jeden z moich ulubionych graczy, napastnik Napoli w dobrej formie i jest duza szansa na jego bramke w tym meczu
Post automatycznie złączony:


Walijczykom musimy jednak przyznac ze sa dobrze zorganizowani i nie latwo z nimi wygrac,graja brzydko,ale to twarde skurczybyki
Zmieniłem zdanie o Walii i się zastanawiam czy przypadkiem nie będzie taką "Chorwacją" z MŚ ?
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Przeciez Walia na ostatnim euro byla w polfinale w 1/4 wygrali z Belgami, to jest druzyna ograna w takim turnieju.moze nie maja wybitnych graczy,ale potrafia blokowac a Bale z przodu swoje robi w odpowiednim momencie.
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Włochy - Walia
Włochy
@1.53 Betfan


Dużo się mówi o walecznych Walijczykach, którzy pokazali się z fenomenalnej strony na poprzednim EURO, i którzy także w tym roku rokują ku temu, by zajść daleko. Remis ze Szwajcarią i dwubramkowa wygrana z Turcją powodują, że z względnym spokojem patrzą na nadchodzący mecz z Włochami. Ci ostatni zaś kontynuują swoją piorunującą passę meczów bez utraty gola, i wszystko wskazuje na to, że nie odpuszczą także Walii. Choć są już pewni awansu z grupy, swoją grą pokazują, że stać ich na zajście daleko, i warto wywalczyć miejsce z niekoniecznie silnym rywalem w następnej ścieżce drabinki turniejowej. 3:0 ze Szwajcarią i 3:0 z Turcją to wymarzony początek udziału w mistrzostwach, a sądzę, że niewielu było tak skrajnych optymistów, który typowaliby taki właśnie początek. Ale skuteczność celnych strzałów zamienionych na bramkę jest uderzająca. Myślę, że spokojne zwycięstwo jest tutaj bardzo realne, a gdybym miał typować strzelca jednej z bramek, byłby nim Ciro Immobile.
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Włochy - Walia
Włochy
@1.53 Betfan


Dużo się mówi o walecznych Walijczykach, którzy pokazali się z fenomenalnej strony na poprzednim EURO, i którzy także w tym roku rokują ku temu, by zajść daleko. Remis ze Szwajcarią i dwubramkowa wygrana z Turcją powodują, że z względnym spokojem patrzą na nadchodzący mecz z Włochami. Ci ostatni zaś kontynuują swoją piorunującą passę meczów bez utraty gola, i wszystko wskazuje na to, że nie odpuszczą także Walii. Choć są już pewni awansu z grupy, swoją grą pokazują, że stać ich na zajście daleko, i warto wywalczyć miejsce z niekoniecznie silnym rywalem w następnej ścieżce drabinki turniejowej. 3:0 ze Szwajcarią i 3:0 z Turcją to wymarzony początek udziału w mistrzostwach, a sądzę, że niewielu było tak skrajnych optymistów, który typowaliby taki właśnie początek. Ale skuteczność celnych strzałów zamienionych na bramkę jest uderzająca. Myślę, że spokojne zwycięstwo jest tutaj bardzo realne, a gdybym miał typować strzelca jednej z bramek, byłby nim Ciro Immobile.
Ja to bym poczekał ze składami bo jak wyją rezerwami Włosi (co jest bardzo prawdopodobne) to i Walia może jeszcze to wygrać bo gra bardzo dobrze na tym Euro. Na dzisiaj dla mnie no bet lub bardziej na Walię. Już widzieliśmy jak grała Belgia bez De Bruyne i z nim. To były dwie zupełnie inne drużyny. Nie sądzę aby rezerwy Włoch dały radę Walii. Trzeba pamiętać, że w 3 rundzie część meczy będzie "towarzyskich" i to ten etap kiedy typerzy muszą dokładnie liczyć drabinkę i to do końca i przewidzieć na czym komu będzie zależało.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Up
Włochy będą chciały jednak zająć 1 miejsce w grupie
Zajmą tak czy inaczej nawet z remisem. Najsensowniejszy bet to 1x, ale wiadomo jaki jest na niego żałosny kurs lub ewentualnie 1(DNB), ale czysta 1 ryzykowna bo mają przed sobą turniej i na pewno się nie będą forsować, a i Walię remis urządza bo wychodzą z grupy z 2 miejsca bez względu na to czy Szwajcaria wygra z Turcją. Jak pisałem na tym etapie to oczywiste, że nie można na pałę grać na faworytów.
 
Z 582K
20.06.2020/18,00
Włochy - Walia Euro
Typ 1
kurs 1,52
Bukmacher: Sts
Analiza; Włosi na tych mistrzostwach prezentują się doskonale i teraz są jednym z głównych kandydatów do wywalczeniua tytułu mistrzowskiego.Na razie pewnie i wysoko pokonali po 3-0 Szwjcarie i Tuecje prezentując bardzo widowiskowy styl gy.Mancini stworzył doskonała drużyne która bardzo dobrze zorganizowana jest w obronie i bardzo szybko i składnie przechodzą do ataku stwarzając sobie wiele pozycji bramkowych.Tacy piłkarze jak Insigne,Immobile,berardi czy Locatteli gwarantują że kilka bramek strzelą w tym pojedynku i pewnie wygrają.Walia też gra bardzo dobrze i teraz zajmuje 2 miejsce w tabeli z 4 punktami zdobytymi i prawie są pewni awansu do dalszej rundy.
 
Ostatnia edycja:
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Włosi są dla mnie faworytem do końcowego triumfu ale dzisiaj kusi mnie pograć na Walię. Niby mecz w Rzymie ale myślę że kibice wybaczyliby (a nawet przyjęli z ulgą ) im porażkę. Remis ich nie urządza więc wykluczam taki scenariusz. Natomiast przegrana da dolną połówkę i łatwiejszych rywali w drodze do półfinału. Poczekałbym na podanie składów tylko obawiam się że wtedy kurs może o połowę zlecieć.
Walia 8.10 pinupbet
 
Ostatnia edycja:
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
W jednym z meczów kończących zmagania w grupie "A" Szwajcaria zmierzy się Turcją. Znalazłem ciekawy łączony zakład na ten mecz, a mianowicie, że w spotkaniu tym padnie powyżej dwóch goli i przynajmniej dziesięć rzutów rożnych. Historia zmagań obydwu reprezentacji pokazuje, że w dzisiejszej konfrontacji możemy zobaczyć kilka goli. W dziewięciu dotychczas rozegranych meczach tylko raz bramkarze zachowali, czyste konta a w pięciu z nich typowana przeze mnie linia została pokryta. Jeśli chodzi, o rzuty rożne to Włosi potrafili zneutralizować, zapędy obydwu ekip pozwalając na wykonanie tylko dwóch rogów. Bardziej interesują mnie jednak mecze z Walią analizowanych drużyn, w których to padła ich duża ilość. W spotkaniu Szwajcarii z Walią było ich szesnaście a Turcji siedemnaście. Z tego, co się orientuję, to Helweci są maszynką do nabijania kornerów i sami mogą wykonać bardzo dużo. Spodziewam się, że scenariusz dotyczący trafności wspomnianego wyżej typu zostanie łatwo zrealizowany.

Powyżej 2 goli, powyżej 9 rzutów rożnych kurs: 3,20 forBet
 
Ostatnia edycja:
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME
Godzina: 18:00
Spotkanie: Szwajcaria - Turcja
Typ: 2
Kurs: 4,80
Bukmacher: STS
Analiza:

Po wczorajszym meczu z Walią na Turków wylała się zasłużona krytyka. Są oni praktycznie bez szans na grę dalej. Szanse za to ma Szwajcaria, która po ewentualnej wygranej nad Turkami będzie miała 4 punkty co już powinno wystarczyć do awansu. Moim zdaniem jednak tutaj będzie niespodzianka. Turkom od początku nie leżeli konsekwentni taktycznie Walijczycy. Wydaje mi się, że Turcja najlepiej się czuje grając z kontry przeciwko rywalowi będącemu w ich zasięgu. Ani Włochy, ani Walia nie umożliwiały tego typu gry. Powinno się to udać ze Szwajcarią, która musi przycisnąć i prowadzić gre, a jednocześnie jest jak najbardziej w zasięgu. Turkowie się dali poznać jako charakterna grupa, która ma się okazje pokazać na dużym turnieju po raz pierwszy od jakiegoś czasu. Myślę, że to spowoduje, że mimo iż są praktycznie bez szans na awans to nie odpuszczą meczu i zagrają na 100% o honor. Presja zdjęta, nie grają już o nic, więc paradoksalnie będzie łatwiej. Typuje niespodzianke i wynik typu 1-3 dla Turcji nie będzie dla mnie zaskoczeniem. Kursy przyjemne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Szwajcaria bez Sommera, ale Turcy juz nie maja szans awansu i moga przemeblowac sklad moze Szwajcaria z bts wydaje sie optymalne, mozna czerwonej tez poszukac

ja gram Szwajcaria 1+1.5 za 2.02, helweci graja o zycie aTurcy sie osmieszyli na tym euro, Walia im jeszcze karnego nie strzelila, bilans bramek 0-5, licze na zmiany w skladzie i problem z komunikacja,a nawet jak wyjda podstawowym to Szwajcaria lepsza.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +33
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Turcy mieli być czarnym koniem turnieju i nie udźwignęli oczekiwań.Ta drużyna ma problem z ekipami, które grają dobrze taktycznie. Ich największym problemem jest reakcja po straconej bramce. Gdy pierwsi nie otworzą meczu schodzi z nich powietrze. To bardzo ciekawy zespół i matematycznie wciąż mają szanse na awans - potrzebują przekonującego zwycięstwa w tym meczu i korzystny układ innych grup gdzie przy 3 pkt mogą znaleźć się dwie ekipy gorsze. Ale tu mowa o jakimś 3 bramkowym zwycięstwie. Szwajcarzy solidna europejska reprezentacja. Dobry środek pola, fajne boki obrony. Embolo na szpicy daje radę jednak z Seferoviciem mają problem ze skutecznością. Szwajcarôw postrzegam jako drużynę o lepszej kulturze gry i trochę większym potencjale piłkarskim. Są ekipą bardziej ograną. Tak jak jeden z użytkownikôw napisał - Turcy bez ciśnienia mogą być dla nich trudną przeszkodą.Szykuje się bardzo ciekawy mecz z kilkoma bramkami.
Dla mnie mecz może pôjść w obie strony jednak spodziewam się otwartego futbolu.

Moja propozycja: Gol w obu połowach @ 1,67
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Włochy vs Walia - remis kurs: 3,55 buk: LVBET ❌

Gram tutaj na remis. Główny powód jest taki, że obu drużynom taki wynik bardzo odpowiada bo zachowują swoje obecne status quo. Włochy wychodzą z 1, Walia z 2 miejsca. Oczywiście Walia może starać się pokusić zaatakować Włochy i wyjść z 1 miejsca, ale to może skutkować zabójczymi kontrami. Z kolei Włochy wiedzą, że czeka ich długi turniej więc nie sądzę aby tu grali do upadłego. Myślę, że obie drużyny będą chciały zabezpieczyć tyły i po prostu nie przegrać. Do tego Walia pokazała się bardzo dobrze w meczach ze Szwajcarią i Turcją świetnie zabezpieczając tyły. Nie zdziwi mnie także wystawienie przez Włochy paru graczy rezerwowych.
 
Ostatnia edycja:
lukaszpro 9,3K

lukaszpro

Użytkownik
Włochy - Walia w tym meczu warto zagrać Walia over 0,5 kurs 2,04 Unibet lub BTS 2,45 Unibet. Tak, jak już zostało powiedziane Włosi nie muszą tego wygrać, lepiej zostawić siły na ważniejsze mecze, a Walia będzie chciała coś ustrzelić, nawet mogą pokusić się o win. Walia pokazała w poprzednich meczach siłę i waleczność.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom