>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa A: Turcja, Włochy, Walia, Szwajcaria [11-20.06.2021] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
z Italia lepiej poczekac na sklady, sa w znakomitej formie, nie jestem przekonany czy walijczykow potraktuja ulgowo,zreszta i tak tego nie bede gral
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
z Italia lepiej poczekac na sklady, sa w znakomitej formie, nie jestem przekonany czy walijczykow potraktuja ulgowo,zreszta i tak tego nie bede gral
Umiarkowaną stawką to gram :) To oczywiste. Walia nawet z podstawowym składem Włoch mogla by powalczyć. Pamiętaj, że to turniej i sztaby doskonale o tym wiedzą. Nikt tu nie będzie bić rekordów żeby się popisywać. Biorę też pod uwagę przeciwnika. Walia umie się świetnie bronić. Na tasiemce bonusowej zagrałem jeszcze nawet Walia(DNB) bo może być wg mnie niespodzianka. Pamiętaj jak Włochy długo męczyły się z Turcją.
 
Ostatnia edycja:
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
tu widze caly czas ta sama spiewka i probowanie gry w strone Turkow
OD poczatku mistrzostw wiecznie to samo czarny kon i walenie twardo na miernych Turasow
Chlopy graja najgorzej na tym mundialu i nic sie dzis nie zmieni, w palnik i do domu z 0 kontem punktowym
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Turcy może i mają naturalne predyspozycje do gry technicznej natomiast tutaj nigdy nie było solidności która jest podstawą do osiągania sukcesów na poziomie reprezentacyjnym. To jest taki dziki futbol w stylu Ukrainy z lepszą techniką ale słabszą grą w obronie. Szwajcarzy solidni z wkrętką Shaqirim umiejącym strzelić bramkę Seferovicem i nieobliczalnym Embolo powinni sobie poradzić i awansować. Jednak najlepszym rozwiązaniem na to spotkanie wg. mnie to over bramkowy
 
tony_parker 486

tony_parker

Użytkownik
Szwajcaria bez Sommera, ale Turcy juz nie maja szans awansu i moga przemeblowac sklad moze Szwajcaria z bts wydaje sie optymalne, mozna czerwonej tez poszukac

ja gram Szwajcaria 1+1.5 za 2.02, helweci graja o zycie aTurcy sie osmieszyli na tym euro, Walia im jeszcze karnego nie strzelila, bilans bramek 0-5, licze na zmiany w skladzie i problem z komunikacja,a nawet jak wyjda podstawowym to Szwajcaria lepsza.
Jak bez Sommera? Przecież jest w składzie. I dlaczego Turcja nie ma szans? Nawet jak wygrają ze Szwajcarią, zdobędą 3 pkt i zajmią 3 miejsce w grupie, to nie mają żadnych szans? Chyba jest coś o czym nie wiem... No tak, z 3 miejsc w grupach wychodzą 4 z 6-ciu.
Ale i tak kurs jest za duży na Turków.
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
Jak bez Sommera? Przecież jest w składzie. I dlaczego Turcja nie ma szans? Nawet jak wygrają ze Szwajcarią, zdobędą 3 pkt i zajmią 3 miejsce w grupie, to nie mają żadnych szans? Chyba jest coś o czym nie wiem...
Mają bilans minus 5 bramek....musieli by wysoko wygrać.

Ja też dziś na nich liczę, ale nie pisze co zagrałem bo nie wejdzie 😂
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Sommer jednak broni na flashscore glupoty pisza
Post automatycznie złączony:

Jak bez Sommera? Przecież jest w składzie. I dlaczego Turcja nie ma szans? Nawet jak wygrają ze Szwajcarią, zdobędą 3 pkt i zajmią 3 miejsce w grupie, to nie mają żadnych szans? Chyba jest coś o czym nie wiem... No tak, z 3 miejsc w grupach wychodzą 4 z 6-ciu.
Ale i tak kurs jest za duży na Turków.
sorry, na flashscore do poludnia podali, ze nie wystapi z powodu zalatwiania spraw osobistych
 
Ostatnia edycja:
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Walia 8,4 Włosi wygrywajac lub remisujac dostaja Belgie a nastepnie Francje
Jak wygrają grupę to w pierwszej kolejności dostaną Ukrainę bądź Austrię. Później prawdopodobnie Belgię. Nie zmienia to faktu że lepiej byłoby trafić do dolnej połówki.

Też stawiałem Walię ale wydaje mi się że wyspiarze będą próbować zremisować bo przy porażce i wysokiej wygranej Szwajcarii mogą stracić drugie miejsce.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Sommer jednak broni na flashscore glupoty pisza
Post automatycznie złączony:


sorry, na flashscore do poludnia podali, ze nie wystapi z powodu zalatwiania spraw osobistych
Z flashscora nie bierze się żadnych informacji przedmeczowych bo przeważnie się mijają z prawdą
 
Z 582K
20.06.2020/18,00
Włochy - Walia Euro
Typ 1
kurs 1,52
Bukmacher: Sts
Analiza; Włosi na tych mistrzostwach prezentują się doskonale i teraz są jednym z głównych kandydatów do wywalczeniua tytułu mistrzowskiego.Na razie pewnie i wysoko pokonali po 3-0 Szwjcarie i Tuecje prezentując bardzo widowiskowy styl gy.Mancini stworzył doskonała drużyne która bardzo dobrze zorganizowana jest w obronie i bardzo szybko i składnie przechodzą do ataku stwarzając sobie wiele pozycji bramkowych.Tacy piłkarze jak Insigne,Immobile,berardi czy Locatteli gwarantują że kilka bramek strzelą w tym pojedynku i pewnie wygrają.Walia też gra bardzo dobrze i teraz zajmuje 2 miejsce w tabeli z 4 punktami zdobytymi i prawie są pewni awansu do dalszej rundy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom