>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa A: Turcja, Włochy, Walia, Szwajcaria [11-20.06.2021] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
pan_buk 3,2K

pan_buk

Użytkownik
To ja może zacznę w tym temacie.

Mecz otwarcia.
Turcja - Włochy

Euro rozpoczniemy od mega ciekawego pojedynku. Turcy, którzy zebrali w ostatnim czasie kilka dużych skalpów vs. Włosi, którzy powracają do czasów świetności.
Pierwszą myślą był BTTS. Turcy grają bardzo ofensywnie, wrzucili 4 gol Holandii, 3 gole Rosji no i ogólnie poniżej dwóch bramek na mecz nie schodzą. Burak Yilmaz, Calhanoglu (który od 4 lat rozbija się w Milanie), czy jeszcze kilku innych to zawodnicy, którzy są w niezłej formie i będą czyhać na gole w otwarciu imprezy. Kurs na BTTS jest bardzo wysoki, w zależności od buka w widełkach 2,1-2,3.
I wszystko byłoby pięknie gdyby nie postawa Włochów, którzy od 8 spotkań nie stracili bramki, a w ostatnich 28 spotkania stracili ich zaledwie 7 (!), ostatnich porażka - wrzesień 2018, bilans bramkowy w eliminacjach 37-4. No można tak długo wymieniać, Włosi są w formie, mają mega mocną defensywę i trudno będzie ją pokonać. Dodatkowo mecz odbywa się w Rzymie, Włosi na swoich ziemiach ostatni raz ponieśli porażkę w sierpniu 2013 roku (!). Według mnie to czarny koń tych mistrzostw.

Próbując w jakiś sposób ugryźć ten mecz znalazłem dwa ciekawe typy:
over 1,5 rzutu rożnego Turcji w 1 Połowie - 1,82 lvbet
over 1,5 rzutu rożnego Turcji w 2 Połowie - 1,65 lvbet


Nawet jeśli strzelenie bramki okaże się niemożliwym dla Turków wyczynem, nie wierze w to, że nie będą się starać tego zrobić. Zwłaszcza przy tym ofensywnym potencjale, który posiadają. Garść statystyk:

Turcja i RR ostatnich 8 meczach: (1poł/2pół)
H [TOW] vs. Mołdawia - 3 (1/2)
H [TOW] vs. Gwinea - 8 (3/5)
H [TOW] vs. Azerbejdżan - 3 (2/1)
H [Elem. MŚ] vs. Łotwa - 7 (4/3)
A [Elem. MŚ] vs. Norwegia - 3 (3/0)
H [Elem. MŚ] vs. Holandia - 4 (0/4)
A [LN] vs. Węgry - 3 (0/3)
H [LN] vs. Rosja - 3 (2/1)

Włochy i 'stracone' RR ostatnich 8 meczach: (1poł/2pół)
H [TOW] vs. Czechy - 2 (1/1)
H [TOW] vs. San Marino - 2 (2/0)
A [Elem. MŚ] vs. Litwa - 4 (2/2)
A [Elem. MŚ] vs. BUłgaria - 0 (0/0)
H [Elem. MŚ] vs. Irlandia Północna - 5 (2/3)
A [LN] vs. Bośnia i Hercegowina - 3 (2/1)
H [LN] vs. Polska - 0 (0/0)
H [TOW] vs. Estonia - 4 (2/2)

H2H
Myślę, że nie ma większego sensu przytaczanie statystyk bezpośrednich spotkań ponieważ w tym stuleciu obie drużyny spotkały się trzykrotnie i było to pokolenie piłkarzy temu. 2006 i 2002 towarzysko i oba po 1-1 oraz na Euro 2000 gdzie Włosi wygrali 1-2 (a jedna z bramek strzelił Antonio Conte).

Dodając do tego fakt, że jest to mecz otwarcia i obie drużyny myślę, że będą chciały coś ugrać wydaje mi się, że oba typy są bardzo ciekawe. I teraz mam pytanie do Was, co o tym sądzicie? Czy jest to ciekawy tok rozumowania, czy macie może jakieś inne pomysły na ten mecz?
A drugie pytanie brzmi. Który scenariusz może się ziścić, czy Turcy zaatakują odrazu w pierwszej połowie chcąc szybko strzelić bramkę i próbując mogą nabić RR, czy rzucą się do prawdopodobnego odrabiania strat w drugiej połowie i nie mając nic do stracenia będą szturmować bramkę Włochów?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +28
R 614,7K

rjastrzab

Użytkownik
Turcja - Włochy
Typ poniżej 2,5 gola
Kurs 1,67
Fortuna

A ja sądzę, że mecz otwarcie troche sparaliżuje obie drużyny i nie będziemy widzieli ofensywnego atrakcyjnego widowiska.
Włosi z mocna defensywą bedą dobrze pilnowali dostępu do własnej bramki. Trzeba w tym momencie nadmienić, że Włosi od 8 spotkań międzypaństwowych nie stracili bramki. Co prawda rywale nie byli najwyższych lotów, ale liczba minut bez straconego gola budzi szacunek. Jak się sporzy dalej to w ostatnich 15 meczach stracili 3 gole.
A Turcja może i ma wyniki ofensywne, o czym świadczą strzelane bramki Norwegom, Holendrom, Rosji czy Chorwacji, ale ME to jednak impreza innego kalibru i gra na inaugurację i to na terenie rywala w mojej opinii skutecznie zwiąże im nogi i nie pozwoli strzelić bramki.
 
Ostatnia edycja:
psychol32 421,5K

psychol32

Użytkownik
Kurs nie warty ryzyka. Niech Turcy strzelą przypadkowego gola to Włosi jak zechcą wygrać będą musieli strzelić dwa.
 
O 232

oli2424

Użytkownik
Włochy - Turcja typ: Doliczone 4+ minuty w 2 połowie @1,55 Fortuna 3 minuty tylko
Walia - Szwajcaria typ: Doliczone 4+ minuty w 2 połowie @1,55 Fortuna

Przecież przy możliwości zrobienia przez każdą drużynę po 5 zmian to inaczej tego nie widzę, a dodatkowo jeszcze VAR jest.

Inni bukmacherzy mają linie 4,5 lub 5+.
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 555,4K

jozzy22

Użytkownik
Dobra lećmy z tematem bo jutro zaczyna się zabawa

Turcja - Włochy

Typ: 2/BTS Kurs: 4.30

fortuna

Siedze i myśle co tu zagrać w tym spotkaniu i im dłużej o tym myślę tym więcej pomysłów wiec .....
Wracam do pierwszej myśli bo ona podobno jest najlepsza - zobaczymy czy faktycznie
Cóż wychodzę z założenia,że ten mecz otwarcia padnie łupem Włochów. Grają u siebie dodatkowo mecze tuż przed EURO wyglądały o wiele lepiej w ich wykonaniu niż rywali
Natomiast licze,żę jednak Turcja łatwo skóry nie sprzeda i przynajmniej 1 bramkę strzelą. W składzie są ludzie którzy mogą namieszać w szeregach obronnych Włochów.
Przeżywający drugą młodość we Francji Burak Yilmaz,Calhanoglu który również w Milanie pokazuje wiele dobrego tak więc licze na ciekawe widowsiko z bramkami po obu stronnach ale na koniec zwycięstwo zostanie po stronie gospodarzy po całkiem fajnym kursie

e: Turcy slabiutko żeby nie powiedzieć dosadniej

Wynik: 0:3
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
21:00 Turcja - Włochy
poniżej 2.5 gola @ 1.68
obie strzelą gola - NIE @ 1.65
podwójna szansa remis @ 1.73
dokładny wynik 0:1 @ 5.30
Fortuna

Rok czasu czekaliśmy żeby wystartować z ME i oto w końcu mamy!. Odliczamy godziny do piłkarskiego święta i lecimy z tematem
Przed nami mecz otwarcia i ja spróbuje podać cztery swoje propozycje. Na papierze składy obu ekip wyglądają tak jakbyśmy się mieli dzisiaj spodziewać gradu goli. Po stronie Turcji świetny sezon za sobą mają Yilmaz czy Yazici, którzy to doprowadzili Lille do mistrzostwa. Do tego z meczu na mecz coraz to lepiej wyglądał Hakan Calhanoglu. Po stronie Włoch mamy Immobile, Berardi, Barella czy Jorginho. Cała ta czwórka w sezonie ligowym miała jakieś znaczenie dla swojej drużyny. Nie zapominajmy o obronie Włoch bo tam dalej dowodzą Chiellini oraz Bonucci, a między słupkami zobaczymy Donnarummę.
Z racji tego, że jest to mecz otwarcia to nie spodziewam się tutaj fajerwerków. Myślę, że obie ekipy zagrają ostrożnie i mocno zachowawczo co będzie skutkowało brakiem goli albo jednym golem. W moim przypadku mam nadzieje, że będzie to gol dla ekipy Włoch. Nikt tutaj nie pójdzie na wymianę ciosów bo na to jest jeszcze za wcześnie. Włosi nie stracili gola od ośmiu spotkań, ale rywale również nie byli zbytnio wymagający. Ta seria zapewne kiedyś się skończy ale nie wydaje mi się żeby to miało być właśnie dzisiaj.
Nie jest to obszerna analiza, ale tak widzę to spotkanie. Być może się mylę co do typów, ale na pewno dwa/trzy z nich wybiorę i pogram.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:00 Walia - Szwajcaria
powyżej 1.5 gola @ 1.61
powyżej 2.5 gola @ 2.85
Szwajcaria strzeli powyżej 1.5 gola @ 2.73
Fortuna


Czyżby bukmacherzy coś przewidzieli, że w tym spotkaniu zabraknie goli i dlatego wystawiają tak wysokie kursy?. Ja jestem innego zdania, a kursy na te zdarzenia są mega. Walia min w składzie z Bale, który to odżył w Tottenhami i miał swoje mecze. Z przodu młodzi Daniel James z Manu United oraz Wilson. Do tego jest jeszcze Ramsey, który ma coś do udowodnienia. Walia to mieszanka młodzieży z doświadczeniem, która jest w stanie tutaj przynajmniej raz trafić do siatki rywala.
Szwajcaria wygląda w mega formie strzeleckiej. Przed Euro rozbili Liechtenstein 7:0, wygrali z Finlandia 3:2, pokonali 2:1 USA. Jak widzimy w każdym z tych trzech spotkań strzelili minimum dwukrotnie do siatki rywala. O sobie min. dał znać napastnik Dynama Zagrzeb Mario Gavranovic, który po kontuzji wrócił do składu Dynama i strzelił cztery gole na koniec sezonu. Dołóżmy do niego Christian Fassnacht, pomocnika Young Boys, który w siedmiu ostatnich spotkaniach w których miał okazję zagrać strzeli aż sześć goli. Do tego są jeszcze dobrze nam znani Shaqiri, Sow, Xhaka, Embolo, Seferovic czy Zakaria.
Nie powiem, ale będę rozczarowany jeśli w tym spotkaniu nie padną gole.
 
Ostatnia edycja:
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
A ja na start pyknę Turcja strzeli gola z 1.91 - STS, w meczach otwarcia często dzieją się cuda
Strzelenie gola w meczu po takim kursie raczej o cud się nie ociera, ale fakt często na turniejach w pierwszych kolejkach są niespodzianki.Tak czy inaczej pamiętajmy że mecz jest w Rzymie nie na neutralnym terenie ;)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Turcja vs Włochy - pow 2 goli w meczu (AH) kurs: 1,70 buk: LVBET ✅ ✅ ✅
Turcja vs Włochy - Turcja +1 AH kurs: 1,92 buk: LVBET ❌

Na mecz otwarcia gram bardzo bezpiecznie i te bety jakby się wzajemnie kontruję bo: jeśli będzie jak to część osób pisze mecz zachowawczy to może być 1:0 dla Włoch lub jakiś remis i wtedy AH+1 na Turcję mi wejdzie. Z kolei jak się chłopaki rozstrzelają gdzie sporo ludzi pisze o BTS to wejdzie pierwszy bet lub będzie zwrot. Tyle matematyki. Jeśli chodzi o analizę sportową nie miałem okazji oglądać ostatnio żadnych meczy obu zespołów, ale po statystykach widać, że obie drużyny są w świetnej formie i dlatego liczę na wyrównane widowisko i myślę, że w kursie na Turcję jest "value" bo to pierwszy mecz, mega ważne pierwsze od dawna po pandemii mistrzostwa i mamy kursy: 7,5 do 1,55 ? To chyba jakiś żart i chyba pułapka na januszy, że o Włochy, kurcze, a tu "jakaś Turcja"... Turcja widać ładnie gra i nie jest chłopcem do bicia.... Oczywiście mecz jest w Rzymie i trybuny też się liczą, ale wiemy jednak, że to nie będzie cały wypełniony stadion tylko 1/3 albo 1/4 więc bez przesady z tym wsparciem. Generalnie kierunkowo co już pisałem wcześniej - Euro mnie przyzwyczaiło do bardziej wyrównanej gry niż niż na MŚ, a i ostatnia i wcześniejsza LM i LE pokazały, że to obecnie dogi coraz częściej sprawiają niespodzianki i gra na faworytów (którą preferowałem jeszcze parę lat temu) wcale obecnie może nie być uzasadniona.

Więc Skarb Kibica w dłoń, ustawienie na TV - TVP 4K z naziemnej, zimne piwko* i lecimy.... :D ⚽✈✈✈

*piwka 🍺 nie piję bo zakłóca granie, ale fajnie to zabrzmiało... :D :D :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +37
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro
Godzina: 15:00
Spotkanie: Walia - Szwajcaria
Typ: Walia powyżej 0,5 gola w meczu
Kurs: 1,72
Bukmacher: etoto
Analiza:

Faworytem bukmacherów jest Szwajcaria. Jest tak między innymi za sprawą dobrych wyników Szwajcarów w meczach towarzyskich przed Euro czy też w eliminacjach do MS. Szwajcaria strzeliła w nich mnóstwo goli, ale też trochę stracili. Szwajcarzy stracili jedną bramkę z USA, aż dwie z Finlandią oraz jedną z Bułgarią. Co tu dużo mówić- ci rywale to nie są potęgi i brak czystego konta może trochę martwić. Walia potencjał w ataku ma większy niż każda z wyżej wymienionych reprezentacji, więc stać ich na strzelenie choć jednego gola ze Szwajcarią, a może nawet na coś więcej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +45
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Nie rozumiem co ta Szwajcaria robila po wyjsciu na prowadzenie, dopiero w koncowce wrocili do grania na swoim normalnym poziomie, z tymi pierwszymi meczami to lepiej uwazac, i jeszcze kto wymyslil mecz w Azejberdzanie, tak kombinuja,ze brakuje tylko meczu na ksiezycu.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Włochy - Szwajcaria
Włochy
@1.65 Betfan



Mecz otwarcia na EURO 2021 w wykonaniu Włochów był całkiem niezłym pokazem umiejętności strzeleckich (abstrahując od tego, że jeden gol był samobójem), oraz być może zapowiedzią tego co mogą pokazać w kolejnych meczach. Tym bardziej miło odebrano wysokie zwycięstwo, że zwyczajowo mecze otwarcia nie są porywające i nie obfitują w zbyt wiele bramek. Myślę, że sporo osób postawiło tutaj na under i nie wygrało. Sądzę, że wygrają w meczu ze Szwajcarami, bo ci ostatni widać, że męczyli się z Walijczykami. Myślę, że oczy włoskich kibiców będą zwrócone szczególnie na Ciro Immobile. Ten włoski trzydziestojednoletni supersnajper strzelił w tym sezonie w serie A dwadzieścia goli, plasując się na piątym miejscu listy strzelców. Zaś sezon wcześniej był niekwestionowanym zwycięzcą. Szwajcarzy z pewnością byli zawiedzeni zgubieniem dwóch punktów przeciwko Walii, i teraz na pewno podejmą ofensywną walkę. Tym niemniej w razie porażki, nie są wcale na straconej pozycji i dalej będą mieli szansę na awans z grupy. A to Włochom powinno nieco uprościć drogę do wygranej.
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Podaję typ w dubelku z innym betem (też dla mnie bardzo dobrym czyli win Portugalii) z innej grupy, ale analiza co do Włoch

Węgry vs Portugalia + Włochy vs Szwajcaria kurs: 2,35 buk: LVBET ✅ ✅ ✅

O Węgrach już pisałem,a teraz o meczu Włochy vs Szwajcaria. Oba zespoły już zagrały więc wiemy więcej. Dla mnie Włochy zagrały świetnie. Drużyna jest odrodzona i widać parcie na przód, a nie minimalizm jak bywało wcześniej. Szwajcaria z kolei nawet nie ogarnęła słabej Walii. Jest po prostu średniakiem, który w średniej klasie może i się pokazać, ale Włochy to zupełnie inny level.
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 196,2K

kacper091097

Użytkownik
Turcja - Walia
Walia wygra przynajmniej jedną połowę - nie
@1.63
betfan
Zdaję sobie sprawę, że Turcja zawaliła po całości i piątkowy wynik nie jest jedynie zasługą świetnej gry Włochów. Turecki zespół, w którym nietrudno znaleźć kilka młodych nazwisk trochę się według mnie sparaliżował. Teraz powinno być lepiej, bo nie bez przyczyny byli nazywani czarnym koniem rozgrywek. Mecz otwarcia na wyjeździe i porażka z faworytem może się zdarzyć, ale teraz trzeba brać się do roboty, bo jeszcze nic straconego. Walia zremisowała bowiem ze Szwajcarią i nieznacznie odskoczyła w tabeli. Dla obu drużyn może to być mecz o być albo nie być, a szczególnie dla Turków, którzy mają obecnie bardzo słaby bilans bramkowy i ewentualne 3 punkty niewiele mogą im dać. Walia nie jest zbyt bramkostrzelnym zespołem i myślę, że nawet jak zdobędą jedną bramkę to Turcy będą w stanie odpowiedzieć i nie przegrać żadnej z połów. W Walii czołowy piłkarz czyli Bale średnio wszedł w te mistrzostwa i co udało się urwać ze Szwajcarią niekoniecznie musi udać się jutro będąc bez lidera drużyny, który mógłby poprowadzić drużynę do sukcesu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Turcja vs Walia - Turcja kurs: 2,46 buk: Fortuna ❌

Oglądałem w całości zarówno mecz Turcja vs Włochy jak i Szwajcaria vs Walia i w mojej ocenie ani Turcja nie jest tak słaba ani Walia tak dobra. W meczy z Włochami drużyna włoska zagrała fenomenalnie i nie zdziwię się jak dojdzie do finału. A mimo to Turcja momentami miała zrywy coś jak dzisiaj Niemcy tzn potrafiła np. przez 15 min. zrobić napór na bramkę Włoch. Z kolei Walia to ten remis wymęczyła ! Ostatnie 10 min. to Szwajcaria tylko cudem im nie wbiła bramki. Tak naprawdę w Walii jest Bale, który jest bardzo dobry i paru niezłych piłkarzy, ale to wszystko. Walia naprawdę miała szczęście z tym remisem ze Szwajcarią, która też nie jest nie wiadomo kim. Walijczycy owszem ładnie się umieją bronić, ale Turcja też z przodu mam siłę. No i do tego Walia ma już jeden punkt, a dla Turcji to być albo nie być.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Według mnie Włosi pokazali się najmocniej w pierwszych kolejkach, po strzeleniu na 2-0 włączyli ,oszczędność baterii, i kontrolowali wynik, czyli klasyczny turniejowy kalkulator i bardzo dobrze, drużyny które grają na pełnych obrotach przez całe spotkanie nie dotrwają do ćwierćfinału.Także IT jak dla mnie faworytem tego spotkania i całego turnieju ale z zakładami z nimi uważać, przy korzystnym wyniku nie będą nikogo dojeżdżać, klasyczne bezpieczne rozgrywanie piłeczki i urywanie minutek. .
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Włochy - Szwajcaria
Typ: Włochy
@ 1.70 TOTOLOTEK

Włosi w bardzo pięknym stylu zaliczyli inauguracje EURO, pokonując Turków aż 3:0. Była to 9-ta wiktoria z rzędu reprezentacji Włoch i 9-ta bez straconego gola a bilans bramkowy z tych meczów to 28:0! Jeżeli pokonają dziś Szwajcarię, to po raz drugi w historii uda im się zanotować serię 10-ciu kolejnych zwycięstw. Jednak Szwajcarzy to nie są chłopcy do bicia. Ponieśli oni porażkę tylko w 1 z 10 ostatnich spotkań i był to pojedynek z Belgią przegrany 1:2. W obozie Roberto Manciniego panują doskonałe nastroje, a ogromna pewność siebie dodaje im tylko skrzydeł. Ponadto Włosi grając w finałach Mistrzostw Europy czy Świata w Rzymie na 11 meczy wygrali 9 z nich i zanotowali jedynie dwa remisy. Będzie to pierwsze staracie pomiędzy obiema reprezentacjami od ponad 10-ciu lat. Trzy ostatnie pojedynki kończyły się remisami ale warto zaznaczyć, że były to spotkania towarzyskie. Dziś Włosi będą chcieli zaklepać już sobie awans do dalszej fazy turnieju a to może zagwarantować im zwycięstwo.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom