>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa A: Katar, Ekwador, Senegal, Holandia [20.11-29.11.2022] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
Emdojot 269,8K

Emdojot

Użytkownik
Holandia vs Ekwador

Holandia win 1.81
Under 2.5 1.73
0:0 do połowy 2.60

Holendrzy po wygranej w 1szym meczu są w komfortowej sytuacji. Ekwador również zainkasowal 3 punkty ale czy pojedynek z Katarem ma być wyznacznikiem siły tej reprezentacji. Wydaje mi się, że Holendrzy znowu będą dobrze się bronić i raz czy dwa zaatakuja skutecznie zdobywając gola. Formacja defensywna wygląda na solidna i będzie ciężko Ekwadorowi przedrzeć się przez pod bramkę Holandii. Brak Depaya nie boli tak bardzo, dobrze w jego buty wszedł Gakpo, który zaliczył poprawny występ skwitowany golem. Frankie De Jong dobrze rozprowadza pilke i często szuka luk w obronie rywali. Zespół z Ameryki do połowy pewnie utrzyma w ryzach formacje, a druga połowa będzie już pod dyktando Holendrów.
 
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Katar- Senegal
Typ : Senegal powyżej 4.5 r.r
1.50 Superbet

To Senegal powinien w tym meczu przewazac . Przegrali z Holandia i wygrana z Katarem to dla nich obowiązek jeśli chcą wyjść z grupy. Z Ekwadorem s ostatnim spotkaniu łatwo nie będzie.
Ja widzę ten mecz podobnie jak wyglądał wczorajszy mecz Szwajcarii z Kamerunem. Czyli przeważanie Senegalu od 1-90 minuty. W takim przypadku 5 różnych dla Senegalu to bardzo skromna linia
 
Otrzymane punkty reputacji: +180
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
14:00 Katar : Senegal
Typ: 1X
Kurs: 2.16
Fortuna
Druga kolejka w grupie A. Idę tutaj na przekór wszystkiemu.. Katar fatalny mecz otwarcia z Ekwadorem Senegal dobry mecz z Holandia. Kursy leca na zespół z Afryki. Czego idę w stronę Azjatów? Otóż każdy już ich skreślił.. i presja z nich już zeszła już nic nie muszą a mogą.. bardzo długo przygotowywali się do tego Mundialu graja u siebie i w końcu coś dziś muszą pokazać. Napewno wygrana przed chwilą Iranu też ich zmotywuje że jednak można. Fajny kurs można spróbować. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Holandia vs Ekwador: powyżej 9.5 rzutów rożnych @2.20 ETOTO

Zerkniemy jeszcze do grupy A, gdzie dwa zwycięzcy z poprzedniej kolejki, zmierzą się przeciwko sobie. Oranje sporo się namęczyli, aby zdobyć komplet punktów z Senegalem, ale ostatecznie to się udało. Świetnym zagraniem popisał się Frenkie de Jong i Cody Gakpo wykończył dośrodkowanie od swojego kolegi. Potem w końcówce padło drugie trafienie i możemy powiedzieć, że Holandia zasłużenie cieszyła się z wygranej. Jest to dobry prognostyk przed kolejnymi tygodniami, ponieważ formalni gospodarze są traktowani jako cichy kandydat do półfinału, a może i finału? Wśród drużyn ze Starego Kontynentu pokazali klasę i przyjemnie oglądało się ich poczynania. Naturalnie była to pierwsza rywalizacja i zapewne pojawiła się presja, ale teraz z każdym meczem będzie lepiej. Selekcjoner Louis van Gaal wprowadza pozytywną atmosferę do szatni, co przekłada się na osiągane rezultaty. Czy jego podopieczni ponownie staną na wysokości zadania?

Trudno jest stwierdzić potencjał Ekwadoru po meczu otwarcia z Katarem. Można powiedzieć, że drużyna z Ameryki Południowej zagrała świetnie i przede wszystkim mądrze, ale rywale tamtego dnia nie byli konkurencyjni i tak naprawdę dla formalnych gości prawdziwy test nadchodzi dzisiaj. Jeżeli przejdą go pozytywnie, to nikt nie będzie mówił, że pierwsza wygrana na tych Mistrzostwach Świata padła głównie dzięki słabości gospodarzy turnieju. Ekwador to trochę nieobliczalna reprezentacja, która w eliminacjach spisywała się naprawdę dobrze i potrafiła zatrzymywać takie nacje jak Brazylię, czy Argentynę. Tym razem mając obok siebie jeszcze Senegal, jest spora szansa na wyjście z grupy. Czy outsiderzy postawią się w ten piątek faworytowi?

Jedni i drudzy są na dobrej drodze, aby awansować do fazy pucharowej. Należy się jednak spodziewać zwycięstwa Senegalu z Katarem i te trzy nacje powalczą o wyjście z grupy. Ja stawiam w tym starciu na rzuty rożne. Pobieram sobie linię 9.5 kornerów. Holandia w pierwszej kolejce wykonała aż 7 takich stałych fragmentów gry i ogólnie w eliminacjach była bardzo overowa w tym elemencie. Ekwador w meczu z Katarem wyraźnie się oszczędzał i zanotował jedynie 3 rzuty rożne, tym razem zadanie jest o wiele trudniejsze i spodziewam się ofensywnego widowiska. W kwalifikacjach ekipa z Ameryki Południowej potrafiła przeciwko Brazylii, czy też Argentynie wykonywać po 7 kornerów i mam nadzieję, że na tle Oranje zagrają odważnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +112
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Holandia- Ekwador
Typ : +2.5 bramki
Kurs : 2.20 Superbet

Wydaje mi się, że będzie to mecz otwarty. Oba zespoły wygrały swoje pierwsze mecze. Holandia ma wyśmienita ofensywę . Ostatnie 5 spotkań łącznie z tym z Senegalem to 10 bramek Holandii . Ofensywa jest ich mocnym atutem, a defensywa nie jest wcale żadnym monolitem. Jeszcze nie tak dawno potrafili tracić bramki z Polakami i Walia w lidze Narodów.
Ekwador na pewno ma w głowie to, że Senegal dziś prawdopodnie zdobędzie 3 punktu ( do przerwy wygrywają ) . Powinni zagrać odwaznie tutaj żeby przed ostatnim meczem właśnie z Senegalem mieć przewagę nad nimi . Uważam że jeżeli padnie szybko bramka dla Holandii to mecz nam się bardzo otworzy. Możliwe też większe overy niż 2.5
 
kadrowicz 35K

kadrowicz

Użytkownik
Jak nie lubię tych szejków z Kataru za ich arogancje najogólniej rzecz biorąc, to przecież był dla nich karny !!! ja prdl jak sendziu tego nie widział:geek:.. i co te ćwoki z varu tam robią??:ROFLMAO::ROFLMAO:
 
kombajn 163,1K

kombajn

Użytkownik
Dajcie spokój - Lahoz oczywiście nie pozwolił na wykonanie 7mego cornera dla Senegalu (7+ cornerów Senegalu było grane @ 2.32 i bet przegrany).
 
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
17:00 Holandia : Ekwador
Typ: Holandia powyżej 1.5 spalonych
Kurs: 1.75
STS
Obie ekipy świetnie zaczęły mundial wygranymi 2:0 w swoich spotkaniach. Holandia jednak w lepszej sytuacji gdzie został im pojedynek z Katarem który ma na koncie dwie porażki. Ekwador zaś jak chce być bliżej awansu pasowałby tutaj chociaż zremisować gdyż później czeka ich bój z Senegalem o awans. Nie sądzę że Ekwador się jednak schowa w obronie głęboko zaatakuje Holendrów wysoko przez co nadąży się dużo sytuacji pomarańczowych... Co jest bardzo obiecujące przy ofsajdach. Dlatego idę tutaj na liska linie Holendrów powyżej 1.5 spalonych. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
galgan 219

galgan

Użytkownik
Dajcie spokój - Lahoz oczywiście nie pozwolił na wykonanie 7mego cornera dla Senegalu (7+ cornerów Senegalu było grane @ 2.32 i bet przegrany).
i pytanie jak to policzą. Strona oficjalna Fifa liczy, że było 7. Livescore.com też 7. Ale już sofascore 6. Korner był odgwizdany, ale już nie rozegrany i jest dylemat. Czy komuś gdzieś w polskim buku rozliczyli, że Senegal miał więcej rożnych ?Superbet uznał 7.
Post automatycznie złączony:
 
N 297,9K

niewierny-janek

Użytkownik
i pytanie jak to policzą. Strona oficjalna Fifa liczy, że było 7. Livescore.com też 7. Ale już sofascore 6. Korner był odgwizdany, ale już nie rozegrany i jest dylemat. Czy komuś gdzieś w polskim buku rozliczyli, że Senegal miał więcej rożnych ?Superbet uznał 7.
Post automatycznie złączony:
Generalnie liczą się kornery wykonane a nie odgwizdane.
 
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Holandia - katar
+2.5 1.53 superbet

Tutaj bez zbędnych kombinacji idę w prosty typ. Holandia gra o przypieczętowanie awansu, a Katar o honor. Uważam, że Katar zrobi tu wszystko żeby godnie pożegnać się z kibicami . Holendrzy moc w ofensywie mają . Strzelają bramek dużo ogólnie. Uważam , że zagrają tutaj odważnie, do przodu bo taka gra najlepiej im idzie. Katar być może też dorzuci bramkę, ale sama Holandia może pokryć ta linie .

Ekwador - Senegal
+4.5 kartek w meczu 1.85

Superbet

Tu powinny być kartki . Dla obu ekip mecz o awans do dalszej fazy rozgrywek. Będzie walka z obu stron, będą faule . Senegal nawet w wygranym meczu z katarem 3 kartki łapał . Tu mamy mecz o wszystko, nie powinno zabraknąć emocji, dyskusji, kłótni na boisku czy grania na czas. A to wszystko powinno przynosić kartki .
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Holandia - Katar @ Holandia wygra i ponad 3,5 gola @ 2,46 @ Fortuna
Holandia musi się liczyć z tym, że zajmując 2 miejsce w grupie w 1/8 zmierzy się z Anglią czego chce uniknąć. Póki co ma identyczny bilans jak Ekwador, więc bramki mogą mieć znaczenie. Dlatego liczę, że Holendrzy zagrają tutaj na 100% co gwarantuje bramki. Katar w dwóch meczach pokazał, że w obronie są bardzo słabi, ale z przodu mają lepsze momenty, wiec też coś będą starali się honorowo strzelić. Typ moim zdaniem całkiem ciekawy

Ekwador - Senegal 1 @ 2,46 @ Fortuna
Nie przekonał mnie Senegal kompletnie. Typowałem tutaj Senegal do wyjścia z grupy, ale na tle Ekwadoru wygląda słabiutko. Ekwador solidnie, z pomysłem z przodu. Jedyne co niepokoi to kontuzja z jaką zszedł najlepszy strzelec Valencia. Mimo wszystko myślę, że Ekwador będzie solidnie się bronił przed Senegalem i długo będzie 0-0. W końcówce Senegal zaryzykuje, dostanie kontre i przegra mecz. Typ za drobne, ale tak widzę przebieg tego meczu
 
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Ekwador-Senegal
Typ:Enner Valencia strzeli gola
Betfan 3.25

Faworyzowany Senegal zawodzi na mundialu. Jak dla mnie jest to kandydat na 3 miejsce. Ekwador posiada kilku zawodników w formie a szczególnie napastnik Enner Valencia. Liczę że strzeli swoją 4 bramkę na tym mundialu i będzie się liczył w walce o koronę strzelców.
 
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Holandia - Katar
Katar +3.5 @1.23 Fortuna

Ciężko coś wynaleźć w tym meczu z wyższym kursem więc polecam tylko takie do jakiejś krótkiej taśmy. Holandia nie do końca gra to, co by chciała, a Katar jak to zwykle bywa z drużynami grającymi o honor będzie gryzł trawę. Bardzo mało prawdopodobne jest tak wysokie zwycięstwo Oranje. To zdarzenie przy takim kursie uważam za pewne.

Ekwador - Senegal
Ekwador poniżej 0.5 goli w pierwszej połowie @1.57 Fortuna

Mecz o awans z grupy A. Dwie wyrównane drużyny pozytywnie sobie radzące. Myślę, że tu się wszystko rozstrzygnie w drugiej połowie, bo w pierwszej raczej żadna z drużyn nie postawi wszystkiego na jedną kartę. Obawiam się, że to może być pojedynek do jednego gola. Emocji na pewno nie zabraknie, osobiście bardziej podoba mi się Senegal i mam nadzieję, że to oni wyjdą zwycięsko, gram jednak bezpiecznie brak goli Ekwadoru do przerwy.
 
Ostatnia edycja:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Ekwador - Senegal
typ: poniżej 2,5 gola
@ 1.57 STS

W meczach Ekwadoru na obecnym Mundialu zarówno z Katarem jak i Holandią padł under 2,5 gola. Jeśli chodzi o pojedynki Senegalu to w pierwszym meczu z Holandią również padł under 2,5, natomiast w meczu o przedłużenie szans na awans z Katarem padł over 2,5 gola - ale ze słabą reprezentacją Kataru można było tego się spodziewać. Obydwie reprezentacje mierzyły się w spotkaniu towarzyskim w 2002 roku i wtedy widzieliśmy tylko jednego gola , który zdobył Senegal i wygrał. Na 10 ostatnich spotkań Ekwadoru - biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki - tylko raz padł over 2,5 gola! Jeśli natomiast chodzi o pojedynki Senegalu - w regulaminowym czasie - to na 10 poprzednich meczy przynajmniej 3 bramki widzieliśmy 4 razy. Ekwador przed tym spotkaniem jest w lepszej sytuacji bowiem wystarczy im remis do awansu, Senegal musi wygrać aby przejść do fazy pucharowej. Ekwador w 5ciu ostatnich spotkaniach stracił tylko jednego gola i dziś też nie spodziewam się gradu bramek, biorąc pod uwagę szczelną defensywę Ekwadoru.
 
Ostatnia edycja:
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
Senegal Ekwador
Zakład: Zakład bez remisu
Typ: Senegal
Kurs: 2,18 STS

Według buków lekkim faworytem na Ekwador, jeśli chodzi o mnie to Senegal, i szansę 60:40. Nie po to oszczędzają Mane żeby nie zagrał w następnej rundzie. Moja propozycja zakład bez remis w razie czego prze remisie będzie zwrot, a sam tym warty rozważenia. Nie najlepszy start Senegalu z Holandia ale potem dobry mecz z Katarem. Jakoś liczę że Ci piłkarze grając o wszystko zmobilizują się i pokaże jak grają mistrzowie Afryki.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Ekwador - Senegal
Typ: Senegal powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 3,40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed rozpoczęciem mistrzostw uważałem, że Ekwador jest trochę niedoceniany. Bukmacherzy dawali znacznie większe szanse na awans Senegalowi, podobnie zresztą było z kursami na ich bezpośredni mecz. Teraz sytuacja jest inna, gdyż na chwilę obecną dość wyraźnym faworytem bukmacherów jest Ekwador. Przy obecnych kursach uważam, że warto postawić coś w stronę Senegalu i kurs na ich over 1,5 wygląda ciekawie. Senegal musi wygrać to spotkanie, żeby wywalczyć awans, Ekwadorowi wystarczy remis. Wobec tego spodziewam się, że w tym spotkaniu to Senegal będzie stroną atakującą, a Ekwador będzie czekać na dobrą okazję do kontrataku. Senegal dobrze zagrał z Holandią, wcale nie byli tam gorsi mimo porażki 0:2. Z Katarem ich gra pozostawiała wiele do życzenia, ale wygrali 3:1. Według mnie Senegal ma spore szanse, żeby strzelić w tym spotkaniu dwa gole.
 
Ostatnia edycja:
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Ekwador - Senegal
Powyżej 3.5 kartek
betfan 1.52

Decydujący mecz dla obu ekip - póki co bliżej awansu jest Ekwador mający na koncie 4 punkty. Senegal musi tutaj zagrać o pełną pulę. Spodziewam się minimum 4 kartek w tym spotkaniu a kto wie, może pojawi się i czerwona. To mecz, w którym nikt nie będzie już odstawiał nogi, bo zdecyduje on o tym, kto pożegna się z Mundialem. Moim zdaniem linia dość niska jak na spotkanie o taką stawkę.
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Ekwador - Senegal
Typ poniżej 2,5
Kurs 1,57
STS

Mistrzostwa na etapie rozgrywek grupowych wchodzą w decydująca fazę. Tu juz liczą sie detale. I obie ekipy w mojej opinii przyłożą się do obrony .Senegal w meczu z Katarem zaszalała bramkowo, ale Ekwador w obu meczach zaliczył under. W meczy decydujacym o awansie będą się pilnować i nie będzie miejsca na duża liczbę bramek
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom