>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

GRUPA A// II Turniej Fifa 07

Status
Zamknięty.
W 2

wislak

Forum VIP
Wiślak - puzon

5:5

moje gole: 3x Messi, 1x Eto 1x Ronaldinho
ale kurde w ostantiej minucie nas rozlaczylo przy mojej akcji bramkowej! wg mnie to cos puzon wylaczyl ale tego juz sie nie dociecze... :/ do dupy z tymi rozlaczeniami, prowadzilem juz 5:2 i nas wywalilo potem on dobrze mecz zaczal i juz nie bylo szans:/ poza tym ostatni gol byl na takim lagu ze szkoda gadac :/
 
grzesio 72,1K

grzesio

Forum VIP
Grzesio : spider321
Bolton : Manchester

gralismy na 2 polowy , bo pop pierwszej co nas rzozlonczyło

5:4 (2:2)

Bolton :
5x Diouf

:34tger5y: - Meite (nie gra w kolejnym)

MANU:
2x Saha
Rooney
C.Ronaldo
 
W 2

wislak

Forum VIP
on tak juz ma bo nie wygral to teraz bedzie zwalal wine na lagi albo rozlaczenie ... nikt tego juz nie zmieni ▶
kurde chlopie wez skoncz bo ciekawe co bys pomyslal jak masz akcje brmkowa 3 na dwoch i 14 minuta meczu (mielismy grac do 15), wiadomo ze jakbym wbil gola to bym wygral mecz, i nagle rozlacza sie to nie wierze ze tu cos nas rozlaczylo... a ze lagi byly to trudno ale nie zmienia to faktu ze ta akcja powinna byc dograna, moze i bym nie strzlil ale powinna.
nie ma co roztrzasac tematu bo nie udowodnie i tak ze puzon rozlaczyl sie celowo a on sie nie przyzna bo by wylecial z turnieju...

a jak chcesz wiedziec spider to gram na jednym forum na ktorym graja same asy i po 10 kolejkach mam 3win 1 draw i 6 lose i jakos gram normalnie. ze ty dostajesz wszystko po kolei to nie moja wina ze teraz jakos sie musisz wyrzyc
 
P 0

puzon

Użytkownik



Super mecz, jeszcze przed końcem prowadziłem 2ma bramkami ale maciek okazał się lepszy w dogrywce, gdzie moi już padali bo zmiany wykorzystałem wcześniej ;-). GG.
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
nie chcę nic mówić Wiślak ale ja jestem przeciwny... nie chodzi o podmianę użytkownika, tylko o jego &quot;jakość&quot;... to w końcu turniej tego forum (czyli ludzi którzy grają u buków) i chyba nie każdy kto się ledwo zarejestrował powinien mieć free wstęp do Naszego turnieju
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom