>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

GRUPA A// II Turniej Fifa 07

Status
Zamknięty.
W 2

wislak

Forum VIP
no to grasz w grupie B. ale wyniki nie wiem... ja bym nie doliczal poprzednich.. wkoncu jak patrze to zaszkins mial 4win i 2 lose wiec glupio by bylo zeby ktos przejal jego dorobek i potem awans dzieki temu... niewiem sam...
 
W 2

wislak

Forum VIP
Wiślak - dmo-domino

Barca - Lyon

5:4

GOLE:
Barca: 2x Messi, Ronaldinho, Eto&#39;o i Iniesta
Lyon: Fred, Wiltord, Juninho i Tiago
 
W 2

wislak

Forum VIP
Wiślak - maciekms

Barca-Liverpool

3:4

GOLE:
Barca: Eto&#39;o, Zambrotta i Ronaldinho
L&#39;pool: 3x Bellamy i Gerrard
 
W 2

wislak

Forum VIP
Ale Ty upierdliwy jestes,,,, :x Juz nie grasz :!: Jeszcze raz cos tu napiszesz, a dostaniesz 3 ostrzezenie :zy3ou:
napisales to co ja tez bym napisal wiec dzieki za wyreczenie bo moze teraz tobie bedzie trul na gg a nie mi ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
Wiślak - Grzesio

Barca - Bolton

3:2
Rewanż

GOLE:
Barca: 2x Ronaldinho (1x po karnym i 1x po dobitce z karnego ???? ) i 1x Eto&#39;o
Lyon: 2x Diouf
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Szkoda ze dopiero teraz mam fife bo zagrał bym sobie w tym turnieju. I mam pytanie czy cos trzeba sciagac zeby grac w fife przez neta
 
P 0

puzon

Użytkownik
Najlepiej ściągnąć hamachi, z tym że na kanale forum nie ma już miejsc, by musiał kogoś kicknąć wiślak (z tych co nie grają). A propo Twojego udziału w turnieju, to nie gra Marcin-Odra i zaszkins, kofin zajął miejsce Marcina więc myśle że możesz grać za zaszkinsa. Oczywiście jeśli zgodzi się Wiślak.



A teraz co do meczu:



puzon - Benek

Arsenal - Bayern

4:3

Henry ||||| 3x Podolski.
Gilberto Silva
Reyes
(+1 gol)
za czerwoną
kartkę Benka
gdy rozłączyło.


Dzięki za mecz.
 
W 2

wislak

Forum VIP
no to filip grasz za zaszkinsa! ale to juz ostatnia zmiana! od teraz walkowery i koniec dla tych co nie graja

aha i mam sprawe jeszcze o ktorej zaraz napisze w dziale gdzie byly zapisy.

co do hamachi to nie ma problemu przeciez. jest 16 miejsc w sieci z tego co wiem a zajete dopiero 14... marcina odry i zaskinsa w sieci juz nie ma wiec luzik
kofin sie ma dopisac i filip tez bedzie miec miejsce takze wbijaj filip ! ????
 
K 0

kofin

Użytkownik
Dobra, jestem w grupie B, ale piszę tutaj bo więcej osób tu zagląda :p

Ludzie z grupy B podajcie mi swoje gg, albo piszcie na moje (2502057) bo chciałem się ustawić na jakiś mecz, ale nie mam kontaktu z Wami...
 
W 2

wislak

Forum VIP
Dobra, jestem w grupie B, ale piszę tutaj bo więcej osób tu zagląda :p

Ludzie z grupy B podajcie mi swoje gg, albo piszcie na moje (2502057) bo chciałem się ustawić na jakiś mecz, ale nie mam kontaktu z Wami...
nie pisz tutaj tylko w swojej grupie! poza tym wbijaj na hamachi a gg masz podane w zapisach jak byly!
 
W 2

wislak

Forum VIP
Są chętni do zrobienie tymczasowej tabeli? ????
jak chcesz to mozesz zrobic byloby fajnie ????
ps. ostatnio sie max poprawiles jak widze! benka ojechales i macka... kurde mam szczescie ze gralem z toba wczesniej bo teraz ja formy nie mam a ty zalapales ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom