>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

GRUPA A// II Turniej Fifa 07

Status
Zamknięty.
W 2

wislak

Forum VIP
Wiślak - Grzesio

8:4

Moje gole: 4x Ronaldinho (w tym 2x karny ???? po faulu na Eto)
i 4x Eto

Wynik nie ozwierciedla gry! Rownie dobrze molglbyc w druga strone. Taka jest ta fifa. jak juz sie roztrzelasz to leca gole po golu
PS gralem na padzie wczoraj kupilem wiec bedizecie mieli teraz wieksze sznase bo od 7 lat nigdy nie gralem na padzie - zawsze klawiaturka- tak tez awansowalem do finalu I edycji. ale przestwiam sie na pada :] pozdro 4all
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Wiślak (Barca) vs Benek (Bayern)

4:4
2x Makaay
2x Podolski
----
1x Messi
1x Iniesta
2x Eto&#39;o


Benek (Bayern) vs Wiślak (Barca)

4:1

2x Podolski
1x Makaay
1X Deisler
----
1x Messi

:zoltakartka: Makaay, Puyol


Mecze bardzo ciekawe. nie ma screenow bo sie rozlaczalo...:/
 
W 2

wislak

Forum VIP
hmm czemu nie mozesz... grales bardzo dobrze... ja w tym turnieju nie bede sie juz tak liczyl jak w pierwszym... aktualnie w zeszlym tyognu zagralem jakies 10 meczy tylko. a podczas I edycji gralem 10 dziennie. szczerze mowiac to fifa juz mnie malo zaczyna ciagnac :/ myslalem ze nie znudzi mi sie a jednak. granie w turniejach jest fajne ale jednak trzeba duzo grac bo ostantio przez prawie 3 dni nie gralem (a gralem tylko 1 mecz 3 dni temu) i juz sa efekty.. ;/ musze sie zabrac zeby chociaz awans do superligi zaliczyc ale chyba bedzie ciezko :/ ty i benek mnie wezmiecie na bank bo u mnie juz nie ta forma ale o 3-4 postaram sie walczyc.
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
maciekms jest dobry, w jakims tam sparingu dostalem chyba 10-1 ale nie szlo mi psychicznie najlepiej i cos w TV lecialo ;) po kilku dniach zrobilismy rewanz... prowadzilem chyba 3-0 albo 4-1 ale mecz urwalo w polowie, jednak stwierdzam ze to byl najlepszy przeciwnik z jakim mialem okazje grac
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Benek (Bayern) vs Maciekms (L&#39;Pool)

5:3

v. Bommel
3x Makaay
Podolski
----
Alonso
Bellamy
Gerrard

:zoltakartka: Carragher


Naprawde dobry rywal.... Pozdro :!:
 
K 0

kofin

Użytkownik
Sorki za offtopa, ale czy istniałaby jeszcze szansa na dołączenie do którejś z grup (może ktoś wypadł...)? Nie przeglądałem całego forum wcześniej, a jestem tu od niedawna ????

No i wybaczcie pytanie laika, ale czy przez hamachi mogę grać na piracie? (tak przyznaję się, mam pirata :oops: )
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
kofin: jak dla mnie to tak, chyba do grupy B, za zaszkinsa, ale chyba jego mecze z tymi z ktorymi gral raczej &quot;zerowac&quot; sie nie powinny :p albo za kogos innego kto wcale sie nie pojawil na hamachi ani nie rozegral zadnego spotkania w tej grupie (np. Marcin-Odra)
 
K 0

kofin

Użytkownik
Dla mnie nie ma w sumie znaczenia za kogo wejdę, i tak pewnie przegram wszystkie mecze, ale tu chodzi przecież o zabawę ????

Czyli rozumiem, że na piracie sobie też pogram?

Jak już będzie coś wiadomo to piszcie do mnie PM, albo GG 2502057
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom