>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

GRUPA A// II Turniej Fifa 07

Status
Zamknięty.
W 2

wislak

Forum VIP
NO to dobra! Zaczynamy! Terminarzu nie ma co robic, gramy kazdy z kazdym mecz i rewanz. Sa 2 grupy po 8 osob. Razem 14 meczy gra kazdy! Wszsytkie mecze musza byc rozegrane do 19 listopada, zeby kazdy na lajcie zdarzyl. Po 4 osoby wychodza z grup i tworzymy 2 ligi: Superlige (8 najlepszych) i Lige spadkową (pozostali userzy). I potem znow gramy kazdy z kazdym w obu ligach: wtedy bedzie wyrownanny poziom w obu Mr. Green
mysle ze to ciekawy pomysl - nikomu sie nie pali mozemy skonczyc w srodku grudnia Smile chociaz kazdy sobie zagra po 28 meczy! najpierw liczymy pkt (3 win, 1 draw i 0 lose) potem mecz miedzy danymi userami a na koncu bramki. zasady takie jak w poprzedniej. rozlaczenia tez, tyle ze jesli w pierwszysch 15 minutach sie rozlaczy to wynik przechodzi!

GRUPA A:

Wiślak FC Barcelona
Grzesio Bolton Wanderers
Benek16 Bayern Monachium
spider231 MAN UTD
Baros Valencia
puzon Arsenal
dmo-domino Lyon
maciekms Liverpool

W tym temacie piszemy wyniki!
 
P 0

puzon

Użytkownik
Pare uwag:

1. Zmieniło mi się IP hamachi na 5.82.12.207
2. Fife będę miał dopiero od poniedziałku, wcześniej miałem już ale zmieniłem dysk, a że na tamtym została fife to musze jeszcze raz załatwić i zainstalować.
3. Do fify 06 istniał multitool, gdy grałem z włączonym multitoolem NIGDY mnie nie rozłączyło, w przeciwieństwie gdy grałem z kolegom bez, może istnieje coś takiego do 07?
4. Powodzenia wszystkim ;-).
 
W 2

wislak

Forum VIP
Pare uwag:

1. Zmieniło mi się IP hamachi na 5.82.12.207
2. Fife będę miał dopiero od poniedziałku, wcześniej miałem już ale zmieniłem dysk, a że na tamtym została fife to musze jeszcze raz załatwić i zainstalować.
3. Do fify 06 istniał multitool, gdy grałem z włączonym multitoolem NIGDY mnie nie rozłączyło, w przeciwieństwie gdy grałem z kolegom bez, może istnieje coś takiego do 07?
4. Powodzenia wszystkim ;-).
1 spox
2 spox
3 niewiem czy jest cos takiego jak jest i ktos sie na tym dobrze zna to pisac! ale zeby sie nic nie wlailo! najpierw niech to ktos przetestuje!
4. dzieki ????

Ja bym proponowal zeby kazdy napisal swoje ip i gg i laczys sie na serwa ...
?? przeciez sa gg... w zapisach kazdy podawal wiec nie ma co zasmiecac drugi raz! i hamachi tez! a serwa tez podalem wiec wbijajcie all! na hamahci moze wejsc 16 userow wiec gra gitarrra ;)
 
W 2

wislak

Forum VIP
Wiślak - puzon
Barca-Arsenal
7:4
I mecz
GOLE (piszemy gole zrobimy turniej na krola strzelcow! bedzie ciekawiej ???? )
6x Eto i 1x Ronaldinho oraz 3x Henry i 1x Reyes
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
a kartki Panowie ? umieszczajcie pełne screeny na imageshack jako miniaturki, tak by bylo widac wszystko (nie bedzie trzeba nawet wypisywac strzelcow) :p
 
spider231 0

spider231

Użytkownik
wlasnie !!kartki i kontuzje !!

Jeden robi screena z statystykami a drugi robi screena z golami kartkami i kontuzjami.jesli rozlaczy to spidujemy
 
W 2

wislak

Forum VIP
wlasnie !!kartki i kontuzje !!

Jeden robi screena z statystykami a drugi robi screena z golami kartkami i kontuzjami.jesli rozlaczy to spidujemy
przeciez statystyki nie sa potrzebne... po co to komu.. aby sie forum zasmieca.
tylko gole kartki i kontuzje

PS: &quot;spidujemy&quot; ???
 
W 2

wislak

Forum VIP
Wiślak - Baros

FC Barcelona - Valencia 6:5

ale mecz wyrównany! w doliczonym czasie gol na Win ????

rozlaczylo nas 3x wiec nie ma screena.

GOLE: 2x Ronaldinho, 2x Eto, 1x Iniesta +gol za czerwoną kartke przed pierwsyzm rozłączeniem

CZERWONA: MARCHENA(Valencia) - nie moze grac w next spotkaniu
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
ej no ku*** piszcie też strzelców waszych przeciwników !
bo to jest bezsensu jak piszecie tylko swoje !


moi strzecy w meczu ze spiderem:
Villa 4x
Morientes 2x
Baraja
Miguel


a to moi strzelcy meczu z wislakiem:
Villa 2x
Morientes 3x !
 
W 2

wislak

Forum VIP
ale ja np nie pamietam twoich ???? ja zapamietuje swoich i licze na screena a ze screena nie ma to plyndz ???? rownie dobrze mogles ty napisac!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom