>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Grubaśne Lokomotywy

P 102

para00

Użytkownik
Witam ...jeśli można 2 słowa od siebie...
Nie interesuje ile przegrałes itd.Zainteresowało mnie zdanie ze koniec z bukmacherka.Nie wiesz zupełnie o czym piszesz....Nie chce się wymadrzac teraz bo to nie oto chodzi ale znam wielu hazardzistow i żadnemu się nie udało przestać grać bez leczenia po iluś tam latach gry samemu.Tym bardziej ze piszesz o graniu na &quot;sucho&quot; pozdrawiam i wytrwalosci
 
venez77 114

venez77

Użytkownik
Naprawdę ktoś wierzy w te bajki? Przecież to wszystko są jaja. To się nawet kupy nie trzyma.
Wawo, wyjaśnij mi coś. Tydzień temu postawiłeś grubaśną lokomotywę na 4 tenisistów w AO. Hajs był ponoć tak gruby, że &quot;co poniektorzy go na filmach widzieli tylko&quot; ;) Kurs 1,24 +10% bonusu.
Lokomotywa weszła, a Ty napisałeś tak: &quot;Ja w sumie moge nie grac i nie pracowac juz do konca roku. MASAKRA, AO zawsze daje takie siano ze to sie w kieszeniach i na koncie nie miesci.&quot;
Ile więc trzeba postawić, żeby przy takim małym kursie zarobić roczny dochód przeciętnego Polaka? 200 tysięcy zł? A skoro stać Cię na grube lokomotywy, to pewnie ze 4 razy więcej.
Mija tydzień, a Ty przegrywasz &quot;marne&quot; 50 tysięcy i twierdzisz, że to był cały Twój majątek, chociaż wcześniej obracałeś kasą wielokrotnie większą? A gdzie reszta? ;)
I jak na ironię przegrywasz przez Duńczyków. Hans Christian Andersen też był Duńczykiem. Może maczał w tym palce. Może się wkurzył, że ktoś opowiada lepsze bajki od niego ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 123

lukaszbonq

Użytkownik
oj Panowie, nie płoszcie chłopaka... ja chętnie sobie czytałem jego wątek na poprawę humoru. Szkoda że już nie gra ;) może byśmy jaką zrzutkę zrobili żeby mógł się odkuć...
 
venez77 114

venez77

Użytkownik
Wawo bajkopisarz ???? ale 50 tys czy tam 30 tys ludzie stawiaja - nie Wawo , ale inni tak
Jak ktoś zarabia taką kapustę, że stać go na zakłady po 50k, to raczej nie ma czasu na prowadzenie tematu na forum. Musi harować, żeby odrobić to, co stracił ;)
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Ehh wszystko z AO by siadlo kurs 2,54 powrocilbym do zywych.
Pogadam dzis z Dziadkiem moze jednak pozycze te 20 tys od kumpla by zagrac ostatni raz, ale musze przemyslec typy.
 
venez77 114

venez77

Użytkownik
Skad my wiemy kto to jest Wawo ? moze to jakis Solorz albo syn Kulczyka i sie smieje jak przegra 50 tys ????
Z tego co wiem, majątek Solorza i Kulczyka to trochę więcej niż 50 tysięcy. A Wawo nie wygląda na zadowolonego, za to dziadek ubawiony po pachy ;)
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
A Ty co z policji? O wszystko pytasz jak dzieciak. To że Wawo ma schizofrenie i urojenia to wiemy ale po co podsycasz go bardziej? Jeszcze jakieś pytania z dvpy.
on nie ma schizofrenii ???? on to pisze dla Polakow , bo Polacy ciesza sie , gdy ktos straci cos , przegra ( modlitwa Polaka z Dnia Świra )
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Wierze ze jest tu wiele osob ktore zycza mi dobrze i wrocimy razem na wlasciwe tory, by wygrac swoje marzenia. Dzis o 18 robie sesje na skype z moim Dziadkiem z Wegier, wtedy zapadnie ostateczna decyzja co do ostatniego losu.
 
arkpra 15

arkpra

Użytkownik
nie wiem czy to dobry pomysł grac za pożyczona kasę, tzn wiem ze to bardzo zły pomysł. Chyba że rzeczywiście to bajeczka i grasz za swoje a dodajesz swojemu tematowi dramatyzmu...
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
nie wiem czy to dobry pomysł grac za pożyczona kasę, tzn wiem ze to bardzo zły pomysł. Chyba że rzeczywiście to bajeczka i grasz za swoje a dodajesz swojemu tematowi dramatyzmu...
duzo osob pozycza kase , zeby grac u buka , jeden taki ziomek to pozyczyl raz od miejscowej mafii 2k to musial oddac 3 k ???? w Wawie w takich STS czy Fortunach czesto mozna zobaczyc charakerytyczne osoby , a przed bukiem BMW itp , wyszukuja uzaleznionych graczy i daja im pozyczki
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Ja sie nie czuje uzalezniony, lubie sobie pograc ale za 2 czy 5 zl to bez sensu, wole pograc sam w pilke lub isc na spacer i piwo, a grac za 10-20 zl i dawac ako wysokie to lepiej oddac hajs na biedne dzieci. Jak mam wolne srodki na zabawe to gram, czasem sie zbyt wkrece i cos odwale z kasa. Nie chce mi sie tak jak niektorzy tu graja stala stawka z zyskiem do 100 zl miesiecznie bo nie gram na utrzymanie zycia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
no.21 70

no.21

Użytkownik
Dajcie chłopakowi spokój ;) Najważniejsze, że ma wsparcie w Dziadku i wielu użytkownikach forum, w razie czego nie zginie. Obraca ciężkim hajsem, co wiąże się z koniecznością prowadzenia grubaśnych rozkmin. A że czasem głośno myśli na forum, to tylko dodaje kolorytu tematowi i pozwala nam, szarym graczom, wyobrazić sobie co się dzieje w głowach ludzi, którzy stają z bukiem oko w oko kładąc na stół roczne zarobki przeciętnego rodaka.
Powodzenia Wawo! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom