>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Grubaśne Lokomotywy

wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Federer 1.57 10/10 LOKOMOTYWA bet365
Hahaha Król Fedex ma przegrac z H&amp;M Berdyszem ? Nie ma takiej opcji. Dostanie łomot jak w zeszlym roku na AO. 3-0. Ci co mysla ze ROger wrocil po kontuzji zeby przegrywac z zawodnikami pokroju Berdysza to sa w wielkim bledzie. To ze Roger nie miazdzy wszystkich ogorkow po 3-0 nie oznacza ze jest bez formy i co raz starszy to gorszy, oznacza to ze gra na polgwizdka by nie tracic sil, dzis juz skupi sie w 100% i rozegra swietny mecz. W kolejnej rundzie prawdopodobnie Lacko wiec szansa na cwiercfinal z Marejem i wcale nie bedzie bez szans w tym ✅!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Dziadek sie ze mnie smieje bo mowil ze wegry slabe ale waleczne, teraz pije z kolegami Palinke a ja musze skonczyc z bukmacherka, 50 tys wtopilem na dunskim narodzie...
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Dzwonilem do kumpla, mam opcje pozyczyc 20tys do jutrs do 15. Mysle czy by nie puscic Dimitrova Raonica Nadala Williams Pliskovej i ew over 3,5 u thiema. Co wy nato?
 
arkpra 15

arkpra

Użytkownik
kurde jak można postawić 50k na grę. Nie wierzę żeby to był real ktoś se jaja robi ;/ W sumie nie widziałem aby był screen z kuponu ...
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
dobra skonczylem z bukmacherka, nie pozyczylem tych 20 tysi. Długo wczoraj gadalem z Dziadkiem z Węgier, co prawda on byl po Palince bo swietowal awans Wegrow, doradzil mi zebym zrobil sobie przerwe a kasa sie nie przejmowal, bo jesli na nic jej nie zbieralem tylko na czarna godzine to lepiej ze przeznaczylem na zabawe niz na cos materialnego. Kasa jest i jej nie ma a pozniej znowu bedzie. Także ja koncze, bede od czasu do czasu wrzucal przemyslenia mojego Dziadka ktory gra dalej i wciaz chce urzadzac ze mna sesje analiz na skype, mimo ze ja juz za kase gral nie bede.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
arkpra 15

arkpra

Użytkownik
Ja tam nie rozumiem takiej kasy. Obecnie gram u buka za 2 zł na zakład. Słownie DWA ZŁOTE. I też są emocje ???? KURDE WTOPIŁEM 2 ZŁOTE grrrr !!!
Ale chętnie skorzystam z Twoich podpowiedzi jakbyś coś tu wrzucił.
Powodzenia ????
 
Do góry Bottom