>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Grubaśne Lokomotywy

wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Dobra decyzja podjeta, kasa pozyczona do srody do 18. 20 tys, to co uda mi sie z tego zrobic to plus dla kumpla +1000.
Uderzam w mega pewny typ wg mnie czyli Wawrinka wygra z Tsonga oraz over 31,5 gema w meczu Krola Fedexa.
Wawrinka jest mocniejszy w takich meczach niz Tsonga, on z ogorami sie gotuje ale na takiego Tsonge wyjdzie mocny. Fedex wygra ale Zverev zaskoczy i bedzie ciezko, 32 gemy spokojnie do zrobienia nawet w 3 setach a sadze ze beda minimum 4.
Wawrinka 1,61 ✅
Over 31,5 1,90
20 tys
Ewentualnie zamkne jak zverev wyjdzie skitrany w gacie przed krolem
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Hehe niezła komedia Ty nie masz pojęcia o zakładach ????
Odpowiedz sobie na jedno pytanie może Ty się po prostu nie nadajesz? Na 10 jeden zarabia Ty tam raczej nie jesteś...
Każdy by chciał zarabiać na bukmacherce ale to jest dla twardzieli ze stalowymi jajami.
No i takich co nie kłamią bo koledzy nie pożyczają takich pieniędzy bez pytania a jak już pytają to się dowiedzą że na zakłady i teraz który koleś pożyczy na zakłady????
Każdy będzie od tego odciągał.
No chyba że jesteś naprawdę dobry.
Ale Ty nie jesteś.
Nie kłam pinokio
On gra za 20 zł dziennie weźcie nie wierzcie w te bajki
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Ja sie nie czuje uzalezniony
czasem sie zbyt wkrece i cos odwale z kasa.
-to jest własnie uzależnienie.

Jak mam wolne srodki na zabawe to gram
-pożyczone środki to nie są wolne środki.

Mamy w robocie takiego gościa, co zawsze musimy przed nim przestrzegać nowych pracowników, żeby nie pożyczali mu kasy, bo już jej nie zobaczą ???? (wszystko ładował w hazard) :grin:

Co do typu, niby powinno wejść, ale wczoraj niby u takiego Nadala też overek powinien wejść bez problemu...
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Luzna guma przeca mowilem ze bede zamykal, prawie 14 tts na plus!!!
Dzis z dziadkiem przeciwko wegrom!!!!
 
K 123

karwan1988

Użytkownik
Przypominam że Wawo cały czas jest na liście najbogatszych Polaków, dlatego gra takimi kwotami, stać go na porażki po 50k

 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Tylko smieszkujecie a przeanalizowac meczow pilki recznej nie ma komu, dzis z Dziadkiem robie sesje tuz przed pierwszyn meczem ale juz wiemy ze stawiamy na Norwegow w starciu z wegrami, tutaj nawet palinka nie pomoze wegrom, grubasny pewniak Dziadek powiedzial!
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Norwegia i Francja wygladaja mega pewniacko. Przed meczem na becie na live beda dobre kursiwa z remiem wiec sie pobierze i grubasnie przytakuje za wygrany hajs z rana, kasy kumpla chyba juz nie ruszam.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Mega pewniaki codzinnie to samo to jakaś psychodela jest XD
Kto w ogóle korzysta z tych typów przecież one są cieńkie jak dupa węża XD
Takie typy to każdy idiota może wymyśleć a tu są jeszcze tacy co na to czekają ja pierdziele psychodela.
 
S 0

sebek944

Użytkownik
Wawo jesteś tak śmieszny że aż żałosny... -.- Co ty masz człowieku w głowie ? -.-
Pokaż te swoje wygranie kupony ;) Na pewno wszyscy chętnie je zobaczą ;)
 
Do góry Bottom