>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Grubaśne Lokomotywy

D 99

domcab

Użytkownik
Mega pewniaki codzinnie to samo to jakaś psychodela jest XD
Kto w ogóle korzysta z tych typów przecież one są cieńkie jak dupa węża XD
Takie typy to każdy idiota może wymyśleć a tu są jeszcze tacy co na to czekają ja pierdziele psychodela.
Taaak...ja pamiętam te mega pewniaki, szczególnie jak Wawo powiedział że Real wygra z Legia (mecz 2 listopada, remis, 3-3).... ten pewniak był &quot;pewniejszy niż śmierć&quot; :razz: hahaha moje ulubione powiedzonko od tego czasu :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
venez77 114

venez77

Użytkownik
Chłopaki, mówcie, co chcecie, ale jest coś, czemu nie można zaprzeczyć:
Wawo nie daje się sprowokować, nikogo nie obraża, nie wkurza się tylko idzie po swoje. Nie zniechęcają go nawet grubaśne porażki i wykolejony tabory kolejowe. Za to ma u mnie plusa.
A po drugie, trzeba przyznać, że to jeden z najsympatyczniejszych tematów na forum. Zawsze jak tu zaglądam, mam banana na twarzy. ;)
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
Ja tam życzę Wawo jak najlepiej. Jeśli wtopił faktycznie tyle siana to czapki z głów, że się nie przejmuje tymi docinkami innych userów i dalej kulturalnie się wypowiada. Jeśli ten cały temat to zwykłe prowo, to i tak przy każdym wejściu i czytaniu nowych postów można sobie umilić ładnie dzień ???? . Także ja tam kibicuję ;). Chociaż postawienie 14 tys żeby ewentualnie wygrać 17 tys to dość słaba opcja. Nie starczy nawet na pokrycie poprzedniej duńskiej lokomotywy ;/
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Dokładnie, gość ma w poważaniu co o nim ktoś pisze, niejeden by się zagotował i zwyzywał &quot;odwiedzających&quot; a Wawo na luziku i olewka. Nie wydaje mi się żeby faktycznie grał za takie stawki, historyjki z dziadkiem to też pewnie bzdura na resorach, ale cała otoczka, ubarwianie tego tematu to majstersztyk. Jeżeli cały ten temat, to trolling to wykonany iście po mistrzowsku ???? Wolę zaglądać tutaj niż czytać posty użytkownika &quot;starytyper...&quot;, który w temacie na żywo wali losowe typy Under/Over i po dwa razy powtarza żeby z nim grubo grać, a w praktyce uprawia ruletkę.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Wy to życia nie macie chyba ubarwianie tematu ja na forum wchodzę żeby kasa była a jak chcę ubarwić życie to wychodzę z kobietą no ale co kto lubi ????
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Panowie i Panie typ Norwegia ma sie calkiem dobrze i rokuje pozytywne zakonczenie i dalej mozemy dazyc do odzyskania 50 tys ktory przegral narod dunski.

Co do tematu, smieszkowania i obrazania mojej osoby.
Temat nie prowadze dla prowokacji czy beko, sa to rzeczywiste moje typyi stawki oraz przemyslenia. Wielokrotnie to udowadnialem screenami.
Smieszkowaniem innych sie nie przejmuje bo sam lubie posmieszkowac mimo mojego zaawansowanego juz wieku.

Ci ktorzy mnie obrazaja mam nadzieje ze robia to pod wplywem emocji a w rzeczywistosci wierza i trzymaja kciuki za moj sukces.

Na koniec kwestia mojego kochanego Dziadka z Wegier dokladnie z Debreczyna. Dziadek naprawde istnieje i ma sie bardzo dobrze, co prawda nie stawkuje tak jak ja, ale za to ma konkretne podejscie do analizy danego typu i zawsze chlodna glowe za co go cenie. W kilku dziedzinach dyscyplinach ma ogromna wiedze ktora sie ze mna dzieli a ja ja prsekazuje tutaj.

Ogladamy druga polowe Norwegii i trzymamy kciuki. Po 50 tys,po oszczednosci, po stracony przez narod dunski majatek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
duma-pomorza 7

duma-pomorza

Użytkownik
Siema Wawo !!!
Chętnie dołącze sie do twoich typów za grube dolary ???? dawaj jak najszybciej typy a bede trzymał kciuki razem z tobą ????
Powodzonka !!! Graty na Norwegie, ja osobiście nie zdążyłem z kursem na wygrana ale dałem live -3,5 do przerwy @1,55 ładnie siadło ????
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Odrobilem dzis 23200 pln, nie kusze dalej losu w reczna mimo ze Dziadek przed chwila namawiał mnie na Słowenie, ale ja odpuszczam i szykuje LOKOMOTYWE na AO.
Swoja droga ktoś tam pytsał u góry ile lat ma Dziadek, otóż ma 78 lat i ma sie bardzo dobrze, kondycja mu dopisuje, sądze ze nie jeden forumowicz mógłby sie z nim mierzyć na pływalni czy w silowaniu na reke.
Wkrótce zapodam typ z AO który mam nadzieje pozwoli mi odrobic w calosci utracone 50 tys ktore stracił naród duński.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Dimitrov 1,5
23200 pln ✅
Lecimy dalej, chcialem dorzucic williams albo pliskova ale Dziadek przestrzegl przed wta, to kobiety maja okres, humory wystarczy chwila i typ przegrany. Jego wegierscy koledzy nie raz musieli wspomagac sie Palinka po przegranych typach z wta, Dziadek tego dziadostwa nie grs i w ogole unika grania kobit.
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
34800 pln odrobilem jeszcze 15200 i tragedia narodu dunskiego odrobiona i bedzie mozna spokojnie myslec czy skonczyc z gra takimi stawkami i lekko je obnizyc do 1-5 tys.
Wczoraj wieczorem rozmawialem z Dziadkiem i mowilem mu ze udalo mi sie juz sporo odrobic z porazki narodu dunskiego, Dziadek byl dumny ale mowil zebym nie kusil losu bo przegram i nie bede mial za co do niego przyjechac w maju do Debreczyna.
Dziadek mi radzi zebym po Dimitrovie zrobil sobie przerwe i poczekal na wzowienie rozgrywek pilkarskich na Wegrzech a Dziadek zagwarantuje mi odrobienie juz wszystkich strat.
20 tys ktore pozyczylem od kumpla oddaje dzis + obiecany tysiac dla niego czyli w rzeczywistosci musze jeszcze odrobic ze straconego majatku 16200.
Nadal - Raonic ciezkie do typowania, wg mnie Rao. WTA nie gram jak radzil Dziadek ale Williams z Lucic Baroni to na miekko LOKOMOTYWA pojedzie.
Fedex - Warwinka, ciezki orzech, serce mowi z calych sil Król Fedex, ale Warwinka dobry, tyle ze na przeciwko Fedexa moze glowka nie pracować.
Dimitrov-Nadal/Rao, jeśli z Nadalem to uwazam ze Nadal wygra, jesli z Rao to Bulgar ma szanse na final.
Z pilki recznej tez jest mega grubasna LOKOMOTYWA na Francje ze Słowenia, to nie moze byc inny wynik jak zwyciestwo trojkolorowych.
Dla lepszego ogladania postawie na over 3,5 seta u Nadala - Raonica, troche na przekor slowom Dziadka, ale kusi by jak najszybciej odzyskac utracony majatek.
over 3,5 1.4 bet365
5000 pln
oby do przodu!!!
 
P 102

para00

Użytkownik
Masz jakiś wagon barowy?Jak mam zły nastrój to wchodząc do Ciebie zawsze banan.Odnośnie Francji.. Pamiętam ostatni finał euro w piłce tez we Francji..wszyscy się pukali w czoło jak grałem na Portugalii..
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Masz jakiś wagon barowy?Jak mam zły nastrój to wchodząc do Ciebie zawsze banan.Odnośnie Francji.. Pamiętam ostatni finał euro w piłce tez we Francji..wszyscy się pukali w czoło jak grałem na Portugalii..
Ale ja sie zgadzam z Wawo odnosnie Francji . Slowenia nie ma szans na wygrana moim zdaniem , ale Francja nie wygra z nimi duza roznica bramek - moze 3-5
 
K 123

karwan1988

Użytkownik
Karwan to zawsze smieje sie jak przegra Wawo i tlyko czeka na jego porazki , a gdy zwycieza Wawo to milczy ????
Chyba nie wiesz co to ironia ;) zresztą ciekaw jestem czy jesteś w ogóle pełnoletni bo czasem piszesz takie brednie że głowa mała ???? a Wawo biorę z przymrużeniem oka, bo to Internet i teksty o dziadkach z Węgier, pozyczkach po 20k obracam.w żart a Ty lykasz jak pelikan ????
Wierzysz we wszystko co Ci sprzedają hehe
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Chyba nie wiesz co to ironia ;) zresztą ciekaw jestem czy jesteś w ogóle pełnoletni bo czasem piszesz takie brednie że głowa mała ???? a Wawo biorę z przymrużeniem oka, bo to Internet i teksty o dziadkach z Węgier, pozyczkach po 20k obracam.w żart a Ty lykasz jak pelikan ????
Wierzysz we wszystko co Ci sprzedają hehe
Wierzę , gdyż moje serce nie zna klamstwa , nie zna nienawisci ani zla :cool:
 
Do góry Bottom