>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Grubaśne Lokomotywy

wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
20 tys oddalem wczoraj kumplowi, obiecany tysiąc dostanie po weekendzie bo jeszcze potrzebuje zeby obracac i odzyskac 50 tys utracone przez narod dunski.
Zdecydowalem sie zagrac cos z meczu Krola Fedexa, otoz zagram over 3,5 po 1.4 typ bezpieczny ale megasnie pewniacki, raczej ciezko sobie wyobrazic ze ktorys pusci mecz 3-0.
Over 3,5 1.4 bet365
5000 pln ✅
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Przejzyj sobie wczesniejsze posty z tego tematu. Jezeli to Cie nie zadowoli to juz musisz z tym spac. Ja nie mam zamiaru po raz kolejny przerabiac bajki o tym ze gram na zapalki.
 
K 123

karwan1988

Użytkownik
20 tys oddalem wczoraj kumplowi, obiecany tysiąc dostanie po weekendzie bo jeszcze potrzebuje zeby obracac i odzyskac 50 tys utracone przez narod dunski.
Zdecydowalem sie zagrac cos z meczu Krola Fedexa, otoz zagram over 3,5 po 1.4 typ bezpieczny ale megasnie pewniacki, raczej ciezko sobie wyobrazic ze ktorys pusci mecz 3-0.
Over 3,5 1.4 bet365
5000 pln
Nadal z Rao ov3,5 też miał być pewniacki ;)
Żebyś się znowu nie wykoleił hehe
Wczoraj Real uratowal, a już sie paliło pod nogami co?
E: jednak jedziesz dalej Wawo ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Dzis napewno grubasnie all in na odrobienie majatku 50tys ktore narod dunski przegral stawian 35380 pln na Francje. Dziadek przestrzega i lekko za 10 000 forintow chce grac na norwegie
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Moj Dziadek jak i pozostala czesc blizszej rodziny nie wtrynia sie w moje zycie takze nikt do lekarza mnie wysylal nie bedzie poki nie bede zagrozeniem dla innych. Mam sie dobrze, dlugow nie mam bo pozyczone 20 tys od kumpla oddane.
Nie wiem skad zarzut ze cos nie zgadza sie w stawkach i wygranych w misji odrobienia majatku przegranego przez narod dunski. Wg mnie wszystko sie zgadza.
Ponad to ktos zarzuca ze gram za caly majatek ktory opiewa na sume 50 tys, to sa wszystkie oszczednosci ktore mialem odlozone na koncie na czarna godzine. Konto na gry zabawy i glupoty sobie wyzerowalem wiec postanowilem raz jedyny zagrac na narod dunski za oszczednosci by miec dalej na gry i zabawy i nie musiec czekac kolejny miesiac na przelew. Co bylo dalej czyli pozyczka od kumpla itd to kazdy kto sledzi wie.
Dalej majatek 50 tys to tylko oszczednosci, nie wliczam w to mieszkania samochodu, mieszkania na wynajem i innych dobr mniej czy bardziej wartosciowych. To sa kwestie nie do ruszenia na gre.
Moj Dziadek powtarzam nie gra takimi stawkami jak ja, maksymalna kwote jaka postawil na jeden kupon to bylo cos kolo 80 000 forintow ale wtedy byla jakas ustawka w drugiej lidze wegierskiej w pilce noznej.
Takze ja gram dalej by odrobic te 50 tys oszczednosci a co bedzie dalej to bede myslal jak juz 50 tya znajdzie sie z powrotem na koncie.
Dzis uderzam we Francje lub remis ale czekam na live by kurs byl min 1.1 wtedy jade za calosc.
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Nie mam czasu czekac wiec gram juz teraz Francje z remisem za 1.08 i dorzucam mega pewniaka w postaci barcelony z remisem za 1,05. Te dwa typy praktycznie pozwola mi odrobic majatek!!
Gram to za calosc!!!
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Hehe a Ci grajacy dalej po 5 zl wciaz pluja jadem nie wyobrazajac sobie nawet takich kwot ktore mogli do tej pory zobaczyc w filmach, uslyszec w rmf podczas szczesliwej trzynastki i poczuc grajac w monopol:) na przekor wszystkim tym bede gral dalej, malo tego Moj Dziadek rownie, bedzie gral a jego typy beda coraz czestsze z racji sezonu wiosennego, no i oczywiscie w maju wideowywiad z Dziadkiem
 
duda 380

duda

Użytkownik
Moj Dziadek powtarzam nie gra takimi stawkami jak ja, maksymalna kwote jaka postawil na jeden kupon to bylo cos kolo 80 000 forintow ale wtedy byla jakas ustawka w drugiej lidze wegierskiej w pilce noznej.
A bukmacher bez limitów? Na drugą ligę węgierską?
Żeby było jasne - nie podważam wiarygodności tego tematu, ani Twoich stawek, bo... co mnie to obchodzi. Twoja sprawa co i za ile grasz i zabawne są spiny co niektórych - dobry temat rozrywkowy :grin: najważniejsze są trafne typy, chociaż osobiście nie popieram inwestowania w takie kursy.
Ale chciałbym żebyś odpowiedział mi na moje pytanie. U jakiego bukmachera, można postawić około 38. tysięcy, na mecz w II. lidze węgierskiej?
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Stan odrabiania majatku utraconego przez narod dunski
40120 pln
Nie chce grac Nadala po 1,36 bo trzymam kciuki za Dimiego, wiec zagram over 38,5 gema po 1,83 za 3000 pln.
Bedzie ciekawy mecz!
✅✅✅
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Dokladnie zagralem bezpiecznie i jak widac po meczu oplacilo sie bo overek raczej pewny a i Dimi bierze mecz
A co do Ciucea to racja, przeprowadzilem sie prawie 200 km dalej do Miercurea Sibiului, teraz do Dziadka z Debreczyna jeszcze dalej mam.
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
42 610pln odrobione. Na jutro rano napewno gram serene williams ale jeszcze dzis cos zagram.
Dziadek mnie przekonuje do Norwegow i twierdzi ze to typ wart kazdego grosza.
Musze sie jeszcze zastanowic bo boje sie troche Chorwatow. Sa nieobliczalni.Dziadek sie ze mnie smieje i mowi ze lepiej dac przeciwko chorwatom niz stawiac WTA, troche ma racji ale serena to Lokomotywa pewniaczek kobiecego turnieju.
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Serena Williams
1.22 bet365
42610 pln ✅
Przez caly mecz recznej debatowalem z Dziadkiem z Debreczyna, byly argumenty, wnioski i przemyslenia. Uwazam ze to jest najpewniejszy bet tego weekendu. Dziadek twierdzi ze serena owszem powinna wygrac ale to baby i okres i siostry roznie moze byc i szkoda by byla na tym przegrac. Ufam Dziadkowi bardzo, jest kochany ale tym razem zaufam sobie bardziej i jutro oczy calego forum zwrocone na serene!!!
Oby oby!
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Nikt za pożyczony hajs mnie nie ściga bo pożyczyłem od kumpla polaka mieszkającego tez w Rumunii niedaleko mnie w Sebes i raz od kumpeli z roboty, Rumunki. Obie pożyczki zostały od razu oddane.
Co do Sereny, dalej uwazam ze nie bedzie ustawki. Typ jest wielce przemyslany i Serena to bierze, mozliwe ze bedzie troche pokazówki i 3 sety.
Do Polski wbijam w Maju, także chetnie moge wpasc na melanż jak u Gatsby&#39;ego
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
51985 pln!!!!
Majatek utracony przez narod dunski odzyskany!!! Jest pieknie cudownie, to bedzie znakomity weekend w Transylwani, zrobie sobie wypad na Transfagaras!!!
Na jutro napewno Francja pewniacki typ z recznej. Z AO dla emocji napewno puszcze cos z Rogera. Jutro po Francji robie grubasna wyplate!!! Ahhh juz dzwonilem do Dziadka pochwalic sie ze w tydzien odzyskalem wszystko. Kumplowi w poniedzialek dam obiecany tysiac.
Co do kwestii ze tutaj dobrze sie powodzi, owszem jesli ktos pracuje to nie ma problemu z zyciem i zarobkami, 10 czy 20 tys polskich zlotych mozna odlozyc do pol roku zyjac skromnie. W polsce panuje przeswiadczenie ze w Rumunii panuje skrajna bieda, to nie prawda. Owszem jest grupa ktora zyje skrajnie ale wiekszosc szczegolnie w miastach i okolicach zyje smiem twierdzic na wyzszym poziomie niz w polsce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom