>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Grubaśne Lokomotywy

U 0

Usunięty użytkownik 112896

Gość
Wawo zamykales w drugim secie przy 6:4 w tie dla Raonicia czy...?:

Karwan1988 jak Boga kocham chyba z 5 lat korzystam regularnie z tego forum ale tak się usmiac jak dzisiaj do łez to jeszcze nie miałem okazji . ????
 
K 123

karwan1988

Użytkownik
Karwan1988 jak Boga kocham chyba z 5 lat korzystam regularnie z tego forum ale tak się usmiac jak dzisiaj do łez to jeszcze nie miałem okazji . ????
Polecam się na przyszłość ????
Trzeba się śmiać bo to zdrowie a nie ciągle powaga hehe ;) GL ????
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Niestety nie zamknalem Raonica i 5 tys w plery znowu, trzeba odrabiac.
Dziadek na pocieszenie mi napisal, ze ma dla mnie na wieczor cos wybitnie specjalnego jesli juz chce sowicie odrobic przegrana na narodzie dunskim.
 
venez77 114

venez77

Użytkownik
Niestety nie zamknalem Raonica i 5 tys w plery znowu, trzeba odrabiac.
Dziadek na pocieszenie mi napisal, ze ma dla mnie na wieczor cos wybitnie specjalnego jesli juz chce sowicie odrobic przegrana na narodzie dunskim.
Ty się ciesz, że coś Cię tknęło, żeby nie zagrać za całość. Wtedy nie tylko naród duński ale i kanadyjski byłby na Twojej czarnej liście ;)
A tak jesteś cały czas w grze. Trzymam kciuki ;)
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Real DNB 1,28 be365
29800 pln

Dziadek twierdzi ze ten typ jest pewniejszy niz niska emerytura w Polsce i sam to gra za 30 000 forintow. Ufam mu!
 
bercik 169

bercik

Użytkownik
imo niedoceniacie Realu, typ Wawo dobry. Można ich nie lubić ale to dalej Real i piłkarze z TOPu.
dla mnie pewniejszy over 2.5 - ktokolwiek ostatecznie awansuje, to tu będzie kilka bramek.
 
A 97

analyst

Użytkownik
Wy to tak na poważnie komentujecie ? ile Wy macie ludzie lat. To forum sięga dna, chłopak robi sobie z was jaja a tutaj podnieta piękna, haha
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Nie wiem kto soboe tutaj robi jaja, moze konar.

Ja juz napisalem jak jest, w maju jade do Dziadka mam zamiar zrobic z nim wideowywiad moze wtedy niektorzy zmadzeja.
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Pieknie latwo i przyjemnie w finale wiadomo serena.
Dzis krol fedex tyle ze bije sie z myslami czy warwince wysiadzie glowa.
Wieczorem Lokomotywa Francja!!!
 
Do góry Bottom