>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[GRA ZA REALNĄ KASĘ] Zmodyfikowana 15-tka & 90 zakładów pod rząd ALL-IN

P 21

p@nda

Użytkownik
Biorąc pod uwagę kursy 1,1 będzie to: 1,1^90=5313 (kurs) więc 53.130zł
Ale już przy kursach 1,15 wygląda to tak: 1,15^90= 290272 !! (kurs) więc 2.902.720zł
Mój pierwszy post na forum ???? Mam nadzieję że coś wniósł
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Destro.... Co raz bardziej się podpalasz
Co raz więcej zdarzeń
Wyhamuj.
Nie mogę się z Tobą zgodzić ;)
Podpalałbym się grając na pałę różne, dziwne wynalazki.
Nie ma różnicy czy zagrałbym 4 single czy ako z 4 wydarzeń - grając ALL-IN ryzykuję dokładnie tyle samo w obu przypadkach ( zysk jest również identyczny ). A jako, że spotkania odbywały się równolegle - był to jedyny sposób na grę.
Na chwilę obecną mimo, iż postawiłem dopiero 8 zakładów w praktyce jestem już jakby po 17 zakładzie. Dlaczego tak? A no dlatego, że grałem wyższe kursy niż pierwotnie zakładałem tj.1.1 i mój zysk odpowiadałby grze 17x 1.1 (ALL-IN)
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
A no dlatego, że grałem wyższe kursy niż pierwotnie zakładałem tj.1.1 i mój zysk odpowiadałby grze 17x 1.1 (ALL-IN)
Odchodzisz od wstępnych założeń, a to już jest niedobrze.
Słyszałes kiedyś o czymś takim jak prawdopodobieństwo? (w tym przypadku chodzi mi o 4 zdarzenia z brakiem gola do 80min)
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
#90 ZAKŁADÓW @1.1
9. ZAKŁAD (LIVE) ✅✅

Miałem do wyjęcia lekko ponad 60pln ale ten Arsenal podejrzanie mi wygląda i postanowiłem zamknąć wcześniej zakład odpuszczając ryzyko ;)
Obecny zysk to już odpowiednik 20x @1.1 co daje nam 22% przebytej drogi ku 90 zakładom ????

edit. Tak w ogóle coś mi się pochrzaniło i zamiast grać za 42,35pln poszło za 4dyszki
 
N 7

nerotfp

Użytkownik
Miałeś nosa z tym Arsenalem.. Widzisz, musisz bardzo uważać, bo przegranie wszystkiego było blisko. Dobrze, że jednak się tak nie stało.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
bez sensu, miał być kurs 1,1 a zacząłem walić kupony po 3-5 zdarzen po taki kursie, albo nawet wyższym. Takie granie nie ma najmniejszego sensu, bo to JEST granie na pałę, bez żadnych założeń ;)
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
bez sensu, miał być kurs 1,1 a zacząłem walić kupony po 3-5 zdarzen po taki kursie, albo nawet wyższym. Takie granie nie ma najmniejszego sensu, bo to JEST granie na pałę, bez żadnych założeń ;)
Znudziło mi się już odpisywanie na tego typu komentarze więc od teraz będę je olewał ;)
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Prawda w oczy kole ????
graj dalej, ale w końcu się wyłożysz jak w innych tematach, bo założenia to masz zawsze przez parę pierwszych kuponów, a potem &#39;lecisz&#39;.
A jak nie rozumiesz tego co do Ciebie piszemy i uważasz, że masz rację, no to nie ma o czym gadać.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Z jednej strony Straszak ma racje
Z drugiej strony chciałbym aby Destro coś ugrał
Nie wiem komu mam kibicować ????
 
Do góry Bottom