>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

[GRA ZA REALNĄ KASĘ] Zmodyfikowana 15-tka & 90 zakładów pod rząd ALL-IN

destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
a ja tam myślę, że przegrałeś i wpłaciłeś od nowa 150 :p
Przejrzałeś mnie, w dodatku potrzebowałem 48 dni aby uzbierać kwotę
( specjalnie zawyżyłem do 150zł aby odbić od siebie podejrzenia ) do kontynuowania gry ;) Nie pierwszy raz przekonuje się, że voic3d nie masz nic mądrego do powiedzenia ;)
Wracając do tematu, na tą chwilę jestem po poziomie 31 ( licząc gdybym grał wszystko po kursie @1.1).
Już uważam to za WIELKI sukces ✅
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
o ile pomnozysz kapital startowy grajac 90 meczy kursem 1.1 all in?
Prosta matematyka: (1.1)^90 daje kapitał pomnożony dokładnie 5313 razy. ;)
Swoją drogą powodzenia dla autora, zawsze śledzę z ciekawości i mocno kibicuje tego typu all-inom ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
ciekawie to wyglada ???? osobiscie z 2zl zrobilo mi sie juz 5.4? tak dla testu gram live. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Dzięki jozef230 - ja wybrałem początkową kwotę 10zł, która wydaje mi się optymalna. Startując z 2zł musisz pokonać 18 zakładów @1.1 aby dojść do 10,10zł
PS: Dodatkowo zaczynam grać ALL-IN na końcówki w tenisie np. na wygraną seta przy stanie 1-4 po kursie 1,02 aby urwać dodatkowe 5-6zł ;) Jakby się komuś nie zgadzał rachunek będzie wiadomo skąd różnica tych paru groszy w górę przy następnym ALL-IN&#39;ie
 
S 31K

sobolekk

Użytkownik
tego typu granie skonczy sie na dluzsza mete i tak wtopą, moze to byc za 5 kuponow moze to byc za 20 kuponow, ale wczesniej czy pozniej bedzie wtopa.
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
tego typu granie skonczy sie na dluzsza mete i tak wtopą, moze to byc za 5 kuponow moze to byc za 20 kuponow, ale wczesniej czy pozniej bedzie wtopa.
Wróżbita Maciej zagościł w temacie - zaszczyt kopnął mnie w pośladki ;)
Nawet jeśli wtopie to będę stratny 10zł - żadna strata ;)
A kto wie czy dziś nie zakończę maratonu bo coś ta Matteucci nerwowo gra ..
 
Do góry Bottom