>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

[GRA ZA REALNĄ KASĘ] Zmodyfikowana 15-tka & 90 zakładów pod rząd ALL-IN

destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
#90 ZAKŁADÓW @1.1
11. ZAKŁAD (LIVE) - ZAKŁAD ZAMKNIĘTY

Edit.Zamknąłem zakład ze stratą ~2pln, Mattersburg rozregulowane celowniki i dużo pecha ;)
Stan konta to 56,86pln
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
#90 ZAKŁADÓW @1.1

12. ZAKŁAD ✅✅ (LIVE) - ZAKŁAD ZAMKNIĘTY



Znów zamknąłem przed czasem, mógłbym czekać na koniec meczu Galaty i liczyć na 3zł więcej zysku.
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Byłem bardzo bliski wtopienia przy 12 zakładzie ( uratował mnie gol strzelony w ostatnich sekundach ) stąd też postanowiłem zrobić krótką przerwę, ochłonąć i zastanowić się czy w dalszym ciągu kontynuować grę na dotychczasowy rodzaj zakładu czy iść może w innym kierunku ;) Miło, że ktoś tu zagląda i pamięta o mojej grze - pozdrawiam NeroTFP ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 0

ramed

Użytkownik
Hejo DESTRO-THAI i jak wyniki? Ile kasy włożone/zarobione itd? ????
P.S
U którego buka grasz?
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Gram w bet365, włożone 10zł - czysty zysk 121,67zł.
Zarządziłem pauzę, dalszą grę będę kontynuował wraz z rozpoczęciem nowego sezonu ;)
 
R 0

ramed

Użytkownik
Gram w bet365, włożone 10zł - czysty zysk 121,67zł.
Zarządziłem pauzę, dalszą grę będę kontynuował wraz z rozpoczęciem nowego sezonu ;)
Aha czyli nie grasz na siłę gdzies w innych ligach itp tylko czekasz na swoje upatrzone ulubione typy?
Zysk niby super (w %), ale poświęciłes na to mnóstwo godzin i przez tyle czasu (przeliczając) na gre mialbys dniówki w pierwszej lepszej robocie dorywczej (ok 10zł/h)? :]
 
joopiter 21

joopiter

Użytkownik
Aha czyli nie grasz na siłę gdzies w innych ligach itp tylko czekasz na swoje upatrzone ulubione typy?
Zysk niby super (w %), ale poświęciłes na to mnóstwo godzin i przez tyle czasu (przeliczając) na gre mialbys dniówki w pierwszej lepszej robocie dorywczej (ok 10zł/h)? :]
Siedząc w domu i oglądając piłkę? Chyba byłoby ciężko ;)
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Aha czyli nie grasz na siłę gdzies w innych ligach itp tylko czekasz na swoje upatrzone ulubione typy?
Zysk niby super (w %), ale poświęciłes na to mnóstwo godzin i przez tyle czasu (przeliczając) na gre mialbys dniówki w pierwszej lepszej robocie dorywczej (ok 10zł/h)? :]
Nie powiedziałbym, że poświęciłem na to jakoś strasznie dużo czasu ;)
Potrzebowałem 9 dni żeby złapać 15 zakładów - oczywiście mogłem grać dużo więcej i szybciej ale nie o to tu chodzi ;)
Nie rozumiem również przyrównania gry i zysku do pracy za 10zł/h.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 0

ramed

Użytkownik
Nie powiedziałbym, że poświęciłem na to jakoś strasznie dużo czasu ;)
Potrzebowałem 9 dni żeby złapać 15 zakładów - oczywiście mogłem grać dużo więcej i szybciej ale nie o to tu chodzi ;)
Nie rozumiem również przyrównania gry i zysku do pracy za 10zł/h.
Porównanie bardzo proste - jesli siedziałbys całymi godzinami sledząc statystyki i mecze itd itp by zarobić 100zł to nie jest to żaden szok bo pracując &quot;na mieście&quot; te 8h zarobisz tyle samo. Oczywiscie nie mowie, ze lepiej pracować fizycznie tylko o efektywność (stosunek zysku do poświęconego czasu i stresu itp) ???? Chyba, ze pozniej juz to była formalnosc i nie poswiecales tu wiele czasu to wtedy taki nawet skromny zysk jest super ????
 
G 282

gulikpl

Użytkownik
Taka gra jest dobra jak pracujesz i przy okazji masz chwile żeby obstawić, ale żeby siedzieć nad typami 1.1 to już chyba średnio opłacalne. Zaraz znajdzie się ktoś kto powie, że 1.1 z 10.000 zł to już 1.000 zł ???? , ale nie oszukujmy się raczej takie stawki nie wchodzą w grę. Mimo wszystko powodzenia sam czasami obstawiam końcówki w tenisie itd po kursach 1.1 1.05 zawsze to kilka zł do przodu.
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
Porównanie bardzo proste - jesli siedziałbys całymi godzinami sledząc statystyki i mecze itd itp by zarobić 100zł to nie jest to żaden szok bo pracując &quot;na mieście&quot; te 8h zarobisz tyle samo. Oczywiscie nie mowie, ze lepiej pracować fizycznie tylko o efektywność (stosunek zysku do poświęconego czasu i stresu itp) ???? Chyba, ze pozniej juz to była formalnosc i nie poswiecales tu wiele czasu to wtedy taki nawet skromny zysk jest super ????
Pamiętaj że ten temat to jest &#39;wyzwanie&#39; i bardziej test niż taki plan gry w przyszłości(tak zakładam przynajmniej), a tylko 100 zł w tydzień jest spowodowane tym że dopiero do takiego momentu w grze doszedł póki co, w takim tempie za 1.5 - 2 tygodnie miałby już 1000zł (im więcej ma, tym szybciej będzie się kapitał zwiększał, biorąc pod uwagę oczywiście to że ciągle miałby trafiać) i za 2 tygodnie taki 1 trafiony kupon po 1.1 kursie dawałby taki zysk jak zarobił przez ten cały tydzień.
Zysk będzie zależał tylko i wyłącznie od stawek, a te ciągle będą szły w górę tak długo jak będzie trafiał :razz:
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Pamiętaj że ten temat to jest &#39;wyzwanie&#39; i bardziej test niż taki plan gry w przyszłości
No i tym zdaniem myślę, że Mr White odpowiedział za mnie w sposób wyczerpujący temat ;) Kusi mnie aby jak najszybciej kontynuować tę grę... z tym, że byłoby to bardzo na siłę i niekoniecznie rozsądne. A może ktoś podrzuci jakąś &quot;perełkę&quot; z po za piłki nożnej do gry? ????
 
R 0

ramed

Użytkownik
Pamiętaj że ten temat to jest &#39;wyzwanie&#39; i bardziej test niż taki plan gry w przyszłości(tak zakładam przynajmniej), a tylko 100 zł w tydzień jest spowodowane tym że dopiero do takiego momentu w grze doszedł póki co, w takim tempie za 1.5 - 2 tygodnie miałby już 1000zł (im więcej ma, tym szybciej będzie się kapitał zwiększał, biorąc pod uwagę oczywiście to że ciągle miałby trafiać) i za 2 tygodnie taki 1 trafiony kupon po 1.1 kursie dawałby taki zysk jak zarobił przez ten cały tydzień.
Zysk będzie zależał tylko i wyłącznie od stawek, a te ciągle będą szły w górę tak długo jak będzie trafiał :razz:
A jak nie trafi? :razz:
Ale nie zparzeczam, ze temat ciekawy, jak tam postępy? :cool:
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Przyznać się kto tęsknił? ????
Lecimy dalej, dopłaciłem do okrągłej sumy i zamiast 131,67zł mamy 150zł ;)
#90 ZAKŁADÓW @1.1
16. ZAKŁAD ✅✅
 
Do góry Bottom