>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gra na 6 zdarzeń=6 zakładów na AKO 34-47

firel 142

firel

Użytkownik
Odnośnie ostatniego pytania: stawka to indywidualna sprawa każdego gracza , więc dlatego opisuję grę odnosząc ją do jednostek , które to mogą mieć dla jednego wymiar tych 0.01$ a dla drugiego 20€ - i tabelka stawek w progresji podana jest w postaci uniwersalnej jako jednostki.

Pozdrawiam
Sory, napisalem chaotycznie, tak że nie było wiadomo o co mi chodzi. Z tym 0,01 miałem na myśli twoj złoty system z Totolotka ????
wypróbuję system, dzięki ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
No nie , bo to co opisałem i jest dostępne w necie jako wątek Edi8 kontra Totomix , odnosiło się tylko i wyłącznie do tej firmy Totolotek - Totomix , która wprowadzając w sierpniu 2010 stawki w zakładach systemowych idące od 0.05zł , otworzyła lukę do wykorzystania mechanizmu zaokrąglania wygranych , co przy odpowiednim doborze kursów , ilości zdarzeń i stawki w grze systemowej , powodowało uzyskiwanie niezwykle korzystnego rozliczenia gry z AKO począwszy od 1.15 w ramach kombinacji np. 3 zdarzeń - przy tego trafieniu jako wygranie kursu 2 ( i to już już netto bo po zastosowaniu podatku obrotowego 12% !!! ) a więc stwarzając tym samym piękny valuebet , gdy za stawkę 5gr grając kurs AKO @1.15 placili netto 10gr za każdą kombinację w ramach systemu - a więc stawkę x2 ????

Przy wyborze np. systemu 3z12 , który ma 220 kombinacji i przy stawce 0.05zł kosztował 11zł - płacili więc drugie tyle czyli 22zł przy bezbłędnym typowaniu zdarzeń z kursami @1.05, przy 1 błędzie 16.5zł a przy 2 błędach 12zł - stąd dla osiągnięcia solidnej wygranej należało we własnym interesie nadawać dużo identycznych zakładów po 11zł* , bo przy nadaniu tego z inną stawką więc z wyższą opłatą na mniejszej ilości kuponów - mechanizm zaokrąglania wygranej już nie funkcjonował i dlatego grałem początkowo po 100 zakładów dzienie po 11zł , czyli płacąc 100*11zł=1100zł a odbierając najczęściej 2200zł ( 1100zł netto) ew.1650zł ( 550zł netto ) lub 1200zł ( 100zł netto ) .
Taka zabawa trwała od 16.08 do 10.11.2010 - prawie 3 miesiące.

* opłata za system 3z12*0.05zł , ale bardziej opłacało się grać systemem 2z12 , który wprawdzie wymagał doboru zdarzeń o wyższych kursach niż po 1.05 - ponieważ był wymóg minimalnego AKO w grze systemowej jako 1.15 a zatem 1.15 przy 2 kombinacjach to typy 1.08*1.07 itp. ale w przeciwieństwie do systemu 3z12 , miał nie 3 a 4 stopnie wygranych.

Jednak jego cena 2z12=66*0.05=3.3zł powodowała konieczność wklepywania przez obsługę kolektur znacznie większej ilości takich samych kuponów niż przy systemie 3z12=220*0.05=11zł , gdyż to co przy systemie 3z12 za 1100zł wymagało nadania 100 kuponów , to już przy systemie 2z12=66*0.05=3.3zł i przy tej samej kasie na grę powodowało , że powstawały 1100/3.3=333 kupony... czyli ponad 3 razy więcej roboty dla pracownika na to , aby każdy następny kupon nadać osobno - choć na szczęście nie wymagało to kolejnego wprowadzania wszystkich 12 zdarzeń.
Skrypt obsługujący zakłady wzajemne Totomixa nie posiadał bowiem opcji wpisania ilości takich samych kuponów - gdy klient sobie czegoś takiego chciał zażyczyć , choć w/w opcja była już wtedy dostępna dla zakładów konnych , gdzie wystarczyło wpisać do odpowiedniej rubryki ilość kuponów i ich wydruk następował już automatycznie.

Najciekawsze było w tym wszystkim to, że zarówno kurs począwszy od 1.15 aż do 3.39 - jako AKO w grze systemowej , było przy tej samej stawce 0.05zł rozliczane dokładnie tak samo , bo jako wygrana 0.1zł , gdyż ja mechanizm zaokrąglania w górę wykorzystałem do zarabiania , ale grający na to wyższe AKO aż do 3.39 - także dostawali wtedy 0.1zł , ponieważ w tym przypadku funkcjonował już mechanizm zaokrąglania wygranej w dół i z 3.39*0.05*0.88=0.149zł obniżano wygraną do 0.1zł.



.
 
L 23

luczyk10

Użytkownik
jozef230 umiem czytać ze zrozumieniem i wiem że grasz na parzyste/nieparzyste tylko mi chodzi o inny dobór zdarzeń z wyższymi kursami niż 1.90 żeby zwiększyć AKO na kuponie... No nic, przetestuje to sobie i jak wyniki będą obiecujące to się tym podzielę ????
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
111111222 Bc Kimki-Csk Moskwa
111222111 Astuna Tigers-Krasnye K
222111111 Cajasol Sevilla-Barcelona
112112112 Obradoiro-Bilbao Basket
121121121 R.Madryt- Unicaja Malaga
211211211 Shinan SB-KB Stars

1-N 2-P
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
firel 142

firel

Użytkownik
Hm, i po tych dziesiątkach, setkach typów wiele razy doszedłeś do końcowych progów?
Bo tak sobie myślę, że w teorii nie jest tak trudno przegrać.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@luczyk10, po zaprezentowaniu tej metody w necie , jeden z kolegów zaczął ją stosować wyłącznie do gry coverem , czyli obstawiając 2z3 typów dla 1x2 - w takiej wersji, że oczekuje:

a/ przede wszystkim jako fundament: bezbłędnego trafienia 6 coverów

b/ w obu grupach wejścia układu 2x&quot;1&quot; lub 2x&quot;2&quot; i 1 remis

c/ kursy to od 2 dla opcji &quot;1&quot; lub &quot;2&quot; oraz od 3.2 dla remisu

d/ gra wersją na 6 zakładów

W tym roku trafił już 2 razy ( bo to gracz raczej weekendowy ) - ostatnio AKO ~240 , gdy weszły mu 4 wygrane i 2 remisy , w tym w/w układzie w obu grupach: po 1 remisie i po 2 inne trafione typowania w ramach covera.

.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
111111222 Bc Kimki-Csk Moskwa
111222111 Astuna Tigers-Krasnye K
222111111 Cajasol Sevilla-Barcelona
112112112 Obradoiro-Bilbao Basket
121121121 R.Madryt- Unicaja Malaga
211211211 Shinan SB-KB Stars

1-N 2-P
no i pieknie ze az wszystko mieknie ???? ✅
skontrowalem Real Madryt za 10zl. czyli ✅19 na II progu. teraz jade na 6 typow
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
111122 Basket Barcellona-Brescia
112211 Capo Orlando-Casale Monferato
221111 Verolli-Trapani
121211 Libertos Forli-Jesi
211112 Torino-Angelico Biella
112121 Imola-Napoli

zabraklo minimalnie. chcialem kontre mala dac ale brak oferty.
 
L 23

luczyk10

Użytkownik
@edi8 bardzo ciekawy sposób tego Twojego kolegi, podobają mi się wysokie ako ???? Jak będę miał troszkę więcej wolnego czasu to na pewno przyjrzę się temu bliżej i chyba spróbuje tak zagrać ????
Ps. Nie orientujecie się czy w jakimś buku można stawiać kupon od 0.5 zeta bo w sts niestety od 2 minimalnie... ????
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
@edi8 bardzo ciekawy sposób tego Twojego kolegi, podobają mi się wysokie ako ???? Jak będę miał troszkę więcej wolnego czasu to na pewno przyjrzę się temu bliżej i chyba spróbuje tak zagrać ????
Ps. Nie orientujecie się czy w jakimś buku można stawiać kupon od 0.5 zeta bo w sts niestety od 2 minimalnie... ????
expert
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@edi8 bardzo ciekawy sposób tego Twojego kolegi, podobają mi się wysokie ako ????
Ps. Nie orientujecie się czy w jakimś buku można stawiać kupon od 0.5 zeta bo w sts niestety od 2 minimalnie... ????
Co do wysokiego AKO , to grając 6 zdarzeń i mając trafione 2 remisy po @3.2 i 4 typowane jako &quot;1&quot; bądź &quot;2&quot; - z kursami po @2, 2*@2 i @2.4 - wychodzi właśnie tak około 240 , co przy grze płaską stawką 1j. za kupon ( w wersji grania na 6 a nie 9 zakładów ) pozwala oczekiwać wygranej nawet i 40 kolejek , gdyż 240:6=40 , choć oczywiście czym później ona nadejdzie tym coraz mniejsza wygrana netto w ogólnym bilansie gry...

We wszystkich polskich firmach minimalna stawka zakładu prostego to 2zł.

.
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
Co do wysokiego AKO , to grając 6 zdarzeń i mając trafione 2 remisy po @3.2 i 4 typowane jako &quot;1&quot; bądź &quot;2&quot; - z kursami po @2, 2*@2 i @2.4 - wychodzi właśnie tak około 240 , co przy grze płaską stawką 1j. za kupon ( w wersji grania na 6 a nie 9 zakładów ) pozwala oczekiwać wygranej nawet i 40 kolejek , gdyż 240:6=40 , choć oczywiście czym później ona nadejdzie tym coraz mniejsza wygrana netto w ogólnym bilansie gry...

We wszystkich polskich firmach minimalna stawka zakładu prostego to 2zł.

.
ja w betclicu stawka minimum to 1zl w bet 365 takze. w expert bylo 0.5
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
001 ... 1-1 1-1 2-2 NY Knicks - LA Lakers
002 ... 1-1 2-2 1-1 New Orleans Pelicans - Orlando Magic
003 ... 2-2 1-1 1-1 Cleveland Cavaliers - Phoenix Suns
004 ... 1-2 1-2 1-1 Boston Celtics - Brooklyn Nets
005 ... 2-1 1-1 1-2 Dallas Mavericks - Detroit Pistons
006 ... 1-1 2-1 2-1 Golden State Warriors - Portland Trailblazers
 
M 1

marasco

Użytkownik
Edi8, przeanalizowałem ten sposób gry i o ile na samym początku pomyślałem, że może być to świetny sposób, to im dalej w las wychodzi więcej jego słabości. Być może to wynika z tego,że coś źle zrozumiałem, więc w razie czego proszę nie wyzywać mnie od razu debila. ????
Po pierwsze: nie widzę sensu w dzieleniu 6 zdarzeń na jakieś 2 grupy po 3 zdarzenia... po co? Przecież to po prostu 6 zdarzeń rozpisanych na pewne konkretne 6 kombinacji.
Po drugie: system sprawia wrażenie, że pokrywa bardzo dużo kombinacji i na dodatek daje możliwość stosunkowo ogromnej wygranej, gdzie w rzeczywistości wcale tak nie jest. Dla przykładu, ja już w pierwszym teście miałem pod rząd 3 zdarzenia z 1 (czyli Twoimi słowami całą pierwszą grupę na 1) więc nic mi nie weszło. Pech.
Przetestowałem (ok, duże słowo, tylko kilka kuponów), przegrałem, ale robiłem to na przypał (3 under/over, 3 parzyste/nieparzyste). Zdarzenia dwudrogowe to 50/50 szansy, więc wybierając między przewagą 1 lub 2 już na samym początku i tak dokonujemy wyboru 50/50, czyli reasumując: totalne szczęście (chyba, że analizujemy, ale wtedy to zupełnie traci sens). Nie znam się na prawdopodobieństwie, ale na chłopski rozum - nie lepiej postawić po prostu jeden kupon z jednym zdarzeniem dwudrogowym? Nie mamy większej szansy trafienia?
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
Edi8, przeanalizowałem ten sposób gry i o ile na samym początku pomyślałem, że może być to świetny sposób, to im dalej w las wychodzi więcej jego słabości. Być może to wynika z tego,że coś źle zrozumiałem, więc w razie czego proszę nie wyzywać mnie od razu debila. ????

Po pierwsze: nie widzę sensu w dzieleniu 6 zdarzeń na jakieś 2 grupy po 3 zdarzenia... po co? Przecież to po prostu 6 zdarzeń rozpisanych na pewne konkretne 6 kombinacji.

Po drugie: system sprawia wrażenie, że pokrywa bardzo dużo kombinacji i na dodatek daje możliwość stosunkowo ogromnej wygranej, gdzie w rzeczywistości wcale tak nie jest. Dla przykładu, ja już w pierwszym teście miałem pod rząd 3 zdarzenia z 1 (czyli Twoimi słowami całą pierwszą grupę na 1) więc nic mi nie weszło. Pech.

Przetestowałem (ok, duże słowo, tylko kilka kuponów), przegrałem, ale robiłem to na przypał (3 under/over, 3 parzyste/nieparzyste). Zdarzenia dwudrogowe to 50/50 szansy, więc wybierając między przewagą 1 lub 2 już na samym początku i tak dokonujemy wyboru 50/50, czyli reasumując: totalne szczęście (chyba, że analizujemy, ale wtedy to zupełnie traci sens). Nie znam się na prawdopodobieństwie, ale na chłopski rozum - nie lepiej postawić po prostu jeden kupon z jednym zdarzeniem dwudrogowym? Nie mamy większej szansy trafienia?
dla mnie ten sposob gry to czysta matematyka. bo przeciez nie bede analizowal gry na P/N. co do prawdopodobienstwa to edi pomoze procentowo podac szanse a na moj chlopski rozum to grajac za 6j mamy szanse na 47j no i 17 progow. zagram z 30 kuponow i opisze. wtedy zobaczymy jaki yeld wyjdzie. a 50/50 to jak postawkujesz? jak budzet zbudujesz? plaska stawka 30 spotkan? okolo 8%szans mam? czyli co 10 , 20 kupon? ???? zapomnialem wzor na prawdopodobienstwo ???? )
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Po pierwsze: nie widzę sensu w dzieleniu 6 zdarzeń na jakieś 2 grupy po 3 zdarzenia... po co? Przecież to po prostu 6 zdarzeń rozpisanych na pewne konkretne 6 kombinacji.

Po drugie: system sprawia wrażenie, że pokrywa bardzo dużo kombinacji i na dodatek daje możliwość stosunkowo ogromnej wygranej, gdzie w rzeczywistości wcale tak nie jest. Dla przykładu, ja już w pierwszym teście miałem pod rząd 3 zdarzenia z 1 (czyli Twoimi słowami całą pierwszą grupę na 1) więc nic mi nie weszło. Pech.

Przetestowałem (ok, duże słowo, tylko kilka kuponów), przegrałem, ale robiłem to na przypał (3 under/over, 3 parzyste/nieparzyste). Zdarzenia dwudrogowe to 50/50 szansy, więc wybierając między przewagą 1 lub 2 już na samym początku i tak dokonujemy wyboru 50/50, czyli reasumując: totalne szczęście (chyba, że analizujemy, ale wtedy to zupełnie traci sens). Nie znam się na prawdopodobieństwie, ale na chłopski rozum - nie lepiej postawić po prostu jeden kupon z jednym zdarzeniem dwudrogowym? Nie mamy większej szansy trafienia?
Ad 1/
A po to dzielę układ 6 meczów na 2 grupy po 3 , aby nie musieć w ramach 6 meczów , grając to na wejście układu 4 i 2 ( np. na 4*&quot;1&quot; i 2*&quot;2&quot; ) grać tego na 15 zakładach a jedynie na 9 - lub jak ja to robię wykluczając identyczne powtórki na tych samych pozycjach w obu grupach - na 6 kuponach.

Bowiem rozpis gwarantujący trafienie 6 zdarzeń - rozumiany jako ich łączny zbiór - wymaga dla układów 4 i 2 oraz tego przeciwieństwo układ 2 i 4 - zawarcie 15 zakładów , bowiem zarówno 2z6 i 4z6 to 15.

Gdy rozdzielimy 6 meczów na 2 grupy i dokonamy rozpisu tylko w ich obrębie - z tym założeniem trafienia przewagi wśród 3 typowań w relacji 2:1 lub 1:2 , to powstają tylko 3 układy dające tę gwarancję a łącząc to z identycznym rozpisem w drugiej grupie 3 meczów - powstaje układ 3^2=3*3=9 kombinacji dający na 100% wygrany kupon , oczywiście przy zakładanych trafieniach w grupach.

Tak jak pisałem od początku - sytuacja identycznego rozłożenia się wyników na swoich pozycjach w obu grupach jako ich kopia , jest niezmiernie rzadka i stąd redukcja z 9 kombinacji tylko do 6 , bo odrzucając w/w powtórki - układem tylko 6 zakładów pokrywam wszystkie opcje przy wejściu oczekiwanego rozkładu np. 2:1 lub 1:2

Ad 2/
Trudno mi odnosić się czy polemizować z Twoimi wrażeniami , czyli czymś niematerialnym a duchowym , gdyż ja bardzo jasno i wyraźnie napisałem że ten schemat obejmujący 9 kombinacji ( a po redukcji 6 ) jest na 100% skuteczny przy spełnieniu ściśle określonego warunku uzyskania wymaganego rozkładu trafień w obu grupach: po 2:1 lub 1:2 , więc nie bardzo wiem na jakiej podstawie masz tu jakieś inne niż podane oczekiwania względem tej metody , wyrażone tym swoim błędnym wrażeniem...

Co do wysokości wygranej: także została przeze mnie podana i to wielowariantowo , w zależności od zastosowanych kursów - więc ponownie nie mogę zrozumieć , jak możesz mieć tu inne oczekiwania niż wypływające z AKO , czyli iloczynów kursów trafionych typów...

................

Typując 1 zdarzenie dwudrogowe , ściśle odnosisz się do jego i tylko jego spodziewanego wyniku , zaś tu typowanie ma zupełnie inny charakter ponieważ nie typujesz konkretnego wyniku a układ wyników w relacji ich wewnętrznego rozkładu w grupie jako 2:1 lub 1:2 w ramach 3 meczów - i to bez względu na to , które 2z3 meczów zakończą się wynikami dającymi w sumie tę oczekiwaną przewagą a zatem wynik nie jest tu ściśle powiązany z żadnym meczem a dotyczy zawsze grupy meczów.

..............

Informuję i przypominam , że dotąd nie ma jeszcze ustawowego obowiązku grania żadną z tych kilkunastu metod ,technik czy też żadnym z systemów , które dotąd zaprezentowałem i każdy sam podejmuje decyzję odnośnie tego, czy mu to odpowiada czy też nie - bo każdy gra za swoje pieniądze i na własną odpowiedzialność i na miarę posiadanej własnej wiedzy/niewiedzy o bukmacherce.

Dla mnie bukmacherka to nie utopijne walenie głową w mur, rozumiane jako próbowanie zmiany ujemnej wartości oczekiwanej , czyli dokonania nierealnego zmienienia fundamentu istnienia firm bukmacherskich , polegającego na oferowaniu przez nich kursów poniżej prawdopodobieństwa zdarzeń - a moje widzenie bukmacherki jest takie , że jest to stwarzanie sobie w różnorodny sposób sytuacji do samego wygrywania podczas prowadzonej gry i wychodzenie z niej na plus POMIMO w/w fundamentu , ale pamiętając także i o tym że tu wygranymi są wg mnie i ci którzy wychodzą z niej na zero , wycofując włożone dotychczas pieniądze, bowiem solą tej zabawy jest odnoszenie sukcesów - czyli wygrywanie i to możliwie jak najczęstsze , a ci którzy odzyskali kasę także są wygranymi mogąc grać dalej - w przeciwieństwie do tych którzy polegli...

Stąd wiele z moich pomysłów ma wbudowane bezpieczniki pozwalające na łagodne wychodzenie z gry - osiągane kosztem dłuższego oczekiwania lub zmniejszeniem wygranej.

Pozdrawiam

.
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
111122 Shuai Zhang - Swietłana Kuźniecowa
112211 Andrea Hlavackova - Estrella Cabeza-Candela
221111 Anabel Medina Garrigues - Alison Riske
121211 Patricia Mayr-Achleitner - Shuai Peng
211112 Sabine Lisicki - Donna Vekic
112121 Bethanie Mattek-Sands - Karolina Pliskova
gemy 1- Neparzyste 2 - Parzyste
 
M 1

marasco

Użytkownik
Ad 1/
A po to dzielę układ 6 meczów na 2 grupy po 3 , aby nie musieć w ramach 6 meczów , grając to na wejście układu 4 i 2 ( np. na 4*&quot;1&quot; i 2*&quot;2&quot; ) grać tego na 15 zakładach a jedynie na 9 (...)
Ok, ok, matematyka itd. ale... Czy nie prościej, zamiast się właśnie w ten sposób rozpisywać, przedstawić to w taki sposób jak ja poniżej?
Wybieramy 6 zdarzeń dwudrogowych i rozpisujemy je systemem takim jak niżej albo na odwrót (przewaga 2):
1. 111122
2. 112211
3. 221111
4. 121211
5. 211112
6. 112121

:grin:
...czy ja NADAL czegoś nie rozumiem i to wcale nie jest takie proste, tylko potrzeba do tego długich wywodów?

jest na 100% skuteczny przy spełnieniu ściśle określonego warunku uzyskania wymaganego rozkładu trafień w obu grupach: po 2:1 lub 1:2
Tak, każdy system jest 100% skuteczny, jeśli... trafisz :grin:
Słuchaj, ja nie krytykuję sposobu gry, ale z tego co widzę, to żaden system... bo żeby wygrać, i tak trzeba mieć skuteczność w typowaniu. Już na samym początku musisz skutecznie ocenić, że będzie to rozkład np. jak podałeś 2:1. A żeby to zrobić np. w &quot;parzyste/nieparzyste&quot; gdzie są dobre kursy, musisz być albo jasnowidzem, albo po prostu mieć szczęście!

a zatem wynik nie jest tu ściśle powiązany z żadnym meczem a dotyczy zawsze grupy meczów.
Jeśli gramy przewagą 1, to wystarczy, że w pierwszej grupie będzie rozkład 2-2-1 i wszystko się sypie, nie wygrywamy nic. A przecież o taki rozkład wcale nie trudno. Wynik jest powiązany z każdym meczem, bo dobieramy odpowiednie zależności na podstawie tych 3 meczy w grupie i musimy ocenić i tak je dobrać, żeby wykluczyć sytuację np. 2-2-1.
Dodatkowo, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w grupie padł wynik 2-2-2 albo 1-1-1. I co teraz? Okazuje się bowiem, że w samych założeniach sposób gry odrzuca taką możliwość! Czyli to tak, jakbyśmy w zdarzeniu trójdrogowym odrzucili jeden wynik i nie brali go kompletnie pod uwagę, a naszą grę oparli na pozostałych dwóch. Tak na prawdę więc stajemy pomiędzy kilkoma niezależnymi wyborami, często nawet nie będąc ich świadomym!
Czy więc grając jedno zdarzenie 50/50 nie mamy czasem większej szansy na wygraną, niż grając Twoim sposobem?
Czy ja ten system dobrze zrozumiałem, czy może mi coś cały czas umyka?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wybacz , ale nie będziesz mi narzucał formy narracji , czyli rodzaju prezentacji metody w tym wątku - a ja zakładając ten ( i każdy inny ) wątek , zawsze staram się w opisie adresować jego treść nie do starych &quot;wyjadaczy&quot; a do osób które raczej nie posiadają dużego doświadczenia , lub nawet nie mają go wcale.

Dlatego też omalże łopatologicznie , bardzo szczegółowo przedstawiłem coś czego Ty nadal nie możesz zrozumieć: proces dochodzenia w ramach tej strategii , do tylko 6 zakładów w ramach metody obstawienia wyników 6 zdarzeń dwudrogowych , przewagowo typowanych ( w obrębie swoich grup po 3 zdarzenia w każdej z nich) , bowiem nawet gimnazjalista wie , że chcąc mieć gwarancję &quot;2&quot; lub &quot;4&quot; spośród 6 w rozpisie po 6 - to wymaga to nadania 15 zakładów , gdyż zarówno 2z6=15 i 4z6=15

Tak więc aby nie nadawać tych 15 zakładów wynikających ze schematu gwarancyjnego rozpisu systemu pełnego , obejmującego wszystkie możliwe kombinacje zarówno dwuelementowe jak i czteroelementowe spośród 6 , dokonałem połączenia w jeden rozpis 2 zupełnie oddzielnych i z sobą nie powiązanych typowań po 3 mecze w każdym: nazywając je grupą A i grupą B.

Takie podejście na dwa zbiory po 3 , przy założeniu gry nastawionej na jej prowadzenie do wystąpienia oczekiwanej sytuacji w rezultatach jako przewaga w relacji 2:1 lub 1:2 ( w zależności od tego którą opcję chcemy akurat preferować i ku której się skłaniamy ) stwarza tylko 3 możliwe układy wyników w każdej z grup , a zatem kombinacja 3 tych układów z grupy A z 3 kombinacjami z grupy B daje 3^2=3*3=9 możliwych układów połączeń.

Idąc dalej i wychodząc od tego powstałego rozpisu na 9 kombinacji - po pewnym okresie grania tym schematem czyli w praktyce , spostrzegłem iż mając już kilkanaście wygranych , niezmiernie rzadko występuje sytuacja iż układ trafień z jednej grupy jest identyczny z rozkładem trafień z drugiej grupy , czyli w zasadzie brak jest powtarzalności rozumianej jako skopiowanie się układu np. 2:1 przy graniu na przewagę &quot;1&quot;:

1
1
2

z takim samym układem 2:1

1
1
2

przy graniu na przewagę &quot;1&quot; w drugiej grupie.

Oczywiście dotyczy to także braku tych kopii względem siebie i dla innych trafionych układów!

To pozwoliło mi na zrezygnowanie z części zakładów , czyli dokonanie redukcji ilości kuponów z dotychczasowych 9 do tylko 6 , czyli o 1/3:

001 ... 1-1 1-1 2-2
002 ... 1-1 2-2 1-1
003 ... 2-2 1-1 1-1
004 ... 1-2 1-2 1-1
005 ... 2-1 1-1 1-2
006 ... 1-1 2-1 2-1



I ten układ obejmujący 6 zdarzeń - ale zawierający w sobie kombinacje z sobą wyników oddzielnych 3 meczów w 2 grupach , przedstawiłem jako wzorcowy w metodzie oddanej tytułem wątku &quot;Gra na 6 zdarzeń=6zakładów na AKO 34-47&quot;.

Tak wszystkim to czytającym starałem się w najprostszy sposób przedstawić drogę dochodzenia do finalnego powstania rozpisu na 6 zakładów i co się w nim zawiera oraz jakie są założenia gry: zarówno co do jasno określonych warunków wygranej jak i wysokości tej wygranej , co zawarłem przecież w tytule wątku a co jest pochodną zastosowanych kursów od 1.8 do 1.9

.................

Nie mam zielonego pojęcia , jak możesz więc wobec tak szczegółowego opisu wszystkich niuansów w ramach tej metody jak ja to zrobiłem , wypisywać teraz takie ewidentne bzdety jakie wypisujesz , w rodzaju:

&quot;Dodatkowo, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w grupie padł wynik 2-2-2 albo 1-1-1. I co teraz? Okazuje się bowiem, że w samych założeniach sposób gry odrzuca taką możliwość!&quot; oraz:

&quot;Czyli to tak, jakbyśmy w zdarzeniu trójdrogowym odrzucili jeden wynik i nie brali go kompletnie pod uwagę, a naszą grę oparli na pozostałych dwóch.&quot;
.............

Na podstawie tego co napisałeś , można wysnuć wniosek iż wg Ciebie - a odnosząc tegoż bezsens do gry w LOTTO 6z49 - tylko zawarcie wszystkich możliwych 13.983.816 kombinacji może przynieść sukces rozumiany jako wygraną ponad poniesiony koszt , bo grając tego częścią czyli zbiorem np. 9 liczb już jest to wykluczone... lub wracając na grunt bukmacherskich zakładów wzajemnych w piłce nożnej , Ty posługując się w/w swoją filozofią , przy grze AKO z 3 zdarzeń 3-drogowych nadajesz 3^3=27 zakładów bo nie można wygrać , nie grając systemem pełnym...

Przypomina mi to opowieść starego rybaka z Władysławowa , który nie mógł nadziwić się dlaczego młodzi szyprowie dymają po całym Bałtyku w poszukiwaniu ławicy - gdy on po latach spędzonych na morzu dawno wie, że ta zabawa polega na tym , że trzeba zarzucać sieci i spokojnie czekać , bo ławica sama w nie wpłynie ????


A nie przyszło Ci do głowy , że to jest gra DŁUGOFALOWA , właśnie specjalnie nastawiona na wyniki zredukowane o te w/w opcje jednoimienne 1-1-1 oraz 2-2-2 i polega na obstawieniu tylko tego segmentu opisanego jako przewagi???

Chyba tabela kolejnych stawek dlatego została przeze mnie w 1. wpisie zaprezentowana w wersji na 17 etapów , aby schemat gry był czytelny i jasny:

A oto ( jedynie przykładowy ) rozpis na 17 progów takiej gry na AKO 47, przy założeniu posiadania budżetu na grę w wysokości 234j. i zysku na etapie od max. 41j. przy trafieniu na I etapie - aż do 1j. przy trafieniu na XVII etapie:

etap / stawka / cena / koszt gry / wygrana / zysk
001 ........ 1 ......... 6 .......... 6 ............... 47 ......... 41
002 ........ 1 ......... 6 ........ 12 ............... 47 ......... 35
003 ........ 1 ......... 6 ........ 18 ............... 47 ......... 29
004 ........ 1 ......... 6 ........ 24 ............... 47 ......... 23
005 ........ 1 ......... 6 ........ 30 ............... 47 ......... 17
006 ........ 1 ......... 6 ........ 36 ............... 47 ......... 11
007 ........ 1 ......... 6 ........ 42 ............... 47 ......... 05
008 ........ 2 ....... 12 ........ 54 ............... 94 ......... 40
009 ........ 2 ....... 12 ........ 66 ............... 94 ......... 28
010 ........ 2 ....... 12 ........ 78 ............... 94 ......... 16
011 ........ 2 ....... 12 ........ 90 ............... 94 ......... 04
012 ........ 3 ....... 18 ...... 108 .............. 141 ........ 33
013 ........ 3 ....... 18 ...... 126 .............. 141 ........ 15
014 ........ 4 ....... 24 ...... 150 .............. 188 ........ 38
015 ........ 4 ....... 24 ...... 174 .............. 188 ........ 14
016 ........ 5 ....... 30 ...... 204 .............. 235 ........ 31
017 ........ 5 ....... 30 ...... 234 .............. 235 ........ 01

( początkowa cena nadania 6j. to wynik tego, że gramy 6 kuponów po 1j. )

Gra na etapach od I do VII to stała stawka płaska 1j. ; etapy VIII do XI to stała stawka 2j. ; etapy XII i XIII to stawka 3j. itd. tak więc stawki rosną tu bardzo wolno...

Pozdrawiam

.
 
Do góry Bottom