>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gra na 6 zdarzeń=6 zakładów na AKO 34-47

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Bender7, oczywiście Ty o tym wiesz doskonale, ale innym napiszę że w przedstwionych przez Ciebie meczach na przewagi &quot;1&quot; i &quot;2&quot; w obu grupach - stąd jest tam po 6 zakładów a nie po 9 jak w 2 innych układach, że w nich przyjęto tu założenie opisane w opisie tytułowej metody, iż powtórki na pozycjach czyli identyczne rozkłady trafień w obu grupach występują na tyle sporadycznie, że o te 3 zakłady można zredukować ich ilość: z 9 do 6.

A co do techniki grania tego przedstawionego przez Ciebie schematu na 30 zakładów, to najprostszym jest otwarcie tu 4 równoległych linii - każda na swoim własnym rozrachunku i automatycznie powracająca na 1. etap po każdym pierwszym w niej trafieniu.
........

@luczyk10 , @Bender7 wcale nie przedstawił zwartego schematu gry za 30j. o wygranie 47j. - przynajmniej ja tak tego nie odebrałem....

Pozdrawiam

.
 
makkwak 7

makkwak

Użytkownik
Koszt nadania 30 jednostek do wygrania 47 ogólnie jak dla mnie nie warte zachodu a poza tym jeżeli kilka razy z rzędu wystąpi inny układ niż 4/2 o co nie trudno to budżet mamy zrujnowany...
a system z którym bije się józef (⛔200 granie na obecnym etapie o 1zł?) wart? nie sądze
 
L 23

luczyk10

Użytkownik
Jakie 1 zł ?? z tego co widzę to jest w tył 206 ale teraz gra stawka 7 z ako 40 więc o 280... Na jednym etapie więcej na innym mniej ale jest w stanie osiągnąć profit dużo mniejszym nakładem środków a to często jest ważne ????
 
makkwak 7

makkwak

Użytkownik
017 ........ 5 ....... 30 ...... 234 .............. 235 ........ 01
to jest poziom 17, a jest na 18tym to nie wiem jak teraz wyglada stawka ale na pewno nie ma czystego zysku do wygrania 280 tylko 280 minus straty z poprzedniego wkladu wszystkich poprzednich poziomow. A więc licząc sumami które podałeś 280-206-7= 67zł po tylu etapach po włożeniu 287zł do wygrania 67zł po takim czasie grania, co i tak jeszcze moim zdaniem długo nie nastąpi bo &#39;system-loteria&#39;, tak bym go nazwał.
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Bowiem mądremu wystarczą dwa słowa , a głupiemu to i referatu mało...
.............

.
edi ostrożniej z tymi epitetami, bo w ostatnich dniach 2013 mocno się przejechałeś na tym.
Pamiętasz?
Nawet zabrakło Ci odwagi na przeproszenie.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@adam_adam, jak zwykle głupoty piszesz - lecz się człowieku albo zmień dilera , bo jestem w stanie udowodnić Ci , że bezczelnie kłamiesz!
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Szukasz leszczu wrażeń?
Lecz się niedowartościowany psycholu, bo o bana dla ciebie wystąpię za to że łazisz po wątkach i głupoty wypisujesz.
Jesteś wolny jak dzika świnia i rób wypad stąd!
 
Do góry Bottom