>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

S 69

s1916

Użytkownik
Overy na dziś ;)
12:30 Ajax
13:45 Young Boys
15:15 Tottenham
15:30 Mainz
16:00 Grasshoppers
16:15 Real
17:00 Setubal
17:00 Crvena Zvezda
17:30 Ascoli
20:00 Pilzno
20:45 Barcelona
21:15 Arouca
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
16:15 Real Madryt vs SD Eibar✅
17:00 Benfica Lizbona vs CD Feirense✅
17:30 Schalke vs Borussia Mönchengladbach✅
20:45 RD Celta de Vigo vs FC Barcelona✅
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Ajax - Utrecht ✅

Atalanta - Napoli ✅

Cagliari - Crotone ✅

Gefle - Elfsborg ✅

Tottenham - Manchester City ✅

Wolfsburg - Mainz ⛔ (kolejny mecz gdzie byl słupek/poprzeczka)

Real Madrid - Eibar ✅

Benfica - Feirense ✅

Schalke - Monchengladbach ✅

AIK Stockholm - Norrkoping ✅

Austria Vienna - St. Polten ✅

Lyon - St. Etienne ✅

AS Roma - Inter ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
janaspl 561

janaspl

Użytkownik
Gra ktoś może minutówki w betano?
W bet365 od dawna mam limit i zauważyłem, że 10 minutowe zakłady są również w betano, kursy praktycznie takie same.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Ale dramat Barcelony pamiętam rok temu przegrali z Celtą 4-1 a ja wtedy byłem w Barcelonie na urlopie oglądałem ten mecz w pubie z Hiszpanami, ale to była żałoba.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Nie wiem jak jest w betano, ale teraz obracam bonus w Sportingbecie i mogę Ci powiedzieć że są przedziały 5,10 i 15 minutowe
Grać w minutówki można u kilku bukmacherów, ale jedynie w bet36 5 da się łapać &quot;zakładki&quot; które dają spory plus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Yamakasi, możesz napisać swoje stawkowanie? Grasz typową progresje, czyli co poziom stawka x2 czy inaczej? Wczoraj wszystko Ci ładnie weszło bo też to grałem ale potem poległem na arsenalu. I cały zarobek dnia poszedł.
Edit.
Ok,dzięki. Na pw nie moge odpisać.
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Wczoraj wszystko Ci ładnie weszło bo też to grałem ale potem poległem na arsenalu. I cały zarobek dnia poszedł.
Edit.
Ok,dzięki. Na pw nie moge odpisać.
Coś widzę że trochę nie rozumiesz tej gry kolega trafił 12 spotkań na 13 ale właśnie ten nieszczęsny jedyny mecz pogrzebał większość zarobku jak nie cały, JEŻELI gra tradycyjnie czyli pierwszy gol i zamykamy grę plus tradycyjne stawkowanie (nazwę go stawka @Hanka) na kurs 3, niestety cała sztuka tej gry polega na trafieniu &quot;zakładki &quot; takiej solidnej np wczorajszy mecz MU- Stoke -69 minuta ja ja osobiście zwę złota minuta ????
Co do Arsenalu z doświadczenia wiem że lepiej odpuścić pierwszy próg niż ostatni, czyli wytypowany mecz gramy do końca
Yamakasi poszła reputka
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Jamarkus, ale czego mam nie rozumieć?
Na ostatnim progu jest zawsze niski kurs, zwykle poniżej 2.
Gra się powyżej gola, około 79 minuty pojawia sie kurs który przy zwykłej stawce rekompensuje straty, lub ja powiększa ???? Ryzyk fizyk ???? dlatego jak pisałem zrezygnuj z pierwszego progu by móc grać ostatni
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Coś widzę że trochę nie rozumiesz tej gry kolega trafił 12 spotkań na 13 ale właśnie ten nieszczęsny jedyny mecz pogrzebał większość zarobku jak nie cały, JEŻELI gra tradycyjnie czyli pierwszy gol i zamykamy grę plus tradycyjne stawkowanie
Mecz Niemcow duzo mi nie zabral bo gralem nisza stawka niz moja &quot;podstawowa&quot;. Po za tym gram roznie w zaleznosci od meczu. I nie gram tylko to co podaje na forum. (Dzieki Utd ???? )
Co do Arsenalu z doświadczenia wiem że lepiej odpuścić pierwszy próg niż ostatni, czyli wytypowany mecz gramy do końca.
Ja z doswiadczenia wiem ze 1/4 - 1/2 moich zakladek to gol wlasnie wpada do 10 minuty ????
Ja jedynie nie gram 1 progu jak na mecz sie spoznie. I zaczynam od 2 czy 3.
Ostatni prog czyli 9 to sie bardzo rzadko gra ale da sie tam spokojnie lapac 2.5 tylko juz bez zakladki.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Dla mnie podstawa to pierwszy próg bo tam czesto bramka pada i zwykle gram go stawką taką jak drugi próg. A ostatniego nigdy nie gram bo kurs powyżej 2 pojawia się dobrze po 80 minucie.
Gramy dzisiaj VFB?
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Dla mnie podstawa to pierwszy próg bo tam czesto bramka pada i zwykle gram go stawką taką jak drugi próg. A ostatniego nigdy nie gram bo kurs powyżej 2 pojawia się dobrze po 80 minucie.
Gramy dzisiaj VFB?
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Nie wiem może powinienem 2 mecze dziennie grać, powiedzieć sobie 200zł zysku i koniec. Sam już nie wiem co robię nie tak.
Sam sobie odpowiedziałeś.
Wiesz co to prawdopodobieństwo ?
niedziela 480 (wszystkie) --&gt; 42 (0:0)
sobota 650 (wszystkie) --&gt; 49 (0:0)
Analiza 2000 ostatnich meczów w piłce nożnej (wszystkie mecze dostępne na livescore.com) pozwoliła mi stwierdzić, że w 782 meczach pierwsza bramka padła w czasie do 20&#39;. Daje to moim zdaniem szokujący wynik blisko 40%! Co ciekawe, dużo więcej &quot;pierwszych bramek&quot; pada w przedziale 1&#39;-10&#39; niż 11&#39;-20&#39;. I tak sobie pomyślałem... Może by grać progresją zaledwie dwa progi na jeden mecz.
Dlatego ja się ustawiam na grę w pierwszej połowie (do 50, max do 60 min)
Po 50 min stawkowanie progresją tak masakrycznie rośnie, że przy wtopie trzeba później 10 meczy odrabiać.
Edyta.
Już nie wspomnę o tym, że zakładkę co raz trudniej złapać, bo kurs 3.00 pojawia się niemal równo z poprzednim progiem
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Do postu wyżej. Nie na wszystkie mecze sa minutowki. Jeśli ktos robi staty to powinien uwzględnić tylko te mecze w których można grać minutowo. Domyślam sie, ze wyglądałoby to podobnie ale lepiej liczyć to co można zagrać.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
No to weź sobie podziel na pół to co napisałem i wydzie ci
240 --&gt; 22
325 --&gt; 24
Co to zmienia?
Chciałem pokazać, że czym więcej zdarzeń zagrasz tym większe prawdopodobieństwo, że popłyniesz.
To nie tylko czyta matematyka ale także wieloletnie obserwacje i doświadczenie (nie zawsze pozytywnego) ;)
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
No to weź sobie podziel na pół to co napisałem i wydzie ci
240 --&gt; 22
325 --&gt; 24

Co to zmienia?
Chciałem pokazać, że czym więcej zdarzeń zagrasz tym większe prawdopodobieństwo, że popłyniesz.
To nie tylko czyta matematyka ale także wieloletnie obserwacje i doświadczenie (nie zawsze pozytywnego) ;)
No zgadza sie ???? zreszta to by musieli sue wypowiedzieć co grali po 20 meczów w sobotę czy niedziele. Ile było nietrafionych. Zasadniczo chodziło mi o to, jak te bezbramkowe mecze sue rozłożyły. W jakich ligach i na jakich poziomach.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Moje wyniki z weekendu:
Piątek 2 z 2
Sobota 9 z 10 wtopiłem na Mlada Bolesław (1 liga czeska)
Niedziela 7 z 7

Wasze statystyki:
niedziela 480 (wszystkie) --&gt; 42 (0:0)
sobota 650 (wszystkie) --&gt; 49 (0:0)
są do niczego bo nie uwzględniają bramki po 80 minucie w ostatnich dwóch tygodniach wtopiłem na trzech meczach:

Hamburger SV-Bayern Monachium

AE Larisa-Olympiakos Pireus

FK Mladá Boleslav-AC Dukla Praga

nie licząc Bilbao-Rapid Wiedeń w LE tam bramka była około 50 minuty, ale bet365 wyłączył, możliwość stawiania &quot;minutówek&quot; według waszych statystyk na papierze mam 100% skuteczności, a w rzeczywistości jest inaczej.
Kluczem do tego systemu jest zróżnicowanie stawek bo nie można grać taką samą stawką meczy Mlady Bolesław i meczy Barcelony, albo Realu Madryt. Ja w sobotę mimo jednego złego typu (przy stawce x1) i tak wyszedłem na + ale to jest zasługa grania różnymi stawkami.

Ale wałkujemy wszystko od nowa, a znając życie 50 stron temu tego tematu toczyła się podobna dyskusja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom