>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

S 440

straszaksam

Użytkownik
Rozbroiłeś mnie tym planowaniem na parę miesięcy do przodu... przecież to nie wiadomo jaka bdzie dyspozycja druzyny, poszczegolnych pilkarzy i parę innych czynników :razz:
 
rokaszn 22

rokaszn

Użytkownik
Jasne, że nie wiadomo, ale zostawiam tu tego posta żeby pamiętać o tych meczach, żeby nie umknęły mi za kilka miesięcy. Jeśli za 4 miechy się okaże, że New York Red Bull strzela średnio 0,6 bramki na mecz, to wiadomo, że odpuszczę. Mimo wszystko wydaje mi się to lepszym wyjściem niż granie na pałę z nudów jakichś juniorskich lig, bo &quot;akurat są dostępne to może wejdzie&quot;. Będę regularnie stawiał plusiki lub minusy przy tych spotkaniach i ciekaw jestem po prostu mojej skuteczności ????
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Hehe jeszcze tego tutaj jeszcze nie bylo zeby podawac typy wprzod na pare miesiecy. Do pazdziernika to wszyscy juz zapomna o tych typach.
 
K 7

krystianseid

Użytkownik
Bardzo polecam grać w niedalekiej lub dalekiej przyszłości takie 34 mecze:

✅14.03 Almere City – Sparta Rotterdam
18.03 Sparta Rotterdam – Fortuna Sittard
19.03 Chicago Fire – Columbus Crew
19.03 Grasshoppers Zurych – FC Lugano
20.03 CF Pachuca – TR de Veracruz
28.03 Melbourne Heart – Wellington Phoenix
29.03 Warrenpoint Town – Linfield
29.03 Glenavon – Ballymena United
09.04 FC Basel - FC Zurych
09.04 Cambuur Leeuwarden - Ajax
15.04 VVV Venlo – Fortuna Sittard
17.04 Columbus Crew – New York City
19.04 FC Basel – FC Lugano
19.04 FC Zurych – Grasshoppers Zurych
22.04 NAC Breda – Almere City
01.05 PSV – Cambuur Leeuwarden
07.05 FC Lugano – Grasshoppers Zurych
07.05 FC Zurych – FC Basel
08.05 De Graafschap - Ajax
19.05 New York RB – Chicago Fire
21.05 New York City – New York RB
21.05 Toronto – Columbus Crew
25.05 FC Basel – Grasshoppers Zurych
29.05 New York RB – Toronto
03.07 New York City – New York RB
14.07 Columbus Crew - Toronto
24.07 New York RB – New York City
31.07 Toronto – Columbus Crew
01.08 Chicago Fire – New York RB
14.08 Columbus Crew – New York City
19.09 Toronto – New York RB
02.10 Columbus Crew – Chicago Fire
14.10 Chicago Fire – Columbus Crew
23.10 New York City – Columbus Crew

Drużyny z najbardziej overowych lig, do tego brałem pod uwagę zespoły strzelające najwięcej w tych ligach tylko w meczach z zespołami, które tracą bramek na potęgę. Obstawiam, że nie trafi się w tych spotkaniach więcej niż jeden under 0,5, a i ten jeden bardzo by mnie zdziwił. Może komuś pomogę (mam nadzieję, że nie stracicie przez to ;) )

Dodatkowo mecze, które dziś można wziąć pod uwagę:

✅Benfica - Tondela
✅Fortuna Sittard - FC Eindhoven
✅Wexford Youths - Dundalk (brak rynku &quot;Czas 1. gola&quot;)
Sarmiento - Godoy Cruz

Nie wiem, czy na wszystkie spotkania będzie interesujący nas rynek, ale na pewno na zdecydowaną większość.

Ładnie wszystko weszło, tylko mam troche obawy co do tego Sarmiento - godoy cruz
 
rokaszn 22

rokaszn

Użytkownik
✅14.03 Almere City – Sparta Rotterdam
✅18.03 Sparta Rotterdam – Fortuna Sittard
⛔19.03 Chicago Fire – Columbus Crew
✅19.03 Grasshoppers Zurych – FC Lugano
✅20.03 CF Pachuca – TR de Veracruz
Pierwsza (i oby ostatnia) niespodzianka już za nami ;)
29.03 (propozycje):
✅Australia - Jordania
✅Japonia - Syria (nie było minutówek)
✅Warrenpoint Town - Linfield (nie było minutówek)
✅Glenavon - Ballymena United (nie było minutówek)
✅Kolumbia - Ekwador
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Ogolnie system spoko a tutaj daje mala anegdotke, zagrałem gol przed 50min w 48 już po kursie 3 zagrałem gol przed 60, po 20sekundach karny ale gracze tak długo dyskutowali ze gol padl dopiero 50min i 27sec ???? D taki maly peszek moglyby być 2 progi ale coz ^^
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Ogolnie system spoko a tutaj daje mala anegdotke, zagrałem gol przed 50min w 48 już po kursie 3 zagrałem gol przed 60, po 20sekundach karny ale gracze tak długo dyskutowali ze gol padl dopiero 50min i 27sec ???? D taki maly peszek moglyby być 2 progi ale coz ^^
Hiroshima-Vegalta, znam ten ból ???? Zdarza się, ważne że wpadło.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Ogolnie system spoko a tutaj daje mala anegdotke, zagrałem gol przed 50min w 48 już po kursie 3 zagrałem gol przed 60, po 20sekundach karny ale gracze tak długo dyskutowali ze gol padl dopiero 50min i 27sec ???? D taki maly peszek moglyby być 2 progi ale coz ^^
Pfff tylko 27 sek po czasie to jest jeszcze pikus. A jak strzelili brame o 3 sek za pozno to jest ból ????

@ms15 wrociles do gry ?
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Pfff tylko 27 sek po czasie to jest jeszcze pikus. A jak strzelili brame o 3 sek za pozno to jest ból ????

@ms15 wrociles do gry ?
Moim zdaniem ja miałem większy bol bo przez 1.5min patrzyłem na to ze jets karny praktycznie pewny gol ale wiem ze nie zdarza go strzelić ????
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Panowie największy ból z was wszystkich to ja miałem bo się zagapiłem i nie postawiłem następnego progu co prawda kolejne progi z tej Hiroshimy przerzuciłem na Urwe Reds ale tam kursy po tej czerwonej kartce były tak marne, że praktycznie wyszedłem na 0, mimo wszystko zawsze lepsze to niż minus.
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
A ja mam pytanie, czy ktoś stosował tego typu, agresywniejsze stawkowanie?;) Wiadomo, taka gra wiąże się z większym ryzykiem, ale uwierzcie mi, gdy wejdzie kilka zakładek na raz, to jest naprawdę fajne uczucie.. Tutaj hipotetyczny zarys gry w około 10-13 minucie meczu, gol padł w 16, więc idealnie obrazuje jaki zysk może być, koszt progresji zwróciłby się gdyby gol padł między 40 a 50, jeśli szybciej, to wszystko to czysty zysk.
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Wie ktoś może czy dziś bramka w meczu Lipska z Bochum była przed czy po 50:00? Bo różne źródła inaczej podają. Skrótu z momentem gola też jeszcze nie znalazłem. Oczywiście bet naliczył jako 51&#39;.
 
S 69

s1916

Użytkownik
12:15 Famalicao-Benfica B ✅✅
12:30 Heerenveen-AZ Alkmaar ✅✅
13:45 Basel - Zurich ✅
15:00 Napoli-Verona ✅
16:30 Salzburg-Adm/Modling ✅
16:45 Twente-Feyenoord ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 102

kristo45

Użytkownik
A ja mam pytanie, czy ktoś stosował tego typu, agresywniejsze stawkowanie?;) Wiadomo, taka gra wiąże się z większym ryzykiem, ale uwierzcie mi, gdy wejdzie kilka zakładek na raz, to jest naprawdę fajne uczucie.. Tutaj hipotetyczny zarys gry w około 10-13 minucie meczu, gol padł w 16, więc idealnie obrazuje jaki zysk może być, koszt progresji zwróciłby się gdyby gol padł między 40 a 50, jeśli szybciej, to wszystko to czysty zysk.
Ja próbowałem grać na kilka zakładek ale nie tak agresywne stawkowanie.
Problem tak czy inaczej jest pod koniec meczu. Szczególnie jeśli ktoś gra do końca stawiając over. Trzeba bardzo wcześnie postawić a więc mieć sporo kasy.
Ponadto musi być zysk nawet z jednego zakładu bo mecz nie trwa w nieskończoność i na koniec zostanie zawsze jeden zakład a przy takim graniu 1 zakład to przegrana mimo gola. No chyba, że się ma na prawdę kupę kasy by stawiać po tak niskich kursach jak np. 1,3
 
Do góry Bottom