>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

mentos0012 0

mentos0012

Użytkownik
hank a czy ty liczyłes kiedyś straty z remisów bezbramkowych ile to wyniosło cię w ogólnym rozrachunku ? jaki to był procent całych zysków ?
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
hank a czy ty liczyłes kiedyś straty z remisów bezbramkowych ile to wyniosło cię w ogólnym rozrachunku ? jaki to był procent całych zysków ?
Nawet jak przegralem iles tam , ale jestem na plus. To po co to wiedziec ? Co mnie interesuje % ?
Liczy sie to jaki byl budzet startowy a jaki mam na chwile obecna. Czy jest plus czy minus.
 
cock 756

cock

Użytkownik
To po co to wiedziec ? Co mnie interesuje % ?
Liczy sie to jaki byl budzet startowy a jaki mam na chwile obecna. Czy jest plus czy minus.
To Twoja prywatna sprawa ile, ale powinienieś sobie sprawdzić jaką kwotę ryzykowałeś, jaką wygrałeś i ilu prób to dotyczyło. ;) Czemu mówicie inwestycja nie mierząc ryzyka, % strat i wygranych?
 
O 0

ogien

Użytkownik
Często macie tak, że jak gol pada w ~69min58sek, to zakład na gola do 70minuty rozliczają Wam jako przegrany by po kilku godzinach rozliczyć go ponownie jako wygrany?
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Często macie tak, że jak gol pada w ~69min58sek, to zakład na gola do 70minuty rozliczają Wam jako przegrany by po kilku godzinach rozliczyć go ponownie jako wygrany?
Mamy tak &quot;często&quot; bo przeciez gole tak &quot;często&quot; wpadaja w czasie XX:58-59.
 
mentos0012 0

mentos0012

Użytkownik
ja boje się grać kolejne bramki... a jakies 8/10 meczy mają dalej gole strzelone, też tak macie ze po pierwszym golu pasujecie ?
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Nie łamie zasad systemu, wybieram mecze, w ktorych musi pasc jeden gol a dwa juz niekoniecznie. Jeśli się zdazy to ewentualnie za drobne.

2:00 Santa Fe vs. Oriente Petrolero (Copa Libertadores) ✅
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Według mnie każdy mecz można zagrać, o ile będą dostępne kursy live.
Ile to razy już się zdarzało, że w meczu gdzie miało paść kilka bramek skończyło się 0-0 (liga angielska, niemiecka) a w ligach uważanych za underove wyniki były wysokie.
Co prawda prawdopodobieństwo jest nieco wyższe, lecz każdy mecz może zakończyć się 0-0.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Myślenie &quot;liga overowa&quot; i &quot;liga underowa&quot; w kwestii selekcji odpowiedniego spotkania, jest jednym z najgorszych kryteriów, jakie można wziąć pod uwagę, grając tym systemem ;)
 
cock 756

cock

Użytkownik
rene - angers zagralem z nudy i w dupe - 300
Zazwyczaj gramy z nudy i dla ucieczki od innych zajęć. Dobrze, że hajs nie spał na koncie u buka. Na pocieszenie nie przypisuj też bardzo kontemplacji ewentualnego powodzenia. Pudło - po prostu.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Mieszkający w Anglii kolega ( ten sam o którym kilka dni temu pisałem w wątku o grze 49&#39; ) tak sobie zagrał w Pucharze Turcji:
w 2 HT w 62&#39; przy wyniku 1:2 postawił na Amedspor że strzeli do 70&#39;
gola nr 2.

 
Do góry Bottom