>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

K 102

kristo45

Użytkownik
moze masz 0 postów bo może żaden Twój post niczego ciekawego nie wniósł i jestes zakrecony jak bąk w kobylej du.... ????

Live =&gt; Las Palmas - Valencia 16 min
W pisaniu tekstów nic nie wnoszących tobie nie dorównam i mało kto chyba dorównać nie zdoła.Przykład powyżej. Czytając to co wypisujesz zastanawia mnie czemu jeszcze nikt nie wywalił takiego gościa z forum.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
a moja propozycja na niedzielny ranek jest taka. holandia, roda-ajax. ajax dwie wygrane po 1-0 i bezbramowy remis. roda dwa ostatnie mecze tez wygrane po 1-0. czuję, że ktos tu bramkę straci.
na sobotę myslę o werder-hertha, bayer-hannover, stuttgart-hsv.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
a moja propozycja na niedzielny ranek jest taka. holandia, roda-ajax. ajax dwie wygrane po 1-0 i bezbramowy remis. roda dwa ostatnie mecze tez wygrane po 1-0. czuję, że ktos tu bramkę straci.
Każdy ma inne podejście do obstawiania jak widzę. Kolega Arni87 np. uważa, że jeśli zespoły ostatnio nie strzelały zbyt dużo goli to nadal tak będzie i jest ryzyko że będzie 0:0.
 
X 1

xrazorx

Użytkownik
Eibar - Malaga
Villareal - Granada
PSV - Graafschap
Dortmund - Inglostadt
Arsenal - Burnley
Barcelona - Atletico ( dobry kurs wyjściowy 5,50 to az dziwne w meczu barcy ale myśle że pewny zarobek )
 
hubi88wwy 35

hubi88wwy

Użytkownik
patrzyłem po sto razy,dziwne bo ja na większość meczy nie mam;/
nie mam zakładów 10 minutowych na żaden mecz w lidze niemieckiej,na włoską mam..
 
arni87 52

arni87

Użytkownik
No dziwne bo ja na wszystkie niemieckie miałem.
Kriso to nie jest tak, że jak ktoś jest w dołku to go nie gram. Po prostu Ajax mi wtedy nie podszedł więc go nie pogralem. Taki Feyenoord też bez formy a grałem na jego bramkę. Dziś mi np BVB nie podpasowalo to nie grałem. Na szczęście dla innych bramkę w końcówce strzeliło. Musisz czuć dany mecz i tyle.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
No dziwne bo ja na wszystkie niemieckie miałem.
Kriso to nie jest tak, że jak ktoś jest w dołku to go nie gram. Po prostu Ajax mi wtedy nie podszedł więc go nie pogralem. Taki Feyenoord też bez formy a grałem na jego bramkę. Dziś mi np BVB nie podpasowalo to nie grałem. Na szczęście dla innych bramkę w końcówce strzeliło. Musisz czuć dany mecz i tyle.
Czyli gdy kierujesz się przeczuciem to na analizy nie patrzysz? Wspominałeś o małej ilości goli Ajaxu ostatnio więc sądziłem że kierowałeś się tym.
 
S 69

s1916

Użytkownik
17:30 Bayern M-Hoffenheim ✅
18:00 Club Brugge-Lokeren ✅
20:00 Gent-Waasland-Beveren ✅✅
20:15 Moreirense-Benfica ✅✅
20:30 Real Madrid-Espanyol ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Maritimo - Belenenses ✅
Deportivo - Rayo
✅
Pograłem Maritimo - Belenenses również. Po meczu sprawdziłem, że kurs na gości był ponad 4. zdziwiło mnie to, bo drużyny sąsiadujące w tabeli a goście lepiej się prezentowali w ostatnich meczach. skupiłem się na 10minutówkach i nie zauważyłem, że można było grać po bardzo dobrym kursie na belenenses. na pewno bym spróbował.
 
arni87 52

arni87

Użytkownik
Juventus - Genoa (bramka Juventus) ✅✅
Fiorentina - Carpi (bramka Fiorentina) ✅✅
Palermo - Milan ✅✅
Lazio - Napoli ✅
Szybko i przyjemnie :cool:
Jakuubiak dlaczego plus na Barcy?? Jak brak minutówek ????
I jak już to dwa bo byłaby zakładka.
 
Do góry Bottom