>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik
Wystarczy wgrać nowy, nie trzeba usuwać.
PS. Ogranicz może do &quot;+ dzięki&quot; uwielbienie dla mentora i nikomu się nie narazisz.
No właśnie nie chce się wgrać uparciuch, pomimo poprawnych parametrów - wyskakuje non stop komunikat &quot;failed&quot; :;/:
Napoli wchodzi super, nawet z zakładką. Według mnie na 2-1 się nie skończy. Otwarty mecz, powinno jeszcze coś wpaść.

xxxx1234 - zasady są po to, żeby je łamać - podobno ;)
 
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik
Bardzo proszę o przyznanie się kto mi dzisiaj źle życzył? ????
Straciłem 9 euro na CS - Besikstas. W przerwie zagrałem, ze nie padnie 0-1! Padło! ????
Napoli weszło po raz czwarty! 2-2 - Oj, będzie się dziać po przerwie! Wyciągać panowie kasę z portfeli i stawiać na piątego gola ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Ja tam takie dni jak dzisiaj nazywam dniami prawdy. Bo pokazują kto gra bo widzi realne szanse na zarobek, a kto gra bo podskórnie czuje że musi ;)
Moim zdaniem w ten weekend było przynajmniej 60 meczy teoretycznie lepszych do grania niż Jeonbouk - Beijing. Nie w każdy dzień trzeba coś grać. Szkoda tracić czas, lepiej poświęcić na co innego bo w weekend znowu będzie parno ????
 
arni87 52

arni87

Użytkownik
Wiadomo każdy gra to co uważa byle by do przodu było. Mi to wpadło w oko, fajne statystyki. Z 4 meczy azjatyckiej wybrałem sobie ten mecz. Ja nie preferuje grania na siłę 60 meczy w weekend. A wogle ten system traktuje dodatkowo do grania.
 
arni87 52

arni87

Użytkownik
Szybko i bezboleśnie bramka ???? A z polskiej dziś gram Piast - Gks. Do przemyślenia Duńska i Szwedzka liga
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Ja bym powiedzial że boleśnie bo mecz powiedzmy nie taki oczywisty, zakladki ogromne a gol w najgorszym możliwym czasie ???? Mogli lepiej trochę zapłacić ;)
Btw, dobry zwyczaj w temacie i na całym forum to edytowanie posta o ile Twój post jest ostatni w temacie ;)
 
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik
Hank ma rację, grając tym sposobem - nie ma sensu wciskać się na rynek, gdzie &quot;może się uda&quot;.
Jedyny mecz, który bym dzisiaj dotknął, to o godz.22 Osasuna - Las Palmas.
Pampeluna z nożem na gardle i dziurawą obroną, lecz dobrze radzącą sobie na własnym boisku.
Las Palmas? - walczą o Primera i są jedną z bardziej bramkostrzelnych zespołów, aczkolwiek nie radzącą sobie na wyjazdach (cztery ostatnie porażki).
Wniosek? Aż się prosi o 1-1, lub 2-2, z pewnością nie &quot;No goals&quot;.
Inna sprawa, że nie czytajcie moich przewidywań - rzadko się sprawdzają. Ale ja sobie to zagram nocną porą ????
p.s. Zmieniłem avka, chcąc uniknąć linczu na forum ???? Co prawda tam powinno być 1% ale próbuję się psychicznie podbudować ;)
 
arni87 52

arni87

Użytkownik
Pablo w każdym meczu można tak napisać a może się uda. Obie drużyny o coś walczą bo jest to faza Play offy. Jak już pisałem każdy gra to co uważa za stosowne. Mi ten mecz przypasowal historia spotkań tych zespołów zawsze over. Dobra Zakończmy ten temat związany z tym meczem. Kto zagrał ten do przodu.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Gdybym dysponował bankiem, który pozwalał by mi na rozpiętość stawek od x1 do x30 to wczoraj takie Napoli grał bym x30, a Fiorentine x20 to dzisiaj stawką x1 pozwolił bym sobie grać:
SV Ried- SCR Altach
Falkenbergs-Kalmar
Dysponuje jednak bankiem, który mi pozwala grac stawkami od x1 do x3 i stawka x1 dla tych dwóch meczy jest zbyt wysoka w stosunku do ryzyka. Dlatego odpuszczam dzisiaj.
 
janaspl 561

janaspl

Użytkownik
Przeczytałem wszystkie 300 stron tematu i widzę, że to jest jeden z najlepszych systemów jaki ktokolwiek wymyślił. Hank pytanie do Cb jaki yield uzyskałeś po wszystkich typach lub po 1000, grając tylko tym systemem. Prowadzisz jakiś dziennik, gdzie wszystko zapisujesz? Jaki obrót gotówki już zrobiłeś i czy nie ma problemu z limitami?
 
arni87 52

arni87

Użytkownik
Przeczytałem wszystkie 300 stron tematu i widzę, że to jest jeden z najlepszych systemów jaki ktokolwiek wymyślił. Hank pytanie do Cb jaki yield uzyskałeś po wszystkich typach lub po 1000, grając tylko tym systemem. Prowadzisz jakiś dziennik, gdzie wszystko zapisujesz? Jaki obrót gotówki już zrobiłeś i czy nie ma problemu z limitami?
A przeczytałeś sobie także wprowadzenie Gol do XX minuty- progresja.
Na 2 stronie masz. Jeśli nie no to warto.
 
arni87 52

arni87

Użytkownik
Falkenbergs-Kalmar siadło szkoda, że nie z zakładką bo było dobre 4 minuty szansy.
Jeszcze Piast z Gieksą dziś.
 
halus 7

halus

Użytkownik
Z dzisiejszych spotkań wpadły mi w oko:
Legia - Jagiellonia (Legia walczy o mistrzostwo, każda wpadka może skutkować straceniem tytułu. Z drugiej strony Jaga jest mega niebezpieczna i gra na luzie bo każda pozycja która da puchary to będzie sukcesem. H2H też przemawia za tym typem)
Arsenal - Sunderland (Arsenal żeby zakończyć sezon na 3 miejscu musi zdobyć 2 punkty w dwóch meczach, sądzę że zdobędą je już dzisiaj grając z Sunderlandem)
Arau - Basel (Pojedynek pierwszej z ostatnią drużyną w lidze, Basel jest już pewne mistrzostwa a Arau desperacko walczy o utrzymanie)
Myślę jeszcze nad: Huelva - Leganes (II Liga Hiszpańska) oraz Neustad - Wolfsberger (Austria I Liga) ale troszkę mi te mecze śmierdzą...
Macie jeszcze jakieś pomysły na dzisiaj?
 
arni87 52

arni87

Użytkownik
Halus ja dziś daje na pewno Lecha ze Śląskiem i finał pucharu Włoch - ale za mniejszą stawkę. Może zagram jeszcze Wisłę z Pogonią, ale to może.
Gram jeszcze Legie z Jagą. Fajny skład legii, wrescie Sa z przodu. Lech wygrał, to legia musi gonić - bedą pewnie od początku cisnąć.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
To gram dziś:
Juventus-Lazio x3 ✅
Dynamo Zagrzeb- RKN Split x2 ⛔
Elfsborg-Helsingborg x2 ✅
Norrkkoping-Hammarby x3 ⛔
Arsenal-Sunderland x1 ⛔

Dwie osoby już się wypowiedziały na temat ekstraklasy dzisiaj może ktoś coś jeszcze napisze. Wszystkie 4 mecze wyglądają dość ciekawie i teoretycznie można by je grać maksymalną stawką, ale czasem ekstraklasa jest jak totolotek. Dla przypomnienia:

Lech Poznań-Śląsk Wrocław
Legia Warszawa- Jagiellonia
Wisła Kraków-Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze-Lechia Gdańsk
 
Do góry Bottom